Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 16:26

gmavrid έγραψε:
Τελικά παρήγγειλα τα smoked κρύσταλλα από το motoraid και τα περιμένω σήμερα το απόγευμα.
Ελπίζω ότι θα φαίνονται ωραία με τη γενικότερη μαυρίλα...
Αλλά είμαι σίγουρος πως θα δώσουν άλογα!!!

@gmavrid Επειδη δεν τα βλεπω στο site του motoraid, και με ενδιαφερουν κι εμενα τα smoked, μπορεις να μου πεις πως εκανες την παραγγελια (τηλ?) και ποσο κοστισαν?? Ειναι μαζι με τις λαμπες??
Thanx προκαταβολικα!!! geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 17:09

panoskon έγραψε:
Επειδη δεν τα βλεπω στο site του motoraid, και με ενδιαφερουν κι εμενα τα smoked, μπορεις να μου πεις πως εκανες την παραγγελια (τηλ?) και ποσο κοστισαν?? Ειναι μαζι με τις λαμπες??
Thanx προκαταβολικα!!! geia

Εδώ φίλε: http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=2187

Τα παρήγγειλα on-line, κόστισαν 40 ευρώ η τετράδα και περιλαμβάνονται και πορτοκαλί λάμπες.
Στη φωτό που έχω μαζί με την υπογραφή μου φαίνονται.
Κάποιοι θα πουν ότι μου έπιασαν τον κώλο, αλλά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 17:14

[/quote]Εδώ φίλε: http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=2187

Τα παρήγγειλα on-line, κόστισαν 40 ευρώ η τετράδα και περιλαμβάνονται και πορτοκαλί λάμπες.
Στη φωτό που έχω μαζί με την υπογραφή μου φαίνονται.
Κάποιοι θα πουν ότι μου έπιασαν τον κώλο, αλλά...[/quote]

Οντως ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμουλα...Τελικα μηπως παραειναι σκουρα τα smoked?? Εισαι ικανοποιημενος απο την αποδοση??? Απο μουρη παντως λενε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 19:01

Τι να σου πω, τα παρατηρούσα μέρα με ήλιο για να δω αν γίνονται αντιληπτά κι έβαλα και φίλο με αυτοκίνητο να με ακολουθήσει και μου είπε πως είναι OK.
Δεν είναι μαύρα πάντως μην ανησυχείς για αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 23 2008, 23:19

gmavrid έγραψε:
Τι να σου πω, τα παρατηρούσα μέρα με ήλιο για να δω αν γίνονται αντιληπτά κι έβαλα και φίλο με αυτοκίνητο να με ακολουθήσει και μου είπε πως είναι OK.
Δεν είναι μαύρα πάντως μην ανησυχείς για αυτό.

.......και νόμιζα οτι ανησυχούσες μόνο για τη smoke....barracuda ζελατίνα!!

STEALTH το έχεις κάνει το μηχανάκι!!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 09 2009, 16:26

Πηγα λοιπον στον φιλο στο Μοναστηρακι για να παρω τα φθηνα λευκα κρυσταλακια με τις πορτοκαλι λαμπες(12?). Μου ειπε λοιπον πως εχουν προβλημα τα συγκεκριμενα γιατι εχουν λεει μια τρυπα για τα νερα, η οποια θα μου εβγαινε απο πανω στη μια πλευρα της μηχανης (καποιοι πελατες του μου ειπε πως του εκαναν και παραπονα γι'αυτο το λογο, ελπιζω να μην ειναι κανενας απο μας!!!). Μου αντιπροτεινε ενα αλλο σετ το οποιο ειχε 1 ζευγαρι χωρις λαμπες 18?. Shocked
Τελικα πηρα τα μαμισια απο Σφακ. 20? και τα 4 + 4? οι λαμπες απο τον γειτονα ΤΖΩΝ στη Σπ.Πατση.
Ισως να βγηκαν λιγο πιο ακριβα τελικα αλλα τουλαχιστων δεν θα εχω προβλημα Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KOYRKOYBINIS
Member
Member
KOYRKOYBINIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ
Registration date : 14/06/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 09 2009, 16:50

panoskon έγραψε:
Πηγα λοιπον στον φιλο στο Μοναστηρακι για να παρω τα φθηνα λευκα κρυσταλακια με τις πορτοκαλι λαμπες(12?). Μου ειπε λοιπον πως εχουν προβλημα τα συγκεκριμενα γιατι εχουν λεει μια τρυπα για τα νερα, η οποια θα μου εβγαινε απο πανω στη μια πλευρα της μηχανης (καποιοι πελατες του μου ειπε πως του εκαναν και παραπονα γι'αυτο το λογο, ελπιζω να μην ειναι κανενας απο μας!!!). Μου αντιπροτεινε ενα αλλο σετ το οποιο ειχε 1 ζευγαρι χωρις λαμπες 18?. Shocked
Τελικα πηρα τα μαμισια απο Σφακ. 20? και τα 4 + 4? οι λαμπες απο τον γειτονα ΤΖΩΝ στη Σπ.Πατση.
Ισως να βγηκαν λιγο πιο ακριβα τελικα αλλα τουλαχιστων δεν θα εχω προβλημα Cool Cool
Επειδη τα αλλαξα κι εγω ,αυτο που σου ειπε για την τρυπα ειναι εν μερει σωστο.Και αυτο γιατι στον πελατη εδωσε τα κρυσταλλα μονο τηε δεξιας ή της αριστερης πλευρας.Εκανε λαθος δηλαδη.Αν και φαινονται ακριβως ιδια τα δεξια με τα αριστερα,δεν ειναι!Δηλαδη αν παρεις τα δεξια και τα βαλεις αριστερα,ναι μεν θα μπουν ,αλλα θα ειναι αναποδα και ετσι οι τρυπες θα ειναι προς τα πανω με αποτελεσμα να μπαζει νερα!Την πατησα κι εγω με τα γνησια,αλλα το πηρα χαμπαρι και τα εβαλα σωστα,με τις τρυπες προς τα κατω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pappous

pappous

Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 10/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 13 2009, 23:22

Έβαλα κι εγώ τα σκούρα κρυσταλάκια, είναι εμφανέστατα και πολύ ωραία.
Από το motoraid, στη σελίδα αξεσουάρ και μετά βέστρομας. 22 ? η δυάδα = πανάκριβα, αλλά είναι και τα μόνα που βρήκα για 1000 μοντ. '02. Πλήρωσα με κάρτα (ηλεκτρονικά), την επόμενη μέρα με πήρε τηλ. ο υπάλληλος για επιβεβαίωση της παραγγελίας (είχα πάρει και κάποια άλλα πραγματάκια) και τα έφερε ο κούριερ τη μέρα που είχαν πεί, με το τιμολόγιο μέσα κανονικά. Με δυό λόγια είμαι ευχαριστημένος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιαν 14 2009, 00:39

pappous έγραψε:
Έβαλα κι εγώ τα σκούρα κρυσταλάκια, είναι εμφανέστατα και πολύ ωραία.
Από το motoraid, στη σελίδα αξεσουάρ και μετά βέστρομας. 22 ? η δυάδα = πανάκριβα, αλλά είναι και τα μόνα που βρήκα για 1000 μοντ. '02. Πλήρωσα με κάρτα (ηλεκτρονικά), την επόμενη μέρα με πήρε τηλ. ο υπάλληλος για επιβεβαίωση της παραγγελίας (είχα πάρει και κάποια άλλα πραγματάκια) και τα έφερε ο κούριερ τη μέρα που είχαν πεί, με το τιμολόγιο μέσα κανονικά. Με δυό λόγια είμαι ευχαριστημένος.

είναι καλό site και εγώ ψήνομαι να τα παραγγείλω αυτά αλλά όντως λήγω τσιμπημένα στην τιμή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιαν 14 2009, 00:48

KOYRKOYBINIS έγραψε:
panoskon έγραψε:
Πηγα λοιπον στον φιλο στο Μοναστηρακι για να παρω τα φθηνα λευκα κρυσταλακια με τις πορτοκαλι λαμπες(12?). Μου ειπε λοιπον πως εχουν προβλημα τα συγκεκριμενα γιατι εχουν λεει μια τρυπα για τα νερα, η οποια θα μου εβγαινε απο πανω στη μια πλευρα της μηχανης (καποιοι πελατες του μου ειπε πως του εκαναν και παραπονα γι'αυτο το λογο, ελπιζω να μην ειναι κανενας απο μας!!!). Μου αντιπροτεινε ενα αλλο σετ το οποιο ειχε 1 ζευγαρι χωρις λαμπες 18?. Shocked
Τελικα πηρα τα μαμισια απο Σφακ. 20? και τα 4 + 4? οι λαμπες απο τον γειτονα ΤΖΩΝ στη Σπ.Πατση.
Ισως να βγηκαν λιγο πιο ακριβα τελικα αλλα τουλαχιστων δεν θα εχω προβλημα Cool Cool
Επειδη τα αλλαξα κι εγω ,αυτο που σου ειπε για την τρυπα ειναι εν μερει σωστο.Και αυτο γιατι στον πελατη εδωσε τα κρυσταλλα μονο τηε δεξιας ή της αριστερης πλευρας.Εκανε λαθος δηλαδη.Αν και φαινονται ακριβως ιδια τα δεξια με τα αριστερα,δεν ειναι!Δηλαδη αν παρεις τα δεξια και τα βαλεις αριστερα,ναι μεν θα μπουν ,αλλα θα ειναι αναποδα και ετσι οι τρυπες θα ειναι προς τα πανω με αποτελεσμα να μπαζει νερα!Την πατησα κι εγω με τα γνησια,αλλα το πηρα χαμπαρι και τα εβαλα σωστα,με τις τρυπες προς τα κατω!

Δεν εκανε λαθος αυτος..Λαθος εκαναν οι κινεζοι που τα εφτιαξαν και τα 4 για την μια πλευρα!! Το σετ ειναι και με τα 4 μαζι.! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimmy

Dimmy

Ηλικία : 46
Τόπος : Μελβούρνη, Αυστραλία
Registration date : 23/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24 2009, 20:05

Εγω παρηγγειλα απο e-bay, απο Γερμανια, 1 ζευγος λευκα κρυσταλλα και πισω φαναρι σκουρο LED. Τα πρωτα μου κοστισαν ?24 και το δευτερο ?60. Οι τιμες με τα μεταφορικα ειναι, ολα κομπλε. Παραδοση μεσα σε 3 μερες. Αυριο θα τα τοποθετησω και θα σας μεταφερω τη γνωμη μου. Φανταζομαι πως θα ειναι καλα παντως.
Επισης περιμενω απο Χονκ-Κονκ φλας LED για μπροστα, τριγωνικα και κολλητα στο φερινγκ. Αυτα με ?16 αλλα και πολλες μερες παραδοση. Ακομα τα περιμενω. Ενδεχομενως να πληρωσω και τελωνειο. Θα δειξει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24 2009, 20:45

Dimmy έγραψε:
Εγω παρηγγειλα απο e-bay, απο Γερμανια, 1 ζευγος λευκα κρυσταλλα και πισω φαναρι σκουρο LED. Τα πρωτα μου κοστισαν ?24 και το δευτερο ?60. Οι τιμες με τα μεταφορικα ειναι, ολα κομπλε. Παραδοση μεσα σε 3 μερες. Αυριο θα τα τοποθετησω και θα σας μεταφερω τη γνωμη μου. Φανταζομαι πως θα ειναι καλα παντως.
Επισης περιμενω απο Χονκ-Κονκ φλας LED για μπροστα, τριγωνικα και κολλητα στο φερινγκ. Αυτα με ?16 αλλα και πολλες μερες παραδοση. Ακομα τα περιμενω. Ενδεχομενως να πληρωσω και τελωνειο. Θα δειξει...
δεν παίζει τελωνείο μην ανησυχείς...το φανάρι το πήρα και εγώ..πολύ καλό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 25 2009, 00:57

to piso fanari apo ebay einai kalo?thelo kai egw na to paragilo alla den iksera an einai kalo.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimmy

Dimmy

Ηλικία : 46
Τόπος : Μελβούρνη, Αυστραλία
Registration date : 23/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 25 2009, 18:18

Θα εβαζα κανα2 φωτο για να σας δειξω αλλα δε μπορεσα να καταλαβω πως μπορω να βαλω μια.
Σπαω το κεφαλι μου αλλα τιποτα XYLO
Ας μου πει καποιος παρακαλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 25 2009, 20:11

Dimmy έγραψε:
Θα εβαζα κανα2 φωτο για να σας δειξω αλλα δε μπορεσα να καταλαβω πως μπορω να βαλω μια.
Σπαω το κεφαλι μου αλλα τιποτα XYLO
Ας μου πει καποιος παρακαλω

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 451272
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f16/topic-t113.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimmy

Dimmy

Ηλικία : 46
Τόπος : Μελβούρνη, Αυστραλία
Registration date : 23/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 25 2009, 21:17

Ευχαριστω, μαλλον εβγαλα ακρη...


https://2img.net/h/i730.photobucket.com/albums/ww309/Dimmy307/DSC00586.jpg

https://2img.net/h/i730.photobucket.com/albums/ww309/Dimmy307/DSC00584.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Φεβ 04 2009, 13:26

Γνωρίζει κανείς αν αυτά κανου για v-strom 650 k7

http://www.motomarket.gr/pindex.php?&file=accessories_product.xml&id=918
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 14:07

Παιδες εχει βαλει κανεις φλασακια after market, led, μικρα κλπ. (σαν τα barracuda τυπου)??
Το ερωτημα μου ειναι, πως βουλωνουμε την γκουμουτσοτρυπα που αφηνουν τα μαμα φλας???? Εχω παρει φλασακια τριγωνικα, led και σημερα δοκιμασα να τα βαλω αλλα η τρυπα ειναι απυθμενη!!!!
Καμια ιδεα??? unsure
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimmy

Dimmy

Ηλικία : 46
Τόπος : Μελβούρνη, Αυστραλία
Registration date : 23/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 15:10

Αν ολοκληρο το φλας που θελεις να βαλεις χωραει μεσα στην τρυπα, τοτε δε μπορεις να κανεις τιποτα (τουλαχιστον που δεν θα φαινεται). Αν εννοεις οτι το σπηρωμα του ειναι μικροτερο απο το μαμα, τοτε χρησιμοποιεισαι μεγαλυτερη ροδελα για να καλυψεις το κενο και για να μπορεις να το σφιξεις (απο μεσα φυσικα για να μη φαινεται). Αν εννοεις κατι αλλο, τοτε τι εννοεις; Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 15:33

Dimmy δεν εχω προβλημα με το σπυρωμα της βιδας ουτε περνανε μεσα τα καινουρια φλας. Απλα βγαζοντας ολοκληρο το μαμα φλας, μενει επανω στη μασκα μια τετραγωνη τρυπα και πιο μεσα ειναι η τρυπα που περναει η βιδα. Το προβλημα μου ειναι πως καλυπτεται η τετραγωνη τρυπα... Ελπιζω να ημουν διαφωτιστικος και να μη σας μπερδεψα περισσοτερο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 15:49

Μου φαινεται οτι αυτα εδω ζητας...

http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250369795970
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 16:18

kalafan έγραψε:
Μου φαινεται οτι αυτα εδω ζητας...

http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250369795970

Ναι κατι τετοιο, αν και τα συγκεκριμενα δεν κανουν για τα κοριτσια μας..Παντως κατι τετοιο χρειαζεται.
Κανεις δεν εχει αλλαξει τα μαμα φλας?? περιεργο μου φαινεται...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 16:54

εγώ έχω βάλει τα μπαρακούντα και δίνουν μαζί αυτούς τους αντάπτορες οι οποίοι βολεύουν μόνο για πίσω,μπροστά θέλει κάτι άλλο ή να τα βάλεις μέσα στην τρύπα που δημιουργείται με την αφαίρεση των μανίσιων όπως τελικά κατέληξα να τα έχω εγώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corleone
Member
Member
corleone

Ηλικία : 45
Τόπος : 'Ανω Βριλήσσια
Registration date : 02/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 19:56

Σύντροφοι έχει βάλει κανείς φιμέ φλασάκια?
Αν ναι είναι εφικτό να δούμε καμία φωτογραφία?
Ευχαριστώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 20:09

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 18122008308xn6.thΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 18122008309an4.thΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 4 18122008311uj8.th

Για πληροφορίες, μία σελίδα πίσω...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gmavrid στις Κυρ Φεβ 15 2009, 20:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: