Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 00:48

foteinos έγραψε:
SOTHRHS έγραψε:
foteinos έγραψε:
SOTHRHS έγραψε:
φιλε FINITO παρακολουθω τα γραφομενα σου τα οποια μου γεννουν την εξης απορια...
ρωταω λοιπον....
αν αυριο αγοραζες ενα L0 μπουμπουκι οπως το γουσταρεις βρε αδερφε,στα χλμ που το θες και στην κατασταση που το θες 4500,
ποσο θα το πουλουσες μετα απο 2 χρονια???

παρακαλω πολυ να μου απαντησεις



Εγώ θα στο χάριζα Laughing Laughing Laughing

να σου δωσω και το δικο μου να μου δωσεις κατι αλλο της προκοπης?? Razz Razz Razz

Έχω ένα bt 1100 ενδιαφέρεσαι; moto Βέβαια είναι της γυναίκας μου αλλά για σένα θα την ψήσω να δεχτεί την ανταλαγή Laughing


καλα αμα ειναι κρατα το
να παιδευεσαι τον ελευθερο χρονο σου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 00:50

φιουυυυυυυυ!!!!ευτυχως προλαβα!!!!!!!!!!

και μια κοκα κολα παρακαλω!!! popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 00:55

vstromrider έγραψε:
φιουυυυυυυυ!!!!ευτυχως προλαβα!!!!!!!!!!

και μια κοκα κολα παρακαλω!!! popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn


Έφτασεεεεεεεεεε

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Images?q=tbn:ANd9GcSIfwTAVi9XbvLEGOHUYj0C9zQ5PlCSU1wFr0IY2eELuiW8ESwVKw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 00:58

terino έγραψε:
vstromrider έγραψε:
φιουυυυυυυυ!!!!ευτυχως προλαβα!!!!!!!!!!

και μια κοκα κολα παρακαλω!!! popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn


Έφτασεεεεεεεεεε

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Images?q=tbn:ANd9GcSIfwTAVi9XbvLEGOHUYj0C9zQ5PlCSU1wFr0IY2eELuiW8ESwVKw
yeye yeye yeye merci merci merci geek geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 01:45

vstromrider έγραψε:
terino έγραψε:
vstromrider έγραψε:
φιουυυυυυυυ!!!!ευτυχως προλαβα!!!!!!!!!!

και μια κοκα κολα παρακαλω!!! Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 502396 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 502396 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 502396 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 502396 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 502396


Έφτασεεεεεεεεεε

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Images?q=tbn:ANd9GcSIfwTAVi9XbvLEGOHUYj0C9zQ5PlCSU1wFr0IY2eELuiW8ESwVKw
Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 512673 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 512673 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 512673 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 592564 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 592564 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 592564 geek geek geek



πιασε και ενα ηλιοσπορο ή πασατεντο τι εχεις απο τα δυο??.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAKIS66

MAKIS66

Ηλικία : 58
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 08/07/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 03:06

Απ' ότι βλέπω όλοι έχετε όρεξη για καζούρα. Θα σας μαλώσω. Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 747395 Πιάσατε το παιδί απ' τα αυτιά. Τη γνώμη του προσπαθεί να πει μπας και κανένας από σας φιλοτιμηθεί και του δώσει το V-STROM του σε τιμή ευκαιρίας.
Το AFRICA δεν του κάνει μπαγιάτεψε. Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 797994 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 797994 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 797994 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 850313 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 850313 Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 850313
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 03:31

το ότι σε τσατίζει εσένα κάτι, δεν σημαίνει ότι όλοι πρέπει να αλλάξουν νοοτροπία για να ταιριάζει με τη δική σου..άλλος το βάζει παραπάνω, επειδή τόσο πιστεύει ότι αξίζει, άλλος για να έχει περιθώριο με τα παζάρια, να πέσει κοντά στην τιμή που πραγματικά θέλει..που είναι το κακό? πόσοι νομίζεις παίρνουν σε αγγελίες, στην αρχική τιμή, και κατευθείαν λένε "οκ το πήρα" επίσης υπάρχουν οι άλλοι, που αν είναι φτηνό θα πουν "και να σου πω ρε φίλε, γιατί το δίνεις μόνο τόσο? μήπως έχει πρόβλημα?"

και μιας που κατάργησες και τους νόμους τις αγοράς, κάνε και μια σύσταση στο ebay να σταματήσει αυτή τη χαζομάρα "best offer" δεν ξέρουν αυτοί..

και κάτι γενικότερο για τις αγγελίες..
ρε παίδες μιας που μιλάμε για αγγελίες, σας έχει τύχει να σας κάνει αναπάντητη ο υποψήφιος αγοραστής για να τον πάρετε τηλέφωνο?? ή κάποιος πιο κουβαρντας, να στείλει sms δήθεν για να ρωτήσει κάτι, που για να του απαντήσεις, πρέπει ή να γράψεις 100sms ή να τον καλέσεις..!? μου χουν τύχει και τα δύο σκηνικά, παλιότερα.. affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 08:41

FINITO έγραψε:
βρε οτι και να λετε γελαω πραγματικα..ολοι ειστε ιδιοκτητες vstrom , αν μιλησει κανενας υποψηφιος αγοραστης θα δειτε οτι εχει την ιδια αποψη..θυματα υπαρχουν πολλα θα βρειτε να τα πουλησετε ολοι τωρα τι μου λετε για σχεση αγαπης και ερωτα,μαλλον σας λειπει καμια καλη κοπελιτσα να σας αναπληρωσει τα κενα!με 700 ευρω ζουμε εξυπνακια μου εσυ αλλα θελεις να πεταξεις την εξυπναδα σου..λεφτα θα βγαλετε απο θυματα οχι απο αυτους που ξερουν.αλλα στην ελλαδα ετσι ειναι παντα πουλαμε ακριβα!

Να σου πώ την αλήθεια... με έτρωγε το δεξί, για το αν θα γελάσεις ή όχι...
Το θέμα είναι, ότι παρόλο που και εγώ βρίσκω αρκετές αγγελίες υπερβολικές, με τιμές κοντά στην τιμή του καινούργιου, και αυτό επειδή έχουν extra... Τα μηχανάκια ... πουλιούνται!
Συνεπώς... αφού πουλούνται.. θα το δώσω στην μεγαλύτερη τιμή που μπορω!
Ειδικά για σένα, επειδή μου την δίνει το στυλάκι σου, ειδική προσφορά +10%.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 08:45

nikolasr200 έγραψε:

και κάτι γενικότερο για τις αγγελίες..
ρε παίδες μιας που μιλάμε για αγγελίες, σας έχει τύχει να σας κάνει αναπάντητη ο υποψήφιος αγοραστής για να τον πάρετε τηλέφωνο?? ή κάποιος πιο κουβαρντας, να στείλει sms δήθεν για να ρωτήσει κάτι, που για να του απαντήσεις, πρέπει ή να γράψεις 100sms ή να τον καλέσεις..!? μου χουν τύχει και τα δύο σκηνικά, παλιότερα.. affraid

Τις αναπάντητες δεν μπορώ να τις αποφύγω, διότι δεν ξέρω για πιο θέμα είναι.
Με τα SMS ούτε καν ασχολούμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 08:46

Ρε παιδιά, εμένα που το είχα πληρώσει 5300, είχα ρίξει και κανένα 600αρι ακόμα και μου το φάγανε μήπως να μου πουλήσετε ένα με τα λεφτά που πήρα από το κουφάρι ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 08:57

Vamael έγραψε:
Ρε παιδιά, εμένα που το είχα πληρώσει 5300, είχα ρίξει και κανένα 600αρι ακόμα και μου το φάγανε μήπως να μου πουλήσετε ένα με τα λεφτά που πήρα από το κουφάρι ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Εσένα επειδή αυτό που σου κάνανε δεν πρέπει να έχει ξαναγίνει, λογικά αν το μηχανάκι είναι από το forum δεν πρέπει να το πληρώσεις!!! Θα είναι μία ευγενική χορηγία από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη!!! rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 09:15

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 09:22

Μαγκες, κομμενο το car.gr.


Απο εδω και περα οποιος δινει το Strom του, παρακαλω πολυ να χρησιμοποιει αυτη τη σελιδα:

http://www.sothebys.com/en.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 11:01

K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Μαγκες, κομμενο το car.gr.


Απο εδω και περα οποιος δινει το Strom του, παρακαλω πολυ να χρησιμοποιει αυτη τη σελιδα:

http://www.sothebys.com/en.html

Και θα κανονίζω και τιμή εκκίνησης.
Μοντέλο κ7 με καλούδια πρώτη τιμή 5399...........ακούω προσφορά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FINITO



Ηλικία : 37
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 03/04/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 14:02

andreasp στα λογια μου ερχεσαι..το οτι πουλιεται ενα vstrom ακριβα σημαινει πως υπαρχουν θυματα οπως λεγαμε..και οταν το πουλας και πας σπιτι λες στη γυναικα σου καλα που βρεθηκε και αυτος ο μακακας και μας εδωσε κανα φραγκο και γελας.αυτος δε θαμαι εγω αυτο ειναι το μονο σιγουρο..τζαμπα μηχανη δε θα παρω αλλα αυτο που θα παρω θα αξιζει τα λεφτα του..το υφος μου αυτο ειναι και δεν αλλαζει ειμαι 1μιση χρονο μελος για αλλους ειμαι νεος αλλα δε λεει κατι,σιγα μη βαραω και προσοχες..θα λεω τη γνωμη μου και σε οποιον αρεσει,οι περισσοτεροι δε βλεπω να μιλανε καλυτερα απο μενα,εχουν χειροτερο υφος..ειναι και ανορθογραφοι!οσο για τους αλλους εξυπνους με τις εξυπναδες αν βρω vstrom του 10 με καλουδια και 4500ευρω (που δεν γινεται εξυπνακια μου)θα το δωσω 4500 παλι γιατι πολυ απλα θα ειμαι τυχερος που θα βρω κατι τετοιο..στρωμα του 10 θα το βρω με 5000-5200 στην καλυτερη τιμη και παλι θαναι ευκαιρια..και θα το δωσω σε 2 χρονια εκει στο ταλιρο με περιθωριο να κοψω 100-200 ευρω.πιστεψε με ξερω πολυ καλα την αγορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 14:12

bananen bananen bananen bananen bananen bananen bananen bananen


τραβα καμια makakas κία να στανιαρης πρωτα........

και μετα αδερφέ οταν ξεκολλήσεις απο το μυαλό σου .....

και δεν είσαι Νάρκισσος.......

τότε ξαναμίλα.......


cooool cooool cooool cooool thumbs thumbs thumbs thumbs chicken chicken chicken okeik okeik okeik okeik
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 14:23

FINITO έγραψε:
andreasp στα λογια μου ερχεσαι..το οτι πουλιεται ενα vstrom ακριβα σημαινει πως υπαρχουν θυματα οπως λεγαμε..και οταν το πουλας και πας σπιτι λες στη γυναικα σου καλα που βρεθηκε και αυτος ο μακακας και μας εδωσε κανα φραγκο και γελας.αυτος δε θαμαι εγω αυτο ειναι το μονο σιγουρο..τζαμπα μηχανη δε θα παρω αλλα αυτο που θα παρω θα αξιζει τα λεφτα του..το υφος μου αυτο ειναι και δεν αλλαζει ειμαι 1μιση χρονο μελος για αλλους ειμαι νεος αλλα δε λεει κατι,σιγα μη βαραω και προσοχες..θα λεω τη γνωμη μου και σε οποιον αρεσει,οι περισσοτεροι δε βλεπω να μιλανε καλυτερα απο μενα,εχουν χειροτερο υφος..ειναι και ανορθογραφοι!οσο για τους αλλους εξυπνους με τις εξυπναδες αν βρω vstrom του 10 με καλουδια και 4500ευρω (που δεν γινεται εξυπνακια μου)θα το δωσω 4500 παλι γιατι πολυ απλα θα ειμαι τυχερος που θα βρω κατι τετοιο..στρωμα του 10 θα το βρω με 5000-5200 στην καλυτερη τιμη και παλι θαναι ευκαιρια..και θα το δωσω σε 2 χρονια εκει στο ταλιρο με περιθωριο να κοψω 100-200 ευρω.πιστεψε με ξερω πολυ καλα την αγορα.
Για να πω την αλήθεια, από την αρχή δεν μπόρεσα να καταλάβω τον λόγο για τον οποίο δημιούργησες αυτό το θέμα. Περιγράφεις μια κατάσταση ότι τα μεταχειρισμένα v strom, που ψάχνεις να αγοράσεις, πωλούνται ακριβά! Έκανες μια γενική επίθεση σε όλους τους ιδιοκτήτες και σε όλα τα μέλη του forum που σε φιλοξενεί για να καταλήξεις πού? Στο ότι δεν είσαι κορόιδο και ότι θα ψάξεις να βρεις την πιο συμφέρουσα προσφορά για να αγοράσεις! Αν ρωτήσεις 100 υποψήφιους αγοραστές και οι 100, μη σου πω και οι 101, θεωρούν τον εαυτό τους μάγκα και ότι τελικά θα αγοράσουν το καλύτερο προϊόν σε σχέση απόδοσης - τιμής! Επειδή τα παραπάνω τα θεωρώ αυτονόητα με την κοινή λογική δεν καταλαβαίνω πραγματικά τι θες να μας πεις! Σου εύχομαι ολόψυχα να βρεις τη μηχανή που θες και στην τιμή που θες! Αλλά μεγάλα παιδιά είμαστε δεν χρειάζεται να λέμε τα αυτονόητα, εκτός αν έχεις βρει κάποια μηχανή από εδώ και γίνεται όλη αυτή η φασαρία, για να πέσει ψαλίδι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foteinos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
foteinos

Ηλικία : 57
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ
Registration date : 15/05/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 15:24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 15:52

V - NIGHTHAWK έγραψε:
bananen bananen bananen bananen bananen bananen bananen bananen


..........................................

τότε ξαναμίλα.......


cooool cooool cooool cooool thumbs thumbs thumbs thumbs chicken chicken chicken okeik okeik okeik okeik



Δημήτρη, προσωπικά ενοχλούμαι από τέτοιου είδους εκφράσεις που πλην ελαχίστων περιπτώσεων δεν έχω διαβάσει τα 3 χρόνια περίπου που συμμετέχω στο φόρουμ...
σε παρακαλώ κράτησε τον τρόπο και το ύφος της συζήτησης σε ένα καλύτερο επίπεδο, και επίσης όπως μιλάς να ξέρεις ότι μπορεί να λάβεις ανάλογη και χειρότερη απάντηση από αυτόν που σε διαβάζει. Ο μεγάλος χαμένος τελικά μετά από τέτοιους διαλόγους είναι το φόρουμ που φορτώνεται μία, δυο, τρεις και περισσότερες άσχημες (ατυχείς θα ήθελα να πιστεύω) εκφράσεις....
θα επιμείνω να πιστεύω το "ατυχείς", γιατί γνωρίζω ότι γράφεις αυθόρμητα και γι' αυτό δεν παρεξηγώ, ωστόσο δεν πρέπει να παρεκτρεπόμαστε...


επίσης θα πω κάτι ακόμα.

έχοντας διαβάσει μόλις τώρα όλο το θέμα το οποίο παρ' όλα αυτά έχει μία ιστορία κάμποσων ημερών, διαπιστώνω ότι τώρα που αφαιρέθηκε από τις αγγελίες και παύει να είναι άτοπο πια, εμφανίζει μία εικόνα μονομερούς συσπείρωσης και μία κατακραυγή απέναντι στην τοποθέτηση ενός ανθρώπου, που αρχικά, δεν καταφέρθηκε εναντίον κανενός, απλά εξέφρασε σθεναρά τη γνώμη του.
αν συμφωνώ μαζί του σε αυτά που λέει...? όχι απολύτως, αλλά αντιλαμβάνομαι το point του, και τολμώ να πω ότι καμιά φορά το νιώθω αυτό που λέει, για κάποιες αγγελίες που διαβάζω τριγύρω...
Ωστόσο πιστεύω ότι σαν συζήτηση είναι πολύ ανοικτή και δεν "πιάνεται" με τον γραπτό λόγο διότι υπάρχουν πολλά "αλλά" και πολλά "αν όμως", συνεπώς δεν μπορεί κανείς να τοποθετηθεί με μία δυνατή και αδιάσειστη άποψη...

αυτά από εμένα, συστήνω να χαλαρώσουν τα πνεύματα, και εύχομαι σε όλους καλή συνέχεια.... merci


popcorn popcorn popcorn popcorn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 16:25

Αν ειναι να χαλαρωσουν τα πραματα, τοτε... :




Stam, δε διαφωνει κανεις οτι καποιες αγγελιες ειναι τραβηγμενες απο τα μαλλια.

Αυτο που λεει ομως ο φιλος μας ο Finito, ειναι οτι με ενα μαγικο τροπο, οποιος εχει (και κυριως, πουλαει) Στρομ στην Ελλαδα, ειναι μελος του φορουμ ή μιας ακομα μεγαλυτερης οργανωσης, με μυστικη χειραψια και ολα τα συναφη, ή αλλιως ενος καρτελ, που κανονιζει τις τιμες των μεταχειρισμενων. Μην τρελαθουμε κιολας. Εδω καλα καλα 2 φορουμ υπαρχουν και εχουν γινει κωλος μεταξυ τους.

Αγαπητε Φινιτο.

Το Στρομ εχει πουλησει σαν παπι. Φημιζεται για την αξιοπιστια του. Ειναι περιζητητο και συνεχιζει να πουλαει σαν τρελο, ακομη και μεταχειρισμενο. Νομος της αγορας= οταν κατι εχει ζητηση και αποδεδειγμενη αξιοπιστια, κραταει καλα την τιμη του. Οταν δεν εχει ζητηση και ειναι και μπακατελα, το βρισκεις φθηνα. Κοινως, ψαξου για κανα παλιο Μουλτι, κανα Cagiva, γενικως τετοια μηχανακια.

Δηλαδη τα Αφρικα 20ετιας που τα δινουν 2χιλιαρικα τι ειναι???


20 χρονια ρε φιλε! Πριν 20 χρονια ειχα μαλλια, εβλεπα Μπειγουοτς και επαιρνε πρωταθληματα σερι η ΑΕΚ! Πριν 20 χρονια η Παμελα Αντερσον δεν ειχε καν βυζι! Και ερχεσαι και μου πουλας μηχανακι 20ετιας με 2 χιλιαρικα? Γιατι?

Γιατι ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ, γιατι ειναι ΣΚΥΛΙ και γιατι αν δεν το παρω εγω θα το παρει ο διπλα!






Έχει επεξεργασθεί από τον/την K0k0$ tis Aravias στις Παρ Σεπ 07 2012, 16:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 16:27

stam έγραψε:
V - NIGHTHAWK έγραψε:
bananen bananen bananen bananen bananen bananen bananen bananen


..........................................

τότε ξαναμίλα.......


cooool cooool cooool cooool thumbs thumbs thumbs thumbs chicken chicken chicken okeik okeik okeik okeik



Δημήτρη γνωρίζω ότι γράφεις αυθόρμητα και γι' αυτό δεν παρεξηγώ, ωστόσο δεν πρέπει να παρεκτρεπόμαστε...



Αδερφέ ξέρεις οταν έχω άδικο το αντιλαμβάνομαι.... και λεω οκ οταν παρεκτρεπομαι....ενταξει οτι και να πεις

εχεις δικιο
....απλα οπως ειπες......

οτι ειναι να πω θα το πω στα ισα....δεν κραταω μεσα μου ποτε τιποτα...ουτε προσχηματα ουτε τιποτα...

και απο την αλλη , για αυτο υπαρχουν ατομα σαν εσας εδω μεσα για να φερνουν τα πραγματα σε μια ισοροπια....

αλλα δεν τον βλεπεις μωρε τι λεει???

γελαει με ολους μας με αυτα που λεμε??? ε ενταξει ειπαμε.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 17:04

FINITO έγραψε:
andreasp στα λογια μου ερχεσαι..το οτι πουλιεται ενα vstrom ακριβα σημαινει πως υπαρχουν θυματα οπως λεγαμε..και οταν το πουλας και πας σπιτι λες στη γυναικα σου καλα που βρεθηκε και αυτος ο μακακας και μας εδωσε κανα φραγκο και γελας.αυτος δε θαμαι εγω αυτο ειναι το μονο σιγουρο..τζαμπα μηχανη δε θα παρω αλλα αυτο που θα παρω θα αξιζει τα λεφτα του..το υφος μου αυτο ειναι και δεν αλλαζει ειμαι 1μιση χρονο μελος για αλλους ειμαι νεος αλλα δε λεει κατι,σιγα μη βαραω και προσοχες..θα λεω τη γνωμη μου και σε οποιον αρεσει,οι περισσοτεροι δε βλεπω να μιλανε καλυτερα απο μενα,εχουν χειροτερο υφος..ειναι και ανορθογραφοι!οσο για τους αλλους εξυπνους με τις εξυπναδες αν βρω vstrom του 10 με καλουδια και 4500ευρω (που δεν γινεται εξυπνακια μου)θα το δωσω 4500 παλι γιατι πολυ απλα θα ειμαι τυχερος που θα βρω κατι τετοιο..στρωμα του 10 θα το βρω με 5000-5200 στην καλυτερη τιμη και παλι θαναι ευκαιρια..και θα το δωσω σε 2 χρονια εκει στο ταλιρο με περιθωριο να κοψω 100-200 ευρω.πιστεψε με ξερω πολυ καλα την αγορα.

Ποιο το νόημα του thread? Να μας πήσεις ότι πουλάμε ακριβά τα μηχανάκια μας?
Βρες αγορίνα μου πάρε οτι γουστάρεις, καλοτάξιδο να είναι, και σταμάτα να trolareis!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την andreasp στις Παρ Σεπ 07 2012, 18:42, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 18:41

FINITO έγραψε:
andreasp στα λογια μου ερχεσαι..το οτι πουλιεται ενα vstrom ακριβα σημαινει πως υπαρχουν θυματα οπως λεγαμε..και οταν το πουλας και πας σπιτι λες στη γυναικα σου καλα που βρεθηκε και αυτος ο μακακας και μας εδωσε κανα φραγκο και γελας.αυτος δε θαμαι εγω αυτο ειναι το μονο σιγουρο..τζαμπα μηχανη δε θα παρω αλλα αυτο που θα παρω θα αξιζει τα λεφτα του..το υφος μου αυτο ειναι και δεν αλλαζει ειμαι 1μιση χρονο μελος για αλλους ειμαι νεος αλλα δε λεει κατι,σιγα μη βαραω και προσοχες..θα λεω τη γνωμη μου και σε οποιον αρεσει,οι περισσοτεροι δε βλεπω να μιλανε καλυτερα απο μενα,εχουν χειροτερο υφος..ειναι και ανορθογραφοι!οσο για τους αλλους εξυπνους με τις εξυπναδες αν βρω vstrom του 10 με καλουδια και 4500ευρω (που δεν γινεται εξυπνακια μου)θα το δωσω 4500 παλι γιατι πολυ απλα θα ειμαι τυχερος που θα βρω κατι τετοιο..στρωμα του 10 θα το βρω με 5000-5200 στην καλυτερη τιμη και παλι θαναι ευκαιρια..και θα το δωσω σε 2 χρονια εκει στο ταλιρο με περιθωριο να κοψω 100-200 ευρω.πιστεψε με ξερω πολυ καλα την αγορα.

η ηλικια μου,η παιδεια μου και οι εμπειριες μου ως ατομο-εξυπνακιας
μου απαγορευουν να ασχοληθω μαζι σου

να σαι καλα λοιπον και καλη αναζητηση μεταχειρισμενου Smile




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 18:43

SOTHRHS έγραψε:
η ηλικια μου,η παιδεια μου και οι εμπειριες μου ως ατομο-εξυπνακιας
μου απαγορευουν να ασχοληθω μαζι σου

να σαι καλα λοιπον και καλη αναζητηση μεταχειρισμενου Smile


Απάντησε τώρα που μπορείς! Smile Max σε 48ώρες θα έχει μπαναριστεί! Πάω στοίχημα, μπύρα στο Πλέριο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.   Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom. - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 07 2012, 18:45

πως γίνεται να "γνωρίζεις την αγορά" και να διατείνεσαι ότι την γνωρίζεις και καλά

και τους στοιχειώδεις νόμους της "προσφορά και ζήτηση" τους αγνοείς..

FINITO έγραψε:
καλα avrid αστο δε συμβαδιζουν αυτα με την πραγματικοτητα..αυτα ειναι πιο ακριβα και απο αυτα που βλεπουμε και ''κραζουμε''..μη βλεπετε τυποποιημενα πραγματα,κοιταξε πως εχει η κατασταση ελεος τωρα αδειο Κ7 να πωλειται 4500 χιλιαρικα θα πεσουν τα μαλλια μας!ουτε στο car.gr ουτε εδω στο φορουμ δεν εχει τετοιες τιμες..4500 το δινουν με εξτρα χιλιων ευρω βρε τι μου λετε τωρα και μου ποσταρετε λινκ απο autotriti και χαζομαρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προ ημερησίας διατάξεως συζήτηση επί της τιμής μεταχειρισμένου Vstrom.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: