Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Guskafetzo
Member
Member
Guskafetzo

Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.....ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!!!!
Registration date : 27/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 28 2011, 00:48

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jamescook
Member
Member
jamescook

Ηλικία : 46
Registration date : 20/05/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29 2011, 17:12

εδω και κανα διμηνο εχω φτιαξει μια σελα απο 1000αρι!!!!εγινε συνδυασμος υφασματων,αντιολισθητικου και look carbon!!!βασικα ηταν ιδεα του v.stratou να γινει αυτος ο συνδυασμος!!!!
επισης ειχα σαν ιδεα να βαλω και ενα φουσκωματακι για υποστηριξη της πλατης!!!!παραθετω φωτο:

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 001hqd



Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 002glu



Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 003wxz



Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 004bzv



ξερω το βυζακι λιγο ξενιζει αλλα κανει την δουλεια του!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 13:42

Μόλις χθες παρέλαβα το σελόνι μου!
Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 20110730131807
Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 20110730131821
Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 20110730131832

Την έχω ακόμα στο τραπέζι What a Face γιατί πήγα με αυτοκίνητο να την πάρω και δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα,αλλά οπτικά τα σπάει. cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 16:20

Ζηλιάρη..... την έκανες σα τη δική μου με κόκκινες ραφές, ε?

Laughing Laughing Laughing Laughing


Καλορίζικος και καλοτάξιδος. Ο πωπουδάκος σου θα σε ευγνωμονεί!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 16:52

terino έγραψε:
Ζηλιάρη..... την έκανες σα τη δική μου με κόκκινες ραφές, ε?

Laughing Laughing Laughing Laughing


Καλορίζικος και καλοτάξιδος. Ο πωπουδάκος σου θα σε ευγνωμονεί!! Very Happy


Τις κόκκινες ραφές τις είχα σταμπαρισμένες εδώ και καιρό,στο πλαίσιο του κόκκινου πρότζεκτ που συνεχίζετε. success

merci για την προσφορά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 30 2011, 17:26

cantona έγραψε:
Μόλις χθες παρέλαβα το σελόνι μου!
Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 20110730131821


ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ!!!!
αυτη ειναι η δικια μου!!!! Wink Wink Wink

Λευτερη και απο εμενα ενα τεραστιο ευχαριστω και τσιμπα και ενα +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σελα για την καλη μου..   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 14:14

Παιδες τελευταια μου μπηκε το μικροβιο να αλλαξω την σελιτσα μου...Να την κανω ανατομικη με τζελ κτλ κτλ....

Μια λυση ειναι το μοτο-κ...

Καπου διαβασα και για καποιον Σακη στο μεταξουργειο του οποιου η ιστοσελιδα ειναι αυτη: http://starsel.weebly.com/

Λενε οτι οι τιμε του ειναι αρκετα πιο κατω απο το μοτο-κ....

Ισχυει??Ξερουμε κατι για αυτον τον Σακη???Υπαρχει καποιος που να εχει φτιαξει εκει την σελα του???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 14:21

Δεν το έχω δει αυτό που λες, έχουμε όμως ως φόρουμ προσφορά και στο ΜοτοΚ και στον Τζιμι μοτοδέρμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 14:29

Κώδικας:
Search First!
Αλλιώς καραδοκώ για Destroy!

Το γνωστό Search 'n' Destroy!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 14:33

gmavrid έγραψε:
Κώδικας:
Search First!
Αλλιώς καραδοκώ για Destroy!

Το γνωστό Search 'n' Destroy!


Sorry boss...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 14:40

Ναι είναι γνωστός metal head Smile
Seek n Destroy Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geoman87
Member
Member
geoman87

Ηλικία : 37
Τόπος : Αιγαλεω,Αττικη
Registration date : 10/02/2011

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 14:48

Λοιπον πηρα τηλεφωνο στο μαγαζι που λεω πραπανω αλλα δεν κανει ανατομικες σελες και τετοια κολπα....

Απλα γεμιζει το αφρωδες και αλλαζει το υφασμα....Δηλαδη η σελα θα γινει σαν τη μαμα αντε λιγο καλυτερη...Κατι μου ειπε για ψηλοτερη ή χαμηλοτερη...

Τιμη 50 ευρω... Μαλλον δεν πολυ αξιζει τελικα...

Για μοτο-κ στελνω στον τερινο μυνημα για την εκπτωση???

Για το τζελ που εχουμε καταλειξει γτ απο τα προηγουμενα που διαβασα οι γνωμες διηστανται...Εχει καποιο παιδι εμπερηστατομενη αποψη???

Και τελος η ανατομικη σελα ειναι οντως τοσο πιο ανετη απο την μαμα???Αξιζει τα λεφτα της δηλαδη???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 15:49

geoman87 έγραψε:
Παιδες τελευταια μου μπηκε το μικροβιο να αλλαξω την σελιτσα μου...Να την κανω ανατομικη με τζελ κτλ κτλ....

Μια λυση ειναι το μοτο-κ...

Καπου διαβασα και για καποιον Σακη στο μεταξουργειο του οποιου η ιστοσελιδα ειναι αυτη: http://starsel.weebly.com/

Λενε οτι οι τιμε του ειναι αρκετα πιο κατω απο το μοτο-κ....

Ισχυει??Ξερουμε κατι για αυτον τον Σακη???Υπαρχει καποιος που να εχει φτιαξει εκει την σελα του???

Στον Σακη (Αιγυπτιος ηταν αν θυμαμαι καλά οποτε το Σακης δεν ξερω απο που βγαινει...) ειχα φτιαξει την σελα του nexus που ειχα παλιοτερα...ο ανθρωπος ειναι μεγαλος τεχνιτης και παρα πολυ φθηνος! Βεβαια και εγω στην moto-k εφτιαξα σελα στο v-strom...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 20:51

geoman87 έγραψε:
Λοιπον πηρα τηλεφωνο στο μαγαζι που λεω πραπανω αλλα δεν κανει ανατομικες σελες και τετοια κολπα....

Απλα γεμιζει το αφρωδες και αλλαζει το υφασμα....Δηλαδη η σελα θα γινει σαν τη μαμα αντε λιγο καλυτερη...Κατι μου ειπε για ψηλοτερη ή χαμηλοτερη...

Τιμη 50 ευρω... Μαλλον δεν πολυ αξιζει τελικα...

Για μοτο-κ στελνω στον τερινο μυνημα για την εκπτωση???

Για το τζελ που εχουμε καταλειξει γτ απο τα προηγουμενα που διαβασα οι γνωμες διηστανται...Εχει καποιο παιδι εμπερηστατομενη αποψη???

Και τελος η ανατομικη σελα ειναι οντως τοσο πιο ανετη απο την μαμα???Αξιζει τα λεφτα της δηλαδη???

Αν αποφασίσεις για Μοτο-Κ πήγαινε μόνος σου και αν σου κάνει ναζάκια (που δεν νομίζω τις μέρες που διανύουμε) πάρε με τηλ και καθαρίζω επιτόπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
paulsin
Member
Member
paulsin

Ηλικία : 40
Τόπος : Filirian-Porto Salonico
Registration date : 22/04/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10 2012, 21:07

Μια ερωτηση ρε παιδες.

Στη Θεσσαλονικη πολυ γνωστος πανω στις σελες ειναι ο Τονυ Μπατζιο (σχεδον ολα τα μηχανακια που βλεπω στο δρομο με αλλαγμενη σελα

ειναι απο αυτον). Η τιμη που μου δωσε λοιπον για εμας ειναι 100Ε με οτι ραφη η δερμα θελω.

Ρωτώντας τον λοιπον και για τζελ, μου ειπε +40 το κομματι.

Αυτο που με παραξενεψε ειναι οτι ηταν κάθετος στο οτι δεν χρειαζομαι το τζελ και οτι μονο με το αφρωδες ειμαι καλυμενος.

Εν ολιγοις μου ειπε οτι το τζελ δεν αξιζει για τα λ7 του.

Εσεις τι λετε αξιζουν τα +80?

Για την ιστορια, η δουλεια του μου αρεσε παρα πολυ στο δειγμα που ειδα και ο ιδιος ηταν εξυπηρετικοτατος.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 11 2012, 01:19

paulsin έγραψε:
Μια ερωτηση ρε παιδες.

Στη Θεσσαλονικη πολυ γνωστος πανω στις σελες ειναι ο Τονυ Μπατζιο (σχεδον ολα τα μηχανακια που βλεπω στο δρομο με αλλαγμενη σελα

ειναι απο αυτον). Η τιμη που μου δωσε λοιπον για εμας ειναι 100Ε με οτι ραφη η δερμα θελω.

Ρωτώντας τον λοιπον και για τζελ, μου ειπε +40 το κομματι.

Αυτο που με παραξενεψε ειναι οτι ηταν κάθετος στο οτι δεν χρειαζομαι το τζελ και οτι μονο με το αφρωδες ειμαι καλυμενος.

Εν ολιγοις μου ειπε οτι το τζελ δεν αξιζει για τα λ7 του.

Εσεις τι λετε αξιζουν τα +80?

Για την ιστορια, η δουλεια του μου αρεσε παρα πολυ στο δειγμα που ειδα και ο ιδιος ηταν εξυπηρετικοτατος.



έχει δίκιο για το tzel δεν χρειάζεται εγώ εκεί την έφτιαξα και είμαι πολύ ευχαριστημένος από τιμή και ποιότητα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25 2013, 22:16

Εδω και λίγο καιρό ένιωθα μερικές ενοχλήσεις στον καβάλο όταν οδηγούσα πολύ ώρα την μηχανή...την ενόχληση αυτή την γνωρίζω από την πολύχρονη ενασχόλησή μου με το ποδήλατο παλιότερα και προκαλείται από την επιβάρυνση του προστάτη! Η νεα σέλα που φοράω εδώ και πολύ καιρό είναι αρκετά φουσκωμένη σε εκείνο το σημείο θεωρητικά για άνεση ενώ η μαμα σέλα είναι λιγάκι πιό "σκαφτή" εκεί...

Επειδή στα ποδήλατα το θέμα με την επιβάρυνση του προστάτη έχει λυθεί με νέου είδους σέλες ήθελα να ρωτήσω στην motoK που έφτιαξα την σέλα εαν είναι δυνατόν να φτιαχτεί και για εμας μια τέτοια είδους σέλα...παρακάτω είναι μια σέλα που βρήκα στο νετ, η οποία είναι φτιαγμένη για v-strom για αυτόν ακριβώς τον λόγο...


Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Kgrhqfgsfcyke8kdbqmtjku


ή άλλη μία για R 1200 GS

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 R1200gsadvtrackstd01

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manostaz

manostaz

Ηλικία : 39
Τόπος : βοιωτια
Registration date : 05/04/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 10 2013, 23:54

nikos147 έγραψε:
geoman87 έγραψε:
Παιδες τελευταια μου μπηκε το μικροβιο να αλλαξω την σελιτσα μου...Να την κανω ανατομικη με τζελ κτλ κτλ....

Μια λυση ειναι το μοτο-κ...

Καπου διαβασα και για καποιον Σακη στο μεταξουργειο του οποιου η ιστοσελιδα ειναι αυτη: http://starsel.weebly.com/

Λενε οτι οι τιμε του ειναι αρκετα πιο κατω απο το μοτο-κ....

Ισχυει??Ξερουμε κατι για αυτον τον Σακη???Υπαρχει καποιος που να εχει φτιαξει εκει την σελα του???

Στον Σακη (Αιγυπτιος ηταν αν θυμαμαι καλά οποτε το Σακης δεν ξερω απο που βγαινει...) ειχα φτιαξει την σελα του nexus που ειχα παλιοτερα...ο ανθρωπος ειναι μεγαλος τεχνιτης και παρα πολυ φθηνος! Βεβαια και εγω στην moto-k εφτιαξα σελα στο v-strom...
ειχα ακουσει και απο αλλον καλα λογια..δεν εχω δει δουλεια του...αλλα μου ειχαν πει αν πας την βαλιτσα μπορει να σου φιαξει μαξιλαρακι....ισχυει?το εχει κανει κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 00:01

το εχω δει το μαξιλαρακι αλλα δεν λεει και πολλα πραγματα
https://www.vstromhellasforum.com/t19316p15-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 00:12

nikos147 έγραψε:
Εδω και λίγο καιρό ένιωθα μερικές ενοχλήσεις στον καβάλο όταν οδηγούσα πολύ ώρα την μηχανή...την ενόχληση αυτή την γνωρίζω από την πολύχρονη ενασχόλησή μου με το ποδήλατο παλιότερα και προκαλείται από την επιβάρυνση του προστάτη! Η νεα σέλα που φοράω εδώ και πολύ καιρό είναι αρκετά φουσκωμένη σε εκείνο το σημείο θεωρητικά για άνεση ενώ η μαμα σέλα είναι λιγάκι πιό "σκαφτή" εκεί...

Επειδή στα ποδήλατα το θέμα με την επιβάρυνση του προστάτη έχει λυθεί με νέου είδους σέλες ήθελα να ρωτήσω στην motoK που έφτιαξα την σέλα εαν είναι δυνατόν να φτιαχτεί και για εμας μια τέτοια είδους σέλα...παρακάτω είναι μια σέλα που βρήκα στο νετ, η οποία είναι φτιαγμένη για v-strom για αυτόν ακριβώς τον λόγο...


Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Kgrhqfgsfcyke8kdbqmtjku


ή άλλη μία για R 1200 GS

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 R1200gsadvtrackstd01


Μιας και ειμαι για σέλα, πόσο κοστίζει αυτή?
Στέλνεις την δικια σου για ανακατασκευή ή την αγοράζει ως σέλα?

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 33ncnm10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 33e6ee10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 63u2ip10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Amzm8k10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mounodoulos
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Ηλικία : 56
Registration date : 07/08/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 00:28

ε ρε νερα που θα μαζευει εκει οταν θα βρεχει...λιμνουλα κανονικη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 00:29

loverdos11 έγραψε:


Μιας και ειμαι για σέλα, πόσο κοστίζει αυτή?
Στέλνεις την δικια σου για ανακατασκευή ή την αγοράζει ως σέλα?

Aν θυμαμαι καλα, ειναι στα 280ευρω περιπου μαζι με τα μεταφορικα...και εμενα μου γυάλισε αλλά είναι ακριβη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-run

v-run

Ηλικία : 36
Registration date : 01/12/2012

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 00:58

Ρε παιδια τελικα έχουμε έκπτωση στον moto k και αν ναι πρεπει να επικοινωνήσουμε με κάποιον απο το φορούμ αν όχι ενδιαφέρεται κανεις για p.b ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 01:04

nikos147 έγραψε:


Aν θυμαμαι καλα, ειναι στα 280ευρω περιπου μαζι με τα μεταφορικα...και εμενα μου γυάλισε αλλά είναι ακριβη!


280? χωρις να στειλω την δικια μου σέλα?


_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 33ncnm10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 33e6ee10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 63u2ip10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Amzm8k10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Φεβ 11 2013, 01:05

pkatsou έγραψε:
Ρε παιδια τελικα έχουμε έκπτωση στον moto k και αν ναι πρεπει να επικοινωνήσουμε με κάποιον απο το φορούμ αν όχι ενδιαφέρεται κανεις για p.b ????

Ισχύει φίλε μου.
όταν πας του λες ότι εισαι από εδω.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 33ncnm10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 33e6ee10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 63u2ip10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 Amzm8k10Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 7 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: