Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 17:27

Πριν λιγο πηγα απο το λιμεναρχειο αν χρειαζεται σχετικη αδεια για την μαζωξη και μου ειπαν την Δευτερα το πρωι με αστυνομικη ταυτοτητα στον αξιωματικο υπηρεσιας του κανουμε μια γραπτη αιτηση ως προς τι θελουμε να κανουμε και για ποση ωρα και την απαντηση την παιρνουμε αμμεσα απο τον λιμεναρχη... Τους ανεφερα οτι θα ειμαστε 40 δικυκλιστες και θελουμε τον χωρο προστα απο το λιμεναρχειο (εκει που εγινε και η συναντηση του 36ωρου) Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Τ ο θεμα ειναι οτι δευτερα πρωι δουλευω.. υπαρχει περιπτωση να μπορει να παει καποιος απο εμας εκει να ασχοληθει με αυτο για μιση ωρα ειναι απλη διαδικασια sos sos sos

ΛΟΙΠΟΝ παμε και στα λιγο πιο πανω ποσταρισματα θα ηθελα μια-δυο "παρατηρησεις" να κανω...

Φιλτατε Νωντα ο γραπτος λογος ειναι ο καλητερος λογος και τα γραπτα παντα μενουν.. λιγο ΣΠΑΜ το σχολιο αλλα αυτο πιστευω για τα γραπτα... anyway.!

Μανωλη και Δημητρη...

be cool Exclamation Exclamation Exclamation

Να προτεινω κατι.. θελωντας να κρατησουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ σε δημοκρατικα πλαισια την επιλογη της διαδρομης να ποσταρει οποιος θελει μια διαδρομη με γνωμονα την ασφαλεια, τον αριθμο των μηχανων,τον τοπο που θα φαμε την ομαδικη φωτογραφιση τα διαλλειματακια μας για τσιγαρο και τα τοπια μεχρι την κυριακη το βραδυ στις 00.00 και απο εκει και περα ψηφιζουμε μεχρι την παρασκευη την διαδρομη... και συμφωνα με το αποτελεσμα προχωραμε... Αρχη εκκινισης ειναι παντα η Μαρινα στο Λιμανι Ηρακλειου οπως ειχε οριστει απο την αρχη...

Και την κυριακη το πρωι φοραμε τα καλα μας και τις ομορφες διαθεσεις μας και τπ ΠΑΡΤΥ ΞΕΚΙΝΑ yeye yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 18:07

Γιαννη ειχα παει απο κει χθες και μιλησα με τους αξιωματικους και μου ειπαν την διαδικασια. Επισης ειπαν οτι αμα παμε και βγαλουμε 5-10 φωτογραφιες μονοι δε θα μας κυνηγησουν κιολας. Ουσιαστικα μου ειπε οτι αυτη για την περιπτωση μας ειναι η καλυτερη λυση. Η αλλη με τις αιτησεις ειναι λιγο υπερβολικη. Μαλιστα τον ρωτησα αν με την αιτηση μας ανοιγαν και μπαιναμε μεχρι εξω απο Κουλε. Αλλα μου το απεκλεισε. Ετσι λοιπον μιλαμε για τον χωρο απεναντι απο τον Κουλε πισω απο το Βαρδια. (Εκει που εγινε η εκκινηση του 36ωρου). Τωρα βεβαια αν καποιοι δεν νιωθετε ανετα με το "ημινομιμο" της υποθεσης πειτε το, εγω μπορω να παω Τριτη πρωι.

Τωρα για το αλλο θεμα μου φαινεται οτι οσο γραφω παρεξηγουμε περισοτερο και πρεπει να το κοψω.
Λοιπον. Επειδη απο οτι καταλαβαινω Μανολη (painter) κατι σε πειραξε.


Αν σε πειραξε το "ετοιμος για ολα" μαλλον δεν το εκανα σαφες αλλα ηταν καθαρα σεξουαλικο υπονοουμενο!!!! (προφανως το εγραψα για πλακα)

Αν σε/σας πειραξε το οτι ειπα αναλογα με το ποιοι ειναι στο καφε εχουμε και αλλη διαδρομη τι να πω. Χωρις κανενα υπονοουμενο εννοω οτι ο καθενας απο εμας τους τριαντα για οποιοδηποτε λογο εχει καποιους αγαπημενους προορισμους/τοποθεσιες, ειτε γιατι εχει καλο φαι, ειτε γιατι εχει καταγωγη απο κει κοντα ειτε γιατι εχει καλους δρομους ....κτλ. Δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι μεμτο σε αυτο. Αρα αν ηταν αλλη η συνθεση της ομαδας μπορει να ειχαμε αλλη διαδρομη. Γι αυτο ακριβως το λογο ειχα πει απο την αρχη στον Blackv να γραψει μια διαδρομη και τελος. Αφου αυτουνου ηταν η ιδεα.


Η συγκεκριμενη διαδρομη καθαυτου μου φαινεται μια χαρα και μαλιστα πολυ γραφικη και εχει και καλο φαγητο απο οτι εχει πει ο Blackv. Οποτε δεν εχω καμια αντιρηση για την διαδρομη, μεχρι που βαλατε το θεμα της ασφαλειας στη μεση το οποιο δε το ειχα σκεφτει.


@painter Τωρα που ξαναδιαβαζω το ποστ σου πειντερ μου φαινεσαι πολυ ξαναμμενος. Χαλαρα. Δεν εβαλα κανενα υπονοουμενο για το ατομο σου και μου κανει εκπληξη τι σου εδωσε αυτη την εντυπωση.

@blackv Και για σενα Μανολη ειναι πολυ ασχημο να γραφεις για πιθανες παρεξηγησεις για κατι που εγραψα και υποτιθεται οτι υπονοω χωρις καν να μπεις στον κοπο να με παρεις ενα τηλεφωνο για να ζητησεις διευκρινησεις.

Πιστεψτε με αν ειναι να σας κατηγορησω για κατι θα σας το πω μπροστα σας και ευθεως και σιγουρα οχι απο το δικτυο.

Φιλακια bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 18:52

Χαλαρωστε γιατι αυτα βλεπουν τα νεα ρεμαλια και θα μας κακοχαραχτηρισουν , μην βαζετε ξανα πως πρεπει να κινηθουμε τι πρεπει να κανουμε τι δεν πρεπει ......... το εχω ξαναπει αυτα ειναι αυτονοητα
Εαν ειναι για μια βολτα , που σημειωτεον γουσταρουμε ολοι μας καθομαστε και αναλυουμε πως και γιατι και αυτο το ενα το αλλο παει ... το χασαμε
Λοιπον για να μην αρχισω τα μπαναρισματα affraid χαλαρουιτα λιγο Very Happy bounce
Μαζευομαστε το πρωι της 26/9 στο Ηρακλειο στο κουλε στις 09.00 και ειμαι σιγουρος οτι ο μαυρομανολης θα βγαλει και την διαδρομη !!!!!!!!
Μαυρε θελω χλμ λεμε , εχω κατι λαστιχα να στρωσω yeye

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 19:19

ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟΦΑΓΟΙ ΚΑΙ Η ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΓΝΟΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΩΣΕΙ ΣΑΝ CLUB FORUM H ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΑΥΤΟ ΣΧΕΔΙΟ!!!!!!!! ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥ!!!!!!!!




http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%CE%A0%CE%BB%CE%B1%CF%84%CE%B5%CE%AF%CE%B1+%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%AC%CE%BA%CE%B7&daddr=%CE%9D%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%BF%CF%85+to:%CE%95%CE%B8%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE+%CE%9F%CE%B4%CF%8C%CF%82+%CE%A7%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CF%89%CE%BD%2F%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+90%2FE65%2FE75+to:%CE%93.+%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%AD%CE%BF%CF%85&hl=el&geocode=FRr4HQIdNIRuAQ%3BFV5kHQId_MVuAQ%3BFQqmHQIdCR5uAQ%3BFfT1HQIdBoBuAQ&mra=ltm&dirflg=w&sll=35.499391,23.998947&sspn=0.050311,0.077162&ie=UTF8&ll=35.499391,24.013882&spn=0.050311,0.077162&z=14


http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%CE%86%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82+%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%82&daddr=%CE%91%CE%B8.+%CE%A3%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%B4%CE%AC%CE%BB%CE%BF%CF%85%2F%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+90%2FE75+to:%CE%95%CE%B8%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE+%CE%9F%CE%B4%CF%8C%CF%82+%CE%97%CF%81%CE%B1%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CF%85%2F%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+90%2FE75+to:%CE%9B%CE%B5%CF%89%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%82+%CE%A3%CE%BF%CF%86%CE%BF%CE%BA%CE%BB%CE%AE+%CE%92%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%B6%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%85+to:%CE%9B%CE%B5%CF%89%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%82+%CE%9D%CE%B5%CE%AC%CF%81%CF%87%CE%BF%CF%85&hl=el&geocode=FeBIGwIdTJJ_AQ%3BFfzwGgIdmJt_AQ%3BFXQFGwIdAhl_AQ%3BFXJDGwIdaFN_AQ%3BFcxHGwIdb49_AQ&mra=mi&mrcr=3&mrsp=4&sz=14&sll=35.331372,25.136204&sspn=0.050416,0.077162&ie=UTF8&z=14




http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%CE%9A%CF%89%CE%BD%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%85+%CE%A0%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%BF%CF%85%2F%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+90%2FE75&daddr=%CE%91%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85+%CE%9D%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CE%BF%CF%85-%CE%99%CE%B5%CF%81%CE%AC%CF%80%CE%B5%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%82%2F%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+90%2FE75+to:%CE%91%CE%BA%CF%84%CE%AE+%CE%99.+%CE%9A%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CE%B4%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%85%2F%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+90%2FE75+to:35.1884961,25.7037569+to:%CE%93.+%CE%9A%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%AC%CE%BD%CE%BD%CE%B7%2F%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+90%2FE75&hl=el&geocode=FX74GAIdVnCIAQ%3BFd__GAId2zCIAQ%3BFaz3GAIddHCIAQ%3BFRDvGAIdTDWIASlbVGeSm4GQFDGREjbaLL0AEw%3BFeXsGAId3mKIAQ&mra=dpe&mrcr=2&mrsp=3&sz=15&via=3&sll=35.192784,25.711913&sspn=0.025251,0.038581&ie=UTF8&z=15




http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%CE%86%CE%B3%CE%BD%CF%89%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82+%CE%B4%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%82&daddr=%CE%95%CE%B8%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE+%CE%9F%CE%B4%CF%8C%CF%82+%CE%A1%CE%B5%CE%B8%CF%8D%CE%BC%CE%BD%CE%BF%CF%85%2F%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE+90%2FE75+to:%CE%86%CF%81%CE%B7+%CE%92%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%87%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7+to:%CE%91%CF%81%CE%BA%CE%B1%CE%B4%CE%AF%CE%BF%CF%85&hl=el&geocode=Fc65GwIdz311AQ%3BFbJ9GwId51t1AQ%3BFUStGwId7Od1AQ%3BFWK3GwIdonh1AQ&mra=mi&mrcr=2&mrsp=3&sz=15&sll=35.37047,24.475994&sspn=0.025196,0.038581&ie=UTF8&ll=35.363436,24.475608&spn=0.025198,0.038581&z=15 Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question 👅 👅 👅 👅 👅 👅 👅 👅 👅 👅 👅 👅 👅 👅 kalmi kalmi kalmi kolaraki kolaraki VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 754856 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 754856 wellcome wellcome wellcome wlcm wlcm wlcm wlcm masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate masturbate sm6 sm6 sm6 sm6 moto moto moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 19:31

Esco διαφωνώ ΚΑΘΕΤΑ (και οριζόντια ίσως) στην πρόταση σου !!! Mad

Ο λόγος; ΓΙΑΤΙ οι Ρεθυμνιώτες θα κάνουν περισσότερα χιλιόμετρα ; angry

Μάλιστα κύριε, θα κάνουν 15,3χλμ, οι Χανιώτες 10,9 οι Ηρακλειώτες 9,6 και στον Άγιο 8χλμ. ΜΟΝΟ.

ΟΧΙ ΚΥΡΙΕ να κάτσεις σήμερα να τα ξαναβγάλεις.... GRAFO

Με φιλική διάθεση προς όλους το μόνο που πρέπει να περιμένουμε είναι να έρθει η 26η Σεπτεμβρίου 2010 moto

Να 'στε όλοι καλά και συντονισμένοι στα νέα του Μάνου. goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 20:43

dimitrisv έγραψε:
@painter Τωρα που ξαναδιαβαζω το ποστ σου πειντερ μου φαινεσαι πολυ ξαναμμενος. Χαλαρα. Δεν εβαλα κανενα υπονοουμενο για το ατομο σου και μου κανει εκπληξη τι σου εδωσε αυτη την εντυπωση.
μήτσο δεν είμαι ξαναμμένος αλλά καμένος απο υπονοούμενα.

το τι μου έδωσε αυτή την εντύπωση ...
dimitrisv έγραψε:
Αν σε/σας πειραξε το οτι ειπα αναλογα με το ποιοι ειναι στο καφε εχουμε και αλλη διαδρομη τι να πω. Χωρις κανενα υπονοουμενο εννοω οτι ο καθενας απο εμας τους τριαντα για οποιοδηποτε λογο εχει καποιους αγαπημενους προορισμους/τοποθεσιες, ειτε γιατι εχει καλο φαι, ειτε γιατι εχει καταγωγη απο κει κοντα ειτε γιατι εχει καλους δρομους ....κτλ. Δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι μεμτο σε αυτο. Αρα αν ηταν αλλη η συνθεση της ομαδας μπορει να ειχαμε αλλη διαδρομη.
δε είχα επιθυμία (και σιγά να μην πάω κάπου δίπλα μου), δε θέλω να έχω συμμετοχή στην απόφαση (εγώ θα πώ σε κάποιον τι θα κάνει; ) και πάνω απο όλα δε με ενδιαφέρει η διαδρομή γιατί έρχομαι για τη παρέα.
δε μπορείς να συνδέεις τη συμμετοχή μου στο καφέ με την επιθυμία του μαυρομανώλη.
απο τη περιοχή (καλαμαυκα - μάλλες) είναι γυναίκα μου, οπότε είμαι συχνά πυκνά εκεί ... δε καίγομαι να ξαναπάω.
α ... και τώρα που είπα γυναίκα, σας αφήνω ... γιορτάζει και έχω έξοδο yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 20:53

Μανώλη να χαίρεσαι την Γυναίκα σου ρε Φίλε!!!!!!!!! Κράτα γλυκά!!! peinao
Γιάννη, κράτα αρχείο ρε φίλε δεν με πειράζει!!!!!
...................................................................................................................


Edward wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 21:22

painter έγραψε:
Αρα μπαίνουμε σε μια σειρά .

01. 1η Παγκρήτια Συνάντηση στίς 26 / 09 / 2010 ημέρα Κυριακή .
02. Τόπος Συνάντησης Μαρίνα Λιμένος Ηρακλείου ώρα 09:00 το πρωί .
03. Προορισμός ψηλορείτης και βόλτα στα γύρω χωριά .
04. Στάση για φαγητό σε Ταβέρνα της περιοχής .
05. ΧΩΡΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ



01. Black-v S
02. ESCOBAR Z
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs L
06. tanouki S
07. Robs XXXL
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros XL
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth L
15. geo M
16. pitsirikas M
17. manolisf
18. paitos M
19. Edward XL
20. mikios L
21. windboy L
22. Giatros Μ
23. Moystakias 2XL
24. Nick414 M
25. AntonisPsar L
26. v-strom_650 XXL
27. stratos sydeknos geo M
28. Μανώλης sydeknos giatrou L
29. sartzegian M
30. manos L
31. Johnioo L
32. Scarab. λεω να'ρθω και'γω μπας και ξεσκουριασουμε και δει λιγο ασφαλτο το stromi ειδικα τωρα που αλλαξε ρουχα!!!

Παρακαλώ κάνετε quote στην τελευταία εκάστοτε λίστα και όχι copy-paste

merci


Έχει επεξεργασθεί από τον/την moystakias στις Παρ Σεπ 17 2010, 23:42, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 22:18

......................... Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 8117

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 17 2010, 23:19

Να χαίρεσαι την γυναίκα ρε Μανόλη και καλά να περάσεις


geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 03:28

Αν και δεν ξέρω πολλά από τα παιδια του forum σε προσωπική βάση, βλέπω ότι υπάρχει πεδίο για μεγάλα και ωραία πράγματα

με γνώμονα την κοινή αγάπη για μοτοσυκλέτα δηλαδή ταξίδι, δηλαδή περιπέτεια, δηλαδή δράση και ενέργεια !!!

Μπορεί να γίνομαι κουραστικός αλλά όπως διάβασα σε άλλο topic είμαστε υποχρεωμένοι να δημιουργούμε καταστάσεις

τέτοιες που όταν μεγαλώσουμε να μπορέσουμε να την πούμε στα εγγόνια μας για το τί κάναμε τότε.......

Μεγάλος πρόλογος και σταματάει εδώ......

Μόλις γύρισα από μία όμορφη βραδυα σε ένα γραφικό όσο και ονομαστό χωριό στην περιοχή του Αποκώρονα Χανίων,

στο Βάμο. Εκεί μας ταξίδεψε άλλη μια φορά ο Κώστας ο Αβυσσινός. Ενδεχομένως τον γνωρίζετε.

Αυτό που δεν γνώριζα είναι η αγάπη του για τις μοτοσυκλέτες. Έχει ένα Varadero (κανείς δεν είναι τέλειος..).

Στο τέλος της βραδυάς, έκατσε παρέα μας και πάνω στην κουβέντα τον ενημέρωσα για την επικείμενη βόλτα μας.

Η χαρά του μεγάλη. Έχει μια υποχρέωση την ίδια ημερομηνία στο πνευματικό κέντρο στην Νίκαια στην Αθήνα, αλλά δεν

είναι σίγουρο από την πλευρά του δήμου Νίκαιας. Εξέφρασε την επιθυμία να μας ακολουθήσει, μιας και μέσα στα πολλά του

ταξίδια αυτό με την μοτοσυκλέτα το θεωρεί σημαντικό. Δεν ξέρω αν έκανα καλά και ζητώ την επιείκια σας, αλλά τον ενημέρωσα

για την ώρα και τον τόπο αναχώρησης. Μου είπε πως αν είναι σπίτι του στο Ηράκλειο, θέλει να έρθει μαζί μας.

Σκέφτηκα και ζητώ συγνώμη για τον πρώιμο ενθουσιασμό μου, πως αν είναι μαζί μας ένας από τους καλύτερους τεχνίτες

μουσικούς στα έγχορδα στην Ευρώπη (όσο κι αν ακούγεται μεγαλόσχημο, μιλάμε για μουσικό τεχνίτη-μάστορα)

κάτι θα μας δώσει όπως και κάτι θα πάρει από τον ενθουσιασμό της παρέας.

Ενημερώνω ότι μπορεί να μην μπορέσει να έρθει, αλλά η ιδέα του άρεσε και ίσως να μας ακολουθήσει σε επόμενη εξόρμηση

πρώτα ο Θεός. Ίδωμεν....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 07:22

Edward έγραψε:
Αν και δεν ξέρω πολλά από τα παιδια του forum σε προσωπική βάση, βλέπω ότι υπάρχει πεδίο για μεγάλα και ωραία πράγματα

με γνώμονα την κοινή αγάπη για μοτοσυκλέτα δηλαδή ταξίδι, δηλαδή περιπέτεια, δηλαδή δράση και ενέργεια !!!

Μπορεί να γίνομαι κουραστικός αλλά όπως διάβασα σε άλλο topic είμαστε υποχρεωμένοι να δημιουργούμε καταστάσεις

τέτοιες που όταν μεγαλώσουμε να μπορέσουμε να την πούμε στα εγγόνια μας για το τί κάναμε τότε.......

Μεγάλος πρόλογος και σταματάει εδώ......

Μόλις γύρισα από μία όμορφη βραδυα σε ένα γραφικό όσο και ονομαστό χωριό στην περιοχή του Αποκώρονα Χανίων,

στο Βάμο. Εκεί μας ταξίδεψε άλλη μια φορά ο Κώστας ο Αβυσσινός. Ενδεχομένως τον γνωρίζετε.

Αυτό που δεν γνώριζα είναι η αγάπη του για τις μοτοσυκλέτες. Έχει ένα Varadero (κανείς δεν είναι τέλειος..).

Στο τέλος της βραδυάς, έκατσε παρέα μας και πάνω στην κουβέντα τον ενημέρωσα για την επικείμενη βόλτα μας.

Η χαρά του μεγάλη. Έχει μια υποχρέωση την ίδια ημερομηνία στο πνευματικό κέντρο στην Νίκαια στην Αθήνα, αλλά δεν

είναι σίγουρο από την πλευρά του δήμου Νίκαιας. Εξέφρασε την επιθυμία να μας ακολουθήσει, μιας και μέσα στα πολλά του

ταξίδια αυτό με την μοτοσυκλέτα το θεωρεί σημαντικό. Δεν ξέρω αν έκανα καλά και ζητώ την επιείκια σας, αλλά τον ενημέρωσα

για την ώρα και τον τόπο αναχώρησης. Μου είπε πως αν είναι σπίτι του στο Ηράκλειο, θέλει να έρθει μαζί μας.

Σκέφτηκα και ζητώ συγνώμη για τον πρώιμο ενθουσιασμό μου, πως αν είναι μαζί μας ένας από τους καλύτερους τεχνίτες

μουσικούς στα έγχορδα στην Ευρώπη (όσο κι αν ακούγεται μεγαλόσχημο, μιλάμε για μουσικό τεχνίτη-μάστορα)

κάτι θα μας δώσει όπως και κάτι θα πάρει από τον ενθουσιασμό της παρέας.

Ενημερώνω ότι μπορεί να μην μπορέσει να έρθει, αλλά η ιδέα του άρεσε και ίσως να μας ακολουθήσει σε επόμενη εξόρμηση

πρώτα ο Θεός. Ίδωμεν....


Κατ΄αρχ'ην καλήμέρα ....
Καλά έκανες και του το είπες και βέβαια είναι ευπρόσδεκτος ο οποιοσδήποτε θέλει να έρθει στην βόλτα μας , άλλωστε κατα καιρούς αυτό γίνεται και σε άλλες βόλτες , αλλά πέραν τούτου μου θύμισες ωραίεες αναμνήσεις όταν πρωτοήρθα να μείνω στο Ηράκλειο απ΄την αθήνα . Είχα δουλέψει για ένα διάστημα στον Αβυσινό σερβιτόρος τότε που ήταν στην ζωή ο πατέρας του ακόμα και το μαγαζί ήταν μετά την Αγ. Ειρήνη στα Σπήλια . Οντως μιλάμε για ένα καλό μουσικό παίζει καταπληκτικά και σε ταξιδεύει . Τότε έιχε και ένα τούρκο μαζί του που τραγουδούσε φανταστικά και εκείνος .
Οπότε με το καλό να μας έρθει στη βόλτα μας .
bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 13:28

Ολα καλα και αγια, να βρεθουμε να παμε οπου θελετε.
Αλλα εγω να σηκωθω 7 παρα για να βρεθουμε και να ξεκινησουμε απο τα Χανια, για να ειμαστε 9 εκει, δεν το βλεπω, δεδομενου οτι θα ερθω και με δανεικο μηχανακι.......

Εγω προσωπικα θα ερθω να σας βρω οπου πατε αργοτερα, δεν θελω να αλλαξει η ωρα συναντησης απλα σας λεω να μη με περιμενετε το πρωι

ΥΓ Χώρια οτι εχω γαμο το βραδυ και δεν ξερω ποσο θα drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 14:06

paitos έγραψε:
Ολα καλα και αγια, να βρεθουμε να παμε οπου θελετε.
Αλλα εγω να σηκωθω 7 παρα για να βρεθουμε και να ξεκινησουμε απο τα Χανια, για να ειμαστε 9 εκει, δεν το βλεπω, δεδομενου οτι θα ερθω και με δανεικο μηχανακι.......

Εγω προσωπικα θα ερθω να σας βρω οπου πατε αργοτερα, δεν θελω να αλλαξει η ωρα συναντησης απλα σας λεω να μη με περιμενετε το πρωι

ΥΓ Χώρια οτι εχω γαμο το βραδυ και δεν ξερω ποσο θα drink


scratch scratch scratch δανεικο μηχανακι???απο ποιον και τι κυβισμου/μαρκα ειναι???
στην χειροτερη ερχομαι χανια και σε περνω ρεεεε δεν κολαμε σε λεπτομεριες!!! yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 14:09

paitos έγραψε:
Ολα καλα και αγια, να βρεθουμε να παμε οπου θελετε.
Αλλα εγω να σηκωθω 7 παρα για να βρεθουμε και να ξεκινησουμε απο τα Χανια, για να ειμαστε 9 εκει, δεν το βλεπω, δεδομενου οτι θα ερθω και με δανεικο μηχανακι.......

Εγω προσωπικα θα ερθω να σας βρω οπου πατε αργοτερα, δεν θελω να αλλαξει η ωρα συναντησης απλα σας λεω να μη με περιμενετε το πρωι

ΥΓ Χώρια οτι εχω γαμο το βραδυ και δεν ξερω ποσο θα drink

Paito φρόντισε να έρθεις το πρωί διαφορετικά θα είμαι έτοιμος για όλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 15:09

Φίλε edward αν του έλεγες ότι είμαι και εγώ στην παρέα θα είχε ένα λόγο παραπάνω να έρθει ο Κωστής , είμαστε φυλλαράκια και έχουμε συνεργαστεί πολλές φορές λόγο δουλειάς μου ( ηχολήπτης ) σε εκδηλώσεις μαζί με τους χαινηδες .

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 21:58

geo έγραψε:
είμαστε φυλλαράκια


Shocked Shocked scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 22:02

big_tzo έγραψε:
geo έγραψε:
είμαστε φυλλαράκια




Shocked Shocked scratch scratch
affraid affraid affraid affraid affraid yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 18 2010, 23:35

black-v έγραψε:
big_tzo έγραψε:
geo έγραψε:
είμαστε φυλλαράκια




Shocked Shocked scratch scratch
affraid affraid affraid affraid affraid yeye yeye yeye

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 18432147
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 19 2010, 02:43

Ας τε δι@ολ@ ρε μην δείτε κανένα λάθος αμέσως να σπαμαρετε

bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 19 2010, 08:37

geo έγραψε:
δι@ολ@ \

Shocked Shocked scratch scratch scratch ολο καινουριες λεξεις εδω μεσα θα χρειαστει να παω για εκμαθηση ξενης γλωσσας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20 2010, 10:00

Μην ξεχνιομαστε ........ στο θεμα μας !!!!!!!!!
Την κυριακη 26/9 θα πραγματοποιηθει η παγκρητια μονοημερη εκδρομη μας με εκκινηση το κουλε στο Ηρακλειο στις 09.00
Η διαδρομη θα ειναι εκπληξη οπως και πολλα αλλα , λογοι ασφαλειας ακυρωσαν τα Ανωγεια και η διαδρομη θα ειναι Νοτιοανατολικα απο ποιο ασφαλες οδικο δικτυο , που για τους στριφτερους θα εχει και μια ειδικη διαδρομη !!!!
Και για τους καλοφαγαδες θα υπαρχει ξυλοφουρνος !!!!!!!
Κοπελια για περισοτερες πληροφοριες αναμεινατε τον Black V
Kαλη ανταμωση !!!!!!!
xaxa

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20 2010, 10:12

Rory έγραψε:
Μην ξεχνιομαστε ........ στο θεμα μας !!!!!!!!!
Την κυριακη 26/9 θα πραγματοποιηθει η παγκρητια μονοημερη εκδρομη μας με εκκινηση το κουλε στο Ηρακλειο στις 09.00
Η διαδρομη θα ειναι εκπληξη οπως και πολλα αλλα , λογοι ασφαλειας ακυρωσαν τα Ανωγεια και η διαδρομη θα ειναι Νοτιοανατολικα απο ποιο ασφαλες οδικο δικτυο , που για τους στριφτερους θα εχει και μια ειδικη διαδρομη !!!!
Και για τους καλοφαγαδες θα υπαρχει ξυλοφουρνος !!!!!!!
Κοπελια για περισοτερες πληροφοριες αναμεινατε τον Black V
Kαλη ανταμωση !!!!!!!
xaxa


εσεις οι παππουδες κατι ετοιμαζετε....και σιγουρα δεν θα ναι για καλο.. Suspect Suspect Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20 2010, 10:13

...........


Έχει επεξεργασθεί από τον/την paitos στις Δευ Σεπ 20 2010, 11:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Σεπ 20 2010, 10:30

paitos έγραψε:
...........
XYLO

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 9 53k93k


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Rory στις Δευ Σεπ 20 2010, 18:39, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 9 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: