Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 16 2011, 19:28

nikos147 έγραψε:
Παιδια το εχει κανει κανεις στις πλαινες Κ40?? Σημερα τις αγορασα και ηθελα να κανω την μοντα για να μην κυκλοφορω με 3 κλειδια!!!

ναι, και σηκώνουν μόντα αλλά μόνο με την κεντρική βαλίτσα. Δλδ στις δικές μου δεν μπαίνει το κλειδί του διακόπτη στις βαλίτσες. Δοκίμασέ το βέβαια, και πράξε ανάλογα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 16 2011, 19:45

Απλά ειδα οτι το κλειδι της μεσαιας Κ52 που εχω ειναι μικροτερο κατα 3mm οποτε δεν ξερω εαν γινεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 11:16

nikos147 έγραψε:
Απλά ειδα οτι το κλειδι της μεσαιας Κ52 που εχω ειναι μικροτερο κατα 3mm οποτε δεν ξερω εαν γινεται...

Γίνεται. Αν ανοίξεις τον αφαλό της Kappa (ή οποιασδήποτε βαλίτσας τέλος πάντων) και δεις πως λειτουργεί, θα καταλάβεις πως, ναι, γίνεται. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 15:55

εγω εχω κανει το κλειδι της μηχανης να ανοιγει την γκιβι πισω.θα μπορουσα να εκανα να ανοιγουν και οι παλινες καπα αλλα μια φορα τον χρονο τις χρειαζομαι ,οποτε τις αφησα.
μεγαλη εξυπηρετηση να εχεις 1 μονο κλειδι κ να ανοιγεις κ την πισω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 00:00

MARKOS-V έγραψε:
εγω εχω κανει το κλειδι της μηχανης να ανοιγει την γκιβι πισω.θα μπορουσα να εκανα να ανοιγουν και οι παλινες καπα αλλα μια φορα τον χρονο τις χρειαζομαι ,οποτε τις αφησα.
μεγαλη εξυπηρετηση να εχεις 1 μονο κλειδι κ να ανοιγεις κ την πισω
Με τη βοήθεια τουΛευτέρη (terino),κάναμε (έκανε δηλαδή) αυτό ακριβώς.Με το κλειδί της μηχανής ανοίγει και η 52άρα givi που έχω.Δυστυχώς δε βολεύει καθόλου φίλε MARKOS-V μιάς και ανοιγοκλείνω τη μηχανή για ψύλλου πήδημα (τσιγάρα,γυναίκας τσάντα,ψώνια και άλλα πολλά).Ελπίζω με τον ερχομό μου Αθήνα να επαναφέρω την παλιά κατάσταση με τη βοήθεια του Λευτέρη πάλι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 07:35

groi1000 έγραψε:
Με τη βοήθεια τουΛευτέρη (terino),κάναμε (έκανε δηλαδή) αυτό ακριβώς.Με το κλειδί της μηχανής ανοίγει και η 52άρα givi που έχω.Δυστυχώς δε βολεύει καθόλου φίλε MARKOS-V μιάς και ανοιγοκλείνω τη μηχανή για ψύλλου πήδημα (τσιγάρα,γυναίκας τσάντα,ψώνια και άλλα πολλά).Ελπίζω με τον ερχομό μου Αθήνα να επαναφέρω την παλιά κατάσταση με τη βοήθεια του Λευτέρη πάλι

Όταν τα έλεγα εγώ από τη δεύτερη σελίδα του post με ψιλοκράξανε.
Βέβαια, είναι όπως τον βολεύει τον καθένα !!!
Προσωπικά το έχω κάνει και με ένα κλειδί ανοίγω το τριβάλιτσο μου givi E45 και 2 μικρές kappa E21.


badouras έγραψε:
Το θέμα που δημιουργείται με το συγκεκριμένο project είναι ότι για να ανοίξεις τη βαλίτσα πρέπει να σβήσεις τη μηχανή.
Η διαδικασία αυτή εκτός του ότι πιθανών κάποια στιγμή να κουράσει, υποβάλλει τον κινητήρα στη διαδικασία περισσότερων
εκκινήσεων με όλα τα συνεπακόλουθα.
Το μονό κλειδί ίσως θα έπρεπε να περιοριστεί μόνο στα τριβάλιτσα, αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 17:59

Δηλαδή φίλε μπάΝΤουρα το κλειδί της μηχανής το έχεις σε άλλο μπρελόκ από αυτό της βαλίτσας; mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 18:08

massai έγραψε:
Δηλαδή φίλε μπάΝΤουρα το κλειδί της μηχανής το έχεις σε άλλο μπρελόκ από αυτό της βαλίτσας; mouuuuuu

Όχι βρε massai, στο ίδιο κρικάκι του συναγερμού είναι.
Απλά αντί να σβήνω κάθε φορά τη μηχανή για να ανοίξω τη βαλίτσα,
βγάζω μόνο το κλειδάκι της.
Βέβαια στην περίπτωση του τριβάλιτσου, βοηθάει πάρα πολύ γιατί έχω ένα κλειδάκι για όλες.
Γνώμη μου βέβαια !!!

geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnnylove

johnnylove

Ηλικία : 32
Τόπος : αυηνα εδω εκει παρα παρα περα.!!
Registration date : 23/08/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 01:12

Εμένα by the wayμε. Ια κ54l δεν μπενει καν το κλειδί Απο το vstrom μέσα δοκίμασα έβγαλα τα χαλκακακια πάλι δεν εμπενε το κλειδι μέσα έτσι το ξανά εφτιαξα και άφησα όπως ήταν . Ξενερωσα να πω την αλήθεια το είχα Χαρα να το έκανα ! Τεσπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 11:25

johnnylove έγραψε:
Εμένα by the wayμε. Ια κ54l δεν μπενει καν το κλειδί Απο το vstrom μέσα δοκίμασα έβγαλα τα χαλκακακια πάλι δεν εμπενε το κλειδι μέσα έτσι το ξανά εφτιαξα και άφησα όπως ήταν . Ξενερωσα να πω την αλήθεια το είχα Χαρα να το έκανα ! Τεσπα


Στις περισσότερες ΚΑΡΡΑ δεν μπαίνει το κλειδί, ούτε εμένα μπαίνει που έχω την Κ52 δυστυχώς. Στις Givi μπαίνει αλλά δεν ψήνομαι να αλλάξω βαλίτσα μόνο γι'αυτό...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
johnny love

johnny love

Ηλικία : 32
Τόπος : chalkida
Registration date : 24/08/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 13:02

Καλα για κανέναν λόγο ! Σιγά το πράγμα !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/
duke
Member
Member
duke

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 22/09/2011

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Δεκ 26 2011, 15:23

Χθες το βραδυ εκανα ανασκαφες στο φορουμ και βρηκα αυτο το πολυ ενδιαφέρον θρεντ...
Προσπαθησα να το κανω σημερα στην givi v46 και τα λαμακια ηταν 5 και οχι 7, και δεν το πολυσκαλισα.
Το εχει κανενας σε τετοια μπαγκαζιερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Δεκ 26 2011, 21:52

Να κάνω μια ερώτηση; Ο οφαλος (μύλος, πως αλοιως το λένε) της μπαγκαζιερας μήπως Έχει τις ίδιες διαστάσεις με την κλειδαριά της σελας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Δεκ 26 2011, 21:58

krisberis έγραψε:
Να κάνω μια ερώτηση; Ο οφαλος (μύλος, πως αλοιως το λένε) της μπαγκαζιερας μήπως Έχει τις ίδιες διαστάσεις με την κλειδαριά της σελας;

αν κρίνω από την κλειδάρα που έχουμε για σέλα-κινητήρα.... όχι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Δεκ 26 2011, 22:04

tazakos έγραψε:
krisberis έγραψε:
Να κάνω μια ερώτηση; Ο οφαλος (μύλος, πως αλοιως το λένε) της μπαγκαζιερας μήπως Έχει τις ίδιες διαστάσεις με την κλειδαριά της σελας;

αν κρίνω από την κλειδάρα που έχουμε για σέλα-κινητήρα.... όχι!

Ηταν μια σκέψη, μαλλον έχουν πολυ μεγάλο μηχανισμό Πίσω! Έχω την καππα 46 και σήμερα που δοκίμασα δεν εμπενε καν το κλειδί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george kastoria
Member
Member
george kastoria

Ηλικία : 51
Τόπος : KASTORIA
Registration date : 14/10/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Δεκ 26 2011, 22:31

Εγω το εχω κανει με εναν φιλο κλειδαρα την Κ53 με της 2πλαινες που ειναι της SHAD να ανοιγουν με ενα κλειδι τωρα της μηχανης δεν ξερω αν γινετε Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 00:34

Εγώ δεν ξέρω τι πραγματικά γλυτώνεις..
Με δεδομένο ότι έχω τα κλειδιά στο ίδιο κρικάκι, οπότε πρέπει ούτως ή άλλως να σβήσω τη μηχανή, η μόνη διαφορά αν κάνω κοινό κλειδί θα είναι απλά να κουβαλάω ένα κλειδί λιγότερο..
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
duke
Member
Member
duke

Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 22/09/2011

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 00:48

Αυτος ειναι ο σκοπος μου εμενα, αλλα φοβαμαι μην το χαλασω... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 12:37

nikolasr200 έγραψε:
Εγώ δεν ξέρω τι πραγματικά γλυτώνεις..
Με δεδομένο ότι έχω τα κλειδιά στο ίδιο κρικάκι, οπότε πρέπει ούτως ή άλλως να σβήσω τη μηχανή, ......
Smile

Δοκιμασε να βαλεις το κλειδι της βαλιτσας (των βαλιτσων) σε ενα ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Key_chain_holder.
Οχι τον ιμαντα αλλα στο κρικακι.... το οποιο θα το κρεμας στα κλειδια της μηχανης, ωστε να μη χρειαζεται να σβηνεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 13:16

Εγω που εχω αυτο εχω ετσι και αλοιως τα κλειδια στη τζεπη, απλα να τα λιγοστεψω!!
Το βιντεακι ειναι απο τον φιλο συμφωρουμιτη lexis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
george83
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
george83

Ηλικία : 40
Τόπος : Κυψέλη
Registration date : 06/12/2009

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 13:55

Το immobilizer το έχεις απενεργοποιημένο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 13:57

george83 έγραψε:
Το immobilizer το έχεις απενεργοποιημένο?

Δεν εχω immobilizer καρδια μου!!
Ειναι Κ5 φιλε μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 13:59

Και L0 να ειχες παλι δε θα ειχες immob....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 14:01

Hypersonic έγραψε:
Και L0 να ειχες παλι δε θα ειχες immob....

Ναι αλλα θα ειχα L0!!! χεχεχε!! Δεν ημουν σιγουρος αν εχουν τα ποιο νεα μοντελα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pisherman
Member
Member
pisherman

Ηλικία : 48
Τόπος : ΓΙΩΡΓΟΣ - Αθήνα, Ηράκλειο - Κρήτης
Registration date : 24/10/2011

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!   ...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 13 2012, 10:51

Επι τις ευκαιρίας να φτιάξω την κλειδαριά της μπαγαζιέρας, (δεν γύριζε το κλειδί στις συγκεκριμένες θέσεις open - close, καθώς το ελατήριο από μέσα είχε ανοίξει και έπιανε πάνω στο σίδερο που γυρίζει, μάζεμα ελατηρίου και όλα καλά), ...είπα λοιπόν να κάνω και επαναπρογραμματισμό του κλειδιού...έλα όμως που ενώ έκανα όλη την διαδικασία, (έβγαλα λαμάκια και ελατηριάκια από το βαρελάκι) το κλειδί της μηχανής δεν λέει να μπει μέσα, και από ότι κατάλαβα οφείλετε στις διαφορετικές χαρακιές του κλειδιού.

Τι κάνουμε?

1. Τρώμε από το βαρελάκι μέσα τους οδηγούς που έχει στην αρχη? (δυο πα@@@@ρο σιδεράκια)
2. Αλλαγή βαρελάκι? Οι κοινοί κλειδαράδες έχουν τέτοιο βαρελάκι?

Για πείτε εμπειρίες...?

Η βαλίτσα είναι Κ49 σε dl650L0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

...ένα κλειδί για μηχανή και 3βάλιτσο!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: