Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Να μαι και εγω εδωωωωωωω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thedentist
Member
Member


Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 07/03/2008

Να μαι και εγω εδωωωωωωω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να μαι και εγω εδωωωωωωω   Να μαι και εγω εδωωωωωωω - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 27 2010, 19:07

Skylosofos έγραψε:
Απο την φωτογραφία της μηχανής φαίνεται οτι πρέπει να ακούμπησες και πάνω στο φορτηγό γιατί έχεις και τα δυο φλας της μηχανής σπασμένα... Αφού δεν σε πήρε απο κάτω πάλι καλά να λες....

Περαστικά σου και ολα να πάνε καλά.

Ε ναι πρώτα έσκασα με χέρι-ώμο πόδι και κεφάλι πάνω στο φορτηγό με την δεξια πλευρα και μετα επεσα απο την αλλη κατω . ναι το οτι δεν με πήρε απο κατω ειναι ενα θέμα που το σκέφτηκα και εγώ και κατέληξα οτι καποιος εκει πανω με αγαπαει EROS

Τώρα για τα πλαστικά δεν με ενδιαφέρει άλλωστε φταίει ο οδηγος και θα τα πληρώσει θέλει δεν θέλει η ασφάλεια του. Σημασια εχει οτι δεν εχει σοβαρό πρόβλημα το μωρο. xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dental-blog.gr
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Να μαι και εγω εδωωωωωωω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να μαι και εγω εδωωωωωωω   Να μαι και εγω εδωωωωωωω - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 28 2010, 13:19

Περαστικά και απο εμένα! Κατι τέτοια βλεπω και σκέφτομαι ότι και μέσα στις πόλεις πρέπει να φοράμε full εξοπλισμό. Αν και είναι δύσκολο να σκάμε στην δουλειά με μπότες και παντελόνια με προστασίες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Να μαι και εγω εδωωωωωωω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να μαι και εγω εδωωωωωωω   Να μαι και εγω εδωωωωωωω - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 28 2010, 13:33

Περαστικά και σιδερένιος φιλαράκι. Σκέφτομαι και εγώ επιγονατίδες επειγόντως. Μπορεί να είναι λίγο άβολες αλλά θα κάνουν δουλειά στην κακιά στιγμή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thedentist
Member
Member


Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 07/03/2008

Να μαι και εγω εδωωωωωωω - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να μαι και εγω εδωωωωωωω   Να μαι και εγω εδωωωωωωω - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 30 2010, 21:15

Εγινε και η μαγνητική . Φαγαμε λίγο κόκκαλο αλλα θα φτιάξει. Τα αλλα ειναι οκ. Ξεκουραση θελει γιαυτο .....καλο σας Σου κου και καλη πρωτομαγιά bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dental-blog.gr
 

Να μαι και εγω εδωωωωωωω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: