Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 20:11

corleone έγραψε:
Σύντροφοι έχει βάλει κανείς φιμέ φλασάκια?
Αν ναι είναι εφικτό να δούμε καμία φωτογραφία?
Ευχαριστώ...


Αν εννοείς κάτι τέτοιο, αυτά έχω βάλει εγώ απο το motoraid.
http://img516.imageshack.us/my.php?image=51337069qr5.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 20:55

Μικρά φλασάκια έτοιμα για το v-strom βγάζει η touratck με 87$ την τετράδα. Ψάξτε στο επίσημο site της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 21:34

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις...
Aris αν δεν με ξεγελάει η φωτογραφία το δεξί σου ειναι ημι-φιμε σώστα?
ή ειναι άσπρο και το ειδα λάθος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 21:41

tazakos έγραψε:
εγώ έχω βάλει τα μπαρακούντα και δίνουν μαζί αυτούς τους αντάπτορες οι οποίοι βολεύουν μόνο για πίσω,μπροστά θέλει κάτι άλλο ή να τα βάλεις μέσα στην τρύπα που δημιουργείται με την αφαίρεση των μανίσιων όπως τελικά κατέληξα να τα έχω εγώ.

Εαν μπορεσεις βαλε καμια φωτο μπρος, πισω να δω ρε φιλε πως φαινονται, ΤΗΑΝΧ!!!
Εχει κανεις υποψην του για κανεναν ανταπτορα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 21:44

corleone έγραψε:
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις...
Aris αν δεν με ξεγελάει η φωτογραφία το δεξί σου ειναι ημι-φιμε σώστα?
ή ειναι άσπρο και το ειδα λάθος?

Βασικά σε ξεγελάει και τα δυο είναι ημιφιμέ και την έβαλα επίτηδες για να δεις πως φαίνεται όταν το χτυπάει ο ήλιος και όταν είναι υπο σκιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 21:50

Αχα....
Δεν είναι άσχημα
Τώρα φοράω τα άσπρα άλλα σκεφτόμουνα να "μαύρισω" την καλή μου ,και σε συνδυασμό με τα φλασάκια να αλλάξω και το κωλοφάναρο σε μαύρο...
Thanks a lot
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 09:56

panoskon έγραψε:
tazakos έγραψε:
εγώ έχω βάλει τα μπαρακούντα και δίνουν μαζί αυτούς τους αντάπτορες οι οποίοι βολεύουν μόνο για πίσω,μπροστά θέλει κάτι άλλο ή να τα βάλεις μέσα στην τρύπα που δημιουργείται με την αφαίρεση των μανίσιων όπως τελικά κατέληξα να τα έχω εγώ.

Εαν μπορεσεις βαλε καμια φωτο μπρος, πισω να δω ρε φιλε πως φαινονται, ΤΗΑΝΧ!!!
Εχει κανεις υποψην του για κανεναν ανταπτορα??

Λοιπόν η μπροστινή πλευρά που είναι και η προβληματική επειδή τα μαμά αφήνουν τρύπα-κενό και τα μικρά φλας μπαίνουν μέσα,βέβαια εγώ το συνήθισα πλέον..
ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Dsc00737po8.th
ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Dsc00738ic9.th

και η πίσω πλευρά οπου χρησιμοποιήθηκαν οι αντάπτορες για το κενό...

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Dsc00739uh0.th
ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Dsc00740du4.th
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 11:06

Γιαννη Ταζ πολυ ωραια τα φλασακια φιλε μου, αλλα ηθελα να ρωτησω για τον διακοπτη που εχεις στα δεξια
της μασκας... Τι ειναι αυτο ωρε καρνταση? Εκτοξευεις τιποτε πυραυλους Cruise? Η ειναι το κουμπι αυτοκαταστροφης?
Μιλαμε ειναι σαν να βλεπω κουμπι πολεμικης ταινιας (Κοκκινος Οκτωβρης). Φοβερο!!! bliax lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 11:29

το περίμενα να φάω δούλεμα...χεχε, έχει και λεντάκι κόκκινο πάνω όταν τον ανάβεις και το βράδυ είναι πολύ ψαρωτικός,κιτς δεν λέω αλλά μου άρεσε ο συγκεκριμένος.Μόνο πρόβλημα ότι δεν έιναι αδιάβροχος και δεν τον βλέπω να μένει πολύ γιατί το τελευταίο που θέλω είναι να μείνω χωρίς φώτα σε καμιά βρόχα να συνδέω καλώδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 11:34

tazakos έγραψε:
το περίμενα να φάω δούλεμα...χεχε, έχει και λεντάκι κόκκινο πάνω όταν τον ανάβεις και το βράδυ είναι πολύ ψαρωτικός,κιτς δεν λέω αλλά μου άρεσε ο συγκεκριμένος.Μόνο πρόβλημα ότι δεν έιναι αδιάβροχος και δεν τον βλέπω να μένει πολύ γιατί το τελευταίο που θέλω είναι να μείνω χωρίς φώτα σε καμιά βρόχα να συνδέω καλώδια!
και κατω απο το διακοπτη,τι ειναι voltmeter ή θερμομετρο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 11:37

θερμόμετρο να ξέρω πόσο να τον δαγκώσω...σήμερα είχε 1 βαθμό το πρωί...γμτ! No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 11:55

Thanx Taz!!! OK Για να αλλαξω τα πισω πρεπει να λυσω ολη την ουρα ετσι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 12:40

Γνωριζει κανεις εαν υπαρχουν εδω Ελλαδα αυτα:

http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250369795970
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 12:57

panoskon έγραψε:
Thanx Taz!!! OK Για να αλλαξω τα πισω πρεπει να λυσω ολη την ουρα ετσι???

αν ταλαιπωρηθείς ιδιαίτερα...(χαρακιες στον πήχη από το πλαστικο )με το στανιό μπορείς να τα αλλάξεις και χωρίς να την λύσεις αλλά είναι τόση η ταλαιπωρία που ναι,βγάλε την ουρά!
στα barracuda μαζί ερχόταν και οι αντάπτορες νομίζω εκτός αν τους είχε παραγγείλει χώρια ο καλός φίλος που μου τα έδωσε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 17 2009, 19:46

Παιδακια μου γλυκα και ομορφα σημερα πηρα και τα κρυσταλα τα λευκα προς 3ευρω το ενα απο stelpet αργυρουπολεως11 στην καλλιθεα..οι λαμπες με πεδεψαν λιγακι γιατι αυτες που μου εδωσε δεν κανουν για τα στρωματακια μας..τα σιδερακια στο πλαι πρεπει να ειναι στην ευθεια..τελικα βρηκα και λαμπες πορτοκαλι στο βενζιναδικο της γειτονιας μου προς 1ευρω η μια και το αποτελεσμα πολυ μου αρεσει.. Laughing
συνολικο κοστος16 ευρουλακια..ειναι πολλαααα??? affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 53
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 17 2009, 20:15

Για δειτε και αυτο, δεν ειναι κακο..... Rolling Eyes
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160309963632&viewitem=
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 17 2009, 20:34

πράγματι...άντε ας σύρει κάποιος τον χορό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 53
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 17 2009, 22:51

tazakos έγραψε:
πράγματι...άντε ας σύρει κάποιος τον χορό!

lol eleos..... 🤡

Δεν παιζεσαι...απλώς!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19 2009, 15:14

big_driver έγραψε:
Παιδακια μου γλυκα και ομορφα σημερα πηρα και τα κρυσταλα τα λευκα προς 3ευρω το ενα απο stelpet αργυρουπολεως11 στην καλλιθεα..οι λαμπες με πεδεψαν λιγακι γιατι αυτες που μου εδωσε δεν κανουν για τα στρωματακια μας..τα σιδερακια στο πλαι πρεπει να ειναι στην ευθεια..τελικα βρηκα και λαμπες πορτοκαλι στο βενζιναδικο της γειτονιας μου προς 1ευρω η μια και το αποτελεσμα πολυ μου αρεσει.. Laughing
συνολικο κοστος16 ευρουλακια..ειναι πολλαααα??? affraid

φιλε μου σε ποια περιοχη μενεις γιατι και εγω εχω προβλημα με τις λαμπες...μπορεις να μου πεις συγκεκριμενη διευθυνση να παω να τις παρω και εγω??

εντωμεταξυ στο συγκεκριμενο μαγαζι ενω τα πλαστικα τα πουλαει με 3 ευρω το ενα εχει και σετακι με δυο πλαστικα και δυο λαμπες με 18 ευρω...
και ειναι το ιδιο πλαστικο,με τους ιδιους κωδικους..αν δεν του ελεγα πως θελω απο αυτα που ειχες παρει εσυ με 3 ευρω δεν θα μου ελεγε πως υπαρχουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 13:08

mpetatzis έγραψε:
big_driver έγραψε:
Παιδακια μου γλυκα και ομορφα σημερα πηρα και τα κρυσταλα τα λευκα προς 3ευρω το ενα απο stelpet αργυρουπολεως11 στην καλλιθεα..οι λαμπες με πεδεψαν λιγακι γιατι αυτες που μου εδωσε δεν κανουν για τα στρωματακια μας..τα σιδερακια στο πλαι πρεπει να ειναι στην ευθεια..τελικα βρηκα και λαμπες πορτοκαλι στο βενζιναδικο της γειτονιας μου προς 1ευρω η μια και το αποτελεσμα πολυ μου αρεσει.. Laughing
συνολικο κοστος16 ευρουλακια..ειναι πολλαααα??? affraid

φιλε μου σε ποια περιοχη μενεις γιατι και εγω εχω προβλημα με τις λαμπες...μπορεις να μου πεις συγκεκριμενη διευθυνση να παω να τις παρω και εγω??

εντωμεταξυ στο συγκεκριμενο μαγαζι ενω τα πλαστικα τα πουλαει με 3 ευρω το ενα εχει και σετακι με δυο πλαστικα και δυο λαμπες με 18 ευρω...
και ειναι το ιδιο πλαστικο,με τους ιδιους κωδικους..αν δεν του ελεγα πως θελω απο αυτα που ειχες παρει εσυ με 3 ευρω δεν θα μου ελεγε πως υπαρχουν..


Φιλε μου ο εμπορος προτεινει το ακριβο σετακι γιατι εχει μεγαλυτερο κερδος...τεσπα
μενω πετραλωνα και το βενζιναδικο ειναι κατεβαινωντας τη χαμοστερνας στα δεξια λιγο πριν τη διασταυρωση με την πειραιως ελπιζω να βοηθησα και θα κοιταξω και για το νουμερο να σου πω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 13:51

ΠΑΙΔΕΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΙΣΩΦΑΝΑΡΟ ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΑ ΦΛΑΣ(LED)ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΒΙΔΕΣ ΣΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΤΩΝ ΠΙΣΩ ΦΛΑΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑΠΟΥΛΕΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 14:24

Μηπως...αυτες;

http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250369795970
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 20 2009, 14:40

big_driver έγραψε:
mpetatzis έγραψε:
big_driver έγραψε:
Παιδακια μου γλυκα και ομορφα σημερα πηρα και τα κρυσταλα τα λευκα προς 3ευρω το ενα απο stelpet αργυρουπολεως11 στην καλλιθεα..οι λαμπες με πεδεψαν λιγακι γιατι αυτες που μου εδωσε δεν κανουν για τα στρωματακια μας..τα σιδερακια στο πλαι πρεπει να ειναι στην ευθεια..τελικα βρηκα και λαμπες πορτοκαλι στο βενζιναδικο της γειτονιας μου προς 1ευρω η μια και το αποτελεσμα πολυ μου αρεσει.. Laughing
συνολικο κοστος16 ευρουλακια..ειναι πολλαααα??? affraid

φιλε μου σε ποια περιοχη μενεις γιατι και εγω εχω προβλημα με τις λαμπες...μπορεις να μου πεις συγκεκριμενη διευθυνση να παω να τις παρω και εγω??

εντωμεταξυ στο συγκεκριμενο μαγαζι ενω τα πλαστικα τα πουλαει με 3 ευρω το ενα εχει και σετακι με δυο πλαστικα και δυο λαμπες με 18 ευρω...
και ειναι το ιδιο πλαστικο,με τους ιδιους κωδικους..αν δεν του ελεγα πως θελω απο αυτα που ειχες παρει εσυ με 3 ευρω δεν θα μου ελεγε πως υπαρχουν..


Φιλε μου ο εμπορος προτεινει το ακριβο σετακι γιατι εχει μεγαλυτερο κερδος...τεσπα
μενω πετραλωνα και το βενζιναδικο ειναι κατεβαινωντας τη χαμοστερνας στα δεξια λιγο πριν τη διασταυρωση με την πειραιως ελπιζω να βοηθησα και θα κοιταξω και για το νουμερο να σου πω



apla pes mou poio einai kai tha petakto..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21 2009, 21:50

mpetatzis έγραψε:
big_driver έγραψε:
mpetatzis έγραψε:
big_driver έγραψε:
Παιδακια μου γλυκα και ομορφα σημερα πηρα και τα κρυσταλα τα λευκα προς 3ευρω το ενα απο stelpet αργυρουπολεως11 στην καλλιθεα..οι λαμπες με πεδεψαν λιγακι γιατι αυτες που μου εδωσε δεν κανουν για τα στρωματακια μας..τα σιδερακια στο πλαι πρεπει να ειναι στην ευθεια..τελικα βρηκα και λαμπες πορτοκαλι στο βενζιναδικο της γειτονιας μου προς 1ευρω η μια και το αποτελεσμα πολυ μου αρεσει.. Laughing
συνολικο κοστος16 ευρουλακια..ειναι πολλαααα??? affraid

φιλε μου σε ποια περιοχη μενεις γιατι και εγω εχω προβλημα με τις λαμπες...μπορεις να μου πεις συγκεκριμενη διευθυνση να παω να τις παρω και εγω??

εντωμεταξυ στο συγκεκριμενο μαγαζι ενω τα πλαστικα τα πουλαει με 3 ευρω το ενα εχει και σετακι με δυο πλαστικα και δυο λαμπες με 18 ευρω...
και ειναι το ιδιο πλαστικο,με τους ιδιους κωδικους..αν δεν του ελεγα πως θελω απο αυτα που ειχες παρει εσυ με 3 ευρω δεν θα μου ελεγε πως υπαρχουν..


Φιλε μου ο εμπορος προτεινει το ακριβο σετακι γιατι εχει μεγαλυτερο κερδος...τεσπα
μενω πετραλωνα και το βενζιναδικο ειναι κατεβαινωντας τη χαμοστερνας στα δεξια λιγο πριν τη διασταυρωση με την πειραιως ελπιζω να βοηθησα και θα κοιταξω και για το νουμερο να σου πω



apla pes mou poio einai kai tha petakto..

Χαμοστερνας 42 κατω πετραλωνα βενζιναδικο ΕΚΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21 2009, 21:56

big_driver έγραψε:
mpetatzis έγραψε:
big_driver έγραψε:
mpetatzis έγραψε:
big_driver έγραψε:
Παιδακια μου γλυκα και ομορφα σημερα πηρα και τα κρυσταλα τα λευκα προς 3ευρω το ενα απο stelpet αργυρουπολεως11 στην καλλιθεα..οι λαμπες με πεδεψαν λιγακι γιατι αυτες που μου εδωσε δεν κανουν για τα στρωματακια μας..τα σιδερακια στο πλαι πρεπει να ειναι στην ευθεια..τελικα βρηκα και λαμπες πορτοκαλι στο βενζιναδικο της γειτονιας μου προς 1ευρω η μια και το αποτελεσμα πολυ μου αρεσει.. Laughing
συνολικο κοστος16 ευρουλακια..ειναι πολλαααα??? affraid

φιλε μου σε ποια περιοχη μενεις γιατι και εγω εχω προβλημα με τις λαμπες...μπορεις να μου πεις συγκεκριμενη διευθυνση να παω να τις παρω και εγω??

εντωμεταξυ στο συγκεκριμενο μαγαζι ενω τα πλαστικα τα πουλαει με 3 ευρω το ενα εχει και σετακι με δυο πλαστικα και δυο λαμπες με 18 ευρω...
και ειναι το ιδιο πλαστικο,με τους ιδιους κωδικους..αν δεν του ελεγα πως θελω απο αυτα που ειχες παρει εσυ με 3 ευρω δεν θα μου ελεγε πως υπαρχουν..


Φιλε μου ο εμπορος προτεινει το ακριβο σετακι γιατι εχει μεγαλυτερο κερδος...τεσπα
μενω πετραλωνα και το βενζιναδικο ειναι κατεβαινωντας τη χαμοστερνας στα δεξια λιγο πριν τη διασταυρωση με την πειραιως ελπιζω να βοηθησα και θα κοιταξω και για το νουμερο να σου πω



apla pes mou poio einai kai tha petakto..

Χαμοστερνας 42 κατω πετραλωνα βενζιναδικο ΕΚΟ

μεγαλε με εσωσες....πηγα και πηρα κι εγω 4 λευκα φλασακια απο stepelt αλλα εφαγα τα βενζιναδικα να βρω πορτοκαλι λαμπακια που να ταιριαζουν στο vstrom αλλα τζιφος. να σαι καλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: