Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 12 2011, 11:06

terino η τιμη ειναι και για το φορουμ,επειδη μου σκιστηκε το καλυμα και θελει φτιαξιμο πως θα γινει επειδη ειμαι απο Αλμυρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dr00

dr00

Registration date : 10/05/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 12 2011, 12:45

bandit έγραψε:
εγώ που ρώτησα για gel ο μάστορας με ήρε ότι είναι π@π@ριές
μετά από λίγο καιρό χαλάει τζάμπα λεφτά θα δόσης
με πρότεινε μαλακό σφουγγάρι
και είσαι μια χαρά και αυτό έκανα

Smile Smile

και εγω αυτο φοβάμαι και δεν είναι λίγα τα λεφτα 80 + για το τζελ. επίσης από ότι διαβάζω σε πολλά φορουμ λένε ότι το τζελ δεν αποβάλει γρήγορα τη θερμοκρασία εαν το δει ο ήλιος και τι να την κάνει την λίγη έξτρα άνεση αν είναι να γίνει ψητός ο κωλ...ακος σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 12 2011, 22:05

panoszan έγραψε:
terino η τιμη ειναι και για το φορουμ,επειδη μου σκιστηκε το καλυμα και θελει φτιαξιμο πως θα γινει επειδη ειμαι απο Αλμυρο.


Η τιμή είναι πρωταρχικά για το φόρουμ Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
anagnostogeo

anagnostogeo

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
Registration date : 02/02/2011

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30 2011, 23:47

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕΛΑ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ,ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΗ (ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΨΙΛΟΦΡΕΝΑΡΕΙΣ) ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΙΣΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ.ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ Κ ΧΩΡΙΣ GEL ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ Σ. Κ. ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΖΑΡΟΥΧΛΑ(2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑΞΙΔΙ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΙΤΑΛΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΙΝΑΤΕ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΣΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01 2011, 13:26

anagnostogeo έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕΛΑ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ,ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΗ (ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΨΙΛΟΦΡΕΝΑΡΕΙΣ) ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΙΣΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ.ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ Κ ΧΩΡΙΣ GEL ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ Σ. Κ. ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΖΑΡΟΥΧΛΑ(2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑΞΙΔΙ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΙΤΑΛΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΜΕΙΝΑΤΕ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΣΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

Άντε, καλορίζικη και καλοτάξιδη, μακάρι να τη χαρείς στο έπακρο!

Γράφε όμως με μικρά ρε πουλάκι μου, μου βγήκαν τα μάτια!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 04 2011, 15:07

Σήμερα αξιωθηκα και εγω να παω απο motoK για να φτιαξω την σελα...μολις την εχω στα χερια μου θα γραψω εντυπώσεις!!

υ.γ. Με την ευκαιρια της σελας άφησα και το μαξιλαρακι της μπαγκαζιερας μου για να το φτιαξει και αυτο πιο μαλακο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2011, 12:42

nikos147 έγραψε:
Σήμερα αξιωθηκα και εγω να παω απο motoK για να φτιαξω την σελα...μολις την εχω στα χερια μου θα γραψω εντυπώσεις!!

υ.γ. Με την ευκαιρια της σελας άφησα και το μαξιλαρακι της μπαγκαζιερας μου για να το φτιαξει και αυτο πιο μαλακο!!

Τελικά η σελα ειναι απο τις βελτιωσεις που πραγματικά αξιζει να κανει καποιος!! Ειναι όντως φτιαγμενη έτσι ώστε να αγκαλιάζει τον ποπό και την νοιωθεις αρκετα ξεκουραστη!! Ταξιδακι δεν έκανα αλλά ακομη και στις καθημερινες μετακινησεις μπορεις να νοιώσεις την διαφορα!! Η συνοδηγός επίσης ειναι αρχοντας μιας και η θεση της τωρα ειναι αρκετα πιο φαρδυα και μαλακή ενώ και το custom μαξιλαρακι ειναι αρκετα μαλακο!!!

Οριστε και μερικες φωτο απο το αποτελεσμα...εγω προτιμησα αντιολισθητικό κάλυμα με γκρι ραφες, έτσι ώστε να ταιριαζει με το χρωμα της μηχανης, καθώς και το λογοτυπο v-strom τυπωμενο...

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Dsc00411ub



Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Dsc00412vc

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jaderfow

Jaderfow

Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Registration date : 04/03/2011

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2011, 14:54

Ωραία! Και οι ραφές ταιριάζουν πολύ στο χρωματάκι της μηχανής! Να τη χαρείς όσο δεν πάει!
Το σκέφτομαι κι εγώ για αλλαγή αλλά σε λίγο καιρό! Ακόμα δεν έχουμε καμία γκρίνια από το έτερον ήμισυ για τη σέλα! Οπότε... βλέπουμε!!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09 2011, 23:58

Αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ τι μου κανετε ??? τι μου κανετε???
Θελετε να με κανετε να με τρωει η τσεπη μου να παω να την φτιαξω κ εγω??!!!

Χωρις πλακα !!! Ειναι πανεμορφη !!! κ να πω την αληθεια ειναι μεσα στα σχεδια μου να παω να την
φτιαξω κ εγω αυτον τον καιρο ή στην χειροτερη τελος του μηνα !!

sos ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ TERINO

Πρεπει να ερθω σε επικοινωνια μαζι σου για να επικοινωνησεις με το καταστημα για να μου κανει την εκπτωση
δηλ απο 130 ευρω στα 110 ευρω? κ να του πεις οτι ειμαι μελος στο φορουμ??
ή παω κατευθειαν?

merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 00:05

Στειλε ενα pm στον terino με τα στοιχεια σου και θα κανονισει αυτος για την εκπτωση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 00:34

nikos147 έγραψε:
Στειλε ενα pm στον terino με τα στοιχεια σου και θα κανονισει αυτος για την εκπτωση!!

Σ'ευχαριστω Νικολα !!!! Η τιμη ειναι αυτη σωστα??? για να ξερω να υπολογιζω !!! κ 40 ευρω το τζελ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 01:07

Να ευχαριστησω επ ευκαιριας τον terino για την προσφορα που κανονισε για το φορουμ και να επιβεβαιωσω οτι
η σελα ειναι αρκετα πιο ανετη απο τη "μαμα"(650)
Δοκιμαστηκε σε ενα αρκετα μεγαλο ταξιδι (Κωνσταντινουπολη) και εμεινα πολυ ευχαριστημενος!


Να φανταστειτε οτι αυτος που εκανε στασεις να κανουμε τσιγαρο ηταν αυτος που δεν καπνιζε!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Αν φτιαξει και αυτος τη σελα "τη βαψαμε"!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Θα πηγαινουμε "ακαπνοι" afro afro afro afro afro
YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 08:36

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 049aa

την εφτιαξα με 80 euro..............................sorry για τη μεγαλη εικονα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την adder στις Κυρ Ιουλ 10 2011, 12:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 11:40

Guskafetzo έγραψε:

sos ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ TERINO

Πρεπει να ερθω σε επικοινωνια μαζι σου για να επικοινωνησεις με το καταστημα για να μου κανει την εκπτωση
δηλ απο 130 ευρω στα 110 ευρω? κ να του πεις οτι ειμαι μελος στο φορουμ??
ή παω κατευθειαν?

merci merci

Ναι, αυτή είναι η διαδικασία που ακολουθούμε ώστε να αποφύγουμε τους αλεξιπτωτιστές. Όταν θελήσεις μου λες, του στέλνω επιτόπου μέιλ και πας αμέσως. 110 ευρώ είναι η τιμή που έχει δώσει σαν προσφορά από τα 130 ευρώ αρχική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 11:47

Υπολογιζω ή τέλη Ιουλίου ή τέλη Αυγούστου μαζί με το σέρβις. Αλλα θα μιλήσω με αφεντικό
πρώτα για να δω τι θα γίνει με άδεια κ ποτέ κ θα σε ενημερωσω μέσα στην εβδομάδα.
Σ΄ ευχαριστώ πολυ !!!! merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 11:54

Guskafetzo έγραψε:
Υπολογιζω ή τέλη Ιουλίου ή τέλη Αυγούστου μαζί με το σέρβις. Αλλα θα μιλήσω με αφεντικό
πρώτα για να δω τι θα γίνει με άδεια κ ποτέ κ θα σε ενημερωσω μέσα στην εβδομάδα.
Σ΄ ευχαριστώ πολυ !!!! merci

Τίποτα μάναμ... όποτε θες... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 13:06

adder έγραψε:


την εφτιαξα με 80 euro..............................sorry για τη μεγαλη εικονα

όταν λες την έφτιαξες με 80 euro τι ενοείς?

110 δεν είναι η προσφορά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 13:18

την εφτιαξα αλλου...λοιπν επειδη με ρωτουν πολλοι και θα με ρωτησουν ακομα περοσσοτεροι.εδωσα τοσα για να την φτιαξω.απο εβδομαδα θα συνενοηθω με το μαγαζι που ειναι στον πειραια
και αν δωσει οκ για το φορουμ θα δωσω στοιχει του για τα παιρακατω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10 2011, 13:25

adder έγραψε:
την εφτιαξα αλλου...λοιπν επειδη με ρωτουν πολλοι και θα με ρωτησουν ακομα περοσσοτεροι.εδωσα τοσα για να την φτιαξω.απο εβδομαδα θα συνενοηθω με το μαγαζι που ειναι στον πειραια
και αν δωσει οκ για το φορουμ θα δωσω στοιχει του για τα παιρακατω......


Είσαι ωραίος! Very Happy


Ερώτηση, η τιμή είναι με καινούριο αφρώδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 27 2011, 18:55

Ευχαριστω πολυ το φορουμ κ τα παιδια που εχουν μεσολαβησει για να εχουμε την εκπτωση απο το
moto-k το παιδι ειναι ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ στην δουλεια του !!! κ ΠΟΛΥ συνεργασιμος !!!!!
Η καινουργια μου σελα με τζελ στην θεση του οδηγου !!!
Τιμη 110 + 40 = 150 ευρω

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 P7270222


Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 P7270228



merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 27 2011, 22:02

Το gel or not to gel? ειδού η απορία!
Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 27 2011, 22:24

msp έγραψε:
Το gel or not to gel? ειδού η απορία!
Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 489962

Αμα εχεις θεμα με την μεση (κοιλη-δισκοπαθεια) που εχω εγω μην λυπηθεις τα
40 ευρω . Γνωμη μου !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 27 2011, 23:35

Guskafetzo έγραψε:
Αμα εχεις θεμα με την μεση (κοιλη-δισκοπαθεια) που εχω εγω μην λυπηθεις τα
40 ευρω . Γνωμη μου !!!!
Eγώ έχω θέμα με μέση (σπονδυλολίσθηση) αλλά το ότι το gel αρχίζει και λειτουργεί (ζεσταίνεται) μετά το μισάωρο αποτέλεσε ανασταλτικό παράγοντα και όχι τα έξτρα χρήματα.Οι αποστάσεις που κάνω είναι μικρές και μόνο σε κάποια εκδρομή ίσως να βοηθούσε scratch Δε ξέρω,όταν έχεις γνώμη πές μου για να ξέρω και γώ merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 00:33

groi1000 έγραψε:
Guskafetzo έγραψε:
Αμα εχεις θεμα με την μεση (κοιλη-δισκοπαθεια) που εχω εγω μην λυπηθεις τα
40 ευρω . Γνωμη μου !!!!
Eγώ έχω θέμα με μέση (σπονδυλολίσθηση) αλλά το ότι το gel αρχίζει και λειτουργεί (ζεσταίνεται) μετά το μισάωρο αποτέλεσε ανασταλτικό παράγοντα και όχι τα έξτρα χρήματα.Οι αποστάσεις που κάνω είναι μικρές και μόνο σε κάποια εκδρομή ίσως να βοηθούσε scratch Δε ξέρω,όταν έχεις γνώμη πές μου για να ξέρω και γώ merci

Ok groi1000 θα γίνω το πειραματόζωο σου !!! Very Happy
Την πρώτη μέρα τσιγκλισε η μέση κ βαρεσε πόδι
σήμερα δεύτερη μέρα την νιώθω κάπως καλύτερα
κ ήμουνα γύρω στης 4 ώρες επάνω (όχι συνέχεια)
αλλα τις περισσότερες. Αλλα ακόμα το gel είναι ακόμα
σκληρό στην αρχή (είναι σαν να έχω την μαμά σελα αλλα
με καλύτερη στάση σώματος ) αλλα μετα το μισάωρο τους
κραδασμούς κ τις ανωμαλίες από τον δρόμο "δεν" τα
ένιωθα τόσο !!
Βέβαια περιμένω να προσαρμοστεί κ το σώμα μου στην
νέα θέση - οδήγησης !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 00:42

Guskafetzo έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Guskafetzo έγραψε:
Αμα εχεις θεμα με την μεση (κοιλη-δισκοπαθεια) που εχω εγω μην λυπηθεις τα
40 ευρω . Γνωμη μου !!!!
Eγώ έχω θέμα με μέση (σπονδυλολίσθηση) αλλά το ότι το gel αρχίζει και λειτουργεί (ζεσταίνεται) μετά το μισάωρο αποτέλεσε ανασταλτικό παράγοντα και όχι τα έξτρα χρήματα.Οι αποστάσεις που κάνω είναι μικρές και μόνο σε κάποια εκδρομή ίσως να βοηθούσε scratch Δε ξέρω,όταν έχεις γνώμη πές μου για να ξέρω και γώ merci

Ok groi1000 θα γίνω το πειραματόζωο σου !!! Very Happy
Την πρώτη μέρα τσιγκλισε η μέση κ βαρεσε πόδι
σήμερα δεύτερη μέρα την νιώθω κάπως καλύτερα
κ ήμουνα γύρω στης 4 ώρες επάνω (όχι συνέχεια)
αλλα τις περισσότερες. Αλλα ακόμα το gel είναι ακόμα
σκληρό στην αρχή (είναι σαν να έχω την μαμά σελα αλλα
με καλύτερη στάση σώματος ) αλλα μετα το μισάωρο τους
κραδασμούς κ τις ανωμαλίες από τον δρόμο "δεν" τα
ένιωθα τόσο !!
Βέβαια περιμένω να προσαρμοστεί κ το σώμα μου στην
νέα θέση - οδήγησης !!!
Ωραίος,τσέκαρέ το εν καιρό και μου λές Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: