Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 08 2012, 00:29

Τι γίνεται εδώ ρε παιδιά??????? mouuuuuu mouuuuuu mouuuuuu

Να υπενθυμίσω τα λόγια του Βολταίρου: Διαφωνώ με ότι λές αλλά θα δώσω και την ζωή μου ακόμη για να διατηρήσεις το δικαίωμα να το λες!
ΗΡΕΜΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 08 2012, 20:55

Κάντε μια καταγγελία στην επιτροπή ανταγωνισμού για το καρτέλ στα μεταχειρισμένα v-strom.
Μηχανή παίρνεις ρε φίλε στην τελική, δεν παίρνεις ψωμί. Δεν έχουμε γιατρούς και φάρμακα κι εσύ είσαι αγανακτησμένος για το είδος πολυτελείας σου και το κάνεις ολόκληρο θέμα. Και εγώ θέλω τώρα ένα v-strom αλλά δεν φτάνει η τσέπη μου. Αποδέξου το και αγανάκτησε για κάτι άλλο. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 09 2012, 21:45

πολυ συζητηση και αναλυση για το τιποτα. οκαθενας πουλαει οσο θελει και οι αλλοι αξιολογουν αν θελουν. αυτος που ενδιαφερεται
θα κανει την διαπραγματευση η το παζαρι. για ποιο λογο οι αλλοι-ασχετοι με την αγγελια να σχολιαζουν?...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAKIS66

MAKIS66

Ηλικία : 58
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 08/07/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 09 2012, 23:07

V-STRONG έγραψε:
πολυ συζητηση και αναλυση για το τιποτα. οκαθενας πουλαει οσο θελει και οι αλλοι αξιολογουν αν θελουν. αυτος που ενδιαφερεται
θα κανει την διαπραγματευση η το παζαρι. για ποιο λογο οι αλλοι-ασχετοι με την αγγελια να σχολιαζουν?...


Για να 'χουμε να λέμε. Άντε ανοίξτε κανένα καινούργιο θεματάκι πιο ενδιαφέρον. Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 850313 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 850313
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11 2012, 15:40

MAKIS66 έγραψε:
V-STRONG έγραψε:
πολυ συζητηση και αναλυση για το τιποτα. οκαθενας πουλαει οσο θελει και οι αλλοι αξιολογουν αν θελουν. αυτος που ενδιαφερεται
θα κανει την διαπραγματευση η το παζαρι. για ποιο λογο οι αλλοι-ασχετοι με την αγγελια να σχολιαζουν?...


Για να 'χουμε να λέμε. Άντε ανοίξτε κανένα καινούργιο θεματάκι πιο ενδιαφέρον. Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 850313 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 850313


μηπως να ανοιξουμε ενα Ρ.Β. για τους τραγουδιστες που δηλωνουν μηδενικα εισοδηματα μπας και παρουν τα παιδια

μωρε κανενα φραγκο?????

παραδειγμα η καημενη η Παπαριζου δεν βγαζει τιποτα.... μηδενικα.... κανενα μπουφανακι να της δωσουμε μωρε

ερχεται και χειμωνας τωρα.... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 22 2012, 20:59

σωστο σε βρισκω αλλα πιστευω οι περισσοτεροι αν οχι ολοι θελουν την παπαριζου με τα λιγοτερα δυνατον ρουχα rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 22 2012, 22:10

K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Αν ειναι να χαλαρωσουν τα πραματα, τοτε... :





20 χρονια ρε φιλε! Πριν 20 χρονια ειχα μαλλια, εβλεπα Μπειγουοτς και επαιρνε πρωταθληματα σερι η ΑΕΚ! Πριν 20 χρονια η Παμελα Αντερσον δεν ειχε καν βυζι! Και ερχεσαι και μου πουλας μηχανακι 20ετιας με 2 χιλιαρικα? Γιατι?

Γιατι ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ, γιατι ειναι ΣΚΥΛΙ και γιατι αν δεν το παρω εγω θα το παρει ο διπλα!






ρε φιλε με πεθανες XYLO XYLO XYLO XYLO

Φιλε μου finito οταν το κ8 μου θα θελει λαστιχα αλυσιδογραναζα τακακια και ρυθμιση βαλβιδων , και αφου θα αφησω αγρασαριστο το μπροστινο καμια 30 αρια χιλιαδες χιλιομετρα θα σου το δωσω 2000 χωρις τα εξτρα που εχω επανω και θα σου προτεινω εξουσιοδοτημενο, να πας να δεις πως φευγουν τα χιλιαρικα, για κατι φθηνο που αγορασες ολο χαρα . Αν θελω ομως να ειμαι σωστος απεναντι σου θα σου προτεινα να δωσεις 5000 για τετοιο μοντελο που υπαρχουν πολλα με η χωρις παζαρι, να βαλεις βενζινη και να πας βολτα η επιλογη δικη σου. Αν παλι το θελεις σημερα 4800 για να μην δεις το 5αρι μπροστα και χαλαστεις .

Για αυτο φιλαρακο δες πρωτα τη θα αγορασεις και κρινε σωστα ποσο θα πρεπει να πληρωσεις .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 23 2012, 00:51

Μεταφορα και κλειδωμα.
Σας ευχαριστουμε

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 5 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: