Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 15:26

ARIONAS(ΝΙΚΟΣ) έγραψε:
O.K. μίλα και στείλε μου sms για ώρα και που.



Και γραψτε το και εδω μεσα για τους υπολοιπους!! FRIKIO felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 15:28

STATHIS έγραψε:
ARIONAS(ΝΙΚΟΣ) έγραψε:
O.K. μίλα και στείλε μου sms για ώρα και που.



Και γραψτε το και εδω μεσα για τους υπολοιπους!! FRIKIO felix

Ναι βρε Στάθη , αλλά εαν αποφασίσουν αργά πότε θα προλάβεις??????? Είσαι "πάντα" on line?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 15:30

ARIONAS(ΝΙΚΟΣ) έγραψε:
STATHIS έγραψε:
ARIONAS(ΝΙΚΟΣ) έγραψε:
O.K. μίλα και στείλε μου sms για ώρα και που.



Και γραψτε το και εδω μεσα για τους υπολοιπους!! FRIKIO felix

Ναι βρε Στάθη , αλλά εαν αποφασίσουν αργά πότε θα προλάβεις??????? Είσαι "πάντα" on line?????

Εννοειτε οτι ειμαι συνεχεια on line.Παιδια σκυλια γατια δεν εχει! success success success success success success success success success success success success success success success success success success success


Έχει επεξεργασθεί από τον/την STATHIS στις Παρ Οκτ 15 2010, 15:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 15:31

Μήν χάνουμε την ουσία angry για τους "τυπους" Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 434624
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 15:32

Στάθη αν μάθεις ώρα πάρε τηλ. και που σε περίπτωση που δεν θα ξαναμπώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 15:32

STATHIS έγραψε:
ARIONAS(ΝΙΚΟΣ) έγραψε:
STATHIS έγραψε:
ARIONAS(ΝΙΚΟΣ) έγραψε:
O.K. μίλα και στείλε μου sms για ώρα και που.



Και γραψτε το και εδω μεσα για τους υπολοιπους!! FRIKIO felix

Ναι βρε Στάθη , αλλά εαν αποφασίσουν αργά πότε θα προλάβεις??????? Είσαι "πάντα" on line?????

Εννοειτε οτι ειμαι συνεχεια on line.Παιδια σκυλια γατια δεν εχει! success success success success success success success success success success success success success success success success success success success


ΟΚ εγώ αρκούμε και σε ενα sms.......τύπου (9:30 Μπόκος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 15:47

Για να διευκολύνω λίγο και εγώ την κατάσταση Rolling Eyes

Μετά από την σύσκεψη που είχα με την αρχηγό της ομάδας αποφασίστηκε,το βράδυ να πάμε όπου θένε οι πολλοί.... Very Happy

Πρόβλημα ντεν υπάρχει από κανένα μας απλά ενημερώνω πως εμείς ίσως αργήσουμε "πάλι" λίγο γιατί η μικρή δεν έχει standard ωράριο.Πιστεύω όμως να μην είναι πέραν του μισάωρου(δηλ. 21:45 με 22:00 το αργότερο).

Ξεκινήστε εσείς απλά κρατήστε κανά κόκκαλο και για μας lol!

Ούτως η άλλως η νύχτα είναι μεγάλη σήμερα............... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 16:10

KARA έγραψε:
Για να διευκολύνω λίγο και εγώ την κατάσταση Rolling Eyes

Μετά από την σύσκεψη που είχα με την αρχηγό της ομάδας αποφασίστηκε,το βράδυ να πάμε όπου θένε οι πολλοί.... Very Happy

Πρόβλημα ντεν υπάρχει από κανένα μας απλά ενημερώνω πως εμείς ίσως αργήσουμε "πάλι" λίγο γιατί η μικρή δεν έχει standard ωράριο.Πιστεύω όμως να μην είναι πέραν του μισάωρου(δηλ. 21:45 με 22:00 το αργότερο).

Ξεκινήστε εσείς απλά κρατήστε κανά κόκκαλο και για μας lol!

Ούτως η άλλως η νύχτα είναι μεγάλη σήμερα............... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αρα που πάμε Question Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 17:41

ARIONAS(ΝΙΚΟΣ) έγραψε:

Αρα που πάμε Question Question Question Question Question

Νίκο σύμφωνα με το SMS που πήρα μόλις τώρα από τον V.Strato το ραντεβού μας τελικά είναι για τσίπουρο στο ακρωτήρι στις 21:30!!!!

Ραντεβού εκεί Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAXOS

NAXOS

Τόπος : ΝΑΞΟΣ
Registration date : 10/07/2009

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 17:57

1. KARA x2
2. nikosv-strom x2
3. Arionas x2
4. STATHIS X2
5. V.Stratos + Stef
6.panoszan x2
7.NAXOS+junior naxos(Γιάννης)
8.
9.
10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 18:03

1. KARA x2
2. nikosv-strom x2
3. Arionas x2
4. STATHIS X2
5. V.Stratos + Stef
6.panoszan x2
7.NAXOS+junior naxos(Γιάννης)
8.voliotis x2
9.
10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 18:11

Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως όπως έλεγαν και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι ..

9.30 περίπου στο τσιπουράδικο ΑΚΡΩΤΗΡΙ το οποίο βρίσκεται επί της Μάρκου Μπότσαρη (45 περίπου)
στην περιοχή Αγ.Αναργύρων..

Από τη Λαρίσης όποιοι έρθουν με κατεύθυνση προς Λάρισα θα στρίψουν δεξιά στο φανάρι του Διμηνίου-Ν.Ιωνίας

Στα 300μ έχει ένα φανάρι..Εκεί πάμε ελαφρώς αριστερά..

Στα 200μ από το φανάρι στο δεξί σας χέρι θα δείτε το τσιπουράδικο..Είναι πίσω από ένα περίπτερο μεγάλο
Λογικά αν καταφέρω και πάω 9.10-15 θα δείτε και τη Ρεβέκκα εκεί έξω !!!

Πάρτε και έναν χάρτη

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΝ !!!

_________________
Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 18:13

ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ...

ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ??? 16 άτομα στο τσιπουράδικο ??? Μεζές ρε δε θα μείνει..

Και από τη λίστα λείπουν και 2-3 ακόμα (αυτοί πίνουν τσίπουρα δεν τρώνε πολύ..!!)

Πάω να κλείσω τραπέζι για 20 άτομα !!!!! Cool

_________________
Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 18:19

1. KARA x2
2. nikosv-strom x2
3. Arionas x2
4. STATHIS X2
5. V.Stratos + Stef
6. panoszan x2
7. NAXOS+junior naxos(Γιάννης)
8. voliotis x2
9. nasos x2
10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 18:22

Του στειλα μνμ αυτουνού του αγρότη και δε μου απάντησε..Τελικά είναι μέσα ?? Cool

Αντε..πάμε στα 20++

Να κλείσω το μαγαζί να τελειώνουμε ?? Θα πώ και τους TDMαδες να έρθουν !!! Razz

_________________
Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 02:16

Επειδή η ώρα είναι αργάμισυ και δεν έχω ύπνο είπα να βάλω μαλαφούκια για κανά ομαδικό όργιο το Σ/Κ λόγω καλοκαιρίας που είδα ότι θα έχει... success

Ρωτάω λοιπόν scratch

Γαργαλιέται κανένας να κανονίσουμε τίποτα Σάββατο ή Κυριακή (όποτε βολεύεται ο κόσμος )????

Επειδή θα έχει λιακάδα το Σ/Κ εγώ είμαι σίγουρος ότι δεν θα καθήσω σπίτι...Ο Νίκος (Αρίονας) κάτι είπε χθες στον καφέ για κανά φαγητό την Κυριακή.

Πραγματικά δεν ξέρω τι θέλω ακριβώς το μόνο σίγουρο όμως είναι ότι δεν θέλω να καθήσω στο σπίτι με καλό καιρό....... NO

Ρίξτε προτάσεις όσοι μπορείτε και πότε μπορείτε για να δούμε τι θα βγεί Cool




Υ.Γ:Ξεκινάω την συζήτηση εδώ γιατί αν κάνουμε τελικά κάτι όλοι μαζί θα το κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.
Στράτο εάν τελικά καταλήξουμε μόνο σε καμιά βόλτα και όχι σε κάτι άλλο περισσότερο (Φαγητό κ.λ.π) μετέφερε το εάν θές και Εδώ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 09:29

KARA έγραψε:
Επειδή η ώρα είναι αργάμισυ και δεν έχω ύπνο είπα να βάλω μαλαφούκια για κανά ομαδικό όργιο το Σ/Κ λόγω καλοκαιρίας που είδα ότι θα έχει... success

Ρωτάω λοιπόν scratch

Γαργαλιέται κανένας να κανονίσουμε τίποτα Σάββατο ή Κυριακή (όποτε βολεύεται ο κόσμος )????

Επειδή θα έχει λιακάδα το Σ/Κ εγώ είμαι σίγουρος ότι δεν θα καθήσω σπίτι...Ο Νίκος (Αρίονας) κάτι είπε χθες στον καφέ για κανά φαγητό την Κυριακή.

Πραγματικά δεν ξέρω τι θέλω ακριβώς το μόνο σίγουρο όμως είναι ότι δεν θέλω να καθήσω στο σπίτι με καλό καιρό....... NO

Ρίξτε προτάσεις όσοι μπορείτε και πότε μπορείτε για να δούμε τι θα βγεί Cool




Υ.Γ:Ξεκινάω την συζήτηση εδώ γιατί αν κάνουμε τελικά κάτι όλοι μαζί θα το κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.
Στράτο εάν τελικά καταλήξουμε μόνο σε καμιά βόλτα και όχι σε κάτι άλλο περισσότερο (Φαγητό κ.λ.π) μετέφερε το εάν θές και Εδώ Wink

Καλημέρα από μένα...

Εγώ είχα ύπνο χθες οπότε το είδα σήμερα το πρωι.

Για την Κυριακή εάν κανονίσουμε Idea Idea (Φάρμα με τα Αλογα - Από Αγιο Γεώργιο προς Πινακάτες και μετά Παγωτό Κάτω Γατζέα.... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ) είμαι μέσα εγώ .

Για το Σάββατο έχω Σεμινάριο μέχρι το μεσημέρι και το απόγευμα τα παιδια να τα πάω σε πάρτυ από φίλους τους, οπότε εγώ εκτός , την Κυριακή μέσα ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΟ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ pale pale pale

Σε κάθε περίπτωση .....μιλάμε (και sms έχουμε) yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 11:38

Παίδες την Κυριακή προσωπικά έχω υποχρέωση εκτός Βόλου..Το Σάββατο είμαι free όμως για κανά καφεδάκι
ότι ώρα θέλετε..Για φαγητό λίγο δύσκολα γιατί έχει έρθει η αδερφή μου από Πάτρα και θα κάτσει μέχρι ΚΑΙ το
μεσημεριανό φαγητό του Σαββάτου..
Οπότε ότι πούνε οι πολλοί !!!
Και Κυριακή αν το κανονίσετε σούπερ θα περάσετε no doubt Wink

Σάββατο πάντως προτείνω για καφεδάκι αφού θα έχει καλό καιρό (λογικα) και ψήνεστε για βόλτα στο δάσος Κουρί !!! Twisted Evil
Η για Μιτζέλα.. Cool

_________________
Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 22:37

Το σάββατο παίζει ο γιός μου μπάλα στην Αγ. παρασκευή στις 12.00, για την κυριακή δεν γνωρίζω ακόμα,πέστε την γνώμισας και βλέπουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 10:08

Μάγκες αλλαγή πλάνων.

Κ2 εκτός.....οπότε για αύριο μόνο είμαι μέσα αλλά για κάτι κοντινό σε καφέ και όχι για μονοήμερο με οικογένειες κ.λ.π Cool

Άν κάνετε κάτι τέτοιο Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 846930 Αν όχι καλά να περάσετε geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 10:20

Θα είμαι απο τις 11.30 στα 5χ5 στην Αγ. Παρασκευή όποιος θέλει έρχετε για καφέ geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 00:22

Aγόρια σήμερα στις 19:30 έχουμε μπαλίτσα (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ) Exclamation Exclamation Exclamation

Ψύνεστε να πάμε σε καμιά χαλαρή καφετέρια να το δούμε όλοι μαζί.Λογικά θα έχει ψωμί το ματσάκι afro

Προτείνεται καφετέριες αν είναι Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 01:02

5χ5 στην ευξεινουπολη και γαμω την καφετερια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 14:49

KARA έγραψε:
Aγόρια σήμερα στις 19:30 έχουμε μπαλίτσα (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ) Exclamation Exclamation Exclamation

Ψύνεστε να πάμε σε καμιά χαλαρή καφετέρια να το δούμε όλοι μαζί.Λογικά θα έχει ψωμί το ματσάκι afro

Προτείνεται καφετέριες αν είναι Cool

Βαζελάκια & Γαβράκια μου, αν και έχω κανονίσει από χθες με κάτι κολλητάρια να δω μπάλα,
μόλις μάθω πού θα δούμε το μάτς θα ποστάρω το cafe (όνομα και περιοχή) αλλιώς τηλέφωνο.

ΠΑΜΕ ΜΩΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!! drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 09 2010, 20:33

Λοιπόν αδέρφια.

Επειδή αύριο δεν θα είμαι στον καφέ γι αυτό ενημερώνω από τώρα πως αυτό το Σάββατο 13/11/10 είπαμε να πάμε με την σύζυγο για κανά τσιτσί - τσιτσί (ένεκα και της νηστείας που αρχίζει) σε ταβέρνα φίλου εντός Βόλου.

Έχει πολύ καλό ψητό και είναι και πολύ καθαρός.Συζητήστε το αύριο στον καφέ εάν είναι και όποιοι θέλουν ας έρθουν να κάνουμε παρεούλα.Εγώ θα είμαι άνευ παιδιώνSmile

Πρέπει μέχρι την Παρασκευή το βράδυ να του δώσω τελικό αριθμό ατόμων για να μας κρατήσει τραπέζι,οπότε το νού σας....... merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: