Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 15:28

καλησπερα σε ολους geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 07:56

kalimera kalimera kalimera

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 21 2011, 13:27

Καλό Σ/Κ εκιαπά Exclamation Exclamation Exclamation

kalimera kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
North Strom
Member
Member
North Strom

Ηλικία : 42
Τόπος : Alexandroupoli
Registration date : 14/05/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 21 2011, 14:47

Καλο Σ/Κ κι εκιακά....
geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μάης 24 2011, 08:28


kalimera kalimera

Και καλη δουλειά σε όλους!!!


_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tenten
Member
Member
tenten

Ηλικία : 41
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Registration date : 04/04/2011

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλημερα!!!!   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 26 2011, 09:57

Καλημερα σε ολους kalimera kalimera kalimera kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-evros.gr
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 10:40

kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera kalimera

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 30 2011, 23:20

θρακιώτες μας αφορα ολους .............................. https://www.vstromhellasforum.com/t14156-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 09:54

Καλημέρα Θρακιώτες .... Καλό μήνα ..... και Καλό Καλοκαίρι Exclamation Exclamation Exclamation

kalimera kalimera kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 10:47

καλημερα και καλο καλοκαιρι σε ολους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 22:47

θρακιωτες..............οργανωθειτε.

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Komothnh



Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Alexandroupoli

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 22:56

Εγω νομιζα οτι θα ειναι στο ιδιο σχεδιο το σπαθι και ο φαρος.μηπως πρεπει ο καθε ενας μας να δηλωσει και ποια απο τις 2 θελει?οχι τιποτα αλλο για να μην γινει μπερδεμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 23:07

Raidon έγραψε:
Εγω νομιζα οτι θα ειναι στο ιδιο σχεδιο το σπαθι και ο φαρος.μηπως πρεπει ο καθε ενας μας να δηλωσει και ποια απο τις 2 θελει?οχι τιποτα αλλο για να μην γινει μπερδεμα

απλα πραγματακια ειναι μην μου μπερδευεστε Very Happy
ουτος η αλλος αφου εχετε βαλει τον τοπο σας στην παραγγελια θα τυπωθουν και αναλογως.
υπαρχει και το τηλεφωνο του καταστηματος που θα τα φτιαξει οποτε το διευκρινιζετε και τηλεφωνικα στον φωτη που θα τα φτιαξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hellfire

hellfire

Ηλικία : 53
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Registration date : 16/04/2011

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 23:09

Μιά χαρά είναι ....τώρα βέβαια αν είναι κανένας απο Ορεστιάδα ας διαλέξη τι να πω...πάντως τα μπλουζάκια θα πάνε συμφωνα με το μέρος που έχεις γράψει δίπλα στον κατάλογο που τα δήλωσες π.χ. (Αλεξανδρούπολη ή Κομοτηνή) η απλά επισήμανε τα με ένα p.m. στον υπεύθυμο για την αποστολή δλδ αυτοί που δηλώσαν Άλεξ/πόλη με Φάρο και αυτοί που δήλωσαν Κομοτηνή με το Σπαθί ή αν κάποιος θέλει κάτι διαφορετικό...που δεν το νομίζω ας το πεί τώρα που είναι νωρίς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 23:11

hellfire έγραψε:
Μιά χαρά είναι ....τώρα βέβαια αν είναι κανένας απο Ορεστιάδα ας διαλέξη τι να πω...πάντως τα μπλουζάκια θα πάνε συμφωνα με το μέρος που έχεις γράψει δίπλα στον κατάλογο που τα δήλωσες π.χ. (Αλεξανδρούπολη ή Κομοτηνή) η απλά επισήμανε τα με ένα p.m. στον υπεύθυμο για την αποστολή δλδ αυτοί που δηλώσαν Άλεξ/πόλη με Φάρο και αυτοί που δήλωσαν Κομοτηνή με το Σπαθί ή αν κάποιος θέλει κάτι διαφορετικό...που δεν το νομίζω

παιδες .

αν καποιος ειναι απο μερος εκτος κομοτηνης η αλεξανδρουπολης πολυ ευκολα οπως εγραψα θα μπορει σε τηλεφωνικη συνεννοηση με το καταστημα να μην βαλει πανω απο το est.2008 την λεξη κομοτηνη η αλεξανδρουπολη.
απλα πραγματα.........................απλα πραγματα λεμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05 2011, 23:32

ναι ναι λαθος δικο μου μετα ειδα τι δηλωσαν τα παιδια οποτε γραψτε ακυρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
North Strom
Member
Member
North Strom

Ηλικία : 42
Τόπος : Alexandroupoli
Registration date : 14/05/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 09:24

Παιδια καταρχην καλημερα,
τα μπλουζακια πιστευω θα ειναι καταπληκτικα.Οσον αφορα το σχεδιο και γω αυτο θα σκεφτομουν δηλ την πολη που δηλωσε καποιος με την αναλογη σταμπα.

Ηθελα απλα να κανω μια παρατηρηση και να σας πω οτι δεν ειναι η σωστη ενοτητα αυτη που γραφετε για τα μπλουζακια,και πως καποιος που δεν παρακολουθει την συγκεκριμενη ενοτητα δεν προκειται να ενημερωθει.

Για παραδειγμα προχθες καποιος συμφορουμιτης με πηρε τηλ και μου ειπε "καλα ρε συ γιατι δεν μας ειπες τιποτα να παραγγειλουμε μπλουζακια;" πολλες φορες γινεται αυτο να γραφουμε σε λαθος ενοτητες.

Παρακαλω να ειστε πιο προσεχτικοι για να ειναι ολα πιο συμμαζεμενα....
Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 12:44

Το θεμα με τα μπλουζακια υπαρχει σε 3 ενοτητες μεχρι τωρα.
Γενικη συζητηση:http://vstromhellas.forumgreek.com/t14156-topic
PB:http://vstromhellas.forumgreek.com/t14161-topic
ενοτητα Θρακης:http://vstromhellas.forumgreek.com/t14172-topic
ποσο αλλο πρεπει να γραφτει για να το δει καποιος?Για οσους δεν προλαβαν να γραφτουν στην λιστα εχουμε πει οτι η σταμπα θα υπαρχει και μετα το PB στο μαγαζι για να γινουν οι παραγγελιες κατα μονας απλα με ενα τηλεφωνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tenten
Member
Member
tenten

Ηλικία : 41
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Registration date : 04/04/2011

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αυτοκολλητο ουρας   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 20:34

Παλικαρια σημερα πληρωθηκαν τα αυτοκολλητα ολα ΟΚ οι ενδιαφερομενοι θα ενημερωθουν για την παραλαβη τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-evros.gr
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06 2011, 20:45

Αν γινεται να τελειωσουμε και με τις καταθεσεις για τα μπλουζακια μεχρι την παρασκευη να τα στειλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
North Strom
Member
Member
North Strom

Ηλικία : 42
Τόπος : Alexandroupoli
Registration date : 14/05/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 07 2011, 19:45

Θα πω για αλλη μια φορα οτι η συγκεκριμενη ενοτητα δεν ειναι η καταληλη για να μιλαμε για τα μπλουζακια.
Το "Περι ανεμων και υδατωv" εμενα δεν μου λεει κατι για μπλουζακια...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 07 2011, 19:57

North Strom έγραψε:
Θα πω για αλλη μια φορα οτι η συγκεκριμενη ενοτητα δεν ειναι η καταληλη για να μιλαμε για τα μπλουζακια.
Το "Περι ανεμων και υδατωv" εμενα δεν μου λεει κατι για μπλουζακια...



γιωργη καλησπερα.

καταλαβαινω τον raidon απολυτα φιλε.
ο ανθρωπας προσπαθει να ποσταρει το ζητημα με τα μπλουζακια σε ενοτητες τις οποιες εχουν μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα απο αλλες για τα θρακιωτικα μελη , καλα κανει.
μην μου τον αποπερνεις ετσι λεβεντη μου Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raidon
Member
Member
Raidon

Ηλικία : 44
Τόπος : Κομοτηνη-Σαπες-Κιζαρι
Registration date : 11/07/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 07 2011, 23:07

Αν κανω λαθος διορθωστε με
Δευ Μαϊος 30, 2011 10:37 pm :δημοσιευτηκε αυτο
Δευ Μαϊος 30, 2011 11:20 pm :δημοσιευτηκε αυτο
Τρι Μαϊος 31, 2011 12:49 am :δημοσιευτηκε αυτο
Τρι Μαϊος 31, 2011 4:57 pm :δημοσιευτηκε αυτο
Χθες δηλαδη 6/6/2011 μου γραφεις αυτο :
Ηθελα απλα να κανω μια παρατηρηση και να σας πω οτι δεν ειναι η σωστη ενοτητα αυτη που γραφετε για τα μπλουζακια,και πως καποιος που δεν παρακολουθει την συγκεκριμενη ενοτητα δεν προκειται να ενημερωθει.
Today at 7:45 pm (7/6/2011)
Θα πω για αλλη μια φορα οτι η συγκεκριμενη ενοτητα δεν ειναι η καταληλη για να μιλαμε για τα μπλουζακια.
Το "Περι ανεμων και υδατωv" εμενα δεν μου λεει κατι για μπλουζακια...


Ειναι το πρωτο PB που συμμετεχω ενεργα και αυτο με την βοηθεια και την καθοδηγηση του σαλιγκαρου και φυσικα την βοηθεια ολων σας.Μιλησαμε στο τηλεφωνο και με ρωτησε αν μπορω να γινω συνυπευθυνος στο Τομεα Θρακης και να αναλαβω το ΡΒ.Δεν γνωριζα τιποτα και χωρις να ρωτησω πολλα ειπα να κανω την κινηση.Προσωπικα οταν ανοιγω το φορουμ καθε section το ανοιγω σε νεα καρτελα για να ειμαι σιγουρος οτι τα διαβασα ολα και ειδικα το κομματι Θρακης.Πιστευα οτι με 3 διαφορετικα section να μιλανε για το μπλουζακι δεν θα ξεφευγε απο κανεναν.Τωρα αν οντως ειμαι τοσο λαθος ζηταω συγνωμη και στο επομενο δεν θα λαβω μερος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 07 2011, 23:13

αγορια .........ειρηνη υμιν.


το θεμα ειναι να βρειτε φορμουλα συνεργασιας.
ξεκινημα ειναι ειμαι σιγουρος πως σαν μεγαλα παιδια που ειστε θα τα καταφερετε.


raidon αδερφε.
δεν θελω αρνητικη ενεργεια Very Happy ..................ακου εκει δεν θα λαβω μερος στο επομενο................
all together ειπαμε ρε μουτρα.
ασταδιαλα βραδιατικο με συγχησατε παναθεμα σας I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
North Strom
Member
Member
North Strom

Ηλικία : 42
Τόπος : Alexandroupoli
Registration date : 14/05/2009

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)   Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..) - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουν 08 2011, 19:01

σαλιγκάρι έγραψε:
αγορια .........ειρηνη υμιν.


το θεμα ειναι να βρειτε φορμουλα συνεργασιας.
ξεκινημα ειναι ειμαι σιγουρος πως σαν μεγαλα παιδια που ειστε θα τα καταφερετε.


raidon αδερφε.
δεν θελω αρνητικη ενεργεια Very Happy ..................ακου εκει δεν θα λαβω μερος στο επομενο................
all together ειπαμε ρε μουτρα.
ασταδιαλα βραδιατικο με συγχησατε παναθεμα σας I love you

Προς Θεου δεν τιθεται προσωπικο θεμα και δεν εχω τιποτα με τον Raidon,καθε αλλο...!!
Απλα αν θυμαστε και πιο παλια που δεν υπηρχε ενοτητα Θρακης,Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας κ.ο.κ
τοτε ολοι γραφαμε σε ενα τοπικ "Απο Θρακη,μαζωξη βορειων βορειων" με αποτελεσμα εκει μεσα να γινεται
ο χαμος.

Αυτο λοιπον ηθελα να αποφυγουμε και τιποτα αλλο...


It's bad time for wars
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Γενικη Συζητηση (..περι ανεμων και υδατων..)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Θράκης-
Μετάβαση σε: