Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
v-run

v-run

Ηλικία : 36
Registration date : 01/12/2012

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 01:08

Ευχαριστώ! Και η γνώμη μου πολυ νερό στην σελα του παραπάνω gs . Καληνυχτες!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 01:11

pkatsou έγραψε:
Ευχαριστώ! Και η γνώμη μου πολυ νερό στην σελα του παραπάνω gs . Καληνυχτες!!!!!!!!

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί. scratch

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 33ncnm10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 33e6ee10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 63u2ip10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Amzm8k10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιαν 18 2016, 10:40

κυριοι για βαλτε γνωμες οσοι κανατε σελες.μετα από καιρο πως είναι??αλλαξε καθολου το τζελ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Απρ 27 2016, 08:03

Κάνοντας χθες έρευνα αγοράς , για σέλα είδα και μίλησα με

Μοτο Κ         http://www.motok-seats.com/store/?___store=gr
και
moto & car dressing           http://moto-dressing.car.gr/parts/view/3459689/

Από ότι κατάλαβα δεν υπάρχει κάποια προσφορά για το forum και οι τιμές είναι
110 και 75 ευρώ αντίστοιχα .

Περιλαμβάνει νέο αφρώδες και την εργασία . Εξτρα είναι μόνο το ραφτό logo αν και εφόσον το θέλει κάποιος .

Για το μοτο κ έχω εικόνα ο ίδιος από παλιότερο μηχανάκι και είμαι πολύ ικανοποιημένος .
Εχει κανείς πάρει από το moto dressing να μας πει εμπειρία .
Η διαφορά τιμής είναι σημαντική .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Απρ 27 2016, 09:34

kojo έγραψε:
Κάνοντας χθες έρευνα αγοράς , για σέλα είδα και μίλησα με

Μοτο Κ         http://www.motok-seats.com/store/?___store=gr
και
moto & car dressing           http://moto-dressing.car.gr/parts/view/3459689/

Από ότι κατάλαβα δεν υπάρχει κάποια προσφορά για το forum και οι τιμές είναι
110 και 75 ευρώ αντίστοιχα .

Περιλαμβάνει νέο αφρώδες και την εργασία . Εξτρα είναι μόνο το ραφτό logo αν και εφόσον το θέλει κάποιος .

Για το μοτο κ έχω εικόνα ο ίδιος από παλιότερο μηχανάκι και είμαι πολύ ικανοποιημένος .
Εχει κανείς πάρει από το moto dressing να μας πει εμπειρία .
Η διαφορά τιμής είναι σημαντική .


εεεεε βεβαια σε πιανει χωρο στην ντουλαπα κ σε τρωνε τα διαολια στο να καθεται κ να την βλεπεις....χααχαχαχ
λοιπον κωστη διαβασε εδω....
https://www.vstromhellasforum.com/t29708-topic?highlight=%F3%E5%EB%E1
ειχα μιλησει με το παιδι που την εκανε σκεπτομενος να την κανω κ εγω πριν την δωσω κ μου ειχε πει τα καλυτερα.....
κ για τις ραφες κ για αδιαβροχοποιηση κ για το υλικο κ για την αντοχη στο χρονο....
κ η ατιμη ειναι οτι πιο ομορφο εχω δει εγω....
επισης μου ειχε πει οτι το εξωτερικο καλυμμα το διαλεγεις εσυ(με το γουστο σου)λιγοτερο καρμπον κομματι η περισσοτερο η σε ποια σημεια το θες εσυ κτλ.
οσο για την τιμη η διαφορα ειναι αρκετη κ δεν ξερω σε ποιο σημειο κ αν δικαιολογηται αυτη η διαφορα χρηματων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Απρ 27 2016, 11:21

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 10 2017, 09:35

Οσοι εχετε φιαξει σελα με αντιολισθιτικο και καρμπον
Υπαρχει φθορα στο σημειο της ραφης & γενικοτερα στο καρμπον?
Σκεφτομαι να την κανω ολη με αντιολισθιτικο υφασμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 10 2017, 19:53

έχει να κάνει καθαρά με τη ποιότητα ραφής και τι χρήση κάνεις.

Στη Φώτο  είναι η δικιά μου πριν πουληθεί είναι μετά από 3 χρόνια και 20,000 χλμ.
η συγκεκριμένη είναι από τον μπατζιο θεσ/νικη και ήμουν Απόλυτα ικανοποιημένος  .

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tantsio

tantsio

Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 14/03/2017

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 14 2017, 14:24

kojo έγραψε:
Κάνοντας χθες έρευνα αγοράς , για σέλα είδα και μίλησα με

Μοτο Κ    κ moto-dressing

Από ότι κατάλαβα δεν υπάρχει κάποια προσφορά για το forum και οι τιμές είναι
110 και 75 ευρώ αντίστοιχα .

Περιλαμβάνει νέο αφρώδες και την εργασία . Εξτρα είναι μόνο το ραφτό logo αν και εφόσον το θέλει κάποιος .

Για το μοτο κ έχω εικόνα ο ίδιος από παλιότερο μηχανάκι και είμαι πολύ ικανοποιημένος .
Εχει κανείς πάρει από το moto dressing να μας πει εμπειρία .
Η διαφορά τιμής είναι σημαντική .
Εγω και ενας φιλος εχουμε φτιαξει σελα στο moto-dressing και το αποτελεσμα ειναι αριστο.και την νεα μου σελα εκει θα την φτιαξω.
η συνεπιβατης ελεγε οτι καθεται σε θρονο και μετα απο 2 χρονια χρησης ηταν ολοκαινουρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 14 2017, 17:51

προσωπικα την εφτιαξα στο ΜΟΤΟ Κ   αντεξε σε πολι βαρια χρηση  και οταν ηρθε η ωρα για επισκευη τις
ξαναφτιαχτηκε  με εκπτοση λογο του οτι ηταν ειδη φτιαχμενη εκι
δεν χρειαστηκε να το πω ειδε το παιδι το σηματακι τους  και κατευθειαν μου ειπε οτι υπαρχει εκπτωση λογο του οτι ειναι δικια τους!
σαν αποτελεσμα και η πρωτη και η επισκευει μονο τα καλλητερα μπορω να πω
και για αντοχη κ για  ανεση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parisstc



Registration date : 14/09/2015

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Νοε 03 2017, 12:54

ηρθε και εμενα η σειρα μου για σελα
σκιστηκε το καλυμμα της μαμα και σκεφτομαι ειτε ανατομικη ειτε αν μου πουν τρελη τιμη νεο καλυμμα

εσεις με ανατομικες απο μοτοΚ απο αντοχη ειστε ευχαριστημενοι; Ειναι κανενας που να την εχει πολλα χρονια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Νοε 03 2017, 14:39

εγώ την έχω σχεδόν 5 χρόνια από motok.
Δεν εχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 33ncnm10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 33e6ee10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 63u2ip10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Amzm8k10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Νοε 03 2017, 17:38

parisstc έγραψε:
ηρθε και εμενα η σειρα μου για σελα
σκιστηκε το καλυμμα της μαμα και σκεφτομαι ειτε ανατομικη ειτε αν μου πουν τρελη τιμη νεο καλυμμα

εσεις με ανατομικες απο μοτοΚ απο αντοχη ειστε ευχαριστημενοι; Ειναι κανενας που να την εχει πολλα χρονια;

Πριν 3 χρόνια (Οκτώβριος 14) από motok έβαλα το παρακάτω κάλυμμα στο dl650 επειδή σχίστηκε το μαμά και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν έχει πάθει τίποτα.

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 V_stro10

Επειδή δεν έπαιζαν φράγκα για ανατομική και το σφουγγάρι ήταν μια χαρά πήγα σε εκείνη τη λύση.
Ωραία υλικά, δε γλιστράς και στεγνώνει με τη μια. Μου το έστειλαν και το πέρασα μόνος μου.
Απλά χρειάζεσαι ένα καρφωτικό. Εκείνη την εποχή με προσφορά κόστισε 34? + 3? μεταφορικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
parisstc



Registration date : 14/09/2015

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Νοε 07 2017, 17:07

τελικά λόγω οικονομικής συγκυριας, τσίμπησα ένα κάλυμμα απο το http://moto-dressing.car.gr
35 ευρώ με τοποθέτηση

σαν πρώτη εντύπωση φαίνεται πολύ καλό, ελπίζω να βγάλει αρκετό καιρό
(το δεύτερο βράδυ άρχισαν να ξαπλάρουν πάλι γάτες πάνω στη σέλα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 8 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: