Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 HJC HQ-1 Carbon Helmet

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HJC HQ-1 Carbon Helmet   HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 05 2010, 13:13

megaloup έγραψε:
Μαγκες, επειδη δε θελω να πειραξω τη ζελατινα, λεω να το επιστρεψω και να παρω το shoei xr-1100 στισ 300 λίρες(330 ευρώ).

στο HJC μου εκανε το Medium.

στο shoei να παραγγειλω παλι το Medium?

ειναι κανεισ που εχει φορεσει και τα 2 κρανη???

Κάποιος λόγος που να μην αξιζει η αλλαγή κρανους που σκεφτομαι?
για το hjc 200 euros ειχα δωσει, οποτε ειναι +150 ευρω , αυτη η αγορα!
αξιζει λέτε??
μαλλον πρεπει να πεταχτεις σε ενα μαγζι να δοκιμασεις φιλε. μη παρεις κρανος επειδη σου ειπα εγω οτι θες μεγαλυτερο η μικροτερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
megaloup

megaloup

Τόπος : Γιαννιτσά
Registration date : 09/12/2009

HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HJC HQ-1 Carbon Helmet   HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 09 2010, 13:39

Τλκ το εστειλα πισω στο lids direct κ παρειγγειλα το shoei xr-1100 λευκό!δοκιμασα απο ενα φιλο το 1000 κ ελπιζω να μην εχω προβλημα!

Αφου συννενοηθηκα μαζι τους μου ειπαν οτι δε γινεται να μου πληρωσουν τα μεταφορικα, αλλα μου εκαναν μια γερη εκπτωση για το λευκο που ηθελα! Απο 300£ +25£(μεταφορικά) μου το δινουν 240£ μαζι με τα μεταφορικά!!

Μονο που εδωσα 80 ευρω για να το στειλω πισω με το courier των ΕΛΤΑ,το Πορτα-Πόρτα.Οι αλλες εταιριες courier, μετρουσαν κ τον ογκο κ ζητουσαν εξωφρενικά ποσά

Μπορουσα να το στειλω κ με συστημενο με 20? αλλα αν γινει κατι κ χαθει το δεμα(χωρια που κανει 8εργασιμες μερες για να φτασει), σε αποζημειωνουν μεχρι 36?.

Οπως κ να εχει,με την εκπτωση που ειχα, ειμαι κ παλι λιγο κερδισμένος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zevgd

zevgd

Ηλικία : 37
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 24/03/2009

HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HJC HQ-1 Carbon Helmet   HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 09 2010, 15:22

Bravo man!
success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
megaloup

megaloup

Τόπος : Γιαννιτσά
Registration date : 09/12/2009

HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HJC HQ-1 Carbon Helmet   HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 10 2010, 23:47

zevgd έγραψε:
Bravo man!
success success

Τλκ θα αξίζουν τα +150 ευρώ (περιπου) που έδωσα σε σχεση με το HJC, ή θα είναι ελάχιστη η διαφορα?? Γιατι είναι και σχεδόν διπλάσια τιμή, απο 200 στα 350!Αλλα όλοι λένε τα καλύτερα για τα Shoei και ετσι πειστικα!

Δεν μπορώ να περιμένω!!!Άντε να μου ερθει κ να το δοκιμάσω!! HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 462702
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
megaloup

megaloup

Τόπος : Γιαννιτσά
Registration date : 09/12/2009

HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: HJC HQ-1 Carbon Helmet   HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 11 2010, 17:10

megaloup έγραψε:
zevgd έγραψε:
Bravo man!
success success

Τλκ θα αξίζουν τα +150 ευρώ (περιπου) που έδωσα σε σχεση με το HJC, ή θα είναι ελάχιστη η διαφορα?? Γιατι είναι και σχεδόν διπλάσια τιμή, απο 200 στα 350!Αλλα όλοι λένε τα καλύτερα για τα Shoei και ετσι πειστικα!

Δεν μπορώ να περιμένω!!!Άντε να μου ερθει κ να το δοκιμάσω!! HJC HQ-1 Carbon Helmet - Σελίδα 2 462702

Τελικά προέκυψε πρόβλημα με το courier του ΕΛΤΑ(πόρτα-πόρτα)!!

Το στέλνουν πισω απο τα κεντρικα στη Θεσσαλονίκη, γιατί λέει στο αεροδρόμιο, το έκαναν ΟΓΚΟΜΕΤΡΗΣΗ! και πρέπει να πληρώσω άλλα 80 ευρώ!! (δηλ 160!!)

Τί να κανω ρε παιδια? να το στείλω με συστημένο? 20 ευρώ μονο, αλλα το εμπιστεύεσαι?? Δε σ'αποζημειωνουν αν χαθει, χωρια που κανει καμια 10ρια μερες εργάσιμες!

Καμιά αλλη λύση για πως να το στείλω Αγγλία??

Ενδιαφέρεται κανείς μήπως να το αγοράσει?όσο το πήρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

HJC HQ-1 Carbon Helmet

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Κράνη-
Μετάβαση σε: