Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 10 2010, 12:32

ο ιδιος ειναι νομιζω !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 10 2010, 13:08

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!! αυτος που λες πρεπει να ειναι ανεβαινοντας την καλλιροης απο κεντρο εγω λεω κατεβαινοντας απο κηφισια στο δεξι σου χερι γραφει απ'εξω dainese και τα χερουλια της πορτας εχουν το σημα της dainese!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 10 2010, 13:10

τον ιδιο πρεπει να λετε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 10 2010, 13:16

ε αν λεμε τον ιδιο εγω θυμαμαι κατι για kapa ή givi 70 lt ολο το σετ 136 ή 139 ευρο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 10 2010, 13:21

αν προλαβω σημερα θα περασω να ρωτησω απο παπασταυρου!αλλιως δευτερα γιατι αυριο πρωι αναχωρω με αυτοκινητο για ταξιδι εκτος αθηνων και δεν θαα μπορεσω να περασω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 13 2010, 11:02

αυτες πως σας φαινονται?????

http://www.moto-accessories.gr/Greek/ProductDet.asp?PID=2606&CatID=488&CatPosition=396

δεν θελουν και αυτες ομως καγκελα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 13 2010, 11:26

καλό είναι τα σαμάρια να δένονται σε κάγκελα για να είναι πιο σταθερά. Άλλοι δεν τα δένουν κ δεν έχουν πρόβλημα, απλά πρέπει να προσέχεις πιο πολύ κατά το δέσιμο.
Αν πας μία σελίδα πίσω θα δεις κάγκελα λεπτά για σαμάρια, που τα βρίσκεις με 45? αντί 100-150 που έχουν αυτά για τις βαλίτσες.

Αν μπορείς να πάρεις κάγκελα για βαλίτσες, κάνουν κ αυτά, κ ας μην έχεις βαλίτσες ακόμα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 13 2010, 12:50

2χρόνια πήγαινα διάφορες εκδρομές μικρές και μεγάλες με σαμάρια χωρίς κάγκελα. Ένας ιμάντας κάτω από την βαλίτσα και ένας στο τελείωμα της σέλας. Προσεχτικό δέσιμο για να είναι μακριά από την ρόδα πίσω και ΝΟΜΙΖΑ ότι ήμουν κομπλέ.

Πέρυσι το καλοκαίρι λοιπόν πάω εκδρομούλα σην Σύρο και κατεβαίνωντας από την παλιά πόλη στο κέντρο σπάει ένα από τα κλιψάκια που κράταγαν τα σαμάρια. Αποτέλεσμα τραγικό. Με 10 χιλιόμετρα πάνω σε στροφή η αριστερή βαλίτσα ακούμπησα την ρόδα. Ευτυχώς δεν έπεσα αλλά έχασα 10 χρόνια από την ζωή μου. Κυριακή βράδι γύρισα σπίτι Δευτέρα πρωί ψώνησα κάγκελα και τώρα πλέων ζαχαρώνω και τις βαλιτσούλες.
Σίγουρα πιο οικονομική λύση τα σαμάρια αλλά πλέως τα φοβήθηκα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 13 2010, 13:12

akaliptos έγραψε:
αυτες πως σας φαινονται?????

http://www.moto-accessories.gr/Greek/ProductDet.asp?PID=2606&CatID=488&CatPosition=396

δεν θελουν και αυτες ομως καγκελα?

Χάρη αυτά τα σαμάρια τα έχω εγώ αλλά και αρκετά ακόμα παιδιά στην λέσχη. Έχω να σου πω λοιπόν πως είναι πολύ καλή λύση. Τα φοράγαμε στην εκδρομή στην Σπηλιά και αφού φάγαμε αρκετή βροχή το μόνο που πέρασε ήταν μια μικρή υγρασία απο μέσα. Τώρα αν βάλεις τα ''μικρά'' κάγκελα ακόμα καλύτερα μιας και μπορείς να τα δέσεις πάνω και να είναι πολύ σταθερά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 13 2010, 15:25

ωραια τοτε θα παω να παρω καγκελα και ειμαι κομπλε!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 14 2010, 12:45

Φιλε εγω εχω αυτα
ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 451272
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=128
και με καγκελα απο βαλιτσες και ειμαι οκ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kostas-DL 650 ADVENTURE

Kostas-DL 650 ADVENTURE

Τόπος : Αθηνανιστάν
Registration date : 31/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 14 2010, 22:32

tazakos έγραψε:
υπάρχουν κάγκελα για σαμάρια στο 50ρικο περίπου κ είναι απαραίτητα για ήσυχο κεφάλι...όσο για την αποθήκη, δεν παίζεται στις τιμές τις..
Αν κατάλαβα καλά, υπάρχουν κάγκελα που απλά κρατάνε τα σαμάρια μακριά από την εξάτμιση και τα καπάκια ώστε να μη γδαρθούνε? OK

Αν ναι, μ' ενδιαφέρει μια και πλαϊνές σκληρές βαλίτσες δε βλέπω να βάζω. Για 1-2 φορές το χρόνο είναι λίγο περιττό.
Για ποστάρισε λεπτομέρειες. Μπαίνουν-βγαίνουν εύκολα και κοστίζουν μόνο 50άρι? Καμμιά φωτό τους παίζει?

felix


Ουπς. Πάω πίσω σελίδα να δω γιατί μάλλον κάτι μου ξέφυγε. pappous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 21:37

μπηκαν σημερα και τα καγκελα απο τον παπασταυρου!!!!παρηγγειλα και τα σαμαρια απο colori και πλεον παρασκευη αναχωρουμεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 15:59

αγορασα τα συγκεκριμενα:

http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=125

και αυριο αναχωρω!!!!!αντε να δουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 16:53

Εγώ θέλω να αγοράσω ----> http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=128 και ακόμα δυσκολεύομαι να κατανοήσω τη χρησιμότητα του κάγκελου. Εφόσον η μαμά εξάτμιση έχει προστατευτικό για την θερμοκρασία και εφόσον με τους ιμάντες μπορείς να σφίξεις γερά τα σαμάρια, γιατί να αγοράσεις κάγκελα ειδικά όταν δεν κάνεις πολλά ταξίδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nondas

nondas

Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλκίδα
Registration date : 28/12/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 00:12

MSP
Μπορεις να αγοράσεις φτηνα κάγκελα για να βαλείς τα σαμάρια σου επάνω
και η χρησιμοτητα τους ειναι εξής:
1.δενονται σωστα τα σαμάρια επάνω και ασφαλειζονται με έναν ιμαντα
2.Αποφευγονται οι γρατζουνιες στα πλαστικα μεροι απο τα σαμαρια


Και εγω δε κάνω πολλά ταξιδια με σαμάρια αλλα μου ήταν ιδιαιτερα χρήσιμα
και εξακολουθουν με διαφορους τροπους να είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LINOS

LINOS

Ηλικία : 46
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 07/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 01:11

Καλησπερα

Αγορασα σημερα τα σαμαρια της colori- 30-60 λτ. τα μικρα που εχει.
Η διαδρομη που θα κανω θα ειναι πειραιασ πλοιο-πλοιοωτο ενοικιαζομενο στο νσι.
με τρομαξανε στο μαγαζι οτι τα σαμαρια ειναι ναυλον μονο-και μπορει να καουνε εστω και για μικρη αποσταση.Εαν δεν θελω καγκελα να παω σε μαγαζι με μονωτικα και να παρω ειδικο υφασμα-αμιαντο !!
δεν θελω καγκελα αλλα με βλεπω να τα βαζω.

λετε να αρπαξουν χωρισ καγκελα? Το προστατευτικο αναβει αρκετα παντως !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 01:19

ρε παιδιά, μην ανεβείτε να πάτε πουθενά με σαμάρια αν δεν έχετε κάγκελα λεπτά ή χοντρά, είναι θέμα ασφάλειας σοβαρό κ όχι μόνο θεμα αν καούν 2 βρακιά.

Υπάρχουν τρεις λύσεις για σαμάρια:

1. βάσεις για βαλίτσες 110-130 ευρώ (πλεονέκτημα ότι εν καιρώ μπορείς να πάρεις βαλίτσες)
2. βάσεις σαμαριών από λεπτό σίδερο (διακριτικές) ~50 ευρώ
3. βάσεις σαμαριών που είναι σαν το 1. απλά απουσιάζουν τα κουμπώματα για τις βαλίτσες αλλα παραμένει χοντρό το σωληνωτό ~60 ευρώ

οποιαδήποτε παραπάνω λύση είναι ασφαλής
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LINOS

LINOS

Ηλικία : 46
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 07/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 01:21

Να αυτά έβαλα

1604: SADDLE BAG 30 - 60 LT της COLORI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LINOS

LINOS

Ηλικία : 46
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 07/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 20:20

Εμένα με πεισατε.
Έβαλα καγκελα και μοιζει τωρα σαν να εχω εντοιχισμένη ψησταρια πανω. Χαλια.
Τι να κανουμε όμως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 20:27

Προσωπικά κι εγώ θέλω να αποφύγω τα κάγκελα! Δεν πρόκειται να κάνω τόσα πολλά ταξίδια ώστε να χρειαστώ σκληρές βαλίτσες και από την άλλη υποτίθεται πως τα σαμάρια φτιάχνονται και σχεδιάζονται ώστε να μην υπάρχει ανάγκη από κάγκελα. Δεν έχω εμπειρία πάνω στο θέμα και θα ήθελα την άποψη κάποιου χωρίς κάγκελα ... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LINOS

LINOS

Ηλικία : 46
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 07/11/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 20:40

Βάλε την ψησταριά και βγάλε την τον χειμώνα. Εγω αυτό θα κάνω προσωπικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 20:46

ρε μιχάλη δεν διάβασες τι γράφει ο οναρστρομ μια σελίδα πίσω? ο Στράτος είχε κάψει τα πράγματα του, πολλοί έχουν πάθει χειρότερα κατά καιρούς...


...ενημερώθηκες. Εσύ αποφασίζεις.Δεν ήμαστε σκούτερ με πλαστικά πλάγια...εξάτμιση κ κενό θόλο έχουμε εκεί που θα ακουμπάνε....θέλεις κάτι να τα καργάρεις πάνω, δώσε 60 γιούρια κ έχε το κεφάλι σου ήσυχο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 20:52

tazakos έγραψε:
ρε μιχάλη δεν διάβασες τι γράφει ο οναρστρομ μια σελίδα πίσω? ο Στράτος είχε κάψει τα πράγματα του, πολλοί έχουν πάθει χειρότερα κατά καιρούς...


...ενημερώθηκες. Εσύ αποφασίζεις.Δεν ήμαστε σκούτερ με πλαστικά πλάγια...εξάτμιση κ κενό θόλο έχουμε εκεί που θα ακουμπάνε....θέλεις κάτι να τα καργάρεις πάνω, δώσε 60 γιούρια κ έχε το κεφάλι σου ήσυχο....
Θα πάω να δω την προσφορά κάγκελα, βαλίτσες του Παπασταύρου... κλαψ πάνε τα λεφτά Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ   ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18 2010, 22:30

τα "καλά" τη Givi/Kappa είναι σταθερότερα, πέρνουν βαλίτσες και αν θελήσεις να τα πουλήσεις θα φύγουν χτες και σε πολύ καλή τιμή.
συμπέρασμα για εμένα, καλύτερα αυτά. (το έχω κάνει και πράξη δεν είμαι μόνο λόγια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΓΟΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ Ή ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: