Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 18:53

Bretsos K2 έγραψε:
TomK8ww έγραψε:
Δεν μας είπες κύριε Χρήστο, η δικιά σου καρδιακή χελώνα(με το πόδι στο γύψο),πόσο έκαψε??????? dead
Α ρε ..... XYLO XYLO XYLO

Θωμα δεν ξερω και δεν μ'ενδιαφερει αλλα ετσι για την Ιστορια παρα μα παρα μα παρα πολυ λιγο!!
Τι πρεμουρα ειναι αυτη με καθε ευκαιρια να συζηταμε την ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ-ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ της μηχανης.......
Τι εχετε παθει επιτελους?
Εχουμε ανοιξει 800 θεματα με αυτη την ιστορια ΦΤΑΝΕΙ!!!
Αφού όλοι γράφουν
....................πρέπει να.........γράψουμε και μεις.Λοιπόν η δικιά μου,με τις ταχύτητες
που πηγαίναμε saligari saligari saligari saligari saligari saligari saligari saligari saligari saligari έφαγε μόνο 1 φέτα καρπούζι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευτυχως ..........γιατί δεν είχα και πολλά λεφτά μαζί μου............ 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 20:48

Bretsos, ΄γνωρίζω οτι τπάρχουν ποστ με το θέμα καυσιμα.
Εξήγησα όμως, οτι εφόσον κάναμε όλοι τη ιδια διαδρομή και σχεδόν τα ίδια χιλιόμετρα, μπορούμε να έχουμε μια αντικειμενική εικόνα για τηνκατανάλωση.
Θα παρακαλ΄σω να μην είστε "αφοριστικοί" και να σεβαστείτε το οτι καποιοι ενδιαφέρονται...
Φίλε Τόμ, δεν β΄λέπω ούτε χιούμορ ούτε κάτι θετικό στα "χελωνάκια" που ποστάρεις.
Δεν γράφετε και κάτι καλό για την αλλάγή? Εσκεμμένα το κάνεις?

Καλώς και ο "προσηλυτισμός" να γίνουν μέλη του συλλόγου, αναρωτιέμαι γιατί? Ενω τα έμπειρα μέλη του συλλόγου ήταν οι άριστοι στις "υποδείξεις" στην τελευταία μεγαλειώδη εκδρομή, δεν ήταν και οι "υδειγματικοί" οι ίδιοι.
(διότι και επέμενες στην πέραν των ορίων ταχύτητες, ήρθατε χωρίς να κάνετε τον κόπο να γραφτείτε στη λίστα, φύγατε χωρίς να ενημερώσετε, στην επιστροφή και συνεχίζετε εδώ.
Ρε μήπως θέλετε να μου κάνετε "μπάχαλο" την κατάσταση? Sad
Περιμένω αλληλεγγύη και συμπαράσταση από τους πιό έμπειρους και όχι τέτοια... No
Εχω πεί και γνωρίζετε, οτι είμαι λάτρης της πειθαρχίας σε αυτά.
Της "οικειοθελούς αυτοπειθαρχίας" ΟΧΙ της επιβαλλόμενης. Παράκληση να μείνετε εντός τόπικ. merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 21:09

geia mas geia mas geia mas geia mas geia mas \

ρε συ thunderstorm.................................χαλαρωσε αγορινα μου
σε μοτοσυκλετιστικο forum βρισκεσαι οχι στο ναυσταθμο της σαλαμινας 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 482447
διασκεδασε το λιγο και μην χαλιεσαι με το χιουμορ του θωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 21:27

THUNDER STORM-1 έγραψε:
Bretsos, ΄γνωρίζω οτι τπάρχουν ποστ με το θέμα καυσιμα.
Εξήγησα όμως, οτι εφόσον κάναμε όλοι τη ιδια διαδρομή και σχεδόν τα ίδια χιλιόμετρα, μπορούμε να έχουμε μια αντικειμενική εικόνα για τηνκατανάλωση.
Θα παρακαλ΄σω να μην είστε "αφοριστικοί" και να σεβαστείτε το οτι καποιοι ενδιαφέρονται...
Φίλε Τόμ, δεν β΄λέπω ούτε χιούμορ ούτε κάτι θετικό στα "χελωνάκια" που ποστάρεις.
Δεν γράφετε και κάτι καλό για την αλλάγή? Εσκεμμένα το κάνεις?

Καλώς και ο "προσηλυτισμός" να γίνουν μέλη του συλλόγου, αναρωτιέμαι γιατί? Ενω τα έμπειρα μέλη του συλλόγου ήταν οι άριστοι στις "υποδείξεις" στην τελευταία μεγαλειώδη εκδρομή, δεν ήταν και οι "υδειγματικοί" οι ίδιοι.
(διότι και επέμενες στην πέραν των ορίων ταχύτητες, ήρθατε χωρίς να κάνετε τον κόπο να γραφτείτε στη λίστα, φύγατε χωρίς να ενημερώσετε, στην επιστροφή και συνεχίζετε εδώ.
Ρε μήπως θέλετε να μου κάνετε "μπάχαλο" την κατάσταση? Sad
Περιμένω αλληλεγγύη και συμπαράσταση από τους πιό έμπειρους και όχι τέτοια... No
Εχω πεί και γνωρίζετε, οτι είμαι λάτρης της πειθαρχίας σε αυτά.
Της "οικειοθελούς αυτοπειθαρχίας" ΟΧΙ της επιβαλλόμενης. Παράκληση να μείνετε εντός τόπικ. merci

παρακολουθώ αυτό το τοπικ με μεγάλη προσοχή και θέλω να ρωτήσω το εξής φίλε THUNDER STORM-1

Έχεις έρθει ποτέ εκδρομή με την λέσχη ?
(Καλώς και ο "προσηλυτισμός" να γίνουν μέλη του συλλόγου, αναρωτιέμαι γιατί?)

εχεισ δει πως πηγαίνει η λέσχη στο δρόμο και τι πειθαρχία υπάρχει ??
(Εχω πεί και γνωρίζετε, οτι είμαι λάτρης της πειθαρχίας σε αυτά.
Της "οικειοθελούς αυτοπειθαρχίας" ΟΧΙ της επιβαλλόμενης.
)

όταν προσκαλείς κάποιον δεν νομίζω οτι ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να το δηλώσει ότι θα έρθει άμα θέλει γιατί εάν το έλεγες αυτό την ΚΥΡΙΑΚΗ να είσαι σίγουρος οτι μπορεί να πήγαινες και μόνο σου γιατί αυτό που είπες για έμενα είναι προσβολή και δεν θα ξαναπάταγα σε εκδρομή μαζί σου .για αυτό οφείλεις μια συγνώμη νομίζω προς τα παιδιά που σε τίμησαν και ήρθαν
(διότι και επέμενες στην πέραν των ορίων ταχύτητες, ήρθατε χωρίς να κάνετε τον κόπο να γραφτείτε στη λίστα, φύγατε χωρίς να ενημερώσετε, στην επιστροφή και συνεχίζετε εδώ)


εχεισ δει ποτέ 50 μηχανές να ταξιδεύουν μαζί με τι ταχύτητα πάνε ??
(Φίλε Τόμ, δεν β΄λέπω ούτε χιούμορ ούτε κάτι θετικό στα "χελωνάκια" που ποστάρεις.)

και να ξέρεις ενα πράγμα φίλε και στο λεω εντελώς φιλικά και ξέρεις ποιος είμαι και πώς μιλάω
κανεισ πολύ καλή προσπάθεια και ΟΛΟΙ εδώ με της εκδρομές.το να είσαι αρχηγός θέλει πολύ δουλειά και τα παιδιά που έχουν έρθει η είναι στην λέσχη ξέρουν τη λέω.προσπάθησε να δεις και την πλευρά τούς μπορεί να έχουν κάπου δίκιο .πρέπει να δεις τον πρόεδρο πως κινείτε και τα παιδιά απο το ΔΣ που μπαίνουν αρχηγοί γκρουπ και ισοσ σε πείσει γιατί
(Καλώς και ο "προσηλυτισμός" να γίνουν μέλη του συλλόγου, αναρωτιέμαι γιατί? )


μέχρι στιγμής έλεγα οτι έκανα μαλακία που δεν ήρθα τώρα λέω καλύτερα με τα λεγόμενα που διάβασα

και πάλη εντελώς φιλικά και χωρίς παρεξήγηση. geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 22:12

Βασίλη δες το και εσύ λίγο πιό χαλαρά..
Καλά τα λέει ο Γιάννης (saligari) οτι δεν είμαστε σε "στρατόπεδο"...
Εγώ λέω οτι μάλλον εχασες που δεν ήρθες γιατί παεράσαμε όντως Super.
Και στον Τομ τα λέω αυτά γιατί είναι φίλος!
Περίμενα πάντως περισσότερη υποστήριξη παρά υποδείξεις απο τους πιό έμπειρους του συλλόγου.
Δεν έχω πάει με τον σύλλογο εκδρομή αλλά και σαν μέλος του συλλόγου θα πηγαίνω με την καλή παρέα των παιδιών που έχουμε κάνει ωραίο καλοκαίρι. :king:

Και επιεδή δεν έχω πάει σε εκδρομή του συλλόγου Αθηνών, θέλω να μου πείς αν μπορεί κανείς να τρέχει υπερβαίνοντας τα όρια? Να φεύγει χωρίς να λέει τίποτε? bliax
Αν είχεςτην ευθύνη καθοδήγησης στην θέση μου, θα δεχόσουν τέτοια κατάσταση ? (και μάλιστα από τους πιο έμπειρους που πάντα συμβουλεύουν καλύτερα?)

Διάβασε λίγο πιό πάνω και θα δείς οτι ευχαρίστησα όλους για την συμμετοχή και την παρέα 2-3 φορές.
Σε προσκαλώ στη επόμενη εκδρομή, να έρθεις!, και αν θές, να αναλάβεις εσύ την καθοδήγηση.

Εγώ άκουσα κάποια "φυσιολογικά" παράπονα από 2 μόνο συμμετέχοντες και τα κατανόησα.
Δεν ζήτησα από κανέναν να με υπακούσει αλλά να αυτο-πειθαρχήσει, εφόσον δηλώνει συμμετοχή...εννοείται οτι αποδέχετε και τον ανακοινωθέντα απο πρίν κανονισμό.

η εκδρομή ρόλαρε σχεδόν τέλεια και ήτα φανταστικά! yeye

Ηρέμησε Βασίλη και δεν χρειάζετε να δημιουργείς ένταση, όλα καλά, ουδέν πρόβλημα.
Τα λέμε και την Τετάρτη στο καφέ.
Χαιρετώ σας OK


Έχει επεξεργασθεί από τον/την THUNDER STORM-1 στις Παρ Σεπ 11 2009, 22:30, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 22:19

Θανο για παρτο αλλιως και χαλαρωσε!!
εχουν δικιο τα παιδια!!
Αλλο αυτο που καναμε εμεις και αλλο αυτο που κανουν τα παιδια της λεσχης.
Το οτι με δεχτηκαν ως εχει δεν σημαινει οτι εχω και το δικαιωμα να μπαινω στα χωραφια τους..........
νομιζω οτι ειναι κατανοητο αυτο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 22:35

Τίλες τώρα ρε Χρήστο?
ποιά χωράφια και τέτοια...εκτός θέματος είσαι!
άλλο λεω και άλλο κατάλαβες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 22:38

THUNDER STORM-1 έγραψε:
Τίλες τώρα ρε Χρήστο?
ποιά χωράφια και τέτοια...εκτός θέματος είσαι!
άλλο λεω και άλλο κατάλαβες.

ok!!
Συγνωμη για την παρεμβαση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 22:56

όπα παίδες το χάνουμε το νόημα .
η λέσχη δέχεται τους πάντες και το ξέρουνε όλοι αυτοί που έχουν έρθει μαζί .
ΜΕΤΑ
ΘΑΝΟ δεν δημιούργησα εγώ την ένταση αυτή άλλα τα λεγόμενα σου , δεν θα έρθω για να δείξω απλά ρωτάς μαθαίνεις και δεν είναι κακό αυτό διαβάζεις την ασφαλή οδήγηση που βρίσκετε http://www.vstrom.gr/ODIGI.htm και μετά ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ πρόγραμμα βάζεις υπεύθυνους (σκούπα φαράσι ) από ΟΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ να ΞΕΡΟΥΝΕ τη να ΚΑΝΟΥΝ και ξεκινάς .

τέλος θέλω να μου πεις για να καταλάβω ποια είναι τα χιλιόμετρα που σου είπανε γιατί από πολλούς άκουσα ότι πηγαίνατε πάρα πολύ αργά στο δρόμο .

λάθος τούς που δεν ενημέρωσαν ότι φεύγουνε όχι ώμος ότι δεν δήλωσαν ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ εκεί είμαι κάθετος όλοι είναι ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ σε μια εκδρομή και οφείλουν να πάνε με τα δεδομένα του αρχηγού γκρουπ, εάν δεν τούς αρέσει σε ενημερώνουν και την πουλεβουνε .
σκούπα είχατε ήξερε τη πρέπει να κάνει ?
φαράσι είχατε ? ήξερε τη πρέπει να κάνει ?
δεν νομίζω τα παιδιά οτι θέλανε να σου περάσουν επιβλητικά καποια πράγματα που τούς έχει γίνει συνήθεια από την λέσχη για την ασφάλεια τούς .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 23:05

και επί την ευκαιρία κοίτα να δεις τη είναι ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑ και δεν δηλώνουμε και ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ πουθενά απλά είμαστε μια παρέα και πάμε να περάσουμε καλά και το κουλό ξέρεις ποιο είναι οτι περνάμε και αυτός είναι ένας λόγος να είμαι μέσα σε αυτόν τον ΣΥΛΛΟΓΟ






τέλος επειδή κουράσαμε τα παιδιά έλα να στα πω και από κοντά και θα μου πεις και εσύ και ξέρεις κάτι θα κεράσεις και της μπύρες lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 11 2009, 23:46

KOYRSAROS έγραψε:
THUNDER STORM-1 έγραψε:
Αγαπητοί μου Στρομάδες (και άλλοι..)

.....................
ΘΑΝΑΣΗ Ευχαριστώ πολύ και για τις χρήσιμες συμβουλές.
Ευελπιστώ να συμβάλλεις ΚΑΙ στη νέα επερχόμενη μεγαλειώδη επετειακή εκδρομή που ετοιμάζω.

Πάντα Ντούρος, Καβαλάρης και Κουρσάρος.
Α7 CORSAIR ATTACK

Η χαρά είναι και δική μου αφού μπορέσα να συμβάλλω το ελάχιστο στην όλη προσπάθεια. Χρέος του καθενός να προσφέρει αυτό που μπορεί με ανιδιοτέλεια.
Στην επετειακή εκδρομή, αν εννοείς τις Πλαταιές, με λύπη δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ λόγω ανηλημένων υποχρεώσεων. Όμως

Φίλε Θάνο δεν γνωρίζω τις σκέψεις σου για το τι σχεδιάζεις στο άμεσο μέλλον. Προτείνω Σούνιο ή Επίδαυρο με ξενάγιση στον θόλο της Επιδαύρου εκεί όπου ο Ασκληπιός έκανε μέχρι εγχειρίσεις εγκεφάλου με επιτυχία. Ακόμη δελεαστική ιδέα και η Αρχαία Ολυμπία με ξενάγιση στο χώρο του σταδίου όπου αριστερά ήταν τα αγάλματα των Ολυμπιονικών και δεξιά αυτών που χρησιμοποιούσαν δόλια μέσα για να κλέψουν τη νίκη. Επίσκεψη στο μουσείο με το αντίγραφο του χρυσού αγάλματος του Δία ύψους 12 μέτρων!

Προτεινόμενες ημερομηνίες 27/9 ή 11/10.
Οι διαδρομές είναι κοντινές, πανέμορφες όσες φορές κι αν περάσει κανείς και ταυτόχρονα τρομερά ενδιαφέροντα τα προτεινόμενα επισκέψιμα μέρη κατά την ταπεινή μου γνώμη. Σε συνδιασμό με την ενδιαφέρουσα ξενάγησή σου, θεωρώ οτι η επιτυχία μιας τέτοιας ημερήσιας εκδρομής δεν μπορεί από τα στεφθεί μόνο από Επιτυχία!
Στη διάθεσή σου "KOYRSAROS".

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 482447 geia

Λόγω τεχνικής άγνοιας, γράφω "συρφετό"..

1. [Στην επετειακή εκδρομή, αν εννοείς τις Πλαταιές, με λύπη δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ λόγω ανηλημένων υποχρεώσεων. ]
Οχι Θανάση (KOURSAROS) δεν εννούσα τη αυριανή εκδρομή με το λεωφορείο, πού αναβλήθηκε εξαιτίας 'ελλειψης ενδιαφέροντος και κακοκαιρίας. Ούτε εγώ θα πάω.

2. [Φίλε Θάνο δεν γνωρίζω τις σκέψεις σου για το τι σχεδιάζεις στο άμεσο μέλλον. Προτείνω Σούνιο ή Επίδαυρο με ξενάγιση στον θόλο της Επιδαύρου εκεί όπου ο Ασκληπιός έκανε μέχρι εγχειρίσεις εγκεφάλου με επιτυχία.]

Ρε Νάσο 2-3 φορές μου έχεις πεί για Δελφούς, τώρα λές ένα σωρό ακόμα..
Για Δελφούς προγραμματίζω κάτι...στις ημερομηνίες 27 Σεπτέμβρη ή 11 Οκτώβρη. (4 έχουμε τις εκλογές)
Ο "Θόλος" στην Επιδαυρο χτίστηκε το 360-350 ΠΧ, δεν έχει σχέση με τον Ασκληπιό που είναι μυθολογικό πρόσωπο ("ο περί Τίκκην γεννηθείς" λέει ο Πολύβιος) και γεννήθηκε στην Θεσσσαλία (κοντά στα Τρίκαλα σημερινά) Εχω πάει πολλές φορές στον Λήθαιο ποταμό, στο κέντρο των Τρικάλων, που πάνω στη γέφυρα υπάρχει το ωραίο άγαλμα του Θεού της ίασης.
Ομως, ιδεολογικά ο Ασκληπιός είναι η ιδεατή αντίληψη της ιαματικής δύναμης της φύσης.
2 απο τους γιούς του (Μαχάων και Ποδαλείριος) ήτα οι "γιατροί στον Τρωικό πόλεμο...Ετσι, ΑΝ πρέπει να τοποθετήσουμε χρονικά,...έζησε τον 14ο αιώνα ΠΧ.
Αρα, εάν πήγε ποτέ ο "Ασκληπιός" στην Επίδαυρο, ΔΕΝ υπήρχε ο Θόλος...
Οντως κοιμόντουσαν μέσα ένα βράδυ οι ασθενείς, περιμένοντας το "άγγιγμα" του θεού.(σε μορφή όφεος)

Βρέθηκαν όντως, πρωτογενή εργαλεία "χειρουργικής"...στην Επίδαυρο.
Εκεί ήταν το μεγαλύτερο θεραπευτικό κέντρο του αρχαίου κόσμου και στην πόλη ζουσαν σχεδόν αποκλειστικά γιατροί. (σημερινή Παλιά Επίδαυρος)
Εεεεε οχι ρε παιδιά και εγχειρήσεις εγκεφάλου!
ΟΥΤΕ σήμερα δεν το έχουν πετύχει αυτο!
Ξέρουμε οτι ο Ιπποκράτης ο Κώος, στυη Αθήνα (στο σημείο του σημερινού ομώνυμου νοσοκομείου!) υπήρχε σχολή Ιατρικής, η πρώτη στον κόσμο. Δοκίμασαν κάποιες χειρουργικές επεμβάσεις (ελαφρές) γιατί δεν γνώριζαν ακόμα τα αντιβιοτικά, ούτε τις ομάδες αίματος κατα την μετάγγιση. Αυτός ήταν και ο λόγος της μεγάλης θνησιμότητας κατά την διάρκεια των πιό βαριών χειρουργικών επεμβάσεων...)
Από τον Ομηρο έχουμε πληροφορίες για περίθαλψη τραυμάτων πολύ καλές, κάνοντας μερικούς επιστήμονες να λένε οτι πιθανότατα ήταν και γιατρός ο ίδιος!
Αλλά ΚΑΙ στους Δελφούς υπήρχε μεγάλο Ιατρικό κέντρο, απόλυτα φυσικό..αφού ΚΑΙ ο Απόλλων αίναι Θεός της ίασης...κοντά στο ναό της Αθηνάς Προνοιας υπάρχουν τα θεμέλια των 2 αυτών συμπλεγμάτων. (580-570 ΠΧ)...

3. [Αρχαία Ολυμπία[/b] με ξενάγιση στο χώρο του σταδίου όπου αριστερά ήταν τα αγάλματα των Ολυμπιονικών και δεξιά αυτών που χρησιμοποιούσαν δόλια μέσα για να κλέψουν τη νίκη. ]

ΟΛΥΜΠΙΑ...σίγουρα είναι μια εκδρομή "όνειρο"...και διήμερο αξίζει.!
(Απάντηση στο σχόλιο για τα αγάλματα των αθλητών: ήταν μεγάλη ντροπή για ένα αθλητή να "κλέβει" θεωρείτο "ύβρις" και τιμωρούνταν σκληρά! το άγαλμα το έβαζαν εκεί, για να το χλευάζουν. (θυμηθειτε τον Ben Johnson με τα dopping στη Κορέα το 1988.Πόσο ντροπιαστικό ήταν γιαυτόν και πως απέφευγε τις κάμερες...εεε στη Ολύμπία,΄"έβλεπαν" τον αθλητή-απάτη πάντα)

Οο για το αντίγραφο του αγάλματος του Δία (ένα από τα 7 θαύματα)...
Πού το είδες ρε Νάσο..?? Δεν υπάρχει αυτό, το έκαψαν Χριστιανοί σαν ειδωλολατρικό! (επί θεοδοσίου Β 426 μΧ ή επι Ιουστινιανού 530-540 μΧ.

Μάλλον το άγαλμα με τον Ερμη του Πραξιτέλη θα εννοείς (που κρατάει το μωρό Διόνυσο) και είναι "γυαλισμένο" από τα Ρωμαικά χρόνια. (1ος-2ος αιών μΧ)...

Εχει δεκάδες προορισμούς για εκδρομές με τέλειες διαδρομές, ιστορία, φύση, και άλλα ενδιαφέροντα...

Θα επανέλθω σύντομα...

Ευχαριστώ για τις ιδέες...ξανά!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την THUNDER STORM-1 στις Σαβ Σεπ 12 2009, 01:20, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 00:13

πράγματι ωραίοι προορισμοί
να πάμε να δούμε την ιστορία μας και να μαζέψουμε και χόρτα θα είναι πολύ καλή εμπειρία στον δρόμο με τα vstromia και τα σαμάρια με τα χόρτα να εξέχουν. YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 00:18

lol! OK YOU! rock XYLO xaxa bamm XAXAXAXA
respect respect respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 03:01

chefbf έγραψε:
όπα παίδες το χάνουμε το νόημα .
η λέσχη δέχεται τους πάντες και το ξέρουνε όλοι αυτοί που έχουν έρθει μαζί .
ΜΕΤΑ
ΘΑΝΟ δεν δημιούργησα εγώ την ένταση αυτή άλλα τα λεγόμενα σου , δεν θα έρθω για να δείξω απλά ρωτάς μαθαίνεις και δεν είναι κακό αυτό διαβάζεις την ασφαλή οδήγηση που βρίσκετε http://www.vstrom.gr/ODIGI.htm και μετά ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ πρόγραμμα βάζεις υπεύθυνους (σκούπα φαράσι ) από ΟΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ να ΞΕΡΟΥΝΕ τη να ΚΑΝΟΥΝ και ξεκινάς .

τέλος θέλω να μου πεις για να καταλάβω ποια είναι τα χιλιόμετρα που σου είπανε γιατί από πολλούς άκουσα ότι πηγαίνατε πάρα πολύ αργά στο δρόμο .

λάθος τούς που δεν ενημέρωσαν ότι φεύγουνε όχι ώμος ότι δεν δήλωσαν ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ εκεί είμαι κάθετος όλοι είναι ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ σε μια εκδρομή και οφείλουν να πάνε με τα δεδομένα του αρχηγού γκρουπ, εάν δεν τούς αρέσει σε ενημερώνουν και την πουλεβουνε .
σκούπα είχατε ήξερε τη πρέπει να κάνει ?
φαράσι είχατε ? ήξερε τη πρέπει να κάνει ?
δεν νομίζω τα παιδιά οτι θέλανε να σου περάσουν επιβλητικά καποια πράγματα που τούς έχει γίνει συνήθεια από την λέσχη για την ασφάλεια τούς .

Βασίλη, μιά χαρά ήταν όλα.
Το πρόγραμμα αναρτημένο 2-3 εβδομάδες με όλες τις διευκρινίσεις.
Το "κοίτα εμείς είμαστε καλύτεροι" με το επικριτικό ύφος, δεν αρμόζει.
ΟΛΟΙ μαζί πρεπει να είμαστε.

Οι ξεναγήσεις, προγραμματισμός εκδρομών και τα γκρούπ τουρίστες είναι η καθημερινή μου δουλειά.
Είμαι και ο "αρχαιότερος" Suzukάς...(απο το Α-50 του 1978, και η V-strom μου είναι η δέυτερη)

Τι να σου κάνω ρε Μίλτο, όταν δεν ετοιμάζεσαι εγκαιρα για αναχώρηση, ενώ όλοι οι άλλοι είναι.
Δεν διάβασες το link που πόσταρα από το moto.gr που λέει οτι προσέχουμε τις κινήσεις του αρχηγού όταν αναχωρούμε? (δεν πρόσεχες..έπρεπε να σε αφήναμε στη Θήβα που σου άρεσε!)
Εγώ σας φώναζα: "αναχωρούμε σε 5'..." κλπ. κάθε φορά!
Αν ο αρχηγός κάνει λάθος, του επιτέπεται να κάνει! ουδείς αλάνθαστος!

Θα ετοιμάσω σύντομα την μεγαλύτερη και ωραιότερη εκδρομή που έγινε ποτέ.
Θα τα έχει όλα! Φύση, διαδρομή, Βόλτα, ιστορία, κουλτούρα, φωτό-video, καλό φαγητό, περίπου 300 απολαυστικά χίλόμετρα και άριστη παρέα. Για να ανανεωθούν φιλίες και να δημιουργηθούν νέες.

Σας καλώ από τώρα ΟΛΟΥΣ να δείξετε, καλή διάθεση, συνεργασία και αυτο-πειθαρχία.
Να ξέρετε οτι είμαστε ο πρώτος λαός στον κόσμο, που αυτοπειθάρχησε στους νόμους που ο ίδιος έκανε.
Εάν επιθυμεί κάποιος να αναλάβει την καθοδήγηση, έχει την απόλυτη συνεργασία μου.

Περιμένω να ξεπεράσουμε τις 45 μηχανές και να κάνουμε νέο ρεκόρ (είναι 42)

Σας θέλω ΟΛΟΥΣ μαζί, μια τεράστια αδερφικά φιλική παρέα, να περάσουμε τέλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 10:28

THUNDER STORM-1 έγραψε:
Bretsos, ΄γνωρίζω οτι τπάρχουν ποστ με το θέμα καυσιμα.
Εξήγησα όμως, οτι εφόσον κάναμε όλοι τη ιδια διαδρομή και σχεδόν τα ίδια χιλιόμετρα, μπορούμε να έχουμε μια αντικειμενική εικόνα για τηνκατανάλωση.
Θα παρακαλ΄σω να μην είστε "αφοριστικοί" και να σεβαστείτε το οτι καποιοι ενδιαφέρονται...
Φίλε Τόμ, δεν β΄λέπω ούτε χιούμορ ούτε κάτι θετικό στα "χελωνάκια" που ποστάρεις.
Δεν γράφετε και κάτι καλό για την αλλάγή? Εσκεμμένα το κάνεις?

Καλώς και ο "προσηλυτισμός" να γίνουν μέλη του συλλόγου, αναρωτιέμαι γιατί? Ενω τα έμπειρα μέλη του συλλόγου ήταν οι άριστοι στις "υποδείξεις" στην τελευταία μεγαλειώδη εκδρομή, δεν ήταν και οι "υδειγματικοί" οι ίδιοι.
(διότι και επέμενες στην πέραν των ορίων ταχύτητες, ήρθατε χωρίς να κάνετε τον κόπο να γραφτείτε στη λίστα, φύγατε χωρίς να ενημερώσετε, στην επιστροφή και συνεχίζετε εδώ.
Ρε μήπως θέλετε να μου κάνετε "μπάχαλο" την κατάσταση? Sad
Περιμένω αλληλεγγύη και συμπαράσταση από τους πιό έμπειρους και όχι τέτοια... No
Εχω πεί και γνωρίζετε, οτι είμαι λάτρης της πειθαρχίας σε αυτά.
Της "οικειοθελούς αυτοπειθαρχίας" ΟΧΙ της επιβαλλόμενης. Παράκληση να μείνετε εντός τόπικ. merci
Mένω στο ......ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΓΑΛΕΙΩΔΗ ΕΚΔΡΟΜΗ.........και έχω κατουρηθή απ τα γέλια(φαίνετε ότι δεν ξέρεις από ΕΚΔΡΟΜΕΣ).Μήπως ξέρεις πόσες ΜΟΥΝΤΖΕΣ φάγαμε
απο τα Ι.Χ. στο δρόμο που πηγέναμε με 60κ.μ????????? η νομίζεις ότι δεν φαίνετε στα video που μας μας προσπερνάγανε και οι γάτες??????
Και βεβαίως αν δεν θέλεις να γίνεις μέλος της Λέσχης,να μην έρχεσαι καν απο κει(γιατί έρχεσαι άραγε?????).Και τέλος αν σου έχει λείψει η ΚΑΡΑΒΑΝΑΔΙΚΙΑ νοοτροπία........γύρνα στο Ναυσταθμο.Μόνο εκεί περνάνε τα .............γραφτείτε στη λίστα ........και άλλες μπουρδες τέτοιου
ίδους.......και να σου πω και κάτι..............μην γίνεις μέλος, μόνο ζημιά προκαλουν στη Λέσχη κάτι τέτοιοι τύποι.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 15:01

THUNDER STORM-1 έγραψε:


Τι να σου κάνω ρε Μίλτο, όταν δεν ετοιμάζεσαι εγκαιρα για αναχώρηση, ενώ όλοι οι άλλοι είναι.
Δεν διάβασες το link που πόσταρα από το moto.gr που λέει οτι προσέχουμε τις κινήσεις του αρχηγού όταν αναχωρούμε? (δεν πρόσεχες..έπρεπε να σε αφήναμε στη Θήβα που σου άρεσε!)
Εγώ σας φώναζα: "αναχωρούμε σε 5'..." κλπ. κάθε φορά!
Αν ο αρχηγός κάνει λάθος, του επιτέπεται να κάνει! ουδείς αλάνθαστος!



Τωρα με προκαλεις, καλα κρατουσα το στομα μου κλειστο τοσες μερες και αυτο γιατι ειμαι παντα καλοπροαιρετος και ανεκτικος, αποδειξη αυτου οτι θα ερθω σε καθε εκδρομη που θα οργανωσεις και θα ηγηθεις στο μελλον παρα τα χιλια μυρια οσα λαθη της προηγουμενης. Μεχρι στιγμης δεν ειχα κανει αναφορα σε κανενα απο αυτα και φροντισα να αναδειξω τις θετικες και μονο στιγμες της διοργανωσης.

Με ενοχλησε απιστευτα αυτο που πεταξες ετσι προς πασα κατευθυνση σε προηγουμενο post οτι μερικοι απο εμας ετειναν να τρεχουν υπερβαινοντας τα ορια, οπως και η υποτιθεμενη "μαυρη λιστα" στην οποια ειμαι εγω και ο Bretsos που τρεχουμε σαν δολοφονοι στο δρομο και οχι σαν ησυχοι οικογενειαρχες και το πως καποιοι σε ενημερωσαν με PM πως δεν δηλωσαν συμμετοχη στην εκδρομη σου επειδη θα ηταν και οι δυο γρηγοροι αλητες και γενικοτερα ολες αυτες οι μπουρδες. Και παλι τα καταπια. Αν πηγαμε σε μια ωρα Αγιο Κωνσταντινο με τον Bretso, βρηκαμε τις χημειες μας, δεν πιεσε κανεις κανεναν, οπως ποτε δεν πιεζομαι και δεν πιεζω οσους ταξιδευω μαζι τους. Δεν μπορει κανεις να κρεμα κουδουνια και να χαρακτηριζει ανθρωπους που σε ομαδικες ειναι υποδειγματικοι και ακουλουθουν πιστα μεχρι το τελος. Αλλο το ενα, αλλο το αλλο. Θελω να πιστευω πως κανεις απο τα παιδια δεν σηκωσε ανταρσια καθ' ολη τη διαρκεια της μερας και συμπεριφερθηκαν με υπομονη και απολυτη υπεθυνοτητα.

Δεν θα ανεχτω ομως σε καμμια περιπτωση την ευθυνη της καθυστερησης κατα πως αναφερεται στο quote σου.
Δεν θα αναφερθω στην εικονα αρχηγου πομπης που στριβει προς λαθος κατευθυνση και τον ξυπνουν οι υπολοιποι με κορνες, αυτο ειναι λαθος ανθρωπινο που μπορει να κανει ο καθενας. Θα μιλησω ομως για την εικονα αρχηγου που δεν περνα απο την ανισοπεδη (παλι απο ανθρωπινο λαθος) και στο φαναρι χανει τις 13 απο τις 25 μηχανες της πομπης και συνεχιζει. Επρεπε λοιπον αυτοι οι ανθρωποι να οδηγησουν εκτος οριων για να καλυψουν τα χιλιομετρα που ειχε διανυσει το κεφαλι της πομπης μεσα στον αιωνα που εκανε το συγκεκριμενο φαναρι να αναψει, αλλα και το επομενο απο αυτο.

Θα αναφερθω για τις μηχανες που πηραν εναν δρομο στην τυχη και ανεβασαν 140 χαω (σε επαρχιακο) με την ελπιδα να δουν καποια μηχανη στον οριζοντα απο αυτες που ξεκινησαν απο την πλατεια της Θηβας. Ειδες που μπορει καλλιστα ο αρχηγος να βαλει σε κινδυνο τους αλλους κι ας ηγειται με 60-80;

Θα αναφερθω στις μηχανες που χαθηκαν στην Χαλκιδα, συμπεριλαμβανομενης και της σκουπας απο την "ομαδικη εκκινηση"

Θα αναφερθω στο γεγονος οτι καθομασταν και ψαχναμε τον χαμενο κοσμο στην Χαλκιδα, και παλι ξεκινησε η πομπη αφηνοντας πισω ανθρωπους που δεν ειχαν βαλει μπρος, δεν ειχαν καβαλησει, δεν ειχαν καν φορεσει κρανος ενω δευτερολεπτα μολις πριν σου γκρινιαζαν οι παντες για το συγκεκριμενο θεμα!

Δεν ημουν λοιπον εγω που δεν ημουν ετοιμος, σε καποιες περπτωσεις περιμενα αλλους για να μην ξεκινησουν μονοι. Σε καθε περιπτωση ομως ο αρχηγος περιμενει και τον τελευταιο να ντυθει, να κατουρησει, να χεσει, σιγουρευεται οτι ολοι ειναι ετοιμοι και ξεκινα. Αν θελει να λεει οτι εχει την ευθυνη ολων. Κανει παρατηρησεις εντοπιζοντας στραβα στα ενδιαμεσα της διαδρομης του στυλ αναπροσαρμογη ταχυτητας, παρακινηση σε οδηγους να προσπερασουν αυτοκινητα και οχι να κολλανε πισω απο αυτα με αποτελεσμα οι μισοι να περιμενουν πισω απο καποιν που δεν προσπερνα ενω οι αλλοι μισοι εχουν χαθει στον οριζοντα φτωχοι και μονοι καουμποϋς. Για να μην ξαναπαρατηρηθουν φαινομενα σαν το τροχοσπιτο που πηγε να λιωσει ποσες μηχανες.

Αυτα φιλε Θανο, αμα δεν ειμαι ετοιμος με περιμενεις, η σε κοιταω στα ματια και παιρνεις το ΟΚ να ξεκινησεις χωρις εμενα γιατι εχω συγκεκριμενο προβλημα. Ετσι γινεται.

Αυτα, και παλι τελειως φιλικα, για την βελτιωση ολων μας και γιατι γουσταρω να ξαναερθω εκδρομη και να πιω μπυρες με την παρτη σου.

Σημ. Να προσθεσω και κατι: τετοια εικονα φαγομαρας και αντισφαιρισης ευθυνων μονο αρνητικες εντυπωσεις προκαλει και μονο αποθαρρυντικα μπορει να λειτουργησει για συμμετοχη σε επερχομενες εκδρομες. Ας βγαλουμε ολοι το σκασμο λοιπον, ας κρατησουμε ο,τι θελουμε να κρατησουμε για παρτη μας και οι οποιες συζητησεις και αντιπαραθεσεις ας γινουν πανω απο μια μπυρα απο κοντα. Σε τελικη μην μπαινει ξενος κοσμος στο forum και λεει "τι χαβαλοι που ειναι οι V-Stromαδες εκει περα".
Προσωπικες αναφορες δημοσια μονο αν ειναι θετικες. Αρνητικες απο κοντα (τουλαχιστον η παιδεια μου αυτο μου επιβαλλει).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 16:08

TomK8ww έγραψε:
THUNDER STORM-1 έγραψε:
Bretsos, ΄γνωρίζω οτι τπάρχουν ποστ με το θέμα καυσιμα.
Εξήγησα όμως, οτι εφόσον κάναμε όλοι τη ιδια διαδρομή και σχεδόν τα ίδια χιλιόμετρα, μπορούμε να έχουμε μια αντικειμενική εικόνα για τηνκατανάλωση.
Θα παρακαλ΄σω να μην είστε "αφοριστικοί" και να σεβαστείτε το οτι καποιοι ενδιαφέρονται...
Φίλε Τόμ, δεν β΄λέπω ούτε χιούμορ ούτε κάτι θετικό στα "χελωνάκια" που ποστάρεις.
Δεν γράφετε και κάτι καλό για την αλλάγή? Εσκεμμένα το κάνεις?

Καλώς και ο "προσηλυτισμός" να γίνουν μέλη του συλλόγου, αναρωτιέμαι γιατί? Ενω τα έμπειρα μέλη του συλλόγου ήταν οι άριστοι στις "υποδείξεις" στην τελευταία μεγαλειώδη εκδρομή, δεν ήταν και οι "υδειγματικοί" οι ίδιοι.
(διότι και επέμενες στην πέραν των ορίων ταχύτητες, ήρθατε χωρίς να κάνετε τον κόπο να γραφτείτε στη λίστα, φύγατε χωρίς να ενημερώσετε, στην επιστροφή και συνεχίζετε εδώ.
Ρε μήπως θέλετε να μου κάνετε "μπάχαλο" την κατάσταση? Sad
Περιμένω αλληλεγγύη και συμπαράσταση από τους πιό έμπειρους και όχι τέτοια... No
Εχω πεί και γνωρίζετε, οτι είμαι λάτρης της πειθαρχίας σε αυτά.
Της "οικειοθελούς αυτοπειθαρχίας" ΟΧΙ της επιβαλλόμενης. Παράκληση να μείνετε εντός τόπικ. merci
Mένω στο ......ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΓΑΛΕΙΩΔΗ ΕΚΔΡΟΜΗ.........και έχω κατουρηθή απ τα γέλια(φαίνετε ότι δεν ξέρεις από ΕΚΔΡΟΜΕΣ).Μήπως ξέρεις πόσες ΜΟΥΝΤΖΕΣ φάγαμε
απο τα Ι.Χ. στο δρόμο που πηγέναμε με 60κ.μ????????? η νομίζεις ότι δεν φαίνετε στα video που μας μας προσπερνάγανε και οι γάτες??????
Και βεβαίως αν δεν θέλεις να γίνεις μέλος της Λέσχης,να μην έρχεσαι καν απο κει(γιατί έρχεσαι άραγε?????).Και τέλος αν σου έχει λείψει η ΚΑΡΑΒΑΝΑΔΙΚΙΑ νοοτροπία........γύρνα στο Ναυσταθμο.Μόνο εκεί περνάνε τα .............γραφτείτε στη λίστα ........και άλλες μπουρδες τέτοιου
ίδους.......και να σου πω και κάτι..............μην γίνεις μέλος, μόνο ζημιά προκαλουν στη Λέσχη κάτι τέτοιοι τύποι.........

Α. Η κδρομή ήταν άκρως πετυχημένη και μεγαλειώδης. Δεν έχει σημασία η ταχύτητα. (Αστοχη η σύνδεση)

Β. Οι εκδρομές είναι ΚΑΙ η δουλιά μου (βλέπε: www.tourtripgreece.gr) και το χόμπυ μου.

Γ. Αεροπορία υπηρέτησα '83-'85 και δεν ειμαι "καραβανάς". Απλά έχουμε στο σόι μρικούς στρατιωτικούς.

Δ. Στο video πηγαίναμε αργά για να κάνουμε καλές λήψεις (Θήβα-Χαλκίδα) ενώ εγώ έκανα "σήματα" για να αναπτύξετε ταχύτητα...Στην Εθνική πηγαίναμε 130 Km/α.ω...Θυμίζω οτι 2-3 μέλη είπαν οτι δεν έρχονται γιατι τρέχουμε πολυ και φοβούνταν.

Ε. Η λίστα είναι για να ξέρουμε να περιμένουμε και να οργανωθούμε ανάλογα. Πρακτικός λόγος.

ΣΤ. Εφόσον δεν έχεις αναλάβει ή προτείνει κάποια εκδήλωση, μην κρίνεις άλλους. και μάλιστα αφοριστικά!
και αν δεν σου αρέσει να μην έρχεσε γιατί εγώ δεν θέλω αναρχο-ανακατοσούρηδες σε εκδρομές που οργανώνω.
Ζ. Να άρεις ή να εξηγήσεις γιατί "ζημιά προκαλουν στη Λέσχη κάτι τέτοιοι τύποι" Εάν δεν εξηγήσεις ικανοποιητικά, απαιτώ ενα συγγνώμη δημόσια, εφόσον δημόσια, και έμμεσα με κατηγορείς.

Η. Δικαίωμά μου είναι να επιλέγω.
Θ. Είσαι αχάριστος ρε φίλε, ενώ πέρασες καλά, κάνεις και "αφοριστική κριτική"...αναίτια και προκλητικά.
Στην δική οργάνωση εγώ θα είμαι απολύτως πειθαρχημενος στον κανονισμό της επιλογής σου.
(εκτός αν ειναι να πάει η πομπή με 180Km/h)...

Επίτηδες τα λέτe και κάνατε αυτά? για να "υποβαθμίσετε" μια άκρως πετυχημένη εκδρομή?
Λέω εγώ...λέω... τώρα, γιατί αυτή η αβάσιμη αρνητικότητα ενω περάσατε καλά?

Πώς γίνετε να είναι απόλυτα ευχαριστημένοι το σύνολο σχεδόν των μελών που συμμετείχαν και να λέγονται αυτά απο 1 μέλος (που δεν ήρθε), 1 που ήρθε και απειθάρχησε (εσύ) και 1 ακόμα (για άλλο άσχετο λόγο)...
Σοβαρή και τεκμηριομένη απάντηση σε παρακαλώ. Χωρίς να αφήνεις "αιωρούμενες" σκέψεις και χωρίς να δημιουργείς εντυπώσεις με "αφορισμούς"... (υποτιμάς την ίδια σου την νοημοσύνη έτσι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 16:41

[quote]Σημ. Να προσθεσω και κατι: τετοια εικονα φαγομαρας και αντισφαιρισης ευθυνων μονο αρνητικες εντυπωσεις προκαλει και μονο αποθαρρυντικα μπορει να λειτουργησει για συμμετοχη σε επερχομενες εκδρομες. Ας βγαλουμε ολοι το σκασμο λοιπον, ας κρατησουμε ο,τι θελουμε να κρατησουμε για παρτη μας και οι οποιες συζητησεις και αντιπαραθεσεις ας γινουν πανω απο μια μπυρα απο κοντα. Σε τελικη μην μπαινει ξενος κοσμος στο forum και λεει "τι χαβαλοι που ειναι οι V-Stromαδες εκει περα".
Προσωπικες αναφορες δημοσια μονο αν ειναι θετικες. Αρνητικες απο κοντα (τουλαχιστον η παιδεια μου αυτο μου επιβαλλει).[quote]

Παρακολουθω το θεμα και θα συμφωνισω με τον μιλτο με τα πιο πανω γραφομμενα του θα πρεπει το θεμα να κλεισει εδω και τις οποιες μικρες διαφορες εχουμε μπορουμε να τις λυσουμε με κατ'ιδιαν συνατησεις και οχι μεσα απο το φορουμ οπου τα γραφομενα ευκολα παρεξηγουνται...τα λαθη ανθρωπινα και για ολους...
ειμαστε μια ομορφη παρεα με κοινη αγαπη τις μηχανες..ας μεινει ετσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 16:46

μην σταματατε τωρα ρε παιδια και πολυ περισσοτερο μην το κλειδωσετε το τοπικ .......... 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iliasb1967

iliasb1967

Ηλικία : 56
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 21/07/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 16:58

Καλησπερα φιλοι μου
Εαν και σχετικα νεος στο φορουμ οχι στα χρονια διοργανωσαμε αυτη την εκδρομη για να κανουμε την βολτα μας να ριξουμε τις μασαμπουκες μας και να ακουσε ορισμενα πραγματα για την μαχη των Πλαταιων.Ετσι που πηγαινουν τα πραγματα ειμαστε μπροστα στο ενδεχομενο να δουμε πως ξεκινησε ο εμφυλιος πολεμος στο v-strom forum..Απ οποια οπτικη γωνια και να το δεις δεν βγαινει κατι καλο απο ολα αυτα που γραφονται.Τα γραπτα μενουν τα διαβαζουν και οι αλλοι και φοβαμε οτι θα μας σχολιαζουν πικροχολα.Δοξα το θεο υπαρχει και η λεσχη οπου μπορεις να του πεις, να σου πει και μετα να παμε για μπυρες ολοι μαζι.Γι αυτο θα θερμοπαρακαλεσω να τελειωσει εδω ολη αυτη η κουβεντα

ΗΛΙΑΣ (Ενας απο τους δυο περιπου χιλιαδες αυτου του FORUM)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 17:26

σαλιγκαρι έγραψε:
μην σταματατε τωρα ρε παιδια και πολυ περισσοτερο μην το κλειδωσετε το τοπικ .......... 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Lol
+ 1 γράφονται θεικά πράγματα ( από έναν )...σενάριο επιθεώρησης στο Δελφινάριο lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 17:50

Μέσα απο τα γραφόμενα υπάρχουν και βγαίνουν ΚΑΙ καλά στοιχεία..
Τι εμφύλιος πόλεμος και τέοια λές ρε Ηλία?...
Πολύ καλός ο διάλογος με τον Μίλτο...

Καλά με τον Τομ...τι να πώ, είναι το στύλ του αυτό.
Συμφωνώ οτι αυτά καλύτερα να λέγονται από κοντά και "κατιδίαν" στα μάτια..
(Για να μην δημοιουργούναι παρερμηνεύσεις...και δίνουμε χαρά σε κακόβουλους επικριτές)
Ακου "καραβανά"...ρε Τομ..100-200 στρατιωτικοί είναι εδώ μέσα...ΤΙ ΛΕΣ? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iliasb1967

iliasb1967

Ηλικία : 56
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 21/07/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 17:53

ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SYRIOS

SYRIOS

Ηλικία : 45
Τόπος : Athens
Registration date : 27/01/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 18:17

Hello !!!!

Φτάνει πια ρε παιδιά. Ήμαρτον ………….!!! 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 434624

Λοιπόν η δικιά μου συμμετοχή στην εκδρομή ήταν για να σας γνωρίσω και συγχρόνως να δω αν αξίζει όντος να έρχομαι στης εκδρομές από εδώ και πέρα.
Μπορείτε να το πείτε ότι ήταν μια δοκιμή για εμένα αλλά πιστεύω και για άλλους νέους στην ομάδα. Έτσι δεν είναι ρε νεούδια σαν και εμένα;

Για αυτό και μόνο σας παρακαλώ φτάνει ως εδώ . Μην μας χαλάτε αυτήν την θετική εικόνα που πήραμε και μας κάνετε να το μετανιώνουμε που ήρθαμε. gmt

Από δική μου πλευρά επαναλαμβάνω ότι η εκδρομούλα ήταν πολύ ευχάριστη και τέλεια οργανωμένη.
Το ότι χάθηκαν κάποιοι κάποια στιγμή εεε σιγά το πράγμα συμβαίνει και στης καλύτερες οικογένειες.


merci Και ευχάριστο cheers πολύ όλους για την ωραία παρέα και ειδικά τον TOUR LEADER (THUNDER STORM-1) μας και των Camera Man μας (Bretsos K2), τιμή μου που τους γνώρισα όπως και άλλους φυσικά.!!!!geia



Syrios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/mariaseg#/Syrios
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.   2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 12 2009, 18:24

Φίλε Σύριος,
Ο έντονος διάλογος είναι για το καλό και βελτίωση.
Υπάρχουν και μαθήματα μεσα σαυτόν, για όλους.
Δεν είναι "φαγωμάρα"...όλα εντάξει.
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

2.488ή Επέτειος μάχης των Πλαταιών. Εκδρομή Κυριακή 6 Σεπτ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Συναντήσεις μελών Φόρουμ Αττικής-
Μετάβαση σε: