Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Excaust mod instructions DL 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 17:27

Για να καταλάβω ρε παιδιά έχω μπερδευτεί με το χρώμα....δηλαδή ξεκινάς και το κόβεις σύμφωνα με το manuαl αφού κόβεις με το εργαλείο και δεν κάνεις καμμία ζημιά το χρώμα τι το χρειαζόμαστε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιαννης 20ν

Γιαννης 20ν

Ηλικία : 40
Τόπος : COLONOS CITY
Registration date : 04/08/2009

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 17:27

jim1900dz έγραψε:
Να την κάνεις. Είναι η πιό ανέξοδη μόντα και δίνει ωραίο ήχο (αρκεί να την κόψεις εκεί που λέει το "manual". Άν κοπεί περισσότερο ή λιγότερο δεν θα έχεις καλό αποτέλεσμα, θα κάνει σαν κλανιά.

Υ.Γ. v. stratos rules, για να μην ξεχνάμε τον εμπνευστή......
να την κανω αλλα ποιος θα με βοηθησει?κανεις με ντιμελ ρε παιδια?δε θελω κοψε ραψε ουτε χρονο δεν εχω το μωρο μου το λυπαμαι... gmt τ που θα κοπει το μαλετησα ιδιαιτερος μη κανω καμια μακακια γιατι μετα.... PITA
πολυ καλη η παντετα του φιλου Στρατου για μας τους "αφραγκους βαβουρατζιδες"!!!!! respect


το χρωμα χρειαζετε γιατι θα φαινετε το κοψιμο αφου το τσουτσουνι ειναι μαυρο εκει που θα κοπει απο μεσα θαναι μεταλο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 20:21

Οταν έκανα τη μόντα έκοψα τις πονταρισιές από τις βίδες..
Εκεί χρειαζόταν το χρώμα για να φύγουν τα σημάδια από το κόψιμο

Μετά ήρθε ένα καλό παιδί που τόνισε ότι υπάρχει και το εργαλείο Ντρέμελ
το οποίο είναι για εσωτερικό κόψιμο σωλήνων χωρίς περαιτέρω διαδικασίες..

Οπότε παίρνεις το Ντρέμελ με το δισκάκι του..Ακονίζεις-μειώνεις τη διάμετρο του
τόσο ώστε να μπαίνει μέσα στο ΜΑΥΡΟ τσουνί που μας ενδιαφέρει να κόψουμε και ΠΡΑΤ
του δίνεις μία και του @#%$ τη μάνα !!!

Μετά αν δε θες να φαίνεται το κομμένο μαύρο τσουνί που στην περίμετρό του
θα έχει γίνει ασημί (αφού είναι κομμένο για) του πετάς λίγο μαύρο ματ σπρέυ
υψηλών θερμοκρασιών..

Αυτά..
Οπότε αν το κάνετε με Ντρέμελ μαύρο ματ χρώμα υψηλών θερμοκρασιών (προαιρετικά)
Αν το κάνετε με δίσκο εξωτερικά στις πονταρισιές θέλετε μετά γυαλόχαρτο 400αρι-800αρι
και το χρώμα που θα αποφασίσετε να το βάψετε..(μαύρο ματ υψ.θερμοκρ. κατά προτίμηση)

Δεν θέλει κόπο,θέλει τρόπο yeye

_________________
Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 20:48

V.Stratos έγραψε:
Οταν έκανα τη μόντα έκοψα τις πονταρισιές από τις βίδες..
Εκεί χρειαζόταν το χρώμα για να φύγουν τα σημάδια από το κόψιμο

Μετά ήρθε ένα καλό παιδί που τόνισε ότι υπάρχει και το εργαλείο Ντρέμελ
το οποίο είναι για εσωτερικό κόψιμο σωλήνων χωρίς περαιτέρω διαδικασίες..

Οπότε παίρνεις το Ντρέμελ με το δισκάκι του..Ακονίζεις-μειώνεις τη διάμετρο του
τόσο ώστε να μπαίνει μέσα στο ΜΑΥΡΟ τσουνί που μας ενδιαφέρει να κόψουμε και ΠΡΑΤ
του δίνεις μία και του @#%$ τη μάνα !!!

Μετά αν δε θες να φαίνεται το κομμένο μαύρο τσουνί που στην περίμετρό του
θα έχει γίνει ασημί (αφού είναι κομμένο για) του πετάς λίγο μαύρο ματ σπρέυ
υψηλών θερμοκρασιών..

Αυτά..
Οπότε αν το κάνετε με Ντρέμελ μαύρο ματ χρώμα υψηλών θερμοκρασιών (προαιρετικά)
Αν το κάνετε με δίσκο εξωτερικά στις πονταρισιές θέλετε μετά γυαλόχαρτο 400αρι-800αρι
και το χρώμα που θα αποφασίσετε να το βάψετε..(μαύρο ματ υψ.θερμοκρ. κατά προτίμηση)

Δεν θέλει κόπο,θέλει τρόπο yeye



Με κάλυψες πλήρως. Ευχαριστώ πολύ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erevos

erevos

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/12/2009

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 06 2010, 20:08

Το έκοψα γύρω στα 3,2-3,3 εκ. (λίγο πιο έξω από την συγκόλληση του καπακιού) και ακούω διαφορά και το χαρακτηριστικό "πραπρα" μόνο στο ρελαντί. Όταν ανοίγω το γκάζι δεν υπάρχει και ιδιαίτερη διαφορά. Μηπώς το έκοψα λίγο; Ή πολύ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 06 2010, 22:40

erevos έγραψε:
Το έκοψα γύρω στα 3,2-3,3 εκ. (λίγο πιο έξω από την συγκόλληση του καπακιού) και ακούω διαφορά και το χαρακτηριστικό "πραπρα" μόνο στο ρελαντί. Όταν ανοίγω το γκάζι δεν υπάρχει και ιδιαίτερη διαφορά. Μηπώς το έκοψα λίγο; Ή πολύ;;;
επειδή κι εγώ πειραματίστηκα με αυτό (πρώτα το έκοψα λιγότερο και μετά περισσότερο) πιστεύω-κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα- οτι το καλύτερο σημείο για να κοπεί είναι ακριβώς στο ύψος που είναι η συγκόληση. Εκεί βγάζει τον πιό μπάσο ήχο που μπορεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erevos

erevos

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/12/2009

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 06 2010, 22:55

jim1900dz έγραψε:
erevos έγραψε:
Το έκοψα γύρω στα 3,2-3,3 εκ. (λίγο πιο έξω από την συγκόλληση του καπακιού) και ακούω διαφορά και το χαρακτηριστικό "πραπρα" μόνο στο ρελαντί. Όταν ανοίγω το γκάζι δεν υπάρχει και ιδιαίτερη διαφορά. Μηπώς το έκοψα λίγο; Ή πολύ;;;
επειδή κι εγώ πειραματίστηκα με αυτό (πρώτα το έκοψα λιγότερο και μετά περισσότερο) πιστεύω-κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα- οτι το καλύτερο σημείο για να κοπεί είναι ακριβώς στο ύψος που είναι η συγκόληση. Εκεί βγάζει τον πιό μπάσο ήχο που μπορεί.

Η συγκόλληση έχει ένα αξιοσέβαστο πάχος. Άρα για να καταλάβω εννοείς εκεί που ξεκινάει η συγκόλληση στο καπάκι. Και εγώ για εκει πήγαινα αλλά φοβήθηκα ότι ήταν πολύ και άφησα λίγο προς τα έξω με την λογική να μπαίνει ο μαύρος σωλήνας λίγο στον εξωτερικό σωλήνα μήπως υπάρχει πρόβλημα στο να τελειώνει μέσα στο καπάκι ή κάνει υπερβολικό θορυβο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 07 2010, 12:48

erevos έγραψε:
Η συγκόλληση έχει ένα αξιοσέβαστο πάχος. Άρα για να καταλάβω εννοείς εκεί που ξεκινάει η συγκόλληση στο καπάκι. Και εγώ για εκει πήγαινα αλλά φοβήθηκα ότι ήταν πολύ και άφησα λίγο προς τα έξω με την λογική να μπαίνει ο μαύρος σωλήνας λίγο στον εξωτερικό σωλήνα μήπως υπάρχει πρόβλημα στο να τελειώνει μέσα στο καπάκι ή κάνει υπερβολικό θορυβο...
Άν το έκοψες λιγότερο μπορείς να το τροχίσεις με το dremel άκι λίγο, λίγο ώσπου να βρείς αυτό που θες.
Εκεί που το έκανες μέχρι τώρα δεν σου αρέσει??? Αν ναι σταμάτα τα πειράματα και απόλαυσέ το.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iceman



Τόπος : Athens
Registration date : 24/10/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13 2010, 00:46

Παιδιά, θέλω κι εγώ!! Ποιος θα μπορούσε να έκανε τη μόντα για μένα καθώς είμαι κουλός;
Να τον πληρώσω για τον κόπο του!
Είμαι Αθήνα!

(μοντέλο 2007, ABS έχω..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13 2010, 03:01

Iceman έγραψε:
Παιδιά, θέλω κι εγώ!! Ποιος θα μπορούσε να έκανε τη μόντα για μένα καθώς είμαι κουλός;
Να τον πληρώσω για τον κόπο του!
Είμαι Αθήνα!

(μοντέλο 2007, ABS έχω..)
Άν μου βρείς dremel εγώ...αύριο κιόλας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iceman



Τόπος : Athens
Registration date : 24/10/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13 2010, 13:53

jim1900dz έγραψε:
Iceman έγραψε:
Παιδιά, θέλω κι εγώ!! Ποιος θα μπορούσε να έκανε τη μόντα για μένα καθώς είμαι κουλός;
Να τον πληρώσω για τον κόπο του!
Είμαι Αθήνα!

(μοντέλο 2007, ABS έχω..)
Άν μου βρείς dremel εγώ...αύριο κιόλας

Αυτό είναι το κακό,δεν έχω καθόλου εργαλεία..
Τι να κάνουμε γαμώτο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιαννης 20ν

Γιαννης 20ν

Ηλικία : 40
Τόπος : COLONOS CITY
Registration date : 04/08/2009

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13 2010, 14:19

αν κανονισετε για μοντα πειτε μου κ μενα μηπως ψηθω...
ευχαριστω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iceman



Τόπος : Athens
Registration date : 24/10/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 14 2010, 14:51

Αν μπορεί κάποιος ας μας το πει μήπως μαζευτούμε μερικοί και του δώσουμε βέβαια κ κάτι για τον κόπο του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 14 2010, 14:57

Αν γίνει κάτι θα γίνει με αντάλλαγμα καφέ και τα παρελκόμενα Wink

_________________
Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 14 2010, 19:06

Iceman έγραψε:
Αν μπορεί κάποιος ας μας το πει μήπως μαζευτούμε μερικοί και του δώσουμε βέβαια κ κάτι για τον κόπο του!
Είσαι Αθήνα??? (κάνε μια ενημέρωση το προφίλ σου άν θές)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iceman



Τόπος : Athens
Registration date : 24/10/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 14 2010, 19:13

jim1900dz έγραψε:
Iceman έγραψε:
Αν μπορεί κάποιος ας μας το πει μήπως μαζευτούμε μερικοί και του δώσουμε βέβαια κ κάτι για τον κόπο του!
Είσαι Αθήνα??? (κάνε μια ενημέρωση το προφίλ σου άν θές)

Ναι, Αθήνα είμαι! Μήπως να μαζευτούμε Αθηναίοι και να το κάνουμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιαννης 20ν

Γιαννης 20ν

Ηλικία : 40
Τόπος : COLONOS CITY
Registration date : 04/08/2009

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 14 2010, 21:00

εγω αν βρεθει ντριμελ εγω ειμαι μεσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iceman



Τόπος : Athens
Registration date : 24/10/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 14 2010, 21:25

Γιαννης 20ν έγραψε:
εγω αν βρεθει ντριμελ εγω ειμαι μεσα...

me too!!
αθήνα κέντρο είμαι, άρα είμαστε κοντά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iceman



Τόπος : Athens
Registration date : 24/10/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μαρ 17 2010, 16:08

Κανείς να βοηθήσει τους κουλούς και μη έχοντες εργαλεία;

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μαρ 17 2010, 21:20

Βρείτε dremelάκι και φωνάχτε, εδώ είμαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrosk8abs

spyrosk8abs

Ηλικία : 45
Τόπος : πατρα
Registration date : 01/06/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μάης 25 2010, 22:09

παιδες εκοψα και εγω σημερα 4 εκατοστα ακριβως αλλα δεν μου αρεσει καθολου ο ηχος.πολυ εντονο πρα πρα και για λιγο.μετα τις 3000 στροφες ειναι σαν μαμα.μηπως το παραεκοψα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μάης 25 2010, 22:33

¨Αν το έκοψες εκεί που πρέπει τότε βάλε κάποιον να οδηγήσει το μηχανακι σου και πήγαινε απο πίσω να το ακούσεις. Πάνω του δεν καταλαβαίνεις και πολλά.
Μετά τις 3-4κ στροφές ακούς τον πιό μπάσο ήχο του. Πρόσεχε, όχι πιό δυνατό αλλά πιό μπάσο...
Εγώ πάντως είμαι ευχαριστημένος και μάλιστα πολλοί με έχουν ρωτήσει στο δρόμο τί έκανα και ακούγεται έτσι (τους άρεσε βέβαια)..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 47
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μάης 26 2010, 20:37

jim1900dz έγραψε:
¨Αν το έκοψες εκεί που πρέπει τότε βάλε κάποιον να οδηγήσει το μηχανακι σου και πήγαινε απο πίσω να το ακούσεις. Πάνω του δεν καταλαβαίνεις και πολλά.
Μετά τις 3-4κ στροφές ακούς τον πιό μπάσο ήχο του. Πρόσεχε, όχι πιό δυνατό αλλά πιό μπάσο...
Εγώ πάντως είμαι ευχαριστημένος και μάλιστα πολλοί με έχουν ρωτήσει στο δρόμο τί έκανα και ακούγεται έτσι (τους άρεσε βέβαια)..


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ....!!!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ.....!!!
ΑΓΡΙΜΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΜΑΣ........!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyrosk8abs

spyrosk8abs

Ηλικία : 45
Τόπος : πατρα
Registration date : 01/06/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μάης 26 2010, 23:36

επειδη εκοψα με ντρεμελακι και το νικελ καπακι δεν το εβγαλα.εαν θελω να κολλησω παλι το κομμενο κομματι γινεται η πρεπει να βγει το νικελ?ρε γαμωτο χαμηλα κανει ενα πρα πρα και δεν μου αρεσει καθολου Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Excaust mod instructions DL 650   Excaust mod instructions DL 650 - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Μάης 27 2010, 00:04

ακούγεται έτσι?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Excaust mod instructions DL 650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: