Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 12:40

Καλημέρα σε όλα τα παιδάκια του φόρουμ ....... ( μου αρέσει να σας βλέπω να τα βάζετε μεταξύ σας και αυτό σημαίνει ότι το έχετε πάρει ζεστά το θέμα ) ... OK YOU! Αστιεύομαι .....

Αφού λοιπόν αποφασίσαμε ημερομηνία μετά απο πολλές αντίθετες γνώμες , αυτό που μένει είναι να ορίσουμε τόπο συνάντησης και ώρα βεβαίως - βεβαίως ....!!!
Οπως καταλαβαίνετε κανείς άλλος δεν μπορεί να το κάνει αυτό ΕΚΤΟΣ απο εμένα ....τον pappous ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ....μια που είμαι ο δημιουργός του τόπικ και επειδή όλα αυτά που γίνονται το οφείλετε στην Αφεντομουτσουνάρα μου ..... bravvoo bravvoo

Κατ΄αρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω όλους ένα - ένα για το ενδειαφέρον που δείξατε τόσο εσείς που θα λάβετε μέρος σε αυτή την συνάντηση αλλά και εσάς που τελικά για διάφορους λόγους δεν θα παρευρεθείτε αν κι εγώ προσωπικά θα το ήθελα πάρα πολύ για ένα και μόνο λόγο ....
Τελικά αποδείξατε όλοι σας ότι όταν θέλει κάποιος να κάνει κάτι μπορεί να το κάνει .... είτε είναι καλοκαίρι , είτε είναι χειμώνας ....
Κάποιες φορές στην διάρκεια του καλοκαιριού πίστεψα ότι το κρητικό κλιμάκιο πάει για φούντο μια που όσοι έμπαιναν εδώ έγραφαν τα πάντα εκτός απο την κοινή μας αγάπη και τα κοινά μας ενδειαφέροντα .... Πιστεύω αυτό να μην ξανασυμβεί όσα καλοκαίρια και να περάσουν .....
Σας θεωρώ όλους οικογένεια μου , το έχω ξαναπεί και θέλω να μας έχει όλους μας ο Θεός καλά για να μπορέσουμε να κάνουμε καλές πάρέες , καλές ασφαλής βόλτες ( με λίγα χιλιόμετρα ..... και χωρίς πολύ αέρα ...... )
YOU! YOU! YOU!

Κι επανέρχομαι στο ΘΕΜΑ μας ....
Το σημείο συνάντησης μας θα είναι στην Μαρίνα του Λιμένα Ηρακλείου ..... εκεί ακριβώς που έγινε η εκκίνηση του 36ώρου ...!!!!
Εκεί θα συναντηθούμε , θα φωτογραφηθούμε , θα γνωριστούμε ( όσοι δεν γνωρίζονται μεταξύ τους ) και απο εκεί θα ξεκινήσουμε την μονοήμερη βόλτα μας όπου αποφασιστεί .....
Επειδή εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημμα με την ώρα συνάντησης καλό θα είναι αυτοί που θα έρθουν απο μακριά να την ορίσουν ομόφωνα .....!!!

Φιλικά και πάντα Ορθιοι ......Black-v


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 13:59

black-v έγραψε:
Το σημείο συνάντησης μας θα είναι στην Μαρίνα του Λιμένα Ηρακλείου ..... εκεί ακριβώς που έγινε η εκκίνηση του 36ώρου ...!!!!

εγώ νόμιζα θα πηγαίναμε βόλιτα κ έβαλα τα καλά μου... miffy

Γιατί ρε Μανόλο στη Μαρίνα; Έχεις κάτι στο νου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 14:32

Μανοοοοοο +414 για τη Μαρινα Ηρακλειου!!!!!! dead
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 14:56

+ 1050 για την Μαρινα την Σαλονικια !!!!

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 15:15

Καλά το πας Μανόλη συνέχισε Wink

Φίλιππε κάτι έχει στο νου διέρρευσε ότι του big τζο το εργαλείο δεν είναι γνήσιο πορτοκαλί κα θέλει να το ρίξει στο λιμάνι να δούμε τη χρώμα θα βγει







Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 16:06

geo έγραψε:
Καλά το πας Μανόλη συνέχισε Wink

Φίλιππε κάτι έχει στο νου διέρρευσε ότι του big τζο το εργαλείο δεν είναι γνήσιο πορτοκαλί κα θέλει να το ρίξει στο λιμάνι να δούμε τη χρώμα θα βγει








σκευωριες...εγω δεν εχω πει τιποτα....δεν κανω στειτμεντ χωρις τον μεντορα μου.... What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 16:15


EROS

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
lioulios

lioulios

Ηλικία : 44
Τόπος : Αγ.Νικολαος.Κρητη
Registration date : 07/11/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 16:29

Nα ξέρετε ότι δεν έχω παρεξηγηθεί με κανένα σας (σιγά που σας νοιάζει ε ; ) . Απλά είναι κάτι που θέλω να πάρω μέρος και για να γίνει αυτό πρέπει να το κανονίσω από τώρα ( λόγο δουλειάς ) .

Τα λέμε λοιπόν τότε , ή μάλλον τα ξαναλέμε μιας και ένα δυο καφεδάκια τα έχουμε πιεί . Δεν ξέρω αν με θυμάστε .Εγώ πάντως σας θυμάμαι όλους .

Μακάρι η συμετοχή να είναι μεγάλη .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 18:47

lioulios έγραψε:
Nα ξέρετε ότι δεν έχω παρεξηγηθεί με κανένα σας (σιγά που σας νοιάζει ε ; ) . Απλά είναι κάτι που θέλω να πάρω μέρος και για να γίνει αυτό πρέπει να το κανονίσω από τώρα ( λόγο δουλειάς ) .

Τα λέμε λοιπόν τότε , ή μάλλον τα ξαναλέμε μιας και ένα δυο καφεδάκια τα έχουμε πιεί . Δεν ξέρω αν με θυμάστε .Εγώ πάντως σας θυμάμαι όλους .

Μακάρι η συμετοχή να είναι μεγάλη .

Γειά σου φίλε ... κι εμείς σε θυμόμαστε αφού έχεις έρθει σε κάποιες καφεδοσυναντήσεις .... Εδώ κανείς δεν παρεξηγάει κανένα !!
Ο λόγος που γίνεται αυτή η συνάντηση είναι για να γνωριστούμε καλύτερα όπως έχει γίνει με τους περισσότερους εδώ μέσα . Αυτό όπως καταλαβαίνεις δεν μπορεί να γίνει με μια μόνο συνάντηση . Είναι καθήκον όλων μας να παρευρισκόμαστε αν όχι σε όλες στίς πιο πολλές βολτίτσες μας .

Με ευχαριστεί το γεγονός που το έχετε πάρει ζεστά το θέμα ......

Να είστε πάντα καλά και ασφαλής ....

Φιλικά black-v ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24 2010, 19:20

mikios έγραψε:
black-v έγραψε:
Το σημείο συνάντησης μας θα είναι στην Μαρίνα του Λιμένα Ηρακλείου ..... εκεί ακριβώς που έγινε η εκκίνηση του 36ώρου ...!!!!

εγώ νόμιζα θα πηγαίναμε βόλιτα κ έβαλα τα καλά μου... miffy

Γιατί ρε Μανόλο στη Μαρίνα; Έχεις κάτι στο νου;

Καλησπέρα Φίλιππα ..
Ο λόγος που θέλω να συνατηθούμε στην Μαρίνα του Λιμένα Ηρακλείου ειναι ο εξής : 1ον Εχει άπλετο χώρο στάθμευσης για τις καλές μας .... 2ον Το φόντο για την φωτογράφηση που θα κάνουμε θέλω να είναι το Φρούριο του Κούλε .... 3ον Εκεί δεν θα ενοχληθούμε και δεν θα ενοχλήσουμε κανένα .... ( γιατί ο big tzo δεν νομίζω ότι θα κάτσει ήσυχα και δεν θα μαρσάρει έστω και καμιά 50αριά φορές την πορτοκαλούλα του )..... δεν ξέρω αν με πιάνεις ....

Οσο για το αν έχω κάτι κατά νου , αυτό θα το δείς μαζί με τους υπόλοιπους στο Τέλος της Ημέρας .
Ομως για να γίνει αυτό ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ .....

Πρέπει να γνωρίζω τον ακριβή αριθμό των συμμετέχοντων .....
Μια ΩΡΑΙΑ συνάντηση θέλει και μια ΣΩΣΤΗ οργάνωση ....

Αυτό θέλω απο εσάς .......
Αντε λέμε καλά θα περάσουμε ......

Black-v
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 25 2010, 13:32

Θα ηθελα το topic να κρατηθει καθαρο χωρις spam...... και να δηλωσουν μονο οσοι ειναι σιγουροι οτι θα ερθουν !!!!!!!!!!
θα υπαρχουν εκπληξεις ............ Very Happy affraid What a Face
jentlemans start your engines

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 25 2010, 14:42

almeros ok ( + 2 άτομα )

μπορώ να φέρω μαζί και 2 κολλητάρια και συνοδοιπόρους στις βόλτες ;
είναι βέβαια άπιστοι και αλλόθρησκοι ( διαθέτουν suzuki sv1000, bmw f800gs ) αλλά διαθέτουν ανεκτίμητης αξίας χαρακτήρα.

παρακαλώ τους έχοντες τα γαλόνια να μ' ενημερώσουν.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Αυγ 25 2010, 16:02

almeros έγραψε:
almeros ok ( + 2 άτομα )

μπορώ να φέρω μαζί και 2 κολλητάρια και συνοδοιπόρους στις βόλτες ;
είναι βέβαια άπιστοι και αλλόθρησκοι ( διαθέτουν suzuki sv1000, bmw f800gs ) αλλά διαθέτουν ανεκτίμητης αξίας χαρακτήρα.

παρακαλώ τους έχοντες τα γαλόνια να μ' ενημερώσουν.



όλοι είναι ευπρόσδεκτοι κ όλοι είμαστε κ@λοφάνταρα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: G - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ...... Λ. ΚΝΩΣΣΟΥ 210 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 21:04

Λοιπόν Μάγκες διαβάστε προσεκτικά ΟΛΟΙ αυτά που θα γράψω !!

Σε 20 μέρες απο σήμερα έχουμε την ωραία μας βόλτα , πιστεύω να μην το ξεχάσατε εε ??

Μια που η οργάνωση της εκδρομής έγινε απο εμένα στην προσπάθεια να σας μαζέψω ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ σε μια βόλτα που οι περισσότεροι απο εμάς έχουμε ανάγκη , μια που δεν πήραμε μέρος όλοι στην πανελλήνια και για να ξεκινήσει καλά ο χειμώνας , θα ήθελα όσοι απο εσάς θα έρθετε και πλέον με σιγουριά να γράψετε δίπλα στο νικ σας εκεί που είναι η λίστα αυτών που έχουν ποστάρει για να λάβουν μέρος στην εκδρομούλα που θα γίνει στίς 26 / 09 .... ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΦΟΡΑΤΕ .
Για να γίνω πιο σαφής , έχω ένα κουμπάρο που έχει το κατάστημα του ΓΕΡΜΑΝΟΣ στην Λ. ΚΝΩΣΣΟΥ 210 , σε κάποια συζήτηση που είχαμε του πρότεινα να μπεί χορηγός σε αυτή την βόλτα και να μας φτιάξει μπλουζάκια . Δέχτηκε με μεγάλη χαρά και θα παραστεί προσωπικά κι αυτός εκείνη την μέρα για να μας τα προσφέρει .

Θέλω λοιπόν απο όλους εσάς που θα έρθετε να γράψετε δίπλα στο νικ σας το νούμερο που φοράτε για να μπορέσω να τα παραγγείλω και να τα έχουμε έγκαιρα και ειδικά εκείνη την ημέρα ...
Δεν υπάρχει αρκετός χρόνος για χάσιμο το πολύ μέχρι την Δευτέρα 13 του Σεπτέμβρη πρέπει να ξέρω τα νούμερα σας ...!!!!!

Φιλικά Black-v .....



pappous N. HΡΑΚΛΕΙΟΥ ......ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ ΜΗΝ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΜΑΓΚΟΥΡΑ..... bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 21:17

άντε πάλι λίστες ...
painter XL & painterακενα Μ (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)

α ... ο ελβετός (βλέπε mikios) βάζει Μ και η mikia ΧL ... πλάκα κάνω, S. (είδες αμα έχεις τη λίστα απο τη παγκρήτια; )


Έχει επεξεργασθεί από τον/την painter στις Δευ Σεπ 06 2010, 22:49, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 21:47

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo
09. almeros
10. Rory
11. nickname M & Andy M (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
12. dimitrisv
13. painter XL & painterακενα Μ (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M & mikia S
22.windboy
23.Giatros
24.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 22:48

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. moystakias
04. GOEF XL για μένα & M για τη Πόπη
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo
09. almeros
10. Rory
11. nickname M & Andy M (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
12. dimitrisv
13. painter XL & painterακενα Μ (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M & mikia S
22.windboy
23.Giatros
24.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 23:26

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo
09. almeros
10. Rory L
11. nickname M & Andy M (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
12. dimitrisv
13. painter XL & painterακενα Μ (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M & mikia S
22.windboy
23.Giatros
24.

_________________
Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 107kpb5Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 23:32

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo
09. almeros
10. Rory L
11. nickname M & Andy M (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
12. dimitrisv L
13. painter XL & painterακενα Μ (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M & mikia S
22.windboy
23.Giatros
24.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
lioulios

lioulios

Ηλικία : 44
Τόπος : Αγ.Νικολαος.Κρητη
Registration date : 07/11/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 06 2010, 23:57

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. moystakias
04. GOEF
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo
09. almeros
10. Rory L
11. nickname M & Andy M (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
12. dimitrisv L
13. painter XL & painterακενα Μ (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M & mikia S
22.windboy
23.Giatros
24.lioulios S & Ania XS (αν φυσικά πάρουν και οι γυναίκες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 00:01

Παιδιά καλησπέρα ....

Στην αρχική λίστα δεν γράψατε τίποτα για γυναίκες κι έτσι εγώ κανόνησα μπλουζάκια μόνο για τους οδηγούς , οπότε μην ποστάρετε και τις γυναίκες σας . Τα μπλουζάκια θα είναι περίπου 30 ατομικά μόνο για τους φορουμίτες και θα γραφτεί επάνω το νικ του καθένα απο εμάς σε συνδυασμό με τον χορηγό μας , Απλά ενημερώνω τώρα που είναι αρχή για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις στην συνέχεια .

Φιλικά Μαυρομανώλης...... merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 00:02

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. moystakias
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo
09. almeros
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth
15. geo
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M
22.windboy
23.Giatros
24.lioulios S


Θα τις φέρουμε τοπλες Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 01:08

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. moystakias
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo
09. almeros
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth
15. geo M
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M
22.windboy
23.Giatros
24.lioulios S


Nickname είσαι διεστραμμένος αλλά μου αρέσεις

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 08:26

geo έγραψε:
01. Black-v
02. ESCOBAR
03. moystakias
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth
15. geo M
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M
22.windboy
23.Giatros
24.lioulios S


Geo: Nickname είσαι διεστραμμένος αλλά μου αρέσεις
Big: Nickname θα πας να φας το κεφαλι σου???θα ειναι ο dimitrisV μαζι μας....μυριζει LAMOYR η δουλεια...
What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!   Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 07 2010, 08:43

01. Black-v
02. ESCOBAR
03. lioulios S
04. GOEF XL
05. JEFFakhs
06. tanouki
07. Robs
08. big_tzo ΧΧL
09. almeros
10. Rory L
11. nickname M
12. dimitrisv L
13. painter XL
14. Chrisreth
15. geo M
16. pitsirikas
17. manolisf
18. paitos
19. Edward
20. sakismip
21. mikios M
22.windboy
23.Giatros
24.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
 

Παγκρήτια μονοήμερη βόλτα vstrom....άδων με την συμετοχή ΟΛΩΝ ..!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: