Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ανατομικη σελα..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 19:49

δουλεύει τζελ, είχε βάλει του τζίβο αλλά μετακινήθηκε κ πήγε στον ωφέλιμο χώρο για την οικογένεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 19:59

SuzukiFreak έγραψε:
moystakias έγραψε:
Εγώ έχω το έξής πρόβλημα:

Μετά τα 200 χιλιόμετρα συνεχόμενης οδήγησης, αισθάνομαι ένα μουδιασμα γύρω από την ευαίσθητη περιοχή...

Δεν ξέρω εάν η συγκεκριμένη σέλα που λέει ο Γιάννης μας καλύπτει το πρόβλημα?

Υπάρχει καμιά ιδέα για το πώς θα το αντιμετωπίσω?

Ακριβως το ιδιο προβλημα εχω και εγω Νοντα..
Σε μια μεγαλη βολτα ειχα αλλαξει την σελα μου με εναν φιλο που εχει το 1000..
Η σελα του ειναι κατα 4cm πιο ψηλη απο την δικια μας..
Περιοριστηκε το μουδιασμα εως εξαφανηστηκε και αυτο γιατι ο κωλος μας σηκωνεται πιο ψηλα και τα π@παρια μας δεν ακουμπανε τεποζιτο..

Στην ίδια διαπίστωση έφτασα και εγώ αντίστροφα. Δηλαδή έχω το 1000 και δοκίμασα σέλα από 650. Κατέληξα ακριβώς στα ίδια που αναφέρουν οι συμφορουμίτες εδώ.

Πάντος με ενδιαφέρει και μένα κάτι σε μετατροπή της υπάρχουσας σέλας αφού έχω ήδη σέλα από 650 στην κατοχή μου. Δυο τρια πράγματα που πιστεύω οτι κάνουν τη σέλα πιο αναπαυτική είναι
1. Η θέση του οδηγού πρέπει:
α. να έχει τριγωνικό σχήμα (σαν τις δερμάτινες σέλες από κατι παλιά μεγάλα ποδήλατα)
β. να είναι σαφώς φαρδύτερη προς τα πίσω από μαμά
γ. να είναι οριζόντια ή με ελαφρά κλίση προς τα πίσω για να μην πέφτει το βάρος στην μπροστά ευαίσθητη περιοχή
δ. να προσφέρει στήριξη στη μέση
2. Η θέση του πίσω επιβάτη πρέπει:
α. να είναι σαφώς φαρδύτερη από μαμά
β. να είναι τελείως ανεξάρτητη από την μπροστινή θέση
3. Το κάλυμα να είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και αντιολισθητικό
4. Για το αφρώδες γέμισμα δεν ξέρω δεν λέω. Κάτι για τζέλ έχω ακούσει καλά λόγια αλλά και το μαμά γέμισμα δεν με χαλάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 20:17


Υπάρχει και η σέλα του ΕΚΕΙΝΟΣ όπου πωλείται αν δεν κάνω λάθος.
Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 P7080164 . Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 P7080162 . Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 P7080161
Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 P7080160 . Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 P7080163


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29 2010, 20:21

Kopeli έτσι ακριβώς τη φανταζόμουν τη σέλα. Πρέπει να είναι πολύ αναπαυτική!

Αν και τα "πτερύγια" προεξέχουν κάπως παραπάνω από αυτό που φανταζόμουν και νομίζω οτι θα την ασχημίζουν λίγο την καλή μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MEDIC1
Member
Member
MEDIC1

Ηλικία : 58
Τόπος : Μαρούσι - Αττική
Registration date : 09/05/2010

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 31 2010, 21:53

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για σέλα, ανατομική και ...ψηλή.

1. Πρέπει να δοκιμάσω αρχικά μία από 1000, για να δω πώς κάθεται και πως συμπεριφέρεται. Ξέρει κανείς τιμή, μια και τόφερε η κουβέντα;
2. Δοκίμασα ήδη μία από moto-k, πρώτη εντύπωση καλή, αλλά σύντομη.
2. Οι πολυθρονέ (αυτές που έχουν οι Ιταλοί) δείχνουν πραγματικά πολύ καλές, και αν γίνει κάνα καλό deal, μέχρι 200 γιούρια, με βλέπω να ψήνομαι.

***είμαι και κοματάκι XXL προδιαγραφών, οπότε θέλω κατιτίς ενισχυμένο.

Για να δούμε...



moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EKEINOS
gold member
gold member
EKEINOS

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 17/01/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 01 2010, 16:10

moystakias έγραψε:
Εγώ έχω το έξής πρόβλημα:

Μετά τα 200 χιλιόμετρα συνεχόμενης οδήγησης, αισθάνομαι ένα μουδιασμα γύρω από την ευαίσθητη περιοχή...

Δεν ξέρω εάν η συγκεκριμένη σέλα που λέει ο Γιάννης μας καλύπτει το πρόβλημα?

Υπάρχει καμιά ιδέα για το πώς θα το αντιμετωπίσω?


Επι αυτου η λυση ειναι χαλαρωτικο μασαζ μονος η με προσφορα της συνοδηγου που ειναι και το πλεον αποτελεσματικο. Very Happy Very Happy Very Happy

Να θυμαστε ο μπατζιο κανει μια απομιμηση που δεν ταιριαζει σε ολους τους κωλους.
Δευτερο η θεση πλεον γινεται περιορισμενη και αν ταξιδευεις μονος δεν μπορεις να μετακινήσε οπως κανεις στην κανονικη σελα. Ολες οι σελες στις οποιες αναφερθηκατε ειναι απομιμισεις της Κορμπιν.
Αυτοι που ριχνουν φραγκα σε σελες δεν ειναι αστροναυτες, γιατι πρεπει να γινει στα μετρα σου η κοντα σ'αυτα. Αφηστε τις ομαδικες σε τετοια θεματα. Τελειωνοντας με την γνωμη μου τα ψηλα αγορια με την σελα του μπατζιο θα πιάσουν πάτο. Για τα τροφαντα αγορια μονο αυτος και μονο για ταξιδι
http://www.day-long.com/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 02 2010, 17:13

EKEINOS έγραψε:
moystakias έγραψε:
Εγώ έχω το έξής πρόβλημα:

Μετά τα 200 χιλιόμετρα συνεχόμενης οδήγησης, αισθάνομαι ένα μουδιασμα γύρω από την ευαίσθητη περιοχή...

Δεν ξέρω εάν η συγκεκριμένη σέλα που λέει ο Γιάννης μας καλύπτει το πρόβλημα?

Υπάρχει καμιά ιδέα για το πώς θα το αντιμετωπίσω?

Τελειωνοντας με την γνωμη μου τα ψηλα αγορια με την σελα του μπατζιο θα πιάσουν πάτο. Για τα τροφαντα αγορια μονο αυτος και μονο για ταξιδι
http://www.day-long.com/

Οταν τον ειχα ρωτησει μου ειπε οτι μπορει να την "γεμισει" λιγο παραπανω για να μην ειναι πολυ σκαμενη οπως συνηθος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EKEINOS
gold member
gold member
EKEINOS

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 17/01/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 02 2010, 17:54

Ειναι μπακαλικο αυτο, οδηγησε με μια πρωτα πανω απο 100χιλιομετρα και μετα αν σου
αρεσει προχώρα. Αλλιως στον καφε θα σου πω τι θα κανεις, για να χαρει και το δικο σου κωλαρακι τρελο αγορι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 02 2010, 19:38

EKEINOS έγραψε:
Ειναι μπακαλικο αυτο, οδηγησε με μια πρωτα πανω απο 100χιλιομετρα και μετα αν σου
αρεσει προχώρα. Αλλιως στον καφε θα σου πω τι θα κανεις, για να χαρει και το δικο σου κωλαρακι τρελο αγορι.

Το θεμα Γιωργη ειναι να χαρει το κωλαρακι μου με οσο το δηνατον λιγοτερα χρηματα γιατι τελευταια ξοδεψαμε πολλα.. Smile Smile Smile
Αν γινεται κατι τετοιο ειμαστε κομπλε..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 03 2010, 11:05

γεια σας παιδες! το θεμα σελα αρχισε να με ενδιαφερει κι εμενα, οχι γιατι πιανομαι, κτλ, αλλα γιατι εδω και ενα μηνα περιπου παρατηρησα φθορα σε καποια σημεια! (γιαγια βλεπεις... 2003). στην εκθεση μιλησα με τον moto-k, για καινουρια σελα, ή αντικατασταση του καληματος. αν θυμαμαι καλα, με το δικο μας σασι, γεμισμα με αφροδες ανατομικο και καλημα που να λεει v-strom, μου ειχε πει γυρω στα 120! ενω μονο καλημα γυρω στα 40 -50. (και παλι αν θυμαμαι καλα! αλλα, ενα τηλεφωνο θα μας λυσει τις αποριες μας! ). επισεις μου ειπε οτι για την λεσχη υπαρχει καλυτερη τιμη! απο σεπτεμβρη θα τον επισκεφτω σιγουρα, ειτε για καινουργη, ειτε για αλλαγη καληματος. αν ενδιαφερεστε κι εσεις, να οργανοθουμε λιγο να παμε ολοι μαζι να παρουμε και καλυτερη τιμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 03 2010, 11:20

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Img00099201007311613

Uploaded with ImageShack.us

Έφτιαξα πρίν λίγες μέρες την δικιά μου στον Κώστα. Πρώτες εντυπώσεις ΤΕΛΕΙΑ!!! Είχα πάει και πιό παλία στον Κώστα και είχα χαμηλώσει την μαμά για να πατάω καλύτερα. Είχα βάλει και κομμάτι gel αλλά τελευταία είχε αρχίσει να με ενοχλεί και να με πονάει λίγο λόγω του χανηλώματος και έτσι αποφάσισα να την κάνω καναπέ. Αυτή είναι η ανατομική που προτείνει ο Κώστας και έχω βάλει μέσα και gel μόνο στην θέση του οδηγού. Συγκριτικά με την προηγούμενη μου σέλα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. Δεν μπορώ να κρίνω με την μαμά γιατί δεν θυμάμαι πώς είναι.

Πέρισσότερα.. αφού κάνω κάποια χιλιόμετρα μαζί της.

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Img00100201007311613

Uploaded with ImageShack.us

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 03 2010, 12:12

Φιλε Σοτο ποσο σου βγηκε η δουλεια..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 03 2010, 12:17

πες μας και μια τιμη αφου ειναι προσφατο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 03 2010, 12:35

Επειδή ήμουν παλιός πελάτης και είχα ήδη το gel (οπότε χρησιμοποιήσα το ίδιο) πήγε 110. Αλλιώς σίγουρα είναι παραπάνω αφού νομίζω ότι το gel μόνο κάνει περίπου στα 40 - 50.Αν είναι χωρίς gel το υπολογίζω γύρω στα 130 - 140 (κανονική τιμή χωρίς έκπτωση). Δεν ξέρω. Αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει με τον Κώστα απο Moto K Και να τον ρωτήσει για τιμές και φυσικά και λίγο παζάρι δεν βλάπτει Very Happy Νομίζω όμως ότι θα κλέισει για διακοπές αυτές τις μέρες αύριο μεθαύριο οποτε αν κάποιος ενδιαφέρεται ας τον καλέσει σήμερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 04 2010, 13:37

jimagic έγραψε:
πες μας και μια τιμη αφου ειναι προσφατο...
το γράψαμε,λίγο πιο πρίν...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 16:39

Το προβλημα με την σελα ελαβε τελος..
Τελικα εκανα χειροποιητη αντιγραφη της bagster..
Μετα απο πολυ ωρα δοκιμων την φουσκοσαμε, την φαρδιναμε καναμε και πλατουλα για να στηριζει τον ποπο και ολα καλα..
Η σελα εγινε ακριβως ετσι οπως την ηθελα..
Οι πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες αλλα αν δεν την ταξιδεψω δεν μπορω να εχω ολοκληρωμενη αποψη..
Προς το παρων πρεπει να συνηθησω την νεα θεση οδηγησης γιατι μου φαινεται αρκετα πιο ψιλη..
Ειδου το αποτελεσμα..
Υ.Γ συγνωμη για το μεγεθος αν καποιος μπορει και θελει ας τις συμμαζεψει..

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 19082010028.th


Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 19082010029.th


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SuzukiFreak στις Πεμ Αυγ 19 2010, 17:33, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 17:11

Γιάννη απλά φοβερή!!!!
Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 67672 Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 67672

Θα την δοκιμάσω στην Πανελλήνια!!! Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_cheers Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_cheers Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_cheers Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_cheers

Όταν εννοείς κάναμε κλπ.........την φτιάξατε μόνοι σας ή πήγατε κάπου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 17:24

Ευχαριστω Νωντα και γω περιμενω την πανελληνια για να δω αν θα ειναι καλα ο κωλος μου μετα απο τα χιλιομετρα.. What a Face What a Face


Οχι την πηγα σε εναν μαστορα ταπετσερη εδω στην Ξανθη και ο πληθυντικος πηγαινε για μενα και τον μαστορα.. Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 17:26

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 328167 Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 328167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 18:27

γιάννη πολύ καλή ιστορία! Πόσο πήγε ο μαλέουρας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 18:41

man_OS έγραψε:
γιάννη πολύ καλή ιστορία! Πόσο πήγε ο μαλέουρας;
Να σαι καλα μανο..
Εκατο ευρα κοστισε ολα κιολα.. Smile Smile
Ευχαριστω και για την σμικρυνση (απο οτι καταλαβα εσυ την εκανες Very Happy )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 19:05

ναι τις μίκρυνα λίγο και όποιος κάνει κλικ επάνω, φαίνεται μεγάλη Wink
Ένα κατοστάρικο είναι πάρα πολύ καλή τιμή μαν. Καλοτάξιδοι να στε και οι δυο σας (ή οι τρεις σας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 19:22

man_OS έγραψε:
ναι τις μίκρυνα λίγο και όποιος κάνει κλικ επάνω, φαίνεται μεγάλη Wink
Ένα κατοστάρικο είναι πάρα πολύ καλή τιμή μαν.

Ναι για την δουλεια που εκανε και για τον κοπο του τα αξιζει και με το παραπανω τα 100 σκεψου οτι περιπου 1.5 ωρα (και) αλλαζαμε υλικα,μεγεθη,σχεδια υλικων και τετοια χλαμπατσιμπαλα μεχρι να καταληξουμε πως θα γινει..
man_OS έγραψε:
Καλοτάξιδοι να στε και οι δυο σας (ή οι τρεις σας)

Ευχαριστω πολυ Μανο και γω το ευχομαι για ολους μας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 19:26

Γιάννη να τον έχουμε υπόψη μας τον τύπο...

Τώρα εγώ μπερδεύτηκα, ποιοι είναι οι τρεις?
1) Η μοτό, ο Γιάννης και το έτερον ήμισυ???

ή

2) Η μοτό, ο Γιάννης κι ο κ@λος του???

Γιάννη το επιτρέπεις το χιουμοράκι φαντάζομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 19:36

gmavrid έγραψε:
Γιάννη να τον έχουμε υπόψη μας τον τύπο...

Τώρα εγώ μπερδεύτηκα, ποιοι είναι οι τρεις?
1) Η μοτό, ο Γιάννης και το έτερον ήμισυ???

ή

2) Η μοτό, ο Γιάννης κι ο κ@λος του???

Γιάννη το επιτρέπεις το χιουμοράκι φαντάζομαι...

Ναι γιωργο αν ποτε τον χρειαστεις μου λες..
Οχι δεν σηκωνω πλακιτσες στο ποστ μου εδω μιλαμε παντα σοβαρα..
Χεχεχ εννοειται ρε τζορτζι ελευθερα..
(...νομιζω εννοει το 1 η μηπως το 2..?? Μπερδευτικα τωρα scratch scratch _
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ανατομικη σελα..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: