Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Λασπωτήρες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 03:51

Αυτό έχει το "εξόγκωμα" στην ανάρτηση; Εκεί που υπάρχει το κουτί του ABS;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 07:34

Δε ξέρω πως είναι και που έχει το κουτί του ΑΒS το Κ8. θα κοιτάξω σήμερα στη δουλειά που το έχει ένας φίλος και θα σε ενημερώσω. Πάντως δεν εχω (τουλάχιστον όχι ακόμα όσω είναι καινούργιο) τα προβλήματα που έχεις αναφέρει παλιότερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 09:55

bdout2R1 έγραψε:
@ovelix: Γίνεται να βάλεις καμιά φώτο να το δούμε; Very Happy Very Happy

@ganezos: Μου στείλανε καινούριο λασπωτήρα και δεξιά βάση, τα οποία δεν τα έχω βάλει ακόμη. Και εμένα μου φαίνεται ότι είναι διαφορετικό μόνο το χρώμα (μαύρο αντί για γκρι). Θα τα βάλω και θα σας ενημερώσω...

geia geia
Καλημερα σου στειλανε αλλο φτερο για πισω αν καταλαβα καλα που ειναι μαυρο γιατι το προηγουμενο ηταν γκρι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 22:51

Ovelix πολύ ωραίο,από και πόσο το πήρες; OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 04 2008, 23:54

@ganezos: Δεν ήταν το φτερό γκρι. Γκρι ήταν το μπράτσο που έπιανε στο δεξί ψαλίδι. Τώρα μου στείλανε φτερό (το ίδιο μου φαίνεται, δεν τα έχω συγκρίνει) και μαύρο μπράτσο. Θα το βάλω άυριο μεθάυριο και θα σας πω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 05 2008, 00:40

bdout2R1 έγραψε:
@ganezos: Δεν ήταν το φτερό γκρι. Γκρι ήταν το μπράτσο που έπιανε στο δεξί ψαλίδι. Τώρα μου στείλανε φτερό (το ίδιο μου φαίνεται, δεν τα έχω συγκρίνει) και μαύρο μπράτσο. Θα το βάλω άυριο μεθάυριο και θα σας πω
Οταν ρωτησα αν κανει η απαντηση ηταν ναι φυσικα αλλα εφοσον πραγματικα δεν ηξεραν απο MOTORAID επρεπε
να ρωτηση γιατι σε οποιοδηποτε μαγαζι να πηγαινες και το δεν εκανε θα το επερνε πισω και θα εστελνε το σωστο
και οχι σε εσενα εστειλε φτερο και βαση σε μενα εστειλαν μονο βαση φοβερη πολιτικη .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 05 2008, 08:45

ganezos έγραψε:
Οταν ρωτησα αν κανει η απαντηση ηταν ναι φυσικα αλλα εφοσον πραγματικα δεν ηξεραν απο MOTORAID επρεπε
να ρωτηση γιατι σε οποιοδηποτε μαγαζι να πηγαινες και το δεν εκανε θα το επερνε πισω και θα εστελνε το σωστο
και οχι σε εσενα εστειλε φτερο και βαση σε μενα εστειλαν μονο βαση φοβερη πολιτικη .

Δεν ξέρω, τι να σου πω. Εγώ δεν τους είπα τίποτε για αλλαγή με καινούριο. Μόνοι τους με πήραν και μου είπαν ότι είδαν ότι έχω πρόβλημα με το φτερό και από μόνοι τους μου είπαν ότι θα μου το αλλάξουν. Ίσως να το έκαναν επειδή μου έχει χτυπηθεί σε 3-4 σημεία. Βέβαια το νέο φτερό έχει επάνω πάλι τον κωδικό 070190Β (μοντέλο 2006, σύμφωνα με το mail από pyramid) αλλά και μάυρο μπράτσο για το ψαλίδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 05 2008, 16:22

Πράγματι Δημήτρη έχει ένα κουτί στο συγκεκριμένο σημείο που αναφέρεις, όμως με το μάτι δε μπόρεσα να καταλάβω αν ταιριάζει. Πάντως το φτερό στο πίσω σημείο έχει 2 τρύπες που βιδώνει στο ψαλίδη, για περαιτέρω ριξε ένα τηλέφωνο (ενδιαφέρει και εσένα Αντώνη) στο Ξύκη στη Μιχαλακοπούλου τηλ. 2107779874. Η τιμή που μου το άφησε 135ευρό.

Υ.Γ. "Άνοιξα ένα θέμα σχετικά με γρανάζια για ρίξτε μια ματιά μήπως βγάλουμε καμία άκρη... Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 21 2008, 14:40

Έκατσα σήμερα, μετά από πόσες μέρες, να βάλω το πίσω λασπωτήρα και την έκανα την μλκ μου...

Χάλασα τις βόλτες της βίδας του κομματιού που κρατάει τα σωληνάκια στο δεξί ψαλίδι. Προσπαθούσα πόση ώρα να το ξεβιδώσω και τελικά τη χάλασα.... Sad Sad Sad Sad

Μπορώ να την ξεβιδώσω τώρα κάπως ή όχι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 21 2008, 16:11

bdout2R1 έγραψε:
Έκατσα σήμερα, μετά από πόσες μέρες, να βάλω το πίσω λασπωτήρα και την έκανα την μλκ μου...

Χάλασα τις βόλτες της βίδας του κομματιού που κρατάει τα σωληνάκια στο δεξί ψαλίδι. Προσπαθούσα πόση ώρα να το ξεβιδώσω και τελικά τη χάλασα.... Sad Sad Sad Sad

Μπορώ να την ξεβιδώσω τώρα κάπως ή όχι;
Χαλασες τα πασσα ή το κεφαλι της βιδας που μπαινει το κατσαβιδι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 21 2008, 16:16

Σύντροφοι καλησπέρα. Έψαξα σήμερα σε 3 μαγαζιά μήπως βρω τη καρίνα της puig. Όλοι μου είπαν κατόπιν παραγγελίας. Μήπως γνωρίζει κάποιος που μπορώ να τη βρω ετοιμοπαράδοτοι; Τη θέλω τώρα σας λέω... καιγόμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 21 2008, 17:05

@ganezos: Το κεφάλι. Γυρίζει το κατσαβίδι αλλά όχι η βίδα...

@ovelix: Μήπως έπρεπε να το postάρεις σε άλλο topic αυτό; Razz Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 21 2008, 17:56

bdout2R1 έγραψε:
@ganezos: Το κεφάλι. Γυρίζει το κατσαβίδι αλλά όχι η βίδα...

@ovelix: Μήπως έπρεπε να το postάρεις σε άλλο topic αυτό; Razz Razz Razz Razz Razz

650συγνώμη! Επειδή λέγαμε για τους λασπωτήρες της puig "κόλλησε" ο επεξεργαστής μου και το έβαλα εδώ... Μόλις έκανα το ερώτημα στο σωστό topic.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
masman



Ηλικία : 47
Τόπος : THESSALONIKI
Registration date : 04/04/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01 2008, 23:38

παιδες γεια σας.μπαινω και εγω σε αυτο το post ως παθων.πηρα 2 φτερα pyramid apo motoraid(για μενα και ενα φιλαρακι) αυτα που υποτιθεται οτι κανουν για στρωμα με abs αφου εβγαλα το πλαστικο για τα καλωδια και τοποθετησα σε διαφορες θεσεις την δεξια βαση μου παρουσιαζει θορυβο στις λακουβες χωρις ομως να βλεπω καποιο σημαδι απο χτυπημα στο φτερο.στην αλυσιδα δεν βλεπω να βρισκει.εχω ομως μια υποψια οτι λογω των ανοχων(ελαστικοτητας) το τελειωμα του φτερου βρισκει στο λαστιχο.λετε να παιζει κατι τετοιο;καμια αλλη γνωμη;γενικα οτι μπορειτε να σκεφτειτε σαν λυση γιατι μου εσπασε τα νευρα Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01 2008, 23:57

masman έγραψε:
παιδες γεια σας.μπαινω και εγω σε αυτο το post ως παθων.πηρα 2 φτερα pyramid apo motoraid(για μενα και ενα φιλαρακι) αυτα που υποτιθεται οτι κανουν για στρωμα με abs αφου εβγαλα το πλαστικο για τα καλωδια και τοποθετησα σε διαφορες θεσεις την δεξια βαση μου παρουσιαζει θορυβο στις λακουβες χωρις ομως να βλεπω καποιο σημαδι απο χτυπημα στο φτερο.στην αλυσιδα δεν βλεπω να βρισκει.εχω ομως μια υποψια οτι λογω των ανοχων(ελαστικοτητας) το τελειωμα του φτερου βρισκει στο λαστιχο.λετε να παιζει κατι τετοιο;καμια αλλη γνωμη;γενικα οτι μπορειτε να σκεφτειτε σαν λυση γιατι μου εσπασε τα νευρα Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ευχαριστω
ο
Καλησπερα το εχω και γω αυτο το χτυπημα και προερχεται σιγουρα απο την αλυσιδα . Εγω το εχω λιμαρει λιγο και πλεον
χτυπαει μονο με διπλο και σε λακουβεσ . ειναι σιγουρα η αλυσιδα στο μπροσ σημειο του φτερου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 03 2008, 20:24

Εγώ με τη βίδα τελικά τι να κάνω;;;

confused confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 03 2008, 22:07

2 τρόπους ξέρω να βγάλεις βίδα που έχει χαλάσει το κεφάλι

1. με πριονάκι κάνεις μια εγκοπή κάθετα στο κεφάλι της βίδας, έτσι ώστε να βάλεις ίσιο κατσαβίδι

2. άμα δε σε νοιάζει να κάνεις ζημιά κ να αφήσεις τη βίδα μέσα στην τρύπα, με τρυπάνι μετάλου, 1-2 χιλιοστά μικρότερο από τη βίδα (στα πάσα, όχι στο κεφάλι) τρυπάς κάθετα μέχρι να κόψει το κεφάλι... η βίδα μένει μέσα αλλά δεν κρατάει πλέον τπτ... <<<δε στο συνιστώ για την περίπτωσή σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
panos
gold member
gold member
panos

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα - Αγ.Ανάργυροι
Registration date : 01/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 03 2008, 22:19

Σωστός ο mikios και ένας τρίτος από μένα εάν η βίδα που λες πιάνει σε μεταλλικό σημείο παίρνεις ένα σφυροκατσαβιδο του σκας μια με το σφυρί και έλυσε. μπορείς να το δοκιμάσεις και με απλό κατσαβίδι ,την ώρα που το γυρνάς το χτυπάς στο πίσω μέρος με το σφυρί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 50
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 04 2008, 17:49

Πας σε ενα συνεργειο, ανοιγουν μια τρυπα με μικρο τρυπανι, βαζουν εναν εξωλκεα και ξεβυδωνουν την βιδα!
Ο εξωλκεας ειναι ενα κολααυζο που βιδωνει αριστεροστροφα! αν θες να το επιχειρησεις μονος σου, θα βρεις στα μαγαζια με εργαλεια!
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PARKER97



Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 19/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 10 2008, 08:19

Μια και μιλάμε για λασπωτήρες δείτε και έναν για το μπροστινό φτερό που πραγματικά κάνει θαύματα όσον αφορά τις λάσπες που τρώει
το ψυγείο λαδιού και νερού και γενικώς όλη η μηχανή.
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 100_1711

---------------------------------------
http://clubs.pathfinder.gr/CLUB_V
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://clubs.pathfinder.gr/CLUB_V
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 10 2008, 23:45

parker97: Το έχουμε αναφέρει στα παραπάνω posts και το έχουμε αγοράσει ήδη...


bliax bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 52
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 23:26

Σήμερα αγόρασα αυτό το Rear fender μάρκας barracuda (no paint ) white.
http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdotto.aspx?IDP=824&CAT=39
Το έβαψα μόνος μου. (τρίψιμο με σφουγγάρι, αστάρωμα, βάψιμο)
Είναι πολυεστερικό και μέχρι ώρας μου κάθεται πολύ καλά στο μάτι σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα που έχω δει.
Βέβαια θα το δούμε και στη πράξη τι λέει.
Έχω μια μικρή απορία: Αυτή τη βίδα πως την ξεβιδώσατε; Βγάλατε το τροχό; Διότι απ´ ότι βλέπω δε δίνει εύκολα χέρι εκεί που είναι.
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 08-10-10
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Dsc00110


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Man With No Name στις Πεμ Οκτ 09 2008, 23:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 52
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 23:29

και εδώ το rear fender που αγόρασα - έβαψα:
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Pic_4417
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Pic_4418
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Pic_4420
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Pic_4421
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Pic_4422
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Pic_4423
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 23:45

Man With No Name έγραψε:
Σήμερα αγόρασα αυτό το Rear fender μάρκας barracuda (no paint ) white.
http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdotto.aspx?IDP=824&CAT=39
Το έβαψα μόνος μου. (τρίψιμο με σφουγγάρι, αστάρωμα, βάψιμο)
Είναι πολυεστερικό και μέχρι ώρας μου κάθεται πολύ καλά στο μάτι σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα που έχω δει.
Βέβαια θα το δούμε και στη πράξη τι λέει.
Έχω μια μικρή απορία: Αυτή τη βίδα πως την ξεβιδώσατε; Βγάλατε το τροχό; Διότι απ&acute; ότι βλέπω δε δίνει εύκολα χέρι εκεί που είναι.
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 08-10-10
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Dsc00110
Tην βιδα αυτη γιατι να την ξεβιδωσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 52
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λασπωτήρες   Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10 2008, 00:05

Διότι πρέπει να βιδώσει το rear fender σε αυτό το σημείο:
Λασπωτήρες - Σελίδα 3 Pic_4424
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Λασπωτήρες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: