Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 20:22

badouras έγραψε:


Μια και το αρχικό post του moto.gr για την συγκεκριμένη μόντα δεν παίζει πλέον,
μήπως έχει κάποιος την όλη διαδικασία (φωτό-περιγραφή) μια και τώρα το χρειάζομαι ???

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Please

θα στο περιγράψω εγώ με 2 λόγια. Καταρχάς για τις GIVI-KAPPA δεν κάνει το κλειδί της μοτό, είναι πολύ χοντρό.
Αν είσαι ακόμα εδώ, συνέχισε να διαβάζεις:
Αυτό είνια για να κάνεις πχ την πίσω βαλίτσα να ανοίγει με το ίδιο κλειδί όπως οι πλαϊνές.
Λύνεις κλειδαριές και αφαλούς (μη με ρωτάς πως, είναι πολύ εύκολο, μια βίδα στο εσωτερικό της βαλίτσας κρατάει όλο το μηχανισμό)
Βγάζεις τα λαμάκια με ένα μυτοτσίμπιδο. Θα παρατηρήσεις ότι αυτά ευθυγραμμίζονται όταν είναι μέσα το κλειδί, όπως (δεν φαίνεται) εδώ
...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Z661
Τώρα μην ρωτάς γιατί σου έβαλα μια φοτο που δεν φαίνεται αυτό που πρέπει να δεις, κάνε το και θα δείς. Αυτή τη φοτό βρήκα, εντάξει; δεν βρήκα καμια με γκόμενες να φιλιούνται, αν έβρισκα θα την έβαζα! Razz ενοχλητικέ! ΟΚ, πάμε παρακάτω.
Με λίγες δοκιμές ή/και παρατηρητικότητα μπορείς με τράμπα κάποια λαμάκια, και εν ανάγκη τα τροχίζεις λίγο, ώστε το κλειδί που θες να ανοίγει την κλειδαριά, δηλαδή, όταν το κλειδί είναι μέσα, όλα τα λαμάκια να έρχονται πρόσωπο με τον αφαλό.
Καπίς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 20:31

mikios έγραψε:
badouras έγραψε:


Μια και το αρχικό post του moto.gr για την συγκεκριμένη μόντα δεν παίζει πλέον,
μήπως έχει κάποιος την όλη διαδικασία (φωτό-περιγραφή) μια και τώρα το χρειάζομαι ???

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Please

θα στο περιγράψω εγώ με 2 λόγια. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Καπίς;

Πλάκα κάνεις τώρα ???
Ήταν τόσο λεπτομερή η περιγραφή σου που λες και σε έβλεπα να το κάνεις μπροστά μου.
Η δε φωτογραφία αναπαριστούσε βήμα-βήμα την άψογη εκτέλεσή σου.
Δε ξέρω πως να σε ευχαριστήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 20:36

εγώ πάντως παιδιά έχω κάνει με το κλειδί τις μηχανής να ανοίγω την givi maxia 52L
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 20:40



...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Image010y


http://www.mcgyver.gr/?p=150&lang=el
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 20:41

Όντως η Maxia εχει χοντρό κελιδί κ γίνεται, γαι τις πλαινές όμως δεν ξέρω...





ποντάκι σε Μικιο!!!!!!!

🐰 🐰
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 23:52



Done !!!

Μόλις προσάρμοσα το κλειδί από το givi e45 τριβάλιτσό μου
σε 2 καινούργιες πλαϊνές Kappa e21.
Ένα κλειδάκι για όλες τις βαλιτσούλες μου !!!


YES !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 14:49

badouras έγραψε:


Done !!!

Μόλις προσάρμοσα το κλειδί από το givi e45 τριβάλιτσό μου
σε 2 καινούργιες πλαϊνές Kappa e21.
Ένα κλειδάκι για όλες τις βαλιτσούλες μου !!!


YES !!!

OK

γκράτσιε αλ_τζαμπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 19:04

ποιος ειπε οτι το κλειδι της μηχανης δεν κανει για τις γκιβι κ καπα;
μολις το παιδι απο το μοτο το ποσταρε αμεσως σε 20 λεπτα το ειχα κανει.ετσι την πισω μπαγκαζιερα την ανοιγω με το κλειδι της μηχανης.
μεγαλη ευκολια κ πρακτικοτητα.
οσοι πιανουν τα χερια τους να το ΚΑΝΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 19:17

Βαριέμαι να κατέβω στο πάρκιν τώρα αλλιώς μια δοκιμή θα την έκανα. Αν μπαίνει το κλειδί πάντως, θα το κάνω 100% μπας και γλυτώσω καμιά γρατζουνιά στο τιμόνι από τα κλειδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 19:41

terino έγραψε:
Βαριέμαι να κατέβω στο πάρκιν τώρα αλλιώς μια δοκιμή θα την έκανα. Αν μπαίνει το κλειδί πάντως, θα το κάνω 100% μπας και γλυτώσω καμιά γρατζουνιά στο τιμόνι από τα κλειδιά.
Nα έρθω να την κάνουμε μαζί τη δουλειά φανταστικέ Λευτέρη μας ??????? lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 21:05

groi1000 έγραψε:
terino έγραψε:
Βαριέμαι να κατέβω στο πάρκιν τώρα αλλιώς μια δοκιμή θα την έκανα. Αν μπαίνει το κλειδί πάντως, θα το κάνω 100% μπας και γλυτώσω καμιά γρατζουνιά στο τιμόνι από τα κλειδιά.
Nα έρθω να την κάνουμε μαζί τη δουλειά φανταστικέ Λευτέρη μας ??????? lol! lol! lol!


Εσύ έχεις φάει ban από την πιλοτή μου, ακόμα σε περιμένω για τον διακόπτη αναβάτη του γλυκού νερού! Είδες λίγη βροχή και τρόμαξες...

kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki


YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 21:07

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
terino έγραψε:
Βαριέμαι να κατέβω στο πάρκιν τώρα αλλιώς μια δοκιμή θα την έκανα. Αν μπαίνει το κλειδί πάντως, θα το κάνω 100% μπας και γλυτώσω καμιά γρατζουνιά στο τιμόνι από τα κλειδιά.
Nα έρθω να την κάνουμε μαζί τη δουλειά φανταστικέ Λευτέρη μας ??????? lol! lol! lol!


Εσύ έχεις φάει ban από την πιλοτή μου, ακόμα σε περιμένω για τον διακόπτη αναβάτη του γλυκού νερού! Είδες λίγη βροχή και τρόμαξες...

kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki


YOU! YOU! YOU!
Με στεναχώρησες τώρα gmt








Πότε να έρθω??????????? dead
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 21:09

groi1000 έγραψε:

Με στεναχώρησες τώρα gmt

Πότε να έρθω??????????? dead


Αγορίνα πσκ θα την κοπανήσω... το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι αύριο απόγευμα καπάκια μετά τη δουλειά και όσο μας πάρει. Αν ψήνεσαι έλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 22:33

terino έγραψε:
... το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι αύριο απόγευμα καπάκια μετά τη δουλειά και όσο μας πάρει. Αν ψήνεσαι έλα.

Παιδιά, αν μιλάτε μόνο για το κλειδί της βαλίτσας είναι βαριά ένα τέταρτο δουλειά !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 00:04

MARKOS-V έγραψε:
ποιος ειπε οτι το κλειδι της μηχανης δεν κανει για τις γκιβι κ καπα;

εμένα δεν κάνει σε καμία από τις 3... Crying or Very sad
Δοκιμάστε λοιπόν πρώτα αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 12:11

mikios έγραψε:
MARKOS-V έγραψε:
ποιος ειπε οτι το κλειδι της μηχανης δεν κανει για τις γκιβι κ καπα;

εμένα δεν κάνει σε καμία από τις 3... Crying or Very sad
Δοκιμάστε λοιπόν πρώτα αυτό...

οντως ,ειναι παραξενο να μην κανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosBW

nikosBW

Ηλικία : 47
Τόπος : Χαλκιδική
Registration date : 15/09/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 22:44

και εγώ που έχω την kappa 46 την έκανα μια χαρά να ανοίγει με το κλειδί της μηχανής χωρίς πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 22:47

badouras έγραψε:
terino έγραψε:
... το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι αύριο απόγευμα καπάκια μετά τη δουλειά και όσο μας πάρει. Αν ψήνεσαι έλα.

Παιδιά, αν μιλάτε μόνο για το κλειδί της βαλίτσας είναι βαριά ένα τέταρτο δουλειά !!!

ΔΝΤ (Δε νομίζω Τάκη Very Happy )

Εκτός αν το έχεις ξανακάνει καμιά δεκαριά φορές και το κάνεις πλέον με κλειστά μάτια... εμένα μου πήρε χαλαρά ένα 45λεπτο σήμερα που έφτιαξα τη βαλίτσα του groi1000. Στη δική μου δεν μπαίνει το κλειδί οπότε έφαγα την πέτσα μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 22:52

terino έγραψε:
badouras έγραψε:
terino έγραψε:
... το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι αύριο απόγευμα καπάκια μετά τη δουλειά και όσο μας πάρει. Αν ψήνεσαι έλα.

Παιδιά, αν μιλάτε μόνο για το κλειδί της βαλίτσας είναι βαριά ένα τέταρτο δουλειά !!!

ΔΝΤ (Δε νομίζω Τάκη Very Happy )

Εκτός αν το έχεις ξανακάνει καμιά δεκαριά φορές και το κάνεις πλέον με κλειστά μάτια...
Έεεεεεεεετσι mouuuuuu scratch

Λευτέρη πολλά merci φίλε για τη βοήθειά σου yeye success cheers

''Τσίμπα'' και +1rep από την πάρτη μου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 23:00

terino έγραψε:
badouras έγραψε:
terino έγραψε:
... το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι αύριο απόγευμα καπάκια μετά τη δουλειά και όσο μας πάρει. Αν ψήνεσαι έλα.

Παιδιά, αν μιλάτε μόνο για το κλειδί της βαλίτσας είναι βαριά ένα τέταρτο δουλειά !!!

ΔΝΤ (Δε νομίζω Τάκη Very Happy )

Εκτός αν το έχεις ξανακάνει καμιά δεκαριά φορές και το κάνεις πλέον με κλειστά μάτια... εμένα μου πήρε χαλαρά ένα 45λεπτο σήμερα που έφτιαξα τη βαλίτσα του groi1000. Στη δική μου δεν μπαίνει το κλειδί οπότε έφαγα την πέτσα μου!

Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής και μιλώντας πάντα (όπως προανέφερα) για το κλειδί από το τριβάλιτσό μου givi e45,
έκανα 15-20 min για να το προσαρμόσω στην πρώτη από τις 2 Kappa e21 που αγόρασα προχθές,
στην δε δεύτερη είχα τελειώσει σε λιγότερο από 10 min.

Πιθανών για το κλειδί της μηχανής να είναι πιο δύσκολο.
Εκτός αυτού οι Kappa βαλίτσες είχαν 5 μόνο λαμάκια αντί των 7 των givi.
Παρ' όλα αυτά δεν επιμένω στο μέσο όρο του χρόνου που πιθανών να χρειαστεί κάποιος,
μια και μπορεί να στάθηκα και τυχερός στην αλλαγή των θέσεων στο φαλλό.
Όπως και να 'χει είναι μια απίστευτα εξυπηρετική μόντα.
Φιλικά !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 23:15

Αντώνη φυσικά και τα πάντα είναι φιλικά, δεν χρειάζεται να το διευκρινήσουμε... απλά με εξέπληξε λίγο ο μηχανισμός των Givi, ήταν πιο περίπλοκος απ'ότι τον περίμενα, και τα λαμάκια δεν μου κάτσανε εύκολα, οπότε χρειάστηκε και κάμποσο τρόχισμα. Το καλό είναι ότι κράτησα και τα δύο, διατηρώντας έτσι το αρχικό επίπεδο ασφαλείας (αν μπορείς να το πεις έτσι).

Αν το κάνω δεύτερη φορά σαφώς θα κάνω πολύ λιγότερο χρόνο, αλλά για πρώτη φορά που πας ψάχνωντας, το 45λεπτο είναι σιγουράκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 23:16

groi1000 έγραψε:

Λευτέρη πολλά merci φίλε για τη βοήθειά σου yeye success cheers

''Τσίμπα'' και +1rep από την πάρτη μου Laughing

Μερσι μποκού Γιώργη, ένα χαλαρό καφεδάκι με ένα συμφορουμίτη ήταν, τίποτα παραπάνω... και φυσικά χάρηκα που σε γνώρισα και από κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 23:20

terino έγραψε:
Αντώνη φυσικά και τα πάντα είναι φιλικά, δεν χρειάζεται να το διευκρινήσουμε... απλά με εξέπληξε λίγο ο μηχανισμός των Givi, ήταν πιο περίπλοκος απ'ότι τον περίμενα, και τα λαμάκια δεν μου κάτσανε εύκολα, οπότε χρειάστηκε και κάμποσο τρόχισμα. Το καλό είναι ότι κράτησα και τα δύο, διατηρώντας έτσι το αρχικό επίπεδο ασφαλείας (αν μπορείς να το πεις έτσι).

Αν το κάνω δεύτερη φορά σαφώς θα κάνω πολύ λιγότερο χρόνο, αλλά για πρώτη φορά που πας ψάχνωντας, το 45λεπτο είναι σιγουράκι.

Δεν επιμένω !!!

Όπως και να 'χει . . .

OK

goodnight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25 2011, 00:35

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:

Λευτέρη πολλά merci φίλε για τη βοήθειά σου yeye success cheers

''Τσίμπα'' και +1rep από την πάρτη μου Laughing

Μερσι μποκού Γιώργη, ένα χαλαρό καφεδάκι με ένα συμφορουμίτη ήταν, τίποτα παραπάνω... και φυσικά χάρηκα που σε γνώρισα και από κοντά.
Μe too my friend...Me too OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 16 2011, 18:32

Παιδια το εχει κανει κανεις στις πλαινες Κ40?? Σημερα τις αγορασα και ηθελα να κανω την μοντα για να μην κυκλοφορω με 3 κλειδια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: