Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 22 2009, 21:14

Παράθεση :
μεγαλε με εσωσες....πηγα και πηρα κι εγω 4 λευκα φλασακια απο stepelt αλλα εφαγα τα βενζιναδικα να βρω πορτοκαλι λαμπακια που να ταιριαζουν στο vstrom αλλα τζιφος. να σαι καλα....

Γι αυτο ειμαστε εδω για να δινουμε χερι βοηθειας οποτε μπορουμε... yeye success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpetatzis
gold member
gold member
mpetatzis

Ηλικία : 52
Registration date : 17/01/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 05 2009, 12:00

μεγαλε με εσωσες....πηγα και πηρα κι εγω 4 λευκα φλασακια απο stepelt αλλα εφαγα τα βενζιναδικα να βρω πορτοκαλι λαμπακια που να ταιριαζουν στο vstrom αλλα τζιφος. να σαι καλα..



τελικα με τα λαμπακια τι εκανες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 08 2009, 19:15

Ο μεγάλος οδηγός (Big_driver) μου κάρφωσε & εμένα την ιδέα, ή τουλάχιστον κατά το ήμισυ!
Για το άλλο μισό ευθύνεται ένα άλλο παλικάρι που είχα δει στο συνεργείο όταν είχα πάει την κούκλα μου για service. Το παλικάρι αυτό είχε βάλει λάμπες με led στα φλας & είχε τα κανονικά πορτοκαλί κρύσταλλα. Εγώ όμως σκέφτομαι να βάλω τα λευκά κρύσταλλα, που προτείνει ο μεγάλος οδηγός & να βάλω πορτοκαλί λάμπες με LED τις οποίες βρίσκεις πανεύκολα στο ebay (π.χ. http://stores.ebay.com/Motodynamic123_LED-Light-Bulbs_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ343573015QQftidZ2QQtZkm). Φαντάζομαι τον συνδυασμό αυτό μαζί με το φανάρι με τα led & μου τρέχουν τα σάλια συν του ότι θα γλιτώσω & κάποια Watt.
& εδώ είναι που χρειάζομαι την βοήθειά σας. Τι λάμπες βάζουμε στα φλας μας? Τύπου 1156 ή 1157 ???

ΥΓ. πριν σας ρωτήσω & για να μην σας ζαλίσω το googlαρα λίγο αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι.
merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 08 2009, 20:19

big_driver έγραψε:
Παιδακια μου γλυκα και ομορφα σημερα πηρα και τα κρυσταλα τα λευκα προς 3ευρω το ενα απο stelpet αργυρουπολεως11 στην καλλιθεα..οι λαμπες με πεδεψαν λιγακι γιατι αυτες που μου εδωσε δεν κανουν για τα στρωματακια μας..τα σιδερακια στο πλαι πρεπει να ειναι στην ευθεια..τελικα βρηκα και λαμπες πορτοκαλι στο βενζιναδικο της γειτονιας μου προς 1ευρω η μια και το αποτελεσμα πολυ μου αρεσει.. Laughing
συνολικο κοστος16 ευρουλακια..ειναι πολλαααα??? affraid
Φιλε οταν λες "τα κρυσταλλα τα λευκα", εννοεις αυτα που μπαινουν αντι για τα πορτοκαλι που εχουμε στις μηχανες μας,οχι κατι αλλο, διαφορετικο, ετσι? Ρωταω, επειδη διαβαζοντας το θεμα εχω μπερδευτει λιγο,ειναι πολλα τα φλας παιδια... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 53
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 08 2009, 20:26

hristos13gr έγραψε:
Ο μεγάλος οδηγός (Big_driver) μου κάρφωσε & εμένα την ιδέα, ή τουλάχιστον κατά το ήμισυ!
Για το άλλο μισό ευθύνεται ένα άλλο παλικάρι που είχα δει στο συνεργείο όταν είχα πάει την κούκλα μου για service. Το παλικάρι αυτό είχε βάλει λάμπες με led στα φλας & είχε τα κανονικά πορτοκαλί κρύσταλλα. Εγώ όμως σκέφτομαι να βάλω τα λευκά κρύσταλλα, που προτείνει ο μεγάλος οδηγός & να βάλω πορτοκαλί λάμπες με LED τις οποίες βρίσκεις πανεύκολα στο ebay (π.χ. http://stores.ebay.com/Motodynamic123_LED-Light-Bulbs_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ343573015QQftidZ2QQtZkm). Φαντάζομαι τον συνδυασμό αυτό μαζί με το φανάρι με τα led & μου τρέχουν τα σάλια συν του ότι θα γλιτώσω & κάποια Watt.
& εδώ είναι που χρειάζομαι την βοήθειά σας. Τι λάμπες βάζουμε στα φλας μας? Τύπου 1156 ή 1157 ???

ΥΓ. πριν σας ρωτήσω & για να μην σας ζαλίσω το googlαρα λίγο αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι.
merci merci merci

Αν θυμαμαι καλα 1156 ειναι μονοπολικες λαμπες και 1157 διπολικες, οποτε οι λαμπες των φλας ειναι 1156.
Διπολικες ειναι μονο οι λαμπες του πισω φαναριου που ειναι 2 αντιστασεις σε μια λαμπα (πορειας-φρενου). Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 08 2009, 21:58

@ tezas: ναι αυτά εννοώ!!!
@ dionysos: είσαι σίγουρος; Γιατί έχω την εντύπωση ότι η διαφορά έχει να κάνει με την θέση που έχουν τα δυο αυτάκια. αν δηλαδή είναι ακριβώς απένατι ή αν σχηματίζουν μια γωνία & πόσο μέσα είναι από το κάτω μέρος της λάμπας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionysos

dionysos

Ηλικία : 53
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 02/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 09:06

hristos13gr έγραψε:
@ tezas: ναι αυτά εννοώ!!!
@ dionysos: είσαι σίγουρος; Γιατί έχω την εντύπωση ότι η διαφορά έχει να κάνει με την θέση που έχουν τα δυο αυτάκια. αν δηλαδή είναι ακριβώς απένατι ή αν σχηματίζουν μια γωνία & πόσο μέσα είναι από το κάτω μέρος της λάμπας!!!


Καλα δεν τον κοβω κιολας Rolling Eyes
Αλλα οταν ειχα παραγγειλει απο ebay λαμπες για το πισω φαναρι διπολικες παρηγγειλα
1157, βεβαια τωρα θυμηθηκα οτι οντως χρειαστηκε να λιμαρω το ενα αυτακι 🐷 παντως κουμπωσε μια χαρα και με το ενα και ακομα δεν εχω προβλημα.
Α και την ιδια περιοδο ειχα βρει λαμπες φλας που ηταν 1156.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 13:47

Τελικά πρέπει να είναι οι 1156.
Πριν κάνω την παρεγγελία για τις λάμπες θέλω τα φώτα σας επειδή κάτι άκουσα!!! Για να αναβοσβήνουν κανόνικα οι λάμπες led θα πρέπει να συνδέσω κάποιο ειδικό "flasher" γιατί αλλιώς θα αναβοσβήνουν πολύ γρήγορα!!!
ισχύει αυτό????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 14:05

hristos13gr έγραψε:
Τελικά πρέπει να είναι οι 1156.
Πριν κάνω την παρεγγελία για τις λάμπες θέλω τα φώτα σας επειδή κάτι άκουσα!!! Για να αναβοσβήνουν κανόνικα οι λάμπες led θα πρέπει να συνδέσω κάποιο ειδικό "flasher" γιατί αλλιώς θα αναβοσβήνουν πολύ γρήγορα!!!
ισχύει αυτό????



Ναι κατα 90% θα συμβει αυτο που λες


Εγω στο κουτι που εβαλα led οταν αναβω φλας με εκνευριζει σφαιρα πανε....... το φλασερ που το παρεμβαλεις αραγε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 14:06

Ναι φιλε μου ισχυει.. Αυτο γινεται γιατι χρειαζοντε λιγοτερα watt για να δουλεψουν.. Θα βρω ενα Link απο ενα φιλο που παρηγγειλε τα δικα μου (τα οποια δεν εχω αξιωθει να βαλω...) και θα το ποσταρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 14:08

[/quote]
το φλασερ που το παρεμβαλεις αραγε?[/quote]

Συνδεεται πριν τη φυσα των φλας. Χρειαζεται ενα για καθε πλευρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11 2009, 16:27

panoskon έγραψε:
Ναι φιλε μου ισχυει.. Αυτο γινεται γιατι χρειαζοντε λιγοτερα watt για να δουλεψουν.. Θα βρω ενα Link απο ενα φιλο που παρηγγειλε τα δικα μου (τα οποια δεν εχω αξιωθει να βαλω...) και θα το ποσταρω.

Φίλε Πάνο μήπως βρήκες το link που έλεγες? Ο φίλος σου έχει v-strom 650? & αν ναι τι φαινόμενο του παρουσιάζει (μόνιμα αναμμένα τα φλας ή αναβοσβήνουν πολύ γρήγορα)?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
agalmata



Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 13/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 15 2009, 15:52

Παιδιά τα γνήσια τα άσπρα τα φλασάκια ( μόνο το πλαστικό κάλυμα όχι όλο το φλας ) που μπορούμε να τα βρούμε ; Υπάρχει τίποτα σε ημιτασιόν ;
Επίσης για χούφτες τις γκρι ματ τις γνήσιες , έχετε να προτίνετε κάτι ή και ημιτασιόν ακόμα ; 60 ευρώ μου τις δίνουν . Πάντως άκουσα για το klv ότι είναι ίδια και τα φλασάκια και είναι σχεδόν στην μισή τιμή .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 15 2009, 20:55

Για τα φλας (κρίσταλακια) από ΚLV δεν ξέρω,αν και νομίζω οτι κάνουν!
Αν έχεις 650 τοτε οι χούφτες δεν κάνουν από KLV μονο αν έχεις το 1000!
Επίσεις σαν τις μαμά τις χούφτες δεν υπάρχουν σε ημιτασιόν,οι οποίες από SUZUKI έχουν περι των 50euro(τουλάχιστον για το 650 έχουν 46e), εκτός αν βρείς από 2ρο χέρι!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 15 2009, 20:58

Α!! Κρισταλάκια σε ημιτασιόν μπορείς να βρείς ΣΧΕΔΟΝ σε όλα τα καταστήματα με είδη μοτ/τας! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
agalmata



Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 13/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 15 2009, 23:58

46 ευρώ που υπάρχουν οι χούφτες ; Κάτω από 58 δεν τις βρήκα πουθενά .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tassos...
Member
Member
tassos...

Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μαρ 16 2009, 00:17

SUZUKI Aργυρίου:
Αγ. Αναργύρων 52 Αγ. Ανάργυροι
Τηλ. 210 26.92.211

Κάπου τόσο αν δεν κάνω λάθος μου είχε πει!!!
Πάντος και τα 58 ειναι πολλά!!!
Εκτός και αν τις ανεβάσανε λόγο της κρίσης affraid Razz lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μαρ 16 2009, 11:52

[/quote]
Φίλε Πάνο μήπως βρήκες το link που έλεγες? Ο φίλος σου έχει v-strom 650? & αν ναι τι φαινόμενο του παρουσιάζει (μόνιμα αναμμένα τα φλας ή αναβοσβήνουν πολύ γρήγορα)?[/quote]

Χρηστο καλημερα. Δυστυχως το λινκ δεν το εχουμε... Ψαξε στο ebay για led resistors. Εαν δεν κανω λαθος υπαρχουν διαφορα νουμερα ωστε να αναβοσβηνουν πιο αργα ή πιο γρηγορα..Δεν εχω βγαλει και τα δικα μου ακομα για να σου πω εντυπωσεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 19 2009, 16:58

Να σας μπριζωσω???? Παμε για καινουργιο Power Buy μου φαινεται...
Βρηκα φλασακι LED που εχει και πλαστικο απο πισω που εφαρμοζει ΑΚΡΙΒΩΣ
στην τρυπα που αφηνουν τα μαμα φλας οταν τα αφαιρεις! Οποτε κλεινει εντελως εκεινη η τρυπα και εχουμε και
καλαισθητα LED φλασακια....
Φατε ματια ψαρια....
Εδω το link: LED ΦΛΑΣΑΚΙΑ

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 TL-GJ-012
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Απρ 01 2009, 21:57

Παιδες φλασερ για να μην αναβοσβηνουν γρηγορα τα LED που βρισκουμε και ποσο? Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wolf

wolf

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη
Registration date : 04/09/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Απρ 02 2009, 00:48

Lordjohn έγραψε:
Να σας μπριζωσω???? Παμε για καινουργιο Power Buy μου φαινεται...
Βρηκα φλασακι LED που εχει και πλαστικο απο πισω που εφαρμοζει ΑΚΡΙΒΩΣ
στην τρυπα που αφηνουν τα μαμα φλας οταν τα αφαιρεις! Οποτε κλεινει εντελως εκεινη η τρυπα και εχουμε και
καλαισθητα LED φλασακια....
Φατε ματια ψαρια....
Εδω το link: LED ΦΛΑΣΑΚΙΑ

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 TL-GJ-012



ρε θα κοψετε τις μαλακιες μιλαμε θα μπουμε φυλακη λεμε......φτανουν τα μπριζοματα και τα power buy...enough is enough

παντος λενε τα φλασακια....εγω μεσα OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1912



Τόπος : thessaloniki
Registration date : 21/09/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Απρ 02 2009, 02:28

μεσα και εγω OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 05 2009, 22:20

ξερει κανεις που θα βρω εδω στην αθηνα τα κρυσταλα για τα φλας αλλα σε φιμε εκδοση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 05 2009, 22:28

http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=2187
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 05 2009, 22:42

ναι αυτα τις motoraid τα ξερω αν υπαρχει καποιος εδω αθηνα που τα πουλαει για να παω να τα παρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: