Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αγορά Ποδηλάτου πόλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 11:21

morfeas έγραψε:
Samis, δεν έχω τον χρόνο να ψάξω για δευτερο χέρι. παραλαμβάνω τρίτη το "λάμπο" και βλέπουμε...

και πάλι ευχαριστώ για τις συμβουλές...και αν πάτε καμμια κοντινή βότλα 1κμ με επιστροφή ,είμαι μέσα! XYLO

Δημήτρη από πού το πήρες τελικά και πού τις βλέπεις τις τιμές ??
Ψάχνομαι κι εγώ να δώσω εκεί στα 250? και το Λαμπο με τα 300?
είναι δελεαστικό μπορώ να πώ..
Αν μπορείς να βάλεις κανά site να δούμε και λοιπές λεπτομέρειες
θα ήταν Σούπερ Wink

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 11:24

www.e-biker.gr
Γούναρη 41
Γλυφάδα
Αττική
τηλέφωνο: 210 9637938

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 11:41

απο ιαπωνας... εγινες γερμανος!!!
απο γερμανος... εγινες ιταλος;;;!!!
τι κατρακυλα ειναι αυτη;;;!!!
θα τρελαθω... θα πηδιχτω απο το παραθυρο!!!...
YOU! rock XYLO bliax xaxa XAXAXAXA FRIKIO Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 489962
μητσαρα καλορυζικο το οχημα ρε!!!
αντε να φερω και το δικο μου αθηνα να κανονισουμε βολτα μαρινα φλησβου και οχι μονο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 11:43

djimagic έγραψε:
απο ιαπωνας... εγινες γερμανος!!!
απο γερμανος... εγινες ιταλος;;;!!!
τι κατρακυλα ειναι αυτη;;;!!!
θα τρελαθω... θα πηδιχτω απο το παραθυρο!!!...
YOU! rock XYLO bliax xaxa XAXAXAXA FRIKIO Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 489962
μητσαρα καλορυζικο το οχημα ρε!!!
αντε να φερω και το δικο μου αθηνα να κανονισουμε βολτα μαρινα φλησβου και οχι μονο!!!

στο τέλος με βλέπω Γάλλο....(πεζό 2)!!!!

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 11:50

morfeas έγραψε:
djimagic έγραψε:
απο ιαπωνας... εγινες γερμανος!!!
απο γερμανος... εγινες ιταλος;;;!!!
τι κατρακυλα ειναι αυτη;;;!!!
θα τρελαθω... θα πηδιχτω απο το παραθυρο!!!...
YOU! rock XYLO bliax xaxa XAXAXAXA FRIKIO Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 489962
μητσαρα καλορυζικο το οχημα ρε!!!
αντε να φερω και το δικο μου αθηνα να κανονισουμε βολτα μαρινα φλησβου και οχι μονο!!!

στο τέλος με βλέπω Γάλλο....(πεζό 2)!!!!
XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
πολλλυυυυυυυυ καλο!!!!!

στο τελος ετσι οπως παει το πραγμα... ολους γαλλους μας βλεπω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 12:48

[quote="V.Stratos"]
morfeas έγραψε:
Samis, δεν έχω τον χρόνο να ψάξω για δευτερο χέρι. παραλαμβάνω τρίτη το "λάμπο" και βλέπουμε...

και πάλι ευχαριστώ για τις συμβουλές...και αν πάτε καμμια κοντινή βότλα 1κμ με επιστροφή ,είμαι μέσα! XYLO

Δημήτρη από πού το πήρες τελικά και πού τις βλέπεις τις τιμές ??
Ψάχνομαι κι εγώ να δώσω εκεί στα 250? και το Λαμπο με τα 300?
είναι δελεαστικό μπορώ να πώ..
Αν μπορείς να βάλεις κανά site να δούμε και λοιπές λεπτομέρειες
θα ήταν Σούπερ
strato παρε την lambo σου και παμε καμια βολτα να σου βγαλω τα αντερα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.... στο πηιο ειμαστε που εχει και γαμο τα χοματινα κοματια για ποδιλατα.....παρε χωμτινο και θα γεινεις ανθρωπος rock rock rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 13:17

Για να μην ανοιξω αλλο Τοπικ,μιας και μιλαμε για ποδηλατα.
Ποια απο αυτα τα μοντελα ποδηλατων(trecking cross) μπορουν να τοποθετηθει και καθισματακι παιδικο πισω -αυτο το ειδικο να βγαζω και βολτα τη μικρη μαζι μου ;...
Και μια ερωτηση ακομη...σαν το ideal megisto αλλά χωρις αναρτηση εμπρος,ποιο ειναι;...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 13:24

site με τιμές δυστυχώς δεν έχω βρεί, οι ιστοσελίδες που έχω βάλει στο αρχικό ποστ δίνουν πληροφορίες για το ποδήλατο, απλα εγω το αγόρασα με ανάρτηση μπροστά.
οι τιμές που το βρήκα είναι απο 275ε έως 350! κατέληξα στο e-biker.gr διότι θα το πάρω την πιστωτική ....τελικά την πέμπτη θα το έχω στα χέρια μου....

Κώστα, ανάρτηση μπροστά καλό θα είναι να έχει ....

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 10:56

[img]Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Img_0019[/img]


ΈΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΊΣΤΕΣ!!

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 12:54

Δημητρη πόσο το βρηκες τελικα;Γιατι το ειδα κι εγω το ιδιο σε μαγαζι Πατρα...μπας και συμφερει η δικη σου "ακρη"... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 13:13

275,00EURO Συν το σταντ , συν φωτάκι και ανακλαστικό συν μια τρόμπα...300...στρόγκυλα...
σε 3 μαγαζιά έψαξα ήταν ο φθηνότερος....εκεί πόσο το δίνουν...;;;

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 14:52

Καλοριζικο Δημητρη!!!!
OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 24 2010, 16:37

morfeas έγραψε:
275,00EURO Συν το σταντ , συν φωτάκι και ανακλαστικό συν μια τρόμπα...300...στρόγκυλα...
σε 3 μαγαζιά έψαξα ήταν ο φθηνότερος....εκεί πόσο το δίνουν...;;;
350 ελεγε αρχικα...Κατοπιν "πολιτισμενου διαλογου" το αφηνει 300 κομπλε-με αυτα που λες κι εσυ+ανακλαστικα αναλαμποντα φωτα μπρος-πισω+ενα service δωρεαν μετα το καλοκαιρακι(...τι θα κανει δεν ξερω...-)και με 2-3 δοσεις ατοκες παιζει... Rolling Eyes
Πορτοκαλί σαν το δικο σου ή γκρι0μολυβί σκουρο-αυτα τα χρωματα εχει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 25 2010, 13:38

[img]http://vstromhellas.forumgreek.com/Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Img_0021[/img]

ότι χρώμα και να το πάρεις πίοστεψε αξίζει τα λεφτά του, σήμερα έκανα την πρώτη βόλτα αν και λίγο αδιάθετος (με 'χει πάει αίμα!!χαχα)...και νομίζω πως απέκτησα ένα νέο χόμπυ!!!

η φωτό είναι απο την βόλτα στον Φλοίσβο!
με το καλό η αγορά!!

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 25 2010, 15:54

Φίλε Δημήτρη ,καλορίζικο το εργαλείο και καλές βόλτες.
Πολύ όμορφο και σε καλή τιμή.

Σίγουρα θα μήνεις ευχαριστημένος,μιας και το ποδήλατο ,όποιας μάρκας και αν είναι αυτό,
το βέβαιο είναι, οτι είναι απ'τα καλύτερα σπόρ-χόμπι είτε σε ομαδικό είτε σε ατομικό επίπεδο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 25 2010, 18:18

Καλησπέρα morfea και καλοσώρισες στον κόσμο του ποδηλάτου.Σήμερα το πρωί έκανα και εγώ τη βόλτα μου (Μοσχάτο-λίμνη Βουλιαγμένης-Μοσχάτο) αρκετά νωρίς.Ξεκίνησα 08:50 και γύρισα 10:40. Μια συμβουλή θα σου δώσω μιας και βλέπω το ποδήλατό σου: αγόρασε ένα τσαντάκι σέλας και βάλε τα απαραίτητα για ένα σκασμένο λάστιχο.Δηλαδή σαμπρέλα,λεβιέδες και γάντια μίας χρήσης.Δεν ξέρω τι διαδρομές θα κάνεις αλλά αν σου κάτσει,και είναι πολύ πιο εύκολο από ότι με τη μηχανή, καλύτερα να κάτσεις 15 λεπτά να το φτιάξεις παρά να γυρίσεις ποδαράτο.Στο youtube θα βρείς οδηγίες αν έχεις ξεχάσει πως γίνεται. Η τρόμπα ελπίζω να είναι καλή(αλουμινίου βιδωτή και όχι πλαστική κολημένη).
Βάλε ποτηροθήκη και ποδηλατικό παγούρι και κουβάλα πάντα νερό. Η τρόμπα στεραιώνεται και στο κάθετο σίδερο του σκελετού.Πολύ βολικό είναι επιπλέον το τριγωνικό τσαντάκι που μπαίνει στο μπροστά τρίγωνο του σκελετού για τηλέφωνο πορτοφόλι κτλ.Αν σε πονάει ο kolaraki τότε πάρε σορτσάκι με επίθεμα σιλικόνης.Υπάρχουν πολύ ωραία που δεν είναι κολάν. Καπέλο οπωσδήποτε και γυαλιά ηλίου. Ότι θέλεις μου λές... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 25 2010, 19:56

LARRY

Μην τον ξεσηκώνεις ρε σύ..Σε λίγο είναι ικανός αυτός να ρίξει πάνω στο ποδήλατο μια περιουσία !!!
Κάγκελα για σαμάρια + intiminia στις μπουκάλες + ξένον στο φως + .... + ..... +.....

Αστον να χάσει κανά κιλό και αν του τύχει και κανά λάστιχο κάνει και έξτρα γυμναστική πέρνοντάς το στα χέρια !! Twisted Evil


Δημήτρη καλόβολτο να είναι,στο έφτυσα να μη στο ματιάσω !!! Very Happy
Στο www.e-biker.gr δεν το είδα πουθενά..

Παίζει καμμιά φωτό για το ΠΩΣ είναι το γκρι-μολυβί ??

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 25 2010, 23:08

Δημητρη 22'' τροχους εχει; Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 26 2010, 00:03

LARRY έγραψε:
Καλησπέρα morfea και καλοσώρισες στον κόσμο του ποδηλάτου.Σήμερα το πρωί έκανα και εγώ τη βόλτα μου (Μοσχάτο-λίμνη Βουλιαγμένης-Μοσχάτο) αρκετά νωρίς.Ξεκίνησα 08:50 και γύρισα 10:40. Μια συμβουλή θα σου δώσω μιας και βλέπω το ποδήλατό σου: αγόρασε ένα τσαντάκι σέλας και βάλε τα απαραίτητα για ένα σκασμένο λάστιχο.Δηλαδή σαμπρέλα,λεβιέδες και γάντια μίας χρήσης.Δεν ξέρω τι διαδρομές θα κάνεις αλλά αν σου κάτσει,και είναι πολύ πιο εύκολο από ότι με τη μηχανή, καλύτερα να κάτσεις 15 λεπτά να το φτιάξεις παρά να γυρίσεις ποδαράτο.Στο youtube θα βρείς οδηγίες αν έχεις ξεχάσει πως γίνεται. Η τρόμπα ελπίζω να είναι καλή(αλουμινίου βιδωτή και όχι πλαστική κολημένη).
Βάλε ποτηροθήκη και ποδηλατικό παγούρι και κουβάλα πάντα νερό. Η τρόμπα στεραιώνεται και στο κάθετο σίδερο του σκελετού.Πολύ βολικό είναι επιπλέον το τριγωνικό τσαντάκι που μπαίνει στο μπροστά τρίγωνο του σκελετού για τηλέφωνο πορτοφόλι κτλ.Αν σε πονάει ο Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 845820 τότε πάρε σορτσάκι με επίθεμα σιλικόνης.Υπάρχουν πολύ ωραία που δεν είναι κολάν. Καπέλο οπωσδήποτε και γυαλιά ηλίου. Ότι θέλεις μου λές... Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 478122

τα εχω στο μυαλό μου όλα αυτά που λές...θα σε ενοχλήσω κάποια στιγμή!

σήμερα η πρώτη βόλτα ήταν εδώ κοντά πήγα με το στάδιο Ειρινης και Φιλιας...μια χαρά!!!


Κώστα δεν ξέρω τι σκ..α ζάντα έχει...σόρρυ...αλλά λεπτομέρεια!!χαχαχα

Στράτο μονο στο σάιτ της λαμπργκίνι εχει φωτό και μονο το κίτρινο χωρίς αναρτηση..το μαυρο εχω δει και είναι πολυ όμορφο....αλλά το περτικαλοκίτρινο ειναι ακόμα καλύτερο..!

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 26 2010, 00:10

Δημητρη τοσο χαλια βγηκε το BMW που πηρες ποδηλατο; bliax bliax XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Κριμα και την ειχα στο ματι και εγω την 1200! Στρωμα και παλι στρωμα τελικα... XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

Περαν της πλακας πολυ ωραιο φαινεται. Καλοταξιδο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 26 2010, 00:13

Τι 22'' scratch 28 άρηδες έχουν τα trek.
Όσο για το χρώμα είναι αυτό http://carsblognews.com/wp-content/uploads/2009/09/Lamborghini_Reventon_Roadster.jpg αλλά σε ποδήλατο. success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 26 2010, 11:33

ππππσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!!!!!
αυτο ειναι ποδηλατο!!! καλορυζικο μητσο!!!
ειδα την φωτο στον φλοισβο και ζηλεψα λιγο (με την καλη εννοια)!!!
ωραια φαση εεε;;;
λοιπον... το επομενο βημα:
τσαντακι σελας και υπολογιστης ταξιδιου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 26 2010, 13:35

Πέρισυ αγόρασα ενα ελληνικό ποδήλατο Orient 160€ με ταχύτητες shimano, δύσκολοι καιροί για έξοδα.
Παντως την δουλειά του την κάνει μια χαρά και έχει 2 αναρτήσεις. Συνήθως βολτάρω στο πάρκο Τρίτση οπότε είναι μια χαρά.

Στις βόλτες σας καλό είναι να φοράτε ενα φωσφορίζων γιλέκο ασφαλείας για να σας βλέπουν τα ζώα.

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 151224
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 30 2010, 13:38

Snakeye έγραψε:
Πέρισυ αγόρασα ενα ελληνικό ποδήλατο Orient 160€ με ταχύτητες shimano, δύσκολοι καιροί για έξοδα.
Παντως την δουλειά του την κάνει μια χαρά και έχει 2 αναρτήσεις. Συνήθως βολτάρω στο πάρκο Τρίτση οπότε είναι μια χαρά.

Στις βόλτες σας καλό είναι να φοράτε ενα φωσφορίζων γιλέκο ασφαλείας για να σας βλέπουν τα ζώα.

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 151224
΄

Κώστα τα είδα τα Οριεντ,


αν και το δικό σου δεν μου κάνει διοτι ειναι καθαρά για βουνό , πέραν αυτού είναι πραγματικά πολύ καλά για την τιμή τους και σαφως καλύτερα απο τις παπ.ες που πουλάει μεγάλο σουπερ μαρκετ στα ίδια λεφτά.

Εχθές με το που γύρισα απο Ισπανία ΄καβάλησα και έφυγα...πήγα μια καστέλα και γύρισα....παίδες έχω "φάει" κόλλημα!!!


Χάρης.....όπως πάμε το bmw δεν θα το κουνάω....κοστίζει χαχαχα (μάλλον πρέπει να κλαίμε)

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Ποδηλάτου πόλης   Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 05 2010, 13:48

Ερώτηση


με τα "τρυφερά" τι κάνετε;;;; Πηγάινω σχεδόν μέρα παρα μέρα στην Γλυφάδα με το "λάμπο" και τα @@ τραβάν μεγάλο λούκι....
τι κι αν η σέλα έχει ζελέ τι κι αν αγόρασα έξτρα ζελεδάκι τι και αν η σέλα έχει την απαραίτητη σχιζμή για τον προστάτη....
πήγα ρώτησα σε μαγαζί μου λένε άλλαξε σέλα , μπαίνω σε σάιτ ποδηλάτων και διαβάζω διάφορα....ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΝΩΡΊΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΩ ΤΗΝ "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ"....

Υ.Γ. Σάμη αν πεις καμμια μ.λ..α.... Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 501340

_________________
Αγορά Ποδηλάτου πόλης - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
 

Αγορά Ποδηλάτου πόλης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: