Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Tακάκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 22:39

Αν δεν εχετε θεμα στο να λεγονται τιμες και καταστηματα, ειχα παρει περσυ απο Δοιρανης τα χρυσα 25ε το ζευγαρι και μιλησα σημερα με Κερατσινι και τα δινει 20ε. Τα υπολοιπα τακακια που ακουσα εδω μεσα δεν τα γνωριζω αλλα ειναι κομματι πιο ακριβα απο τα galfer και μαλλον θα καταληξω στα ιδια, αν και δε μου ειχαν κρατησει οσο διαστημα περιμενα (αλλα μαλλον σε αυτο οφειλεται ο τροπος οδηγησης μου). Αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 14:14

αυτά τα Rhino FA229 FA231
τα έχει δοκιμάσει κανένας?
http://www.ebay.co.uk/itm/RHINO-moto-FRONT-BRAKE-PADS-FA229-FA231-For-SUZUKI-SV650-/110791008657?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item19cba8a191

οργανική πάστα σαν τα EBC τα organic μου κάνουν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 14:22

Λεει GG organic, οποτε ειναι ενα απο τα δυο... Razz

Τα GG ειναι πιο μαλακα απο τα ΗΗ-μεταλλικα, αλλα εχουν ψηγματα μεταλλου μεσα, οποτε ειναι κατι ενδιαμεσο.

Δεν δοκιμαζεις τα Goldfren Carbon Ceramic που εχω ακουσει καλες κριτικες εξω και ειναι στα ιδια λεφτα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 30 2011, 02:44

k0k0$ έγραψε:
Λεει GG organic, οποτε ειναι ενα απο τα δυο... Razz

Τα GG ειναι πιο μαλακα απο τα ΗΗ-μεταλλικα, αλλα εχουν ψηγματα μεταλλου μεσα, οποτε ειναι κατι ενδιαμεσο.

Δεν δοκιμαζεις τα Goldfren Carbon Ceramic που εχω ακουσει καλες κριτικες εξω και ειναι στα ιδια λεφτα?

Κοίτα μετά τα μαμά που είχε, έβαλα τα EBC τα organic τα μαύρα με τα οποία είμαι απόλυτα ικανοποιημένος να πω την αλήθεια. έχουν πολύ μαλακιά και ωραία αίσθηση αλλά όχι το απόλυτα δυνατό δάγκωμα.
μου έχουν βγάλει 8Κ χλμ και ακόμα έχουν ψωμί ειδικά το πίσω με το οποίο πλέον έχω φρένο, με το μαμά ήταν δράμα.

Απλά παρα έχουν ακριβήνει τα άτιμα, 78 ευρώ για πλήρες σετ και λέω μιας και τα τρώει σχετικά γρήγορα να δοκίμαζα κάτι άλλο εξίσου μαλακό και disc friendly.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 30 2011, 12:36

Kαι λεω οτι κυκλοφορουν στην αγορα τα Τσεχικα Goldfren, εδω και χρονια κι εχω ακουσει τα καλυτερα. Μαλιστα τα εχω πετυχει και μοναστηρακι πχ 10ε το πισω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 14:04

αυτό το λαμάκι που έχουν οι μαμά μπροστινές δαγκάνες είναι έτοιμο να ακουμπήσει σε λίγο παρόλο που το ψωμί που έχουν οι δαγκάνες είναι μπόλικο.

Τι γίνετε εδώ? Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει.

Tακάκια - Σελίδα 10 Brakeu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 14:13

Aυτο το λαμακια ειναι πανω στις γλυστρες, Αν προεξεχει τοσο ενω εχεις ακομη παστα, τοτε ειτε δε δουλευουν σωστα οι γλυστρες (θελουν καθαρισμα και λιπανση) ειτε για καποιο λογο ο δισκος σου δεν ειναι ευθυγραμμισμενος στον κατακορυφο αξονα (εχεις δηλαδη συγκιλση/αποκλιση των καλαμιων σου).

Το τακακι στην αλλη πλευρα της ιδιας δαγκανας εχει το ιδιο παχος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 14:28

ναι τα τακάκια είναι ομοιόμορφα φαγωμένα.
Αλλά για να καταλάβω, αυτό το λαμάκι έπρεπε να μπαίνει μέσα, έχει κάποιο έλασμα κάτι ? τι εξυπηρετεί? μπορώ να κάνω κάτι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 14:30

Aν ειναι ομοιομορφα φαγωμενα τα τακακια σου τοτε μαλλον ειναι θεμα θεσης αξονα. Φορας γεφυρα μηπως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zabounis
Member
Member
zabounis

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα, N. Πεντέλη
Registration date : 27/10/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 14:42

ναι, και κ η γέφυρα μπαίνει αλφάδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 14:52

Χαλαρωσε λιγο τη γεφυρα και τη βιδα του αξονα (το πιντς μπολτ που λεει το μανιουαλ, η μικρη βιδα στο κατω μερος του δεξιου καλαμιου), συμπιεσε και εκτονωσε το μπροστινο σου 4-5 φορες και ξανασφηξε τις βιδες. Θα ερθει μονο του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 15:28

giannis81 έγραψε:
Παιδια εγω Galfer χρυσα μπρος-πισω, πριν ενα χρονο και λιγοτερο τα φορεσα, υπολογιζω 6.000-8.000 χλμ μαξ, και τωρα τρωνε σιδερο απο μπροστα.
αντιστοιχη περιπτωση και η δικη μου με τα πισω τακακια...εβαλα τα χρυσα galfer πριν απο περιπου ενα χρονο (ισως λιγοτερο) και εχθες ειδα οτι χρειαζομαι επειγοντως αλλαγη, ενω δεν εχουν κανει πανω απο 7-8χιλ χλμ.

τωρα ειμαι αναμεσα στα EBC HH απο Αγγλια ή τα Newfren μιας και τα βρισκω αμεσα απο το OilsMotoAuto
θα δουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 15:32

[quote="mavras"EBC HH απο Αγγλια[/quote]

Καλή επιλογή...
OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 15:35

hristos13gr έγραψε:
mavras έγραψε:
EBC HH απο Αγγλια

Καλή επιλογή...
OK OK OK
το ξερω αγορινα, αλλα πρεπει να αλλαχτουν αμεσα και δεν ξερω αν προλαβαινω να τα παραγγειλω απο εκει.
θα μιλησω με τον αγγλο και θα δουμε ποσο γρηγορα μπορουν να ερθουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 15:45

Goldfren ceramic carbon. Δεν ειναι μεταλλικα αλλα ουτε απλα οργανικα , ειναι κατι ενδιαμεσο...

Γυρω στα 15ε για το πισω φρενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 16:31

k0k0$ έγραψε:
Goldfren ceramic carbon. Δεν ειναι μεταλλικα αλλα ουτε απλα οργανικα , ειναι κατι ενδιαμεσο...

Γυρω στα 15ε για το πισω φρενο.
απο που αυτα Κωστα?
τον δισκο τον ξεσκιζουν? ρωταω γιατι τα galfer τον ταλαιπωρησαν αρκετα σε σχετικα λιγα χλμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 20:45

Eμένα πάντως τα πίσω ειναι απλά για πέταμα...δεν θυμάμαι τι ειχα βάλει (νομιζω τα μαμα) και νοιωθω οτι δεν φρενάρει με τιποτα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 23:18

Εγώ, ειδικά για το πίσω χρησιμοποιώ (3η φορά τώρα) τα Ferodo Platinum λιγότερο από 20 Euros το ζευγάρι και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Είναι αναλόγως την οδήγηση του καθενός και πως χρησιμοποιεί τα φρένα του.

* Μετά από συνεχόμενη καταπόνηση και συνεχή φρεναρίσματα κάποια στιγμή το χάνεις... (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ EXTREME SPORT ΟΔΗΓΗΣΗ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 00:04

dimnik83 έγραψε:


* Μετά από συνεχόμενη καταπόνηση και συνεχή φρεναρίσματα κάποια στιγμή το χάνεις... (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ EXTREME SPORT ΟΔΗΓΗΣΗ)

και εκεινη ακριβως την στιγμη αν συνεχισεις παραυτα με δυνατα και παρατεταμενα φρενα θα καψεις και θα αλλαξεις την βαφη (σκληροτητα του μεταλλου) του δισκου και δεν προκειται να ξανα εχεις φρενα ποτε!!
Αυτο συνηθως ειναι πολυ ευκολο να συμβει στο πισω φρενο και ακομα και τακακι να αλλαξει καποιος φρενο δεν θα εχει σε καμια περιπτωση οπως πριν καει.
Με την αλλαγη του δισκου ολα θα ειναι μια χαρα και παλι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stratos75
gold member
gold member
stratos75

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2008

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ebc + Tociko   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13 2012, 11:32

Τελικά τα χρυσά τακάκια Ebc (FA229ΗΗ - FA231ΗΗ) μπαίνουν σε τετραπίστονες Tociko?
Συγγνώμη αν έχει ξαναπέξει σαν θέμα, αλλά δεν βρήκα κάτι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14 2012, 14:14

Ούτε σε αυτό δηλαδή? --> Tακάκια

Εννοείται πως δεν μπαίνουν...
Διαφορετικές δαγκάνες --> διαφορετικά τακάκια.-

Επίσης, στη σελίδα 15 του παραπάνω νήματος ο φίλος matsos λέει:

matsos13 έγραψε:
Πολλες οι σελιδες βρε παιδι μου ας κανουμε μια ανακεφαλαιωση
(η σειρα ειναι τελειως τυχαια)

1. EBC
χρυσα
εμπρος FA229ΗΗ - FA231ΗΗ -
πισω FA174ΗΗ

μαυρα
εμπρος FA229 - FA231
πισω FA17



2. Galfer
χρυσα
εμρος FD174 + FD179 G1370/71 SS
πισω FD 134 G1370/71 SS

μαυρα
εμρος FD174 + FD179 G1054 BLK
πισω FD 134 G1054 BLK

3. Newfren

4. Ferodo

5. Suzuki

6. Honda

7. Kawasaki



Αυτα ειναι τα στοιχεια που μπόρεσα μεσα σε 1 ωρα να συλλεξω μολις βρω κ αλλο χρονο θα το ψαξω κ αλλο. Δεν ξερω αν εχω ξεχάσει κάποια μάρκα. Οποιος γνωρίζει κάποιο αλλο στοιχείο ας το συμπληρώσει.

Ενώ από το Afterrmarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) μπορείς να βρεις πια τακάκι μπαίνουν σε 4-πίστονες...

ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΕΨΑΞΕΣ?

ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΣΥΓΩΝΕΥΕΤΑΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21 2012, 19:25

Παιδια σορρυ που γραφω εδω, Μηπως υπαρχει καποιο φωτορεπορταζ για αλλαγη για τακακια? τι πρεπει να προσεξουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 17:26

Ήρθε η ώρα για αλλαγή 2η φορά.
Την πρώτη μου τα άλλαξε με original ο μηχανικός μου, και μαζί με τα τακάκια μου άλλαξε και τα φώτα στο ταμείο Razz Mad
Όσοι έχετε δοκιμάσει διάφορες εναλλακτικές, ποιά θεωρείτε ως πιό σωστή λύση για χρήση σε μαμά δαγκάνες - δισκόπλακες;
Σωστή εννοώ ως προς τη συμπεριφορά στο φρενάρισμα προτίστως, αλλά και ως προς την αίσθηση, αντοχή στο χρόνο, αποφυγή εκνευριστικών σφυριγμάτων κτλ
Ευχαριστώ σας Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 18:38

massai έγραψε:
Ήρθε η ώρα για αλλαγή 2η φορά.
Την πρώτη μου τα άλλαξε με original ο μηχανικός μου, και μαζί με τα τακάκια μου άλλαξε και τα φώτα στο ταμείο Razz Mad
Όσοι έχετε δοκιμάσει διάφορες εναλλακτικές, ποιά θεωρείτε ως πιό σωστή λύση για χρήση σε μαμά δαγκάνες - δισκόπλακες;
Σωστή εννοώ ως προς τη συμπεριφορά στο φρενάρισμα προτίστως, αλλά και ως προς την αίσθηση, αντοχή στο χρόνο, αποφυγή εκνευριστικών σφυριγμάτων κτλ
Ευχαριστώ σας Smile

Γιωργάγαρα τα EBC τα χρυσά πιστεύω ότι τηρούν τις προδιαγραφές που θέτεις. Εγώ τώρα θα βάλω μπροστά & τα FOX να τα δοκιμάσω. Κάνω την δοκιμή μόνο & μόνο γιατί τα EBC τα έπερνα από αγγλία (γύρω στο 20άρι/σετ) & είπα να δοκιμάσω να στηρίξω & τον Έλληνα έμπορο & παραγωγό (είναι ελληνικά από όσο γνωρίζω). Αν μου κάνουν θα συνεχίσω με τα ελληνικά, αλλιώς ξανά Αγγλία... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spoil
Member
Member
Spoil

Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα
Registration date : 06/07/2012

Tακάκια - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tακάκια   Tακάκια - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Ιαν 30 2013, 19:45

krisberis έγραψε:
Παιδια σορρυ που γραφω εδω, Μηπως υπαρχει καποιο φωτορεπορταζ για αλλαγη για τακακια? τι πρεπει να προσεξουμε?
Να προσεξεις να μην πιεσεις τα πιστονια μεσα στην δαγκανα χωρις να τα καθαρισεις πρωτα
Χρησιμοποιησε σαπουνι για τα χερια και μια οδοντοβουρτσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Tακάκια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 10 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: