Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 H εκδρομικη μας ατζεντα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24, 2009 12:18 pm

Εμεις που δουλευουμε οι δυτικοι μημπως παιξει κανα μικρο βολταρακι μπας και φυγω νωριτερα H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 95412 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 8117

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24, 2009 12:42 pm

Εγώ μέσα αλλά να βηθήσει και ο καιρός γτι δεν έχω και αδιάβροχα . Και αν δεν παίξει κατι στα δυτικά για να βολέψει το Νίκο ψήνομαι και για Τυμπάκι αν θέλει κανείς να πάμε , έστω και για βόλτα . (να μην κάτσουμε δλδ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24, 2009 6:15 pm

Εγω μαλλον δεν θα μπορεσω Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24, 2009 8:01 pm

εγω τελικα δε θα μπορεσω αυριο ... οσοι πατε βολτιτσα καλα να περασετε και με προσοχη στο δρομο.

επειδη εχουμε κινηθει πολυ προς τα δυτικα τελευταια, καιρος ειναι να κινηθουμε και λιγο ανατολικα.
ειναι ευκαιρια τωρα που εχουμε νεα κοπελια ανατολικοτερα απο μενα.
east crete success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24, 2009 11:01 pm

εγώ έχω βαφτίσια αύριο για όσους δεν το έχω πει κατ'ιδίαν.... τι έγινε, θα λείψω μια Κυριακή κ καταρρέει το Κρητικό κλιμάκιο; XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24, 2009 11:06 pm

Αφησε αντικαταστατη για να μην παμε σε συνεδριο και να οδηγηθει το κλιμακιο σε μια ακομα κυριακουλα !!!!!!!! lol! geek :drunken:

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 25, 2009 9:10 am

Καλημέρα σε όλους…ο καιρός δείχνει να φτιάξει……..κατεβαίνουμε
προς τυμπάκι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 25, 2009 9:23 am

sakismip έγραψε:
Καλημέρα σε όλους…ο καιρός δείχνει να φτιάξει……..κατεβαίνουμε
προς τυμπάκι?

λυγμενα πινεις....ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ!!!! angry angry angry angry ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ!!! angry angry αμα θετε να πατε...αλλα γροικω πως ο καιρος θα ειναι ετσα μεχρι και την αλλη εβδομαδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 25, 2009 9:26 am

Big_Tzo έγραψε:
sakismip έγραψε:
Καλημέρα σε όλους…ο καιρός δείχνει να φτιάξει……..κατεβαίνουμε
προς τυμπάκι?

λυγμενα πινεις....ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ!!!! H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ!!! H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 αμα θετε να πατε...αλλα γροικω πως ο καιρος θα ειναι ετσα μεχρι και την αλλη εβδομαδα...


άσε ρε Μετεωρολόγε εσύ H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 25, 2009 11:23 am

sakismip έγραψε:
Big_Tzo έγραψε:
sakismip έγραψε:
Καλημέρα σε όλους…ο καιρός δείχνει να φτιάξει……..κατεβαίνουμε
προς τυμπάκι?

λυγμενα πινεις....ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ!!!! H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ!!! H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 807513 αμα θετε να πατε...αλλα γροικω πως ο καιρος θα ειναι ετσα μεχρι και την αλλη εβδομαδα...


άσε ρε Μετεωρολόγε εσύ H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_razz
bliax bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 25, 2009 11:27 am

Μολις μιλησα με ενα φιλο στις μοιρες, εδω μπορει να εχει συννεφια αλλα κατω εχει καταιγιδα. Ακομα και οι αγωνες δεν ξερω αν θα γινουν με τετοιες συνθηκες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 25, 2009 12:35 pm

εγω ειμαι πισω απο ενα παραθυρο σπιτι βλεπω τους κεραυνους και ακουω ac/dc thunterstuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 11:11 am

Για την τεταρτη θα κανονισουμε τιποτις?
οχι τιποτα αλλο για να τιμησωμε το Εθνος!

ε, και να κάνουμε και καμια βολτουλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 11:12 am

tanouki έγραψε:
Για την τεταρτη θα κανονισουμε τιποτις?
οχι τιποτα αλλο για να τιμησωμε το Εθνος!

ε, και να κάνουμε και καμια βολτουλα

αμα βρεχει παλι........μαλλον μεσα με thunterstuk θα την βγαλω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 2:44 pm

Big_Tzo έγραψε:
tanouki έγραψε:
Για την τεταρτη θα κανονισουμε τιποτις?
οχι τιποτα αλλο για να τιμησωμε το Εθνος!

ε, και να κάνουμε και καμια βολτουλα

αμα βρεχει παλι........μαλλον μεσα με thunterstuk θα την βγαλω....
γιατι να κατσουμε μεσα;
μπορουμε να παμε και με τα αμαξια...
δε παιζει ρολο πως θα παει καποιος αλλα η παρεα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 2:59 pm

painterakis έγραψε:
Big_Tzo έγραψε:
tanouki έγραψε:
Για την τεταρτη θα κανονισουμε τιποτις?
οχι τιποτα αλλο για να τιμησωμε το Εθνος!

ε, και να κάνουμε και καμια βολτουλα

αμα βρεχει παλι........μαλλον μεσα με thunterstuk θα την βγαλω....
γιατι να κατσουμε μεσα;
μπορουμε να παμε και με τα αμαξια...
δε παιζει ρολο πως θα παει καποιος αλλα η παρεα.


Σωστοοοοος OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 6:05 pm

painterakis έγραψε:
Big_Tzo έγραψε:
tanouki έγραψε:
Για την τεταρτη θα κανονισουμε τιποτις?
οχι τιποτα αλλο για να τιμησωμε το Εθνος!

ε, και να κάνουμε και καμια βολτουλα

αμα βρεχει παλι........μαλλον μεσα με thunterstuk θα την βγαλω....
γιατι να κατσουμε μεσα;
μπορουμε να παμε και με τα αμαξια...
δε παιζει ρολο πως θα παει καποιος αλλα η παρεα.

+1 και απο μενα
εγω ουτως η αλλιως με το αμάξι θα ερθω αν κανονοσουμε τιποτις αφου θα πάρω μαζί τη φαμίλια μου.

ομως δεν βλέπω και πολύ όρεξη No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 7:08 pm

Είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω ότι φεύγω από
την κρήτη αύριο το πρωί……….και έτσι δεν θα μπορέσω να είμαι μαζί σας την Τετάρτη………….





Πάω καστοριά και θα κατέβω το Σάββατο το βράδυ………άρα την Κυριακή
θα κάνουμε το βολταράκι μας!!!!!! H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_bounce H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_bounce H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 512673 φιλιά!!!!!


Δεν θα έχω internet αλλά θα τα λέμε από το τηλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 8:27 pm

σακη καλα να περασετε και προσεκτικα με το κ...λοκαιρο που θα βρεις πανω.

οσο αφορα τη τεταρτη εγω θα την κανω απο τον αγιο,ανεξατητητα του καιρου θα παω βολτα με το αμαξι.
(εβαλα καινουργια λαστιχα και αναρτηση ... να μην τα δοκιμασω Question Rolling Eyes Twisted Evil )

λεω να παω ή στο γκενι γκαβε (ή κατα κοσμο δροσια) για γουρουνοπουλο 🐷 ή στο ζαρο ή στο ρεθυμνο στου ζηση ή οπου αλλου προτεινει και θελει καποιος.

ακουω προτασεις...κανονιστε να παμε παρεακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 11:33 pm

painterakis έγραψε:
σακη καλα να περασετε και προσεκτικα με το κ...λοκαιρο που θα βρεις πανω.

οσο αφορα τη τεταρτη εγω θα την κανω απο τον αγιο,ανεξατητητα του καιρου θα παω βολτα με το αμαξι.
(εβαλα καινουργια λαστιχα και αναρτηση ... να μην τα δοκιμασω Question Rolling Eyes Twisted Evil )

λεω να παω ή στο γκενι γκαβε (ή κατα κοσμο δροσια) για γουρουνοπουλο 🐷 ή στο ζαρο ή στο ρεθυμνο στου ζηση ή οπου αλλου προτεινει και θελει καποιος.

ακουω προτασεις...κανονιστε να παμε παρεακι.

Αν αποφασισετε για Ζαρο να φροντισω να σας υποδεχτω τουλαχιστον. Αν λογω καιρου προτιμησετε κατι πιο κοντα στο Ηρακλειο παλι μεσα ειμαι, και το αυτοκινητο μου για οσους εχουν αλλεργια στην βροχη ειναι στην διαθεση σας. Ααα... Mr. Painterakis, σημερα περασα απο Lidl και σου πηρα εκεινα τα μαντηλακια που ειχες παραγγειλει προ καιρου... θα σου τα κραταω μεθαυριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27, 2009 8:35 am

Είμαι μέσα για Ζαρό κατα προτίμιση αλλά και για όπου αλλού.

Εχω μια εντύπωση πως στο γκενί γκαβε θα γίνεται ό χαμός και η όλη βόλτα θα είναι ταλαιπωρία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27, 2009 9:10 am

Σωστά, αυριο οπου και να πας θα γινεται χαμος.

ωραια, παμε ζαρο bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27, 2009 10:26 am

OK OK

EDIT:
Παληκάρια μας κάλεσε ο πεθερός στο χωριό κ λέμε να περάσουμε τουλάχιστον για καφέ (στο Μακρυγιάννι, μετά το Γενί Γκαβέ)... οπότε ακούστε μια ιδέα
Πάμε για βόλτα μέχρι το μοναστήρι στο Βόσακος, τρώμε στην ταβέρνα (το Κάστρο του Βοσάκου) και στο γυρισμό σταματάμε στο χωριό για καφέ! Κ μετά στο Γενί Γκαβέ για γλυκό (ιδέα της Μαρίας, αυτή θα κεράσει λοιπόν Razz )

What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27, 2009 10:37 pm

Giatros έγραψε:
Ααα... Mr. Painterakis, σημερα περασα απο Lidl και σου πηρα εκεινα τα μαντηλακια που ειχες παραγγειλει προ καιρου... θα σου τα κραταω μεθαυριο.
ευχαριστω πολυ γιαννη, θα τα πουμε αυριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27, 2009 11:08 pm

Καλα... γραφουμε μια εδω και μια εκει και εχω ψιλομπερδευτει...
Συνοψιζω για να βγαλουμε μια ακρη. Καποιοι απο εδω ειπαν για βολτα στον Ζαρο οποτε σαν γνησιος Ζαριανος αν γινει κατι τετοιο θα πρεπει να αναλαβω την υποδοχη. Ο καιρος σημερα κατω ηταν τελειος για βολτα, λιακαδα, ενω για αυριο το meteo δειχνει αραιη συννεφια ολη μερα και το βραδυ βροχουλα. Εν το μεταξυ, ο Φιλιππος παραπανω προτεινει για Γενι Γκαβε (Μακρυγιαννι). Δυστυχως, ο καιρος που προβλεπουν για τα βορεια (Ηρακλειο) δειχνει καταιγιδες. Εγω ειμαι ok και με τις δυο προτασεις και οπως το κοβω αν αποφασισουμε για Ζαρο θα παρω τη μηχανη ενω αν πειτε για Γενι Γκαβε, το αυτοκινητο (πραγμα που σημαινει οτι θα εχω χωρο για αλλα δυο ατομα τουλαχιστον μιας και παιζει να ερθει και ενας φιλος μου). Σχετικα με την ωρα, νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να τρεχουμε απο νωρις, μετα την παρελαση μου φαινεται καλα εμενα. Λοιπον, οσοι δεν εχουν εκφρασει ακομα προτιμηση ας το κανουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

H εκδρομικη μας ατζεντα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 38Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: