Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παραιτηση !!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραιτηση !!!!   Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 15 2010, 13:14

Ρεεεε , θα τελειώσει η εξεταστική και θα γυρίσουν τα νιάτα στο Ηράκλειο και κάθε μέρα θα σας έχω ποστάρισμα με βόλτα . Twisted Evil Twisted Evil Το στρώμα θα λιώσει στις υπερωρίες το καλοκαίρι. Όσοι πιστοί προσέλθετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραιτηση !!!!   Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 00:25

Παιδιά αν και είμαι ο τελευταίος που μπορεί να μιλήσει για το ποιόν του ανδρός, αναφερόμενος στον Νίκο,

μια και τον ξέρω λίγο καιρό θα έλεγα πως κοιτάζοντας τον στα μάτια βλέπεις την φλόγα του ανθρώπου

που κατακλύζεται από ενέργεια. Εγκλωβίζεται από αδράνεια και αυτοκατηγορείται όταν αντιλαμβάνεται νωθρότητα. Sad

Συγνώμη τις "ελληνικούρες" αλλά πιστεύω πως υπάρχει τρόπος όλοι μας να τον βοηθήσουμε

να ξεφύγει, να πάει πιο πέρα για να μας τραβήξει πιο μακρυά... cheers

Θα καταθέσω μια και μόνη σκέψη που δεν είναι δικιά μου, αλλά την κρατάω σαν οδηγό

μέχρι και τώρα, ελπίζω να διευκολύνει: "....να κάνουμε τα πράγματα να συμβαίνουν..". sunny

Συνεπώς ας αφήσουμε τα λόγια και όσοι μπορούμε ας ξεχυθούμε στους δρόμους (άσφαλτο ή χώμα)

να χαρεί λίγο το χειλάκι του Νικόλα και να δουλέψει έστω και λίγο ο διακόπτης του pass στις μοτοσυκλέτες μας.

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας που διαβάσατε το παρόν, ελπιζω να μην κούρασα κανένα..! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραιτηση !!!!   Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 01:00

Edward έγραψε:
... υπάρχει τρόπος όλοι μας να τον βοηθήσουμε

να ξεφύγει, να πάει πιο πέρα ...

ναι, ναι, ας φύγει, να παει αλλού! bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραιτηση !!!!   Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 17 2010, 07:57

Rory έγραψε:
Κοπελια καλησπερα , τον τελευταιο καιρο βλεπω οτι η ενοτητα μας Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Και πρωτος εγω ......ναι ....δεν θα δικαιολογησω τον εαυτο μου .....τι συμβαινει ??? ρωταω ετσι ??? λες και δεν ξερω Suspect που ειναι οι εκδρομες ??? που ειναι τα ποσταρισματα ??? οι φωτο τα βιντεο ........ και ρωταω παλι για να απαντησω εγω , οχι εγωιστικα αλλα θλιβομαι να βλεπω την καλιτερη ενοτητα του φορουμ να σερνετε !!!!
Ρεεεεεεεεεεεε ξυπνατε τι εγινε κορεσμος ???? μας ματιασανε ... μπα δεν πιστευω στο ματι κατι αλλο συμβαινει !!!!
Πριν απο λιγο καιρο η ενοτητα της Κρητης με την κοπη της πιτας , το σχολειο στην πιστα τις εκδρομες μας τις πλακες μας τα παρεακια μας , τα μπριζολακια μας , τα κοκαλα !!!! τους καφεδες μας , το 36ωρο !!! ,ηταν παραδειγμα προς μιμηση , τωρα πριν απο λιγο μπηκε ο νωντας και ειπε καλησπερα , ενα ποσταρισμα σε δυο μερες !!!
Για να οργανωθουμε λιγο γιατι ολοι μας εχουμε αναγκη απο τον παλια μας αιγλη που ειλικρινα ολοι ζηλευαν και ας μην μας πτοουν κατα καιρους διαφορα που γινονται εκτος ενοτητας κρητης ....... ( θα πω και για αυτα ) Suspect
Εαν νομιζετε οτι υπαρχει καποιο αλλο προβλημα ελατε να το συζητησουμε , ακομα και εγω δεν σπαμαρω πλεον !!!
Εχω ευθυνες για αυτο που συμβαινει πολλες , και θετω την παραιτηση μου απο συντονιστης της ενοτητας μας προκειμενου να αλλαξει κατι να μπουνε νεα παιδια και να ξαναγινει η ενοτητα μας η καλιτερη , ετσι οπως ηταν παλια !!!!
Φιλικα στην διαθεση σας Νικος Rory
\

ρε μπάρμπα θα σταματήσεις να σπαμάρεις ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cretaman

cretaman

Ηλικία : 44
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 20/03/2010

Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραιτηση !!!!   Παραιτηση !!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28 2010, 23:34

καλησπερα σε ολουσ!!!! OK κι εγω με την σειρα μου στεναχωριεμε που δεν εχω καταφερει να σασ γνωρισω ολουσ απο κοντα και το ενοω γιατι εχω ερθει σε μια και μοναδικη ωσ τωρα καφεδοσυναντηση κιαυτο επειδη δουλευω αρκετεσ ωρεσ χωρισ σταθερο ωραριο και 2 εχουμε μια μπεμπα 8 μηνων που μασ εχει παρει τα μυαλα ειναι και το πρωτο μασ παιδακι 3 Ηρακλειο δεν εχουμε καποιον να μασ βοηθησει με την μικρουλα οποτε κοιταω οσο μπορω να βοηθαω την γυναικα μου η οποια κιαυτη με την σειρα τησ ειναι κλεισμενη ολη μερα σενα σπιτι και τρωει τα ζορια τησ οποτε κοιταω να διατηρω μια ισοροπια στην οικογενεια βαζωντασ σε δευτερη μοιρα τα δικα μου gmt εχουμε και την κριση που μασ παει αιμα αλλα αυτο ειναι γενικο κακο Οσο για το θεμα των επισκεψεων στο forum δεν τα παω και τοσο καλα με το να γραφω στο pc ειμαι αργοκινητο καραβι ψαχνω ενα ενα τα γραμματα με το τηλεσκοπιο YOU! τελοσ παντων ολα αυτα δεν τα ανεφερα για να δικαιολογιθω απλα για να δετξετε κατανοηση goood και πιστευω οι περισοτεροι απο εμασ τρεχουμε σαν τουσ τρελουσ γενικοτερα σημασια εχει να κατανοουμε ο ενασ τα προβληματα και τα ζορια του αλλου και ολα θα πανε καλα goodnight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παραιτηση !!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: