Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 00:24

painter έγραψε:
black-v έγραψε:
Καλώς όρισες Μανολιό.....νομίζω οτι η 19 σεπτεμβρίου είναι η καλύτερη ημερομηνία ....
δεν γύρισα ακόμα, είμαι στη βροχερή imola (ιταλια) και αύριο πέρνω τα παπόρια για πάτρα και κρήτη.
στις 19 πιστεύω οτι είναι η καλύτερη ημερομηνία, αρκεί να πάμε κάπου κοντά. δηλαδή κάτω απο 500 χιλιόμετρα, έχω βαρεθεί να γράφω 700άρες κάθε μέρα.... α, και να έχει sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΒΡΟΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ, έλεος ...

Εεεεε ρε φίλε καλώς να ορίσεις τότε ...... άντε έλα να βγάλεις καμιά κοντινή διαδρομή ολίγων χιλιομέτρων , εμένα θα με χαροποιήσει το γεγονός της μεγάλης συμμετοχής κι όχι των πολλών χιλιομέτρων , γι αυτό προτείνω κι αυτό το λέω σε όλους να ειδοποιηθούν με κάποιο τρόπο και οι υπόλοιποι που έχουν καταγραφεί σαν μέλη του φόρουμ στο τόπικ του rory ..... για να δούμε πόσοι είμαστε στην κρήτη .....
Βλέπω ότι δηλώνουμε συμμετοχή οι ίδιοι , ο σκοπός είναι να μαζευτούμε ΟΛΟΙ .....
56 άτομα έχω απαριθμήσει στην ενότητα του Νίκου ..... οπότε κάντε κάτι εσείς που είστε εκτός ηρακλείου ...... βάλτε μια τάξη κοπέλια .... να μαζέψουμε και τους υπόλοιπους που δεν έχουν έρθει ποτέ για να ζήσουν την εμπειρία .....
Σας υπόσχομαι ότι θα περάσουμε καλά .... !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 00:26

black-v έγραψε:
...... μικιέ ίσα ίσα θα προλάβεις την βόλτα........!!!!


δεκαεννιααααα μπαίνω στο καράαααβιιιι... απόοοο Πειραιιιάαααααα kalmi
δεν ακούς κιόλας bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 01:08

mikios έγραψε:
black-v έγραψε:
...... μικιέ ίσα ίσα θα προλάβεις την βόλτα........!!!!


δεκαεννιααααα μπαίνω στο καράαααβιιιι... απόοοο Πειραιιιάαααααα kalmi
δεν ακούς κιόλας bliax

Εμ γράφε και εσύ κεφαλαία να σε ακούνε η πιο ώριμοι άνθρωποι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolisf

manolisf

Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 24/12/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 08:55

01. Black-v
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs 19 ή 26/9
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros
10. Rory
11. nickname
12. dimitrisv
13. painter (το σουκου 28,29 δε μπορώ, εχουμε την παγκρήτια συνάντηση μοτοσυκλετιστών στον άγιο)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.foukarakis.com
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 09:17

moystakias έγραψε:
almeros έγραψε:
πολλά μπράβο δημήτρη για την πρόταση OK

XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO



εντάξει λάθος. μπερδεύτηκα με την απάντηση του Δημήτρη πριν από μένα.

αμέσως εσύ να ασκήσεις βία.

επειδή έχεις γαλόνια δηλαδή κάνεις ότι θέλεις;

κανόνισε μην στείλω κάτι φίλους μου αναρχικούς μακρυμάλληδες ( σαν κι εμένα ) και σου κάνουν το v-strom πορτοκαλί !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 482447 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 482447
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 09:19

moystakias έγραψε:
almeros έγραψε:
πολλά μπράβο δημήτρη για την πρόταση OK

XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO


Οφειλω να ομολογησω οτι εγω δεν ειχα να κανω με αυτην την προταση, αντιθετως του ειπα του Μανου "εδω δε μαζευομαστε για καφε, βολτα μου θες γεροξεκουτη....!#$##%#%#" . Απλα εβαλα την μουρη μου πρωτη, πρωτη για να φαινεται.

Βεβαια ο blackv απτοητος με γραψε στα αρχ#@$κια του και εβγαλε τη λιστα και βεβαια καλα εκανε!!!! Και τελος παντων μπραβο για την ιδεα Μανο.

Μια παρατηρηση μονο. Καλο ειναι διπλα στο ονομα να γραφουμε και ποια Κυριακη του Σεπτεμβριου μπορουμε ο καθενας που να παρουμε μια ιδεα τι παιζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 09:29

01. Black-v
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs 19 ή 26/9
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros
10. Rory
11. nickname
12. dimitrisv
13. painter (το σουκου 28,29 δε μπορώ, εχουμε την παγκρήτια συνάντηση μοτοσυκλετιστών στον άγιο)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19.

Για το ποτε θα δουμε, σιγουρα για τελος Σεπτεμβρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 15:12

01. Black-v
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv
13. painter (το σουκου 28,29 δε μπορώ, εχουμε την παγκρήτια συνάντηση μοτοσυκλετιστών στον άγιο)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19.

Για το ποτε θα δουμε, σιγουρα για τελος Σεπτεμβρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 15:13

Κράτα και το τάβλι μαζί σου απατεώνα Paito!!!
bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 16:12

GOEF έγραψε:
Κράτα και το τάβλι μαζί σου απατεώνα Paito!!!
bliax bliax bliax

Kαλα καλα μην ανεβασεις το θεμα εσυ.... και ξια μου μενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward

Edward

Ηλικία : 56
Τόπος : Χανιά - Κρήτη
Registration date : 10/03/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 18:01

01. Black-v
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv
13. painter (το σουκου 28,29 δε μπορώ, εχουμε την παγκρήτια συνάντηση μοτοσυκλετιστών στον άγιο)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward

Παιδιά κανονίστε ημερομηνία και ΟΚ (χαλλαρρά..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 19:03

Edward έγραψε:
01. Black-v ( εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες κοπέλια ) ......
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv
13. painter (το σουκου 28,29 δε μπορώ, εχουμε την παγκρήτια συνάντηση μοτοσυκλετιστών στον άγιο)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward

Παιδιά κανονίστε ημερομηνία και ΟΚ (χαλλαρρά..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 20:13

01. Black-v ( εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες κοπέλια ) ......
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv (26/9, 3/10!!)
13. painter
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30 2010, 21:18

01. Black-v ( εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες κοπέλια ) ......
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros ( free )
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv (26/9, 3/10!!)
13. painter
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 31 2010, 12:26

01. Black-v ( εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες κοπέλια ) ......
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros ( free )
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv (26/9, 3/10!!)
13. painter
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip (αν είμαι κάτω και αν ο Δημήτρης φέρει τα κόκαλα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 31 2010, 17:51

01. Black-v ( εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες κοπέλια ) ......
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros ( free )
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv (26/9, 3/10!!)
13. painter
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip (αν είμαι κάτω και αν ο Δημήτρης φέρει τα κόκαλα)
21. mikios + mikia (26/9 και έπειτα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
windboy

windboy

Ηλικία : 38
Registration date : 17/03/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 31 2010, 19:10

01. Black-v ( εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες κοπέλια ) ......
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros ( free )
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv (26/9, 3/10!!)
13. painter
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip (αν είμαι κάτω και αν ο Δημήτρης φέρει τα κόκαλα)
21. mikios + mikia (26/9 και έπειτα)
22.windboy (μετα τις 12/9 να τελειωσει και η εξεταστικη)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 01 2010, 00:24

01. Black-v ( εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες κοπέλια ) ......
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros ( free )
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv (26/9, 3/10!!)
13. painter
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip (αν είμαι κάτω και αν ο Δημήτρης φέρει τα κόκαλα)
21. mikios + mikia (26/9 και έπειτα)
22.windboy (μετα τις 12/9 να τελειωσει και η εξεταστικη)
23.Giatros
24. ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 01 2010, 01:05

Giatros έγραψε:


23.Giatros
24. ...

Τίιιιιι θα ξεκουνηθεί ο Γιατρός και θα γυρίσει την Κρήτη;;;;;Θα γράψει Χλμ το Στρώμα του;;;;
Παιδιά μην πάτε, σας το λέω απο τώρα, Θα ΧΙΟΝΙΖΕΙ στην διαδρομή.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ευπρόσδεκτοι και οι εκτός Κρήτης ..........!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 01 2010, 09:00

Καλημέρα σε όλα τα κοπέλια του φόρουμ .... Ισως να έκανα λάθος διατύπωση στο ποστάρισμα μου και τώρα που το σκέφτομαι θά ήθελα να κάνω μια επισήμανση ...
Εννοείτε βέβαια ότι στην ολοήμερη παγκρήτια vstrom.....άδα θα μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή μπαίνοντας στην ΛΙΣΤΑ και παιδιά εκτός Κρήτης που ίσως εκείνες τις μέρες κάνουν διακοπές στο νησί μας . Θα ήταν τιμή μας και μεγάλη μας χαρά να γνωριστούμε και να διαπρέψουμε έστω και κάποιες ώρες μαζί !!

Ο στόχος δεν είναι να πάμε απλά μια βόλτα ..... αλλά να μαζευτούμε όσο γίνεται πιο πολλοί .....



VSTROM Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 01 2010, 09:15

aris_n έγραψε:
Giatros έγραψε:


23.Giatros
24. ...

Τίιιιιι θα ξεκουνηθεί ο Γιατρός και θα γυρίσει την Κρήτη;;;;;Θα γράψει Χλμ το Στρώμα του;;;;
Παιδιά μην πάτε, σας το λέω απο τώρα, Θα ΧΙΟΝΙΖΕΙ στην διαδρομή.... Laughing Laughing Laughing

χαχαχα... μα το στρωμακι μου δεν εχει σταματησει να γραφει χιλιομετρα σε αντιθεση με το
δικο σου που πληροφοριες λενε οτι το εχεις παρατησει σε μια αποθηκη και πλεον καβαλας
μονο ποδηλατο... αληθευει??? εγω σου ελεγα... οχι γκρι, θα το βαρεθεις γρηγορα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 01 2010, 09:51

Giatros έγραψε:

χαχαχα... μα το στρωμακι μου δεν εχει σταματησει να γραφει χιλιομετρα σε αντιθεση με το
δικο σου που πληροφοριες λενε οτι το εχεις παρατησει σε μια αποθηκη και πλεον καβαλας
μονο ποδηλατο... αληθευει??? εγω σου ελεγα... οχι γκρι, θα το βαρεθεις γρηγορα!

Παίδες σόρυ για το Σπάμ αλλά ο κύριος Γιατρός με προκαλεί και ρίχνει NaCl στην πληγή.

Ναι ρε αληθεύει...το τρώει η σκόνη το στρωματάκι μου και εγώ είμαι με mountain bike...ΑΛΛΑ, όταν κατέβω Κρήτη και θα έχω κάνει κορμάρα μην ζηλέψεις έτσι;;;
Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 18 2010, 10:10

Giatros έγραψε:
01. Black-v ( εγώ μπορώ όλες τις ημερομηνίες κοπέλια ) ......
02. ESCOBAR (ME TA 1000)
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs (19 ή 26/9)
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo...
09. almeros ( free )
10. Rory
11. nickname (26/9)
12. dimitrisv (26/9, 3/10!!)
13. painter
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip (αν είμαι κάτω και αν ο Δημήτρης φέρει τα κόκαλα)
21. mikios + mikia (26/9 και έπειτα)
22.windboy (μετα τις 12/9 να τελειωσει και η εξεταστικη)
23.Giatros
24. ...

Λοιπόν απ΄οτι βλέπω απο τα ποσταρίσματα σας οι περισσότεροι μπορείτε μετά τις 26 σεπτεμβρίου , οπότε αλλάζω την ημερομηνία και προτείνω πλέον και χωρίς καμία αναβολή στίς 03 / 10 / 2010 ....
Αυτό που με στενοχωρεί βεβαίως - βεβαίως είναι οτι θα παρευρεθούν οι ίδιοι και οι ίδιοι όπως πάντα αν εξαιρέσετε 2-3 παιδιά που εγώ προσωπικά δεν τους γνωρίζω . Αν ήταν να κάνουμε Γάμο θα είχαμε περισσότερες συμμετοχές , αυτό τουλάχιστον μου δείχνουν τα 2 vstrom....ικά προσκλητήτρια που είχαμε στην διάρκεια του καλοκαιριού απο mikio και tanouki ..... ( να ζήσετε παιδιά ) ....... !!!! Πάντως θα κάνω τα αδύνατα - δυνατά κι οτι περνάει απο το χέρι μου να σας μαζέψω όλους με το οποιοδήποτε τίμημα . Καλό είναι λοιπόν να βοηθήσετε κι εσείς για να πραγματοποιήσουμε αυτή την συνάντηση . Διαδώστε το με όποιο τρόπο θέλετε και ειδικά εσείς που είσαστε εκτός ηρακλείου , ας πούμε στα χανιά ρε παϊτο είσαστε πόσοι vstrom....άδες ??????
Εγγράφεστε στο πόστ ( για να δουμε πόσοι είμαστε στην κρήτη ) αν θυμάμαι καλά 12 η 13 μοτό και εδώ δεν βλέπω κανένα ....
Τι γίνετε ??? Για κάνετε κουμάντο ...... !!!
Μήπως θέλετε να τυπώσω προσκλητήριο Γάμου για να σας μαζέψω ?????????? Αν αυτό σας αρέσει να το κάνω ... success

Λοιπόν περιμένω να δω συμμετοχές ...... είμαστε λίγοι και θέλω να ξεπεράσουμε την 50άρα ..... θέλω για μια μόνο φορά να μαζευτούμε πολλοί ....... ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ ????????

ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ ..... pappous Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ......( Δείξτε λίγο σεβασμό στον παππού και δεν θα χάσετε ) ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 18 2010, 10:52

μάνο καλημέρα.

θέλω να σου πώ οτι είμαι 1000% υπέρ της πρότασης σου ΑΛΛΑ τα πράγματα μέχρι το τέλος του σεπτεμβρίου είναι δύσκολα.
εξηγώ:
1. στις 3/9/10 είναι η πανελλήνια, επομένως κάποια μέλη θα βρήσκονται λευκάδα.
2. πολλοί θα είναι ή θα πηγαίνουν ή θα έρχονται απο διακοπές.
3. πολλά παιδιά δουλεύουν σε τουριστικές επιχειρήσεις με περίεργα ωράρια.
4. έχει ζέστη, κάποιοι βαριούνται, κάποιοι θα θελήσουν να πάνε για μπάνιο αντί για βόλτα και κάποιοι έχουν πάρει αγκαλιά το A/C.

εγώ προτείνω κάτι προς το τέλος του σεπτεμβρίου, όπου οι ζέστες θα είναι υπεφερτές, θα έχουν γυρίσει όλοι απο διακοπές και τα ωράρια θα είναι ποιό χαλαρά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 18 2010, 10:58

painter έγραψε:
μάνο καλημέρα.

θέλω να σου πώ οτι είμαι 1000% υπέρ της πρότασης σου ΑΛΛΑ τα πράγματα μέχρι το τέλος του σεπτεμβρίου είναι δύσκολα.
εξηγώ:
1. στις 3/9/10 είναι η πανελλήνια, επομένως κάποια μέλη θα βρήσκονται λευκάδα.
2. πολλοί θα είναι ή θα πηγαίνουν ή θα έρχονται απο διακοπές.
3. πολλά παιδιά δουλεύουν σε τουριστικές επιχειρήσεις με περίεργα ωράρια.
4. έχει ζέστη, κάποιοι βαριούνται, κάποιοι θα θελήσουν να πάνε για μπάνιο αντί για βόλτα και κάποιοι έχουν πάρει αγκαλιά το A/C.

εγώ προτείνω κάτι προς το τέλος του σεπτεμβρίου, όπου οι ζέστες θα είναι υπεφερτές, θα έχουν γυρίσει όλοι απο διακοπές και τα ωράρια θα είναι ποιό χαλαρά.


Ε'ιμαι σύμφωνος Μάνο ...... εγώ δεν έχω κανένα θέμα με την ημερομηνία ..... ποστάρετε και γράψτε δίπλα πότε μπορεί ο καθένας αυτό το είπαμε εξ αρχής ...
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ..... ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ .....ετσι τουλάχιστον πιστεύω εγώ ....!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: