Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 09:46

Βόλος καλημέρα,


έλαβα ένα mail το οποίο έγραφε πως το μέλος KARA διέγραψε τον λογαριασμό του.....Αν μαθευτεί κάτι ενημερώστε , κρίμα είναι.

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 12:01

kosconcours έγραψε:
nikosv-strom έγραψε:


Απο ποτε ειχε γινει αντιπροεδρος????μηπως τον μπερδευετε με αλλον???
Εαν τον ειχαν κανει αντιπροεδρο θα το ειχαμε μαθει!!!

KARA πως εγινες ενας επισκεπτης?????Που πηγε το ονοματακι σου????
Το μονο σιγουρο ειναι πως καποιο λογο ειχε και το εκανε!!!

ΑΑΑΑΑ!!!!! κατάλαβα υπάρχει θεματάκι!
Που είναι ο πρόεδρος να ενημερώσει τον κόσμο???
Πες μας μιας και ξέρεις τι έγινε στην κοπή της πίτας?
Μήπως έγινε σφαγή της πίτας?

ουτε θεμα υπαρχει ουτε παιχτικε τιποτα στην πιτα......
εγεινε κοπη της πιτας κανονικα και οχι σφαγη της πιτας......
παρακαλω οπιος δεν ξερει ας περειμενει να μαθει μαζει με της υπολοιπους........
και οπιος ξερει ας πει και σε μας για να μαθουμε.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 15:17

Υπαρχει και το ενδεχομενο να το εχει κανει κατα λαθος, καθ`οτι δεν το κατεχει το αντικειμενο το παιδι.
Τι να κανουμε, απο μικρος ετσι ητανε, δεν τα επαιρνε τα γραμματα το παιδι....
Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 15:31

dimitrisinside έγραψε:
Υπαρχει και το ενδεχομενο να το εχει κανει κατα λαθος, καθ`οτι δεν το κατεχει το αντικειμενο το παιδι.
Τι να κανουμε, απο μικρος ετσι ητανε, δεν τα επαιρνε τα γραμματα το παιδι....
Razz Razz

Και εγώ που τον γνωρίζω ελάχιστα αυτό νομίζω !!!!!!!

Μάλλον η διαγραφή οφείλετε σε ΑΣΤΟΧΙΑ ΥΛΙΚΟΥ !!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
butcher

butcher

Ηλικία : 63
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/10/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 19:33

ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ.......... cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 21:21

butcher έγραψε:
ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ.......... cow
Ποιος πρόεδρος γιορτάζει αύριο? ο Μίλτος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
butcher

butcher

Ηλικία : 63
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/10/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 22:50

spigi έγραψε:
butcher έγραψε:
ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ.......... cow
Ποιος πρόεδρος γιορτάζει αύριο? ο Μίλτος?
στον καφε ρε φιλε στον καφε.'cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 22:53

butcher έγραψε:
spigi έγραψε:
butcher έγραψε:
ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ.......... cow
Ποιος πρόεδρος γιορτάζει αύριο? ο Μίλτος?
στον καφε ρε φιλε στον καφε.'cow
Δυστυχώς θα είμαι Χαλκίδα μέχρι το Μάρτιο και δεν θα είμαι στον Καφέ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Ιαν 17 2011, 23:56

Λοιπόν πρόεδροι ξεπρόεδροι και μέλη αυτό που έχει σημασία είναι το ένα και μόνο:
Απο αύριο πρωί ΟΛΟΙ σε δραστηριοποίηση να μάθουμε για τον KARRA και κυρίως μήπως χρειάζεται κάποια βοήθεια.Τα υπόλοιπα (τυχόν παρεξηγήσεις κ.λ.π) είναι δευτερεύοντα γιατί πιστεύω οτι ΟΛΟΙ γνωρίζουμε οτι ο KARRA είναι απο τις καλύτερες ψυχάρες και του φόρουμ αλλά και σαν άνθρωπος (τυχαίνει να τον γνωρίζω απο μικρό παιδί) και είμαι σίγουρος για τα παραπάνω.Την Τετάρτη λοιπόν θα έρθω και εγώ στον καφέ παρά τις καταστάσεις (προσωπικές που αντιμετωπίζω) και όλοι για τον KARRA.Το αξίζει! ARIWNA να σε βρώ κάποια στιγμή νωρίτερα;Στείλε μου μηνυμα να σε ενημερώσω που. Neutral Neutral Neutral VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 06:54

liakosvol έγραψε:
Λοιπόν πρόεδροι ξεπρόεδροι και μέλη αυτό που έχει σημασία είναι το ένα και μόνο:
Απο αύριο πρωί ΟΛΟΙ σε δραστηριοποίηση να μάθουμε για τον KARRA και κυρίως μήπως χρειάζεται κάποια βοήθεια.Τα υπόλοιπα (τυχόν παρεξηγήσεις κ.λ.π) είναι δευτερεύοντα γιατί πιστεύω οτι ΟΛΟΙ γνωρίζουμε οτι ο KARRA είναι απο τις καλύτερες ψυχάρες και του φόρουμ αλλά και σαν άνθρωπος (τυχαίνει να τον γνωρίζω απο μικρό παιδί) και είμαι σίγουρος για τα παραπάνω.Την Τετάρτη λοιπόν θα έρθω και εγώ στον καφέ παρά τις καταστάσεις (προσωπικές που αντιμετωπίζω) και όλοι για τον KARRA.Το αξίζει! Neutral Neutral Neutral VSTROM

Συμφωνώ κι εγώ απόλυτα. Εύχομαι να είναι απλά μια παρεξήγηση και να λυθεί μια και καλή. Τα λέμε στον καφέ(ελπίζω).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 08:39

Εσυ ο απο πανω μαυρα ματια εχουμε κανει για να σε δουμε!!!Και μας πετας ενα (ελπιζω) και τι νομιζεις ετσι απλα καθαρισες??Οχι φιλε μου !!!!!

Υ.Γ. Φιλε εσυ να σε καλα και δεν πειραζει ας μην μας καταδεχεσαι!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 09:04

ολοι εσεις οι αποπανω???????????
στον καφε οτι αφωρα τον kara....................υπομωνη μαι μερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 09:44

voliotis έγραψε:
ολοι εσεις οι αποπανω???????????
στον καφε οτι αφωρα τον kara....................υπομωνη μαι μερα

???????????????Τι εννοεις????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 10:03

spigi έγραψε:
butcher έγραψε:
spigi έγραψε:
butcher έγραψε:
ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ.......... cow
Ποιος πρόεδρος γιορτάζει αύριο? ο Μίλτος?
στον καφε ρε φιλε στον καφε.'cow
Δυστυχώς θα είμαι Χαλκίδα μέχρι το Μάρτιο και δεν θα είμαι στον Καφέ!


Χαλαρά Παλικάρια.......
ΑΠΌ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΛΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ kalos irthes ΑΠΟ ΣΚΑΠΑΝΕΙΣ ΠΑΣΧΕΙ....... pappous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 11:03

ARIWNAS έγραψε:
spigi έγραψε:
butcher έγραψε:
spigi έγραψε:
butcher έγραψε:
ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ.......... cow
Ποιος πρόεδρος γιορτάζει αύριο? ο Μίλτος?
στον καφε ρε φιλε στον καφε.'cow
Δυστυχώς θα είμαι Χαλκίδα μέχρι το Μάρτιο και δεν θα είμαι στον Καφέ!


Χαλαρά Παλικάρια.......
ΑΠΌ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΛΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ kalos irthes ΑΠΟ ΣΚΑΠΑΝΕΙΣ ΠΑΣΧΕΙ....... pappous
Και απο Ναρκαλιευτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 11:55

ψαρουκλα ο απο πανω..........τσιμπα καμια πενηνταρα απο μενα........
νικο δεν ενοω τιποτα απολυτος.........
ολα ειναι οκ OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 12:35

Καταρχήν να εκφράσω δημόσια τη δυσαρέσχειά μου για την αποχώρηση του Θανάση..
Δυστυχώς κάποιοι νεότεροι στην ομάδα μας γνωρίσατε εμένα και τον Θανάση ΤΣΑΚΩΜΕΝΟΥΣ/ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΟΥΣ..
Ολα αυτά ανήκουν όμως στο παρελθόν.Οποιοι θυμάστε τα παλιά θα θυμάστε ότι ήμαστε καλά
Με τον Θανάση όπως και με όλους τους <<παλιούς>>
είχαμε πραγματικά πολύ καλές σχέσεις (σπίτια για φαγητό-τζάκια-καφέδες-ξενύχτια-ΣΚΙ κτλ κτλ)
και αυτό το αναφέρω για να μην αφήσουμε υπονοούμενα ότι έχει παιχτεί ΠΑΛΙ κάτι μεταξύ εμού
και του ΘΑνάση..Οχι ότι με τα καινούρια παιδιά υπάρχει θέμα,απλά δεν έχει δοθεί η ευκαιρία
αφού πολλά έχουν συμβεί σε ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ

Χτες μιλούσα 1 ώρα μαζί του στο τηλέφωνο και πραγματικά κατάλαβα ορισμένα πράγματα..
Αυτό που δεν μπόρεσα να καταλάβω είναι ΓΙΑΤΙ διέγραψε τον λογαριασμό του
Μου το εξήγησε πολλές φορές αλλά δεν ήθελα να το δεχτώ.Οπως και να το κάνουμε ήταν και
πιστεύω κάποια στιγμή να ξαναγίνει ένας ενεργός Rider..

Μου είπε πως ότι κάνει/έκανε, το έκανε για να είναι αυτός λίγο καλύτερα..Δεν έχει κάτι προσωπικό
με κανέναν από εμάς..

Καμμιά φορά το ποτήρι της υπομονής ξεχυλίζει,αδειάζει και θέλει κάποιο χρόνο να ξαναγεμίσει
Οπως υποσχέθηκα στον Θανάση θα τον περιμένουμε όλοι να το ξαναγεμίσει

Πολλές φορές και σε μένα είχε ξεχυλίσει και πήρα τον χρόνο μου μακρυά από φόρουμ και Riders..
Ηθελα λίγο να καλμάρω ώστε να ξαναδώ χαλαρά την όλη φάση..Βόλτες-καφέδες-χιούμορ κτλ..
Και είμαι σίγουρος πως πολλά παιδιά θα πήραν και αυτά τον χρόνο τους..

Δυστυχώς τα άτομα που βγαίνουν ΛΙΓΟ πιο μπροστά από τους υπόλοιπους σε μια ομάδα ΠΑΝΤΑ θα δέχονται
κριτική για κάποιες αποφάσεις..Πάντα θα κρατάνε τα προσχήματα..Πάντα θα ισορροπούν σε ένα σχοινί..Αυτό
θέλει γερό στομάχι και υπομονή για να επιτευχθεί..
Ειδικά αν υπάρχουν και κάποιες προστριβές μεταξύ κάποιων μελών θα πρέπει να είναι εκεί στη ΜΕΣΗ και να
προσπαθούν να κρατάνε τη χημεία της ομάδας..Αυτό το τελευταίο διάστημα,το έκανε ο Θανάσης..
Δεχόταν πολλά,από πολλούς και μπούκωσε..

Ισως η χαλαρότητά μου σε πολλούς (αφού είχα ξεχυλίσει) να φάνηκε σαν αδιαφορία..Δεν ήταν..
Είχα κι εγώ κάποια θεματάκια σε προσωπικό επίπεδο να διευθετήσω Νοέμβρη-Δεκέμβρη
Μετά την πίτα ήθελα να κάνω μία ανακοίνωση για πραγματική καινούρια αρχή σε όλους μας και
έπεσα από τα σύννεφα όταν είδα την κίνηση του ΘΑνάση..

Εύχομαι να γυρίσει πίσω,αλλά νομίζω πως μετά από την κουβέντα μας ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
θα χρειαστεί λίγο χρόνο για να ξαναγεμίσει μπαταρίες..

Είναι πολλά που τον πνίγανε τόσο καιρό και ο κάθε άνθρωπος έχει τα όριά του..
Ισως για ίδιες συνθήκες προσωπικά να άντεξα και να αντέξω παραπάνω,αλλά ο Θανάσης
έχει και 3 παιδιά + γυναίκα που πρέπει να τους αντιμετωπίζει με χαμόγελο..

Περισσότερα από κοντά στον καφέ..



Εύχομαι αυτός ο καφές να έχει πολλές συμμετοχές ώστε να μας δοθεί η ευκαιρία να μιλήσουμε
για θέματα που πραγματικά αφορούν την ομάδα μας..Αργά δεν είναι ΠΟΤΕ για τπτ αν υπάρχει ενδιαφέρον




_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project


Έχει επεξεργασθεί από τον/την V.Stratos στις Τρι Ιαν 18 2011, 16:19, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 12:53

μολης διαβασα τι εγεινε με τον θαναση και ειληκρινα μειλαω στεναχωρεθικα για την ολη κατασταση και για το "κλαταρησμα" του.
κριμα κριμα κριμα.
πειστευω και θελω να πειστευω οτι ο καλητερος γιατρος για τετιες καταστασεις ειναι ο χρονος..
φιλε θαναση παρε οσο χρονο χρειαζεσαι κανε ενα γεμεισμα τις μπαταριες σου και να εισαι σιγουρος οτι οταν θελησεις οι volos riders θα ειναι εδω να σε κσαναδεχτουν στην παρεα τους
καλα χλμετρα φιλε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kosconcours

kosconcours

Ηλικία : 45
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 15/12/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 14:45

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117
Παράθεση :
μολης διαβασα τι εγεινε με τον θαναση και ειληκρινα μειλαω στεναχωρεθικα για την ολη κατασταση και για το "κλαταρησμα" του.
Τελικά τι έγινε???
Ρε συ voliotis κάντο πιο λιανά, αν θέλεις , γιατί μάλλον ο Στράτος είναι λίγο φορτισμένος και δεν κατάλαβα και πολλά.

Any way, με το καλό να μας ξανάρθει θα τον περιμένουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 184880 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 184880 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 184880 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Ιαν 18 2011, 17:55

kosconcours έγραψε:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 8117
Παράθεση :
μολης διαβασα τι εγεινε με τον θαναση και ειληκρινα μειλαω στεναχωρεθικα για την ολη κατασταση και για το "κλαταρησμα" του.
Τελικά τι έγινε???
Ρε συ voliotis κάντο πιο λιανά, αν θέλεις , γιατί μάλλον ο Στράτος είναι λίγο φορτισμένος και δεν κατάλαβα και πολλά.

Any way, με το καλό να μας ξανάρθει θα τον περιμένουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 184880 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 184880 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 184880 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 184880

κουραστικε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Ιαν 19 2011, 16:06

Παίδες ποιός εξαγρίωσε τον Karra ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 747395 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 747395 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 747395
Προσωπικά ελπίζω να ξαναγυρίσει γιατί ήταν από τα χρήσιμα - ενεργά μέλη της όλης κοινότητας Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAXOS

NAXOS

Τόπος : ΝΑΞΟΣ
Registration date : 10/07/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 16:40

Φίλε Διαχειριστά Στράτο, μπορείς να με ενημερώσεις για τις αλλαγές στο STATUS μου?
Γιατί ο αριθμός μηνυμάτων μου μειώθηκε?
Δεν αντέχω άλλες μειώσεις μετά το μισθό και τα επιδόματά μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 22:32

NAXOS έγραψε:
Φίλε Διαχειριστά Στράτο, μπορείς να με ενημερώσεις για τις αλλαγές στο STATUS μου?
Γιατί ο αριθμός μηνυμάτων μου μειώθηκε?
Δεν αντέχω άλλες μειώσεις μετά το μισθό και τα επιδόματά μου!!!

Κάποιες φορές διαγράφουνε οι Διαχειριστές του φόρουμ ολόκληρα θέματα παλιά από τα ''ΝΕΑ ΜΕΛΗ''..
Για εξοικονόμηση χώρου στο σέρβερ που μας φιλοξενεί..

Λογικά αυτό έχει γίνει και με σένα Νίκο..

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Ιαν 26 2011, 23:02

V.Stratos έγραψε:
NAXOS έγραψε:
Φίλε Διαχειριστά Στράτο, μπορείς να με ενημερώσεις για τις αλλαγές στο STATUS μου?
Γιατί ο αριθμός μηνυμάτων μου μειώθηκε?
Δεν αντέχω άλλες μειώσεις μετά το μισθό και τα επιδόματά μου!!!

Κάποιες φορές διαγράφουνε οι Διαχειριστές του φόρουμ ολόκληρα θέματα παλιά από τα ''ΝΕΑ ΜΕΛΗ''..
Για εξοικονόμηση χώρου στο σέρβερ που μας φιλοξενεί..

Λογικά αυτό έχει γίνει και με σένα Νίκο..

παιδες οπως ειπε και ο στρατος ειναι αναγκαιο κακο να κανουμε που και που ενα ξεσκαρταρισμα σε θεματα παλια η θεματα που δεν κινουνται καθολου , ειδικα στα καλωσορισματα ειχαμε τοπικ 1,5 χρονου Very Happy .............ε σιγουλια σιγουλια δεν επρεπε να τα στελνουμε? γνωριστηκαμε το εμπεδωσαμε :albino:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο Batman και ο Superman είναι το ίδιο πρόσωπο!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 27 2011, 00:24

Πολυ γελιο!!

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2011/01/batman-superman.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 13 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: