Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 12 βολτο πριζακι για vstrom 650 απο αθηνα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

12 βολτο πριζακι για vstrom 650 απο αθηνα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 βολτο πριζακι για vstrom 650 απο αθηνα.   12 βολτο πριζακι για vstrom 650 απο αθηνα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2013, 00:52

Εγώ θα το έβγαζα στη βροχή για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

12 βολτο πριζακι για vstrom 650 απο αθηνα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 12 βολτο πριζακι για vstrom 650 απο αθηνα.   12 βολτο πριζακι για vstrom 650 απο αθηνα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2013, 01:01

nikos147 έγραψε:
Eγω το έχω συνδεδεμένο με την μαμα φύσα για τα θερμαινόμενα γκριπς οπότε πιστεύω η μαμα suzuki έχει προνοήσει και έχει βάλει ασφάλεια για το συγκεκριμένο κύκλωμα...άρα ο αδύναμος κρίκος είναι το καλώδιο ή καλύτερα ο μετασχηματιστης του gps και όχι το μπριζάκι! Οπότε τι μπορούμε να κάνουμε? Απλά ξεσυνδέουμε εαν πιάσει γερή βροχή?

το κύκλωμα έχει ασφάλεια, αλλά είναι μαζί με άλλα υποσυστήματα..(δεν ξέρω με ποια) οπότε αν σου βραχυκυκλώσει και κάψει την ασφάλεια, θα βγάλει εκτός και τα υπόλοιπα που μοιράζονται την ίδια ασφάλεια με το σημείο που έχεις χρησιμοποιήσει εσύ Νίκο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

12 βολτο πριζακι για vstrom 650 απο αθηνα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: