Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 H εκδρομικη μας ατζεντα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 15:56

nickname έγραψε:
λοιπόν εγώ είμαι Ρέθυμνο και αν δεν παίξει κατι άλλο λιγότερο extreme θα αναγκαστώ να ακολουθήσω το Μανώλη Twisted Evil
οπότε μιλάμε στο τηλέφωνο αύριο.

Όσοι ενδιαφέρονται πείτε το να δούμε τι θα κάνουμε . Μην έρχομαι μόνος σερί από Ρέθυμνο -Εμπαρο

Όσοι σκέφτονται κάτι άλλο πείτε το πάλι να δουμε τι θα κάνουμε



ΑΝΤΕ ΛΕΜΕ, τελειώνετε


cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops


Eγω είμαι μέσα ΣΕ ΟΛΑ εκτός χώμα ..... γουστάρω το παρεάκι και πάω όπου λάχει ( εκτός χώμα ) .... μέσα είναι και ο νικ φχψ414345697 scratch yeye success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 17:10

black-v έγραψε:
nickname έγραψε:
λοιπόν εγώ είμαι Ρέθυμνο και αν δεν παίξει κατι άλλο λιγότερο extreme θα αναγκαστώ να ακολουθήσω το Μανώλη Twisted Evil
οπότε μιλάμε στο τηλέφωνο αύριο.

Όσοι ενδιαφέρονται πείτε το να δούμε τι θα κάνουμε . Μην έρχομαι μόνος σερί από Ρέθυμνο -Εμπαρο

Όσοι σκέφτονται κάτι άλλο πείτε το πάλι να δουμε τι θα κάνουμε



ΑΝΤΕ ΛΕΜΕ, τελειώνετε


cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops


Eγω είμαι μέσα ΣΕ ΟΛΑ εκτός χώμα ..... γουστάρω το παρεάκι και πάω όπου λάχει ( εκτός χώμα ) .... μέσα είναι και ο νικ φχψ414345697 scratch yeye success

Μεσα και εγω ΟΕΟΟ!!!! geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 17:55

NICK414 έγραψε:
black-v έγραψε:
nickname έγραψε:
λοιπόν εγώ είμαι Ρέθυμνο και αν δεν παίξει κατι άλλο λιγότερο extreme θα αναγκαστώ να ακολουθήσω το Μανώλη Twisted Evil
οπότε μιλάμε στο τηλέφωνο αύριο.

Όσοι ενδιαφέρονται πείτε το να δούμε τι θα κάνουμε . Μην έρχομαι μόνος σερί από Ρέθυμνο -Εμπαρο

Όσοι σκέφτονται κάτι άλλο πείτε το πάλι να δουμε τι θα κάνουμε



ΑΝΤΕ ΛΕΜΕ, τελειώνετε


cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops


Eγω είμαι μέσα ΣΕ ΟΛΑ εκτός χώμα ..... γουστάρω το παρεάκι και πάω όπου λάχει ( εκτός χώμα ) .... μέσα είναι και ο νικ φχψ414345697 scratch yeye success

Μεσα και εγω ΟΕΟΟ!!!! geek geek

Προτεινω διαδρομή και ψηφίζω ο πρασινούλης να μην πάει χώμα μόνος του ....
βεστρομίτες ενωθείτε για αύριο κυριακή να βολταρέψουμε ανατολικά οεο !!!!! ...... sos sos sos sos sos sos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-666
gold member
gold member
v-666

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη , απο Κρητη
Registration date : 16/02/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 18:12

τι ωρα θα ειστε μαλλεσ??? να ερθω !!! γιατι δε μπορω να ερθω σε ολη τη βολτα!!! κι αν θελετε παμε και μια στο μετοχι μου για καφε!!!


Α και ο painter αν θελει να παρει τηλ να συναντηθουμε μυρτοσ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 18:48

Περνώντας από Παναγιά (μετά τ' Αρκαλοχώρι προς Βιάννο), βλέπετε πάνω απ' το χωριό μου το Μπάντουρα (χαρακτηριστικός ο δρόμος που έφτιαξαν για να ανεβαίνουν στα όρη).

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 56636295

Ανέ το θυμηθείτε ρε παιδιά ρίξτε μια γκαζιά μπας νοιώσω κι εγώ πως ήμουν μαζί σας.

Να 'στε πάντα καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 19:13

αντώνη λογικά θα περάσω με τη "λεμονιά" απο εκεια πάνω, οπότε τη γκαζά θα στην επαίξω

επειδή τη παρασκή στο καϊφέ στη γεράπετρο ο τσουτσέκι414 Razz Razz Razz εξέφρασε επιθυμία για γκενι γκαβέ (δροσιά) να και η διαδρομή.
αμέτε να φάτε κανα γουρουνόπουλο.
δώστε ραντεβού στις 9:30 στου gregori στην αλικαρνασσό και μετά τσι ρακές στη γκενί γκαβέ πορίστε στο ρεθεμνος να πιειτε καφεδάκι με τα πιπίνια της φιλοσοφικής.
ήθελα και να κάτεχα πόσο δύσκολο είναι να πείτε μια διαδρομή.
φιλούρες geek geek geek καλά να περάσετε ωρέ Exclamation Exclamation Exclamation

όσο αφορά τη διαδρομή που θα κάμω, τελικά δε θα περάσω απο έμπαρο μιας και θα πάω λασίθι απο τη νεάπολη και μετά θα κατέβω προς κατωφύγι (απο το δρόμο που δείχνει ο αντώνης παραπάνω), για να περάσω βαριά βαριά στα οροπέδια
καλά να περάσω yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 23:06

painter έγραψε:
αντώνη λογικά θα περάσω με τη "λεμονιά" απο εκεια πάνω, οπότε τη γκαζά θα στην επαίξω

επειδή τη παρασκή στο καϊφέ στη γεράπετρο ο τσουτσέκι414 Razz Razz Razz εξέφρασε επιθυμία για γκενι γκαβέ (δροσιά) να και η διαδρομή.
αμέτε να φάτε κανα γουρουνόπουλο.
δώστε ραντεβού στις 9:30 στου gregori στην αλικαρνασσό και μετά τσι ρακές στη γκενί γκαβέ πορίστε στο ρεθεμνος να πιειτε καφεδάκι με τα πιπίνια της φιλοσοφικής.
ήθελα και να κάτεχα πόσο δύσκολο είναι να πείτε μια διαδρομή.
φιλούρες geek geek geek καλά να περάσετε ωρέ Exclamation Exclamation Exclamation

όσο αφορά τη διαδρομή που θα κάμω, τελικά δε θα περάσω απο έμπαρο μιας και θα πάω λασίθι απο τη νεάπολη και μετά θα κατέβω προς κατωφύγι (απο το δρόμο που δείχνει ο αντώνης παραπάνω), για να περάσω βαριά


βαριά στα οροπέδια
καλά να περάσω yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye


ωρε δεν αφηνεις τα οροπεδια και τα χωματα λεω εγω να παμε κανενα βολταρακι ολοι μαζι black - nickname - nick414567 - esy ?????? θα ερθουμε προς τα εκει .... ηντα θα πα να κανεις αμοναχος στα ορη ?? ηντα θες να πας να χαθείς και να μας εβάλεις μετά θέλουμε δεν θέλουμε στο κολόχωμα για να σε ψάχνουμε οεο ??
αα και μπιγκ τζο θα ερθει ..... σε έπεισα ???? οεο ???
scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 23:16

Το λοιπόν απ΄ότι κατάλαβα όλοι έχετε δουλειές ρεμαλορέμαλα ....σαν δεν ντρέπεστε εξαφανιστήκατε όλοι οεο ??
Οπότε έχουμε και λέμε 9 με 9:30 καφεδάκι στου Γρηγόρη στην Αλικαρνασσό . Προορισμός .... κερατόκαμπος , ψαρή φοράδα , τσουτσουρος , 3 εκκλησιές και βάλε ....! θα περάσουμε απο ιεράπετρα να πάρουμε το τσουτσέκιον και συνεχίζουμε ακάθεκτοι .....
Οι πιστοί που θα προσέλθουμε είμαστε 2 μπλάκι και νικνεϊμ , μπορεί και μπιγκ τζό .... όσοι γουστάρετε σας περιμένουμε , όσοι έχετε δουλειές με παιδικά πάρτυ και συγύρισμα στο σπίτι καλά να πάθετε ....
10 Η ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ......ΟΕΟ...!!!

Καλά θα περάσουμε οεο οεο οεο ..........σας το λέω !!!

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 23:42

black-v έγραψε:
Το λοιπόν απ΄ότι κατάλαβα όλοι έχετε δουλειές ρεμαλορέμαλα ....σαν δεν ντρέπεστε εξαφανιστήκατε όλοι οεο ??
Οπότε έχουμε και λέμε 9 με 9:30 καφεδάκι στου Γρηγόρη στην Αλικαρνασσό . Προορισμός .... κερατόκαμπος , ψαρή φοράδα , τσουτσουρος , 3 εκκλησιές και βάλε ....! θα περάσουμε απο ιεράπετρα να πάρουμε το τσουτσέκιον και συνεχίζουμε ακάθεκτοι .....
Οι πιστοί που θα προσέλθουμε είμαστε 2 μπλάκι και νικνεϊμ , μπορεί και μπιγκ τζό .... όσοι γουστάρετε σας περιμένουμε , όσοι έχετε δουλειές με παιδικά πάρτυ και συγύρισμα στο σπίτι καλά να πάθετε ....
10 Η ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ......ΟΕΟ...!!!

Καλά θα περάσουμε οεο οεο οεο ..........σας το λέω !!!

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Περιμενωωωωωωωωωω οεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεοοοοοοοοοο!!!! yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 23:46

ΝΙΚ δεν πιστέυω να περιμένεις να ρθουν να σε πάρουν και από το σπίτι!!!!!!!!!!!!

miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy

Καλά να περάσετε ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ!!!!!!!!!

Για μερικούς μόνο είναι οι βόλτες μου φαίνεται εμείς ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΔΟΥΛΕΙΑ.............. και άμα έχεις και μικρά κοπέλια

τότε απλά H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 ο ΔΙΑΣ!!!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 02 2010, 23:56

moystakias έγραψε:
ΝΙΚ δεν πιστέυω να περιμένεις να ρθουν να σε πάρουν και από το σπίτι!!!!!!!!!!!!

miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy

Καλά να περάσετε ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ!!!!!!!!!

Για μερικούς μόνο είναι οι βόλτες μου φαίνεται εμείς ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΔΟΥΛΕΙΑ.............. και άμα έχεις και μικρά κοπέλια

τότε απλά H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 ο ΔΙΑΣ!!!!!!!!!!!


Μολις φτασουν απο κατω να κορναρουν 3 φορες ο καθενας geek geek για να με ξυπνησουν οεο success success yeye yeye Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 00:01

NICK414 έγραψε:
moystakias έγραψε:
ΝΙΚ δεν πιστέυω να περιμένεις να ρθουν να σε πάρουν και από το σπίτι!!!!!!!!!!!!

miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy

Καλά να περάσετε ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ!!!!!!!!!

Για μερικούς μόνο είναι οι βόλτες μου φαίνεται εμείς ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΔΟΥΛΕΙΑ.............. και άμα έχεις και μικρά κοπέλια

τότε απλά H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 ο ΔΙΑΣ!!!!!!!!!!!


Μολις φτασουν απο κατω να κορναρουν 3 φορες ο καθενας geek geek για να με ξυπνησουν οεο success success yeye yeye Very Happy Very Happy

βλαμμένε μόλις φτάσουμε Ιεράπετρα θα σε πάρω τηλέφωνο να σμίξουμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 00:04

black-v έγραψε:
NICK414 έγραψε:
moystakias έγραψε:
ΝΙΚ δεν πιστέυω να περιμένεις να ρθουν να σε πάρουν και από το σπίτι!!!!!!!!!!!!

miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy

Καλά να περάσετε ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ!!!!!!!!!

Για μερικούς μόνο είναι οι βόλτες μου φαίνεται εμείς ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΔΟΥΛΕΙΑ.............. και άμα έχεις και μικρά κοπέλια

τότε απλά H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 ο ΔΙΑΣ!!!!!!!!!!!


Μολις φτασουν απο κατω να κορναρουν 3 φορες ο καθενας geek geek για να με ξυπνησουν οεο success success yeye yeye Very Happy Very Happy

βλαμμένε μόλις φτάσουμε Ιεράπετρα θα σε πάρω τηλέφωνο να σμίξουμε.....


Έπρεπε κι εγώ να πω κάτι kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 00:13

nickname έγραψε:
black-v έγραψε:
NICK414 έγραψε:
moystakias έγραψε:
ΝΙΚ δεν πιστέυω να περιμένεις να ρθουν να σε πάρουν και από το σπίτι!!!!!!!!!!!!

miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy miffy

Καλά να περάσετε ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ!!!!!!!!!

Για μερικούς μόνο είναι οι βόλτες μου φαίνεται εμείς ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΔΟΥΛΕΙΑ.............. και άμα έχεις και μικρά κοπέλια

τότε απλά H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 ο ΔΙΑΣ!!!!!!!!!!!


Μολις φτασουν απο κατω να κορναρουν 3 φορες ο καθενας geek geek για να με ξυπνησουν οεο success success yeye yeye Very Happy Very Happy

βλαμμένε μόλις φτάσουμε Ιεράπετρα θα σε πάρω τηλέφωνο να σμίξουμε.....


Έπρεπε κι εγώ να πω κάτι kolaraki

πες του βλαμμένου να πάει να H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 οεο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 00:16

Μην βλαστημάτε στο ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!

Μαυρόφιδα, τα έχεις πέξη από τις πολλές ρακές!!!!!!!!!!!!

Μέχρι ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΟΝ επιτρέπετε!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 00:19

moystakias έγραψε:
Μην βλαστημάτε στο ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!

Μαυρόφιδα, τα έχεις πέξη από τις πολλές ρακές!!!!!!!!!!!!

Μέχρι ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΟΝ επιτρέπετε!!!!!!!!

Πες του Νωντα του γεροξεκουτη!!Εχει ξεμωρεψει απο τα ξυδια drink drink οεο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 00:21

moystakias έγραψε:
Μην βλαστημάτε στο ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!

Μαυρόφιδα, τα έχεις πέξη από τις πολλές ρακές!!!!!!!!!!!!

Μέχρι ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΟΝ επιτρέπετε!!!!!!!!


Εντάξει θείο Νώντα .... H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 8117 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 8117 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 00:24

Έτσι σας θέλω καλά παιδάκια, άντε τώρα να κοιμηθήτε γιατί έχετε ταξιδάκι άυριο!!!!!!!

cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 03 2010, 00:25

NICK414 έγραψε:
moystakias έγραψε:
Μην βλαστημάτε στο ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!

Μαυρόφιδα, τα έχεις πέξη από τις πολλές ρακές!!!!!!!!!!!!

Μέχρι ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΟΝ επιτρέπετε!!!!!!!!

Πες του Νωντα του γεροξεκουτη!!Εχει ξεμωρεψει απο τα ξυδια drink drink οεο...

Εδω είσαι ακόμα τσουτσέκι ???? Πήγαινε να θέσεις οεο μην σε H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 501340 απ΄το παράθυρο.... goodnight goodnight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 12:42

Σήμερα είμαι Γεωργιούπολη!!!!

Παίζει Μπύρα Κρύα (ΜΥΘΟΣ) και διάφορα άλλα!!!!!

Παρακαλούνται όσοι έρθουν να αποστείλουν μήνημα για να προετοιμαστώ καταλλήλος, μην έρχεστε φάντης μπαστούνης!!!!!!

ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ μετά τις 19:00!!!!!

Για όσους θέλουν εργασίες στα μηχανάκια να κρατάνε Προβολείς!!!!

pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 13:50

moystakias έγραψε:
Σήμερα είμαι Γεωργιούπολη!!!!

Παίζει Μπύρα Κρύα (ΜΥΘΟΣ) και διάφορα άλλα!!!!!

Παρακαλούνται όσοι έρθουν να αποστείλουν μήνημα για να προετοιμαστώ καταλλήλος, μην έρχεστε φάντης μπαστούνης!!!!!!

ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ μετά τις 19:00!!!!!

Για όσους θέλουν εργασίες στα μηχανάκια να κρατάνε Προβολείς!!!!

pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat

Θείο ?? ρακή παίζει ??? success success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Robs

Robs

Ηλικία : 39
Τόπος : Ρεθυμνο
Registration date : 02/06/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 13:56

Ηθελα να δηλωσω σημμετοχη στο pb της ΜΥΘΟΣ απο γεωργιούπολη θα πληρωσω με ρακί αν υπαρχουν σημμετοχες αλλιως με εργασια. Ο προβολεας μου ειπε οτι θα ερθει μαζι μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 13:56

γιάντα μρε; ετελείωσαν οι ΦΙΞ;;; Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 14:09

mikios έγραψε:
γιάντα μρε; ετελείωσαν οι ΦΙΞ;;; Suspect


of topic masturbate spammmmmmmmm masturbate of topic spammmmmmmmm masturbate of topic spammmmmmmmm drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 28 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04 2010, 14:10

Robs έγραψε:
Ηθελα να δηλωσω σημμετοχη στο pb της ΜΥΘΟΣ απο γεωργιούπολη θα πληρωσω με ρακί αν υπαρχουν σημμετοχες αλλιως με εργασια. Ο προβολεας μου ειπε οτι θα ερθει μαζι μου!!!
drink spammmmmmmmm of topic spammmmmmmmm of topic sm6 spammmmmmmmm of topic spammmmmmmmm of topic bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

H εκδρομικη μας ατζεντα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 28 από 38Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: